FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 19 mar 2024, o 10:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Ocena e-liquidu Cherry-Brandy (1-10)
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 9%  9%  [ 1 ]
8 45%  45%  [ 5 ]
9 18%  18%  [ 2 ]
10 27%  27%  [ 3 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sie 2013, o 17:00 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
W tym temacie prosimy o opinie i ocenę e-liquidu Cherry-Brandy z kategorii Duet's.

Please give your opinion and evaluation of the e-liquid Cherry-Brandy from Duet’s category.

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 19:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Bardzo dobry liquid, nie mulący, smaczny. Wg. mnie odrobine za mało czuć alkoholowego tła, ale to może być subiektywne odczucie. Jestem na tak 8-) Z pewnością trafi na półkę z ulubionymi liquidami ;)

A very good liquid, not blanding, tasty. In my opinion a bit too little one can feel an alcoholic background but it can be a subjective feeling. I’m on yes. It will certainly be on the shelf with my favourites liquids.

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2013, o 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
CHERRY BRANDY 12 mg/ml
Ocena 8
Leciutko gorzkawy posmak, alkoholu jako tako nie wyczułem. W sumie fajnie się wapuje. Mnie bardziej podpowiada ze to taka przegryziona pestka wisni.
Test przeprowadzony na atomizerze bezmostkowym, zasilanie MOD mechaniczny.

Zauwazylem jedynie ze buteleczka buteleczce nie jest rowna , przy zakraplaniu atomizera jest roznica twardości scianek butelki ,ta 12 jest duzo twardsza od buteleczki z 18.

CHERRY BRANDY 18 mg/ml
Ocena 8 ze lekkim wskazaniem na 9
To samo co Liquid o mocy 12 ,leciutko gorzkawy posmak, alkoholu jako tako nie wyczułem. W sumie fajnie się wapuje i jak pisalem poprzednio bardziej przypomina mi przegryziona pestkę wiśni. Dym oraz „kop” całkiem przyzwoite chociaż mam już do czynienia z bardziej „mięsistym” dymkiem ale to inny liquid samodzielnie przyrządzony. Jak bym nie wiedział ze to moc 18 to nie dałbym glowy jakby ktos by mi powiedział ze to moc 12.
Test przeprowadzony na atomizerze bezmostkowym zasilanie MOD mechaniczny oraz bateria Ego 3. I tu uwaga nie zauważyłem zadnej roznicy czy to zasilanie MOD czy bateria.

CHERRY BRANDY 12 mg/ml

Grade 8

A little bit bitter after taste, I didn’t feel the alcohol. All in all one can vape it nicely. It prompts me that it’s a steeped stone of a cherry. Test conducted on an atomizer, voltage MOD mechanical.
I noticed only that the bottle is not plain, there is a difference while dropping into an atomizer in the hardness of the bottle, this one with 12 is much more hard than a bottle with 18.

CHERRY BRAND 18 mg/ml

Grade 8 with a slight indication to 9

All the same like the liquid of a 12 power, a slightly bitter after taste, I didn’t feel the alcohol. All in all one can vape it and as I’d already mentioned it remainds me more a steeped stone of a cherry. The smoke and „hit” quite good however, I have to do with a more „fleshy” smoke but it’s another liquid, self made. If I hadn’t known that it’s a power 18 I would have bet that it’s 12.
Test conducted on an atomizer, power MOD mechanical and a battery Ego 3. And here I have a remark: I didn’t notice any difference if it’s power MOD or a battery.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2013, o 01:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Sprzęt użyty: Vivi mini CC, Protank i drip AdwaT. W każdym klirku co najmniej 1ml.
Aromat: Dużo anyżu i trochę brandy i czereśni. Finisz cytrynowy. Bardzo przyjemny.
Smak: Zamiast wiśni wyczuwam czereśnię. Smak jest bardzo delikatny, ale wyczuwalny. Do tego zdecydowana brandy i finisz cytrynowy. Smak nie mulący bardzo przyjemny.
Dobrze wyczuwalna moc i porządna chmurka.
Ocena: 8 na 10

Used equipment: Vivi mini CC, Protank and drip AdwaT. In every klirk at least 1 ml.
Flavor: a lot of aniseed and a little bit of a brandy and sweet cherry. Finish lemon’s. Very nice.
Taste: Instead of a cherry I can feel a sweet cherry. The taste is very delicate but one can feel it. And what’s more definitely brandy and a lemon finish. The taste is not bland, very nice.
The power well felt and quite good cloud.
Grade: 8 on 10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2013, o 13:18 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2012, o 12:02
Posty: 53
W smaku czuć przetworzoną wiśnię, alkohol trochę jakby mniej dominuje. Kiedy próbowałam go pierwszy raz nie podszedł mi zupełnie , ale teraz po dłuższym wapowaniu przekonałam się do niego.Dobrze dymi.

One can feel a processed cherry in the taste, it seems that the alcohol less dominates. When I tried it for the first time I didn’t like it at all, but now after a longer vaping I got round to it. Smokes well.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2013, o 15:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Liquid: Cherry-Brandy 12mg
Ocena: 10/10
Opinia: Bardzo fajny LQ. Mniej czuje wanilii niż w testowym LQ i to jest plus. Fajna (wisnio-czereśnia) z posmakiem brandy (posmak drewnianej beczki) i cytrynowa nutka na finishu. Według mnie najlepszy z 3 testowych duetów.
Uwagi: Bardzo podobne do pierwowzoru. Rzekłbym o dużo lepszy i taka wersja finalna satysfakcjonuje mnie w 100%.

Moja opinia do testowanego wcześniej LQ: viewtopic.php?p=6249#p6249

Liquid: Cherry-Brandy 12 mg
Grade: 10/10
Opinion: A very nice LQ. I can feel less vanilla than in the tested LQ and it’s a plus. A nice (cherry-sweet cherry) and lemon note on the finish with a brandy (a wodden barrel after taste) after taste.
Remarks: Very similar to the archetype. I would say that it’s much better and that final version satisfies me in 100%.

My opinion of the tested earlier LQ: viewtopic.php?p=6249#p6249

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2013, o 19:56 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2013, o 17:20
Posty: 176
Dziś dotarły liquidy i zaczęłam testy od cherry-brandy. Zdecydowanie "smaczny" lq. Taki cukierkowy , słodki posmaczek, coś pomiędzy wiśnią a czereśnia. Zdecydowanie mało czuć smak alkoholu. Troszkę mało brandy w brandy ale nie jest to jego wada. Zdecydowanie fajny smak. Daję 8 tylko za to,że nie jestem do końca pewna ,że 18 którą testuję ma faktycznie swoją moc. Może jednak dołączyć do grona ulubionych smaków. Dymek całkiem przyzwoity i taki owocowo-cukierkowy posmak sprawiają,że wrócę do niego :)

Today I received the liquids and I began testing from cherry-brandy. Definitely a tasty lq. Such a candy, sweet after taste, something between a cherry and sweet cherry. Definitely one can feel too little of the alcoholic taste. Too little brandy in brandy but it’s not its defect. Definitely a nice taste. I give only 8 because I’m not absolutely sure that 18 which I’m testing has its power indeed. It can however, be included into my favorites tastes. The smoke quite good and such a fruity-candy after taste are making that I’ll come back to it.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2013, o 22:57 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, o 20:35
Posty: 12
Lokalizacja: Łask- Kolumna
Moc 18 mg/ml. Test na T-3 zasilanie - kubełek Jojetech 18650. Moc 18 mg/ml.
W pierwszej chwili po zapodaniu odczucie rozczarowania, nie podeszło mi, lecz po dalszych kilku buchach wyszły na wierzch smaki jakich się spodziewałem i dalej było już tylko lepiej, może dlatego że przeskoczyłem za gwałtownie z liquidu z dodatkiem mięty :D Wyraźnie wyczuwalny smak brendy i swoisty smak lekko gorzkawej wiśni dobrze się komponuje, dłuższe wapowanie nie męczy, dym słuszny i kop wyczuwalny

Power 18 mg/ml. test on T-3 recharge – bucket Jojetech 18650. Power 18 mg/ml. At first after a try there was a feeling of a disappointment, I didn’t like it however, after the next smokes the tastes I expected turned out and it was better and better. It was perhaps because I jumped too sharply from a liquid with a mint addition. A clearly felt taste of a brandy and a peculiar taste of a slightly bitter cherry match well, a longer vaping is not tiring, the smoke is good and the hit well felt.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2013, o 15:23 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiśniówka. Znowu nasuwa się pytanie - dlaczego duet? Czyli podobne do poprzedniej wersji.

A cherry vodka. A question arises again– why duet? In other words similar to the previous version.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2013, o 10:54 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
ardbeg napisał(a):
Wiśniówka. Znowu nasuwa się pytanie - dlaczego duet? Czyli podobne do poprzedniej wersji.

Wiśniówka to przecież duet wiśni z alkoholem. Wiem bo na parapecie dojrzewa dwa baniaczki takiej mieszanki.
Obecnie jestem u teściów i mam pod ręką liście wiśni.
Po powrocie do domu będzie także nalewka z liści wiśni. Te obie nalewki zmieszane ze sobą (oczywiście po odpowiednim czasie) dają przesmaczny efekt. Będzie tercet.
Pozdrawiam.
Irek.
Ten mój post z jakiś czas oczywiście usunę aby podobinie jak i inne nie związane z tematem opinii nie zaśmiecał tematu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL