FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 17:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 maja 2016, o 12:08 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Od dnia 05/05/2016 serdecznie zapraszamy do stacjonarnego sklepu Inawery w Lublinie.
Sklep znajduje się przy ul. Staszica 12.
Telefon nr (81) 516 33 86

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00.
sobota od 10:00 do 14:00.


W ofercie pełen asortyment Inawery: bazy, e-liquidy, aromaty, dodatki i duży wybór sprzętu.
Do dnia 20 maja 2016r. na wszystkie bazy, aromaty, e-liquidy i dodatki 15% rabatu - hasło "Inawera Lublin".

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2016, o 12:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Czy plany *inawera* są dalekosiężne i przewidywane są otwarcia następnych salonów np w Grudziądzu ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2016, o 19:13 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2014, o 14:59
Posty: 247
Lokalizacja: Lublin
Byłem , zobaczyłem, zakupiłem. Fajny sklep , miła fachowa obsługa .Ceny rewelacyjne ,śmiało mogą konkurować z internetem. .A i w razie wysuszenia zbiorniczka jest gdzie zatankować z wylewki .Polecam zdecydowanie. Jeżeli pojawi się zamówiona kanapa (pozdrawiam obsługę której narobiłem nadziei :) ) będzie gdzie przyklapnąć i powymieniać doświadczenia .

_________________
Zasilanie: Drag 2,Snowwolf, Laisimo
Parowniki : Ammit dual v2, Blitzen, Rebirth.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 maja 2016, o 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2011, o 06:36
Posty: 12
Sklep na naprawdę przyzwoitym poziomie darmowy liquid o jedynej słusznej mocy, czyli 0mg/ml kilka aromatów do przetestowania.

Kanapa się pojawiła nawet miałem okazję przetestować i jest wygodna.

Obsługa sklepu na bardzo wysokim poziomie chłopaki maja pojęcie o używaniu EIN nie małe już doświadczenie w tej dziedzinie nawet ja stary dałem się namówić na nowy sprzęt.

A teraz minusy:
Wybór sprzętu do wapowania jest nijaki nawet poniżej asortymentu wysepek szkoda, bo po same aromaty i bazy odwiedzę sklep góra dwa razy do roku.

Liquid jest można się zatankować za darmo do nowo zakupionego parownika, ale aby zrobić setup musisz przyjść z własnymi narzędziami nośnikiem i drutem.
Bardzo potrzebny jest na wyposażeniu sklepu dobry zestaw do kręcenia grzałek paczka, muji za kilkanaście złotych oraz dwa trzy zwoje drutu.

Tak wiem, że sklep się dopiero rozkręca i jeszcze nie wszystko jest tak jak byśmy sobie tego życzyli, ale możliwość pomacania i przetestowania nowego sprzętu oraz pomoc w zrobieniu własnego setupu do parownika zachęci klientów do odwiedzania tego sklepu oraz zakupów!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL