FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 maja 2013, o 00:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiśnia – atomizer 306LR – Smak wytrawnej wiśni lekko kwaskowej z domieszką cytryny(zakładam że to cytryna albo skórka cytrynowa z lekką nutką goryczki) i wanilii. Przy dłuższym wapowaniu posmak wiśni zanika a na pierwszy plan wybija się cytryna( w tle pozostaje wiśnia i wanilia). W smaku przypomina mi napój gazowany http://www.buzzpics.de/images/2013/05/02/I57uH.jpg
Za dużo cytryny i goryczki, za mało wiśni


Banan – atomizer 306LR – Delikatny posmak banana, za delikatny jak dla mnie. Druga sprawa to dziwny posmak jaki pozostaje na języku, jakbym rozpylił perfumy w powietrzu i próbował te opary złapać do buzi. Podkreślam jeszcze raz smak banana czuć w wydychanych oparach a posmak perfum pozostaje na języku. Paliłem już lepsze.
Na T3 naprawdę delikatny banan, ale nie mdli przynajmniej. Nie czuć posmaku perfum. Dłuższe wapowanie możliwe. Mimo wszystko wzmocniłbym delikatnie smak.

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2013, o 13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
testowane na tym z podpisu

arbuz - dobry, soczysty arbuz, całodzienne wapowanie nie nudzi i nie męczy
wiśnia - również smaczny i nie męczy podobnie jak arbuz
cherry brandy - bardzo fajny płyn do wapowania, rewelacyjny smak winiaku
banan - elegancko skomponowany liquid, świetnie czuć banana , sądziłem, że może być ten smak męczący, jednak osąd był błędny
czarna porzeczka - dość dobry liquid, smakuje czarną porzeczką, jednak lepsza jest kompozycja czarnej porzeczki z s'camelem

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2013, o 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Arbuz, dobry e-liquid, nie meczący za szybko. Mi bardzo smakuje :)

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 17:56 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 19:10
Posty: 48
Hi,

I have tested a couple of the ready mix e-liquids as part of the last aroma and liquid trial:

- Energy
The taste is generally sweet and artificial, and did not remind me too much of a popular energy drink. Would not recommend this one.

Rating: 3/10


- Wild Strawberry
I generally like the Wild Strawberry flavour, but for me this pre-mix was over-flavoured. Also, the whole room smelled of the sweet strawberry aroma - wife says not to vape this in front of TV any more ;)

Rating: 6/10


- Apple
This is fantastic. The smell of the liquid in the bottle is like sweet apple juice. Makes a fantastic vape (if you like apples, like me) and the exhale does not smell too much of it - wife is happy *yahoo* , therefore:

Rating 10/10

Cześć,

Przetestowałem kilka gotowych e-liquidów jako część ostatnich testów aromatów i liquidów:

- Energy
Generalnie smak jest słodki i sztuczny i nie przypomina mi popularnego napoju energetycznego. Nie polecałbym tego liquidu.

Punkty: 3/10

- Poziomka
Generalnie lubię poziomkowy aromat, ale dla mnie ten pre-mix był zbyt aromatyzowany. Również, cały pokój pachniał słodkim, poziomkowym aromatem – żona mówi, żeby nie wapować tego aroamtu siedząc naprzeciwko telewizora.

Punkty: 6/10

- Jabłko
To jest fantastyczne. Zapach liquidu w butelce jest słodkiego, jabłkowego soku. Co czyni fantastyczne wapowanie (jeśli lubicie jabłka, jak ja) i wydech nie pachnie za bardzo – żona jest szczęśliwa, stąd:

Punkty: 10/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL