FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 23:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sie 2013, o 06:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Given napisał(a):
inawera napisał(a):
Po testach Lataki, Shade i Bergamotki gdzie Wojtuś podczas wysyłki namieszał na maxa, wszyscy dostaniecie cały komplet.
Co zechcecie ocenicie. Za brak oceny innych e-liquidów nikt nie będzie robił wam uwag.



Panie Andrzeju, o ten cytat mi chodziło z którego niejako wynika że wszyscy dostaniemy komplet, ale ocenimy co chcemy.

Ja również jestem zdania ze jak dostajemy coś do testów to ma to zostać ocenione, małe niezrozumienie pomiędzy forumowiczami ;)

Rozumię jak dla mnie jak dostane dwa liquidy co mi szkodzi opisać te dwa, dostane trzy opisze trzy , dostane pięć opiszę pięć co mi tam "nabazgrolic".
Jak juz pisze o jedenej probce czemu nie opisac pozostalych.

P.s Irek masz/cie nowy aromat lub liquid S`Camel ( bo nic mi nie wiadomo ) ? Troszke zmienilem "sprzet" (mod mechanik + parownik mesh) z pomocą kolegi ardbeg ( podpowiedział mi co i jak z meshem i parownikami pod mesha ) i powiem ci teraz to dopiero jest "jazda" na S`Camel , normalnie dla mnie szokkkkkkk.Nie wiem czy probowales na parowniku z meshem ale jak nie to naprawde warto sprobowac to inna bajka niz "sznurkowce".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2013, o 08:58 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Cytuj:
P.s Irek masz/cie nowy aromat lub liquid S`Camel ( bo nic mi nie wiadomo ) ? Troszke zmienilem "sprzet" (mod mechanik + parownik mesh) z pomocą kolegi ardbeg ( podpowiedział mi co i jak z meshem i parownikami pod mesha ) i powiem ci teraz to dopiero jest "jazda" na S`Camel , normalnie dla mnie szokkkkkkk.Nie wiem czy probowales na parowniku z meshem ale jak nie to naprawde warto sprobowac to inna bajka niz "sznurkowce".



Andrzeju. Mamy 12 e-liquidów z kategorii Tino d'milano. Jest wsród nic także s'camel. W najbliższych dniach będziemy dozować do nich nikotyne. Wyślemy po testach "duetów".
Szczerze mówiąc to i boje się i jestem bardzo ciekawy konfrontacji naszego "s'camela z twoim.
Pozdrawiam. Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2013, o 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Witam.
Moja ocena liquidów z kategorii "Duety".
Mam nadzieję,że może być taka tabelka?
Pozdrawiam.


Załączniki:
Tino D'Milano DUETY Test 1.odt [15.07 KiB]
Pobrane 270 razy

_________________
http://www.naszkubula.pl
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2013, o 15:31 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Cytuj:
Takie krociutkie pytanko odnosnie otrzymanych do testow tych nowych Liquidow.
Czy jak otrzymalem 6 Liquidow to czy kazdy z osobna oceniac w tym zalaczonym wzorze tabelki ?


Andrzej dobrze by było.
Taka tabelka jest bardzo pomocna przy analizowaniu waszej pracy.
Ale jak nie chcesz to możesz nawet napisać tak jak było dotychczas. Ja i tak przeniosę to do tabeli.
Dostałeś sześć próbek bo prosiłeś o dwa stężenia.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2013, o 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
inawera napisał(a):
Cytuj:
Takie krociutkie pytanko odnosnie otrzymanych do testow tych nowych Liquidow.
Czy jak otrzymalem 6 Liquidow to czy kazdy z osobna oceniac w tym zalaczonym wzorze tabelki ?


Andrzej dobrze by było.
Taka tabelka jest bardzo pomocna przy analizowaniu waszej pracy.
Ale jak nie chcesz to możesz nawet napisać tak jak było dotychczas. Ja i tak przeniosę to do tabeli.
Dostałeś sześć próbek bo prosiłeś o dwa stężenia.
Pozdrawiam.
Irek.

Tak tak chce sprobowac mocy "12" i "18" , wylacznie uzywalem tylko "12" bede mial bynajmniej poglad,rozeznanie przy jakiej mocy zostac.
Odnosnie "tabelek" sporządze 6 zalącznikow ,osobno do kazdego liquidu. Dzis gorąco u mnie w cieniu prawie 36 C i to nie jest jak juz ktos pisal dobry moment do testowania.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Krótki teścik zakończony ;)


Załączniki:
Duety T.d'M.odt [7.24 KiB]
Pobrane 270 razy

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 07:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Test zakonczony , zostal mi tylko do przetestowania Liquid APPLE MINT 12 i 18 ktore załącze a najblizszym czasie.

P.s Nie wiem ale jak by nie mozna bylo otworzc plikow , zalaczam spakowane tabelki WinRarem.


Załączniki:
Inawera test Duety WinRar.rar [48 KiB]
Pobrane 242 razy
CHERRY MINT 18mg.docx [15.37 KiB]
Pobrane 275 razy
CHERRY MINT 12 mg.docx [15.22 KiB]
Pobrane 256 razy
CHERRY BRANDY 18 mg.docx [15.4 KiB]
Pobrane 291 razy
CHERRY BRANDY 12 mg.docx [15.04 KiB]
Pobrane 263 razy

_________________
Obrazek
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 08:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Nie wiem czy przekopywanie się przez sterte załączników ,to takie ułatwienie.Może lepszą formą jest opis przez producenta liquidu i zwykła sonda.Już nie wspominając że wpierw trzeba umieć wstawiać załączniki a wpierw go zrobić odpowiednim programen,by była mozliwośc otworzenia i przeczytania treści.Pozdrawiam ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 10:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Elżunia napisał(a):
Nie wiem czy przekopywanie się przez sterte załączników ,to takie ułatwienie.Może lepszą formą jest opis przez producenta liquidu i zwykła sonda.Już nie wspominając że wpierw trzeba umieć wstawiać załączniki a wpierw go zrobić odpowiednim programen,by była mozliwośc otworzenia i przeczytania treści.Pozdrawiam ;)

Taki off topic;
Nie mnie oceniac co jest lepsze a co nie. Tez mysle ze to troche utrudnienie bo jak ktos wejdzie i jeszcze widzi plik jako zalacznik to fakt ze trzeba jeszcze umiec otworzyc. Kiedys dawno dawno kilkanascie lat temu to jak widzialem jakis zalacznik to nigdy nie pobieralem bo mowili mi ze moge zawirusowac sobie kompa.
To juz niech "góra" oceni i wyda jakis komunikat jakie optymalne przyjac rozwiazanie.

P.S Nie wiem czy moje zalaczniki bezproblemowo sie otwieraja, ale jak ja je pobrałem i otwieram to bezproblemowo moge odczytac wstawione tabelki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
AndrzGdz napisał(a):
Elżunia napisał(a):
Nie wiem czy przekopywanie się przez sterte załączników ,to takie ułatwienie.Może lepszą formą jest opis przez producenta liquidu i zwykła sonda.Już nie wspominając że wpierw trzeba umieć wstawiać załączniki a wpierw go zrobić odpowiednim programen,by była mozliwośc otworzenia i przeczytania treści.Pozdrawiam ;)

Taki off topic;
Nie mnie oceniac co jest lepsze a co nie. Tez mysle ze to troche utrudnienie bo jak ktos wejdzie i jeszcze widzi plik jako zalacznik to fakt ze trzeba jeszcze umiec otworzyc. Kiedys dawno dawno kilkanascie lat temu to jak widzialem jakis zalacznik to nigdy nie pobieralem bo mowili mi ze moge zawirusowac sobie kompa.
To juz niech "góra" oceni i wyda jakis komunikat jakie optymalne przyjac rozwiazanie.

P.S Nie wiem czy moje zalaczniki bezproblemowo sie otwieraja, ale jak ja je pobrałem i otwieram to bezproblemowo moge odczytac wstawione tabelki.


Twoje Andrzeju otwieraja się bez problemu,ale given i gienia nie wiem jakim programem robili bo nie widac nic .I to jest fakt że wystarczy mieć na kompie wirusa a potem dodać taki załącznik i go potem ktoś otworzy, i zawirusowanie gotowe.Też nie otwieram takowych załączników a tu jest ich cała masa.Otwórz każdy i każdego o ile zrobił w odpowiednim programie by poczytac testy końcowe,jak dla mnie bez sensu zupełnie.Pozdrawiam ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL