FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 kwi 2024, o 12:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 gru 2012, o 23:03 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:24
Posty: 16
test nr16 witam serdecznie wszystkich nazywam sie krzysiek dzisiaj po poludniu otrzymalem zestaw testowy wlasnie zakonczylem mieszanie liquidy beda gotowe 16 grudnia a jutro sprubuje buteleczke nr6 Irek dzekuje za liquidy super niespodzanka na mikolaja

Wyjaśniam. Przesyłka dotarła dopiero teraz bo jechała bardzo daleko. Bliżej papieża. Bardzo liczę na twoje opinie.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2012, o 20:29 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:24
Posty: 16
1dzien DNB6-10 krp S"samel smak zblizony do kleju 2skadnikowego do drewna szczypie w jezyk
DNB6 10krp Camtel smak podobny do maliny z odrobina cytryny lekko slodki tak samo szczypie w jezyk wobu przypadkach duza chmura

Czy można prosić o informacje o odczuciach smakowych codziennie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2012, o 21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Dziś naszło mnie na wypróbowanie buteleczki nr 7 - to taki mix nadobowiązkowy ;) Zostało trochę bazy z testów,więc zmieszałem 10 ml DNB z aromatem USA MIX (9 kropli) oraz ORANGE TOBACCO (5 kropli), buteleczka stała tak jak reszta od 28 listopada.
Troszkę się zdziwiłem, że pomimo większej zawartości aromatu USA MIX bardziej wyraźnie czuć aromat ORANGE :roll:
Pierwsze buszki jakoś tak przeszły obojętnie,pomarańczowo- dla mnie troszkę za mało tytoniowo...ale po chwilowym wapowaniu nawet przyzwoicie to zaczęło smakować,na pewno jak dla mnie nie do codziennego "palenia",ale jako przerywnik jak najbardziej :) ten tytoń jednak się gdzieś tam przebija...Wydaje mi się,że jeszcze musi poleżeć dłużej niż te dziesięć dni (podobnie jak pozostałe buteleczki).
Dwa dni temu zachciało mi się jeszcze spróbować zmieszać swoją bazę DNB z UNIWERSALNĄ bazą Żony (pół na pół) do tego dodałem 11 kropelek USA MIX, ciekaw jestem tego smaku, ale dam mu dłużej poleżakować :) tak z 2-3 tygodnie...
Pozdrawiam.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2012, o 22:49 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:24
Posty: 16
crisford napisał(a):
1dzien DNB6-10 krp S"samel smak zblizony do kleju 2skadnikowego do drewna szczypie w jezyk
DNB6 10krp Camtel smak podobny do maliny z odrobina cytryny lekko slodki tak samo szczypie w jezyk wobu przypadkach duza chmura

Czy można prosić o informacje o odczuciach smakowych codziennie?

oczywiscie po to robimy testy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2012, o 10:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Baza VPG 12mg + aromat DESERT SHIP (TINO D`MILANO )
Buteleczka 10 ml bazy VPG + 10 kropli aromatu sporzadzona 08/11/2012 !!!
Zaczne od koloru, po tylu dniach dojrzewania kolor Liquidu zrobil sie ciemny podchodzi pod kolor różowy.
Sprzet Clearomizer Crystal Volish , bateria EGO 3 Volish bez regulacji napiecia ale ze stabilizacja napiecia.
Clearomizer przed zalaniem umyty,wysuszony grzałka przepalona.
Po zalaniu zanim liquid dobrze nasączył sznurki , pierwsze buchy takie nijakie i to chyba jest normalne.
Po 10 min od zalania kilka zaciagniec i juz duzo lepiej. Chmurka wcale nie mała i dalbym ocene 7/10.
W płuckach tez czuć łagodne podraznienie podobne jak w analogach.
Ale nic nie szczypie , drapie zadnych "igiełek" w gardle nie wyczulem/am.
O smaku nie bede pisal bo juz mnie znacie ze ja nie wyczuwam aromatu ale jak wypuszczam "nochem" dym cos czuje i nawet dosc przyjemne tylko nie wiem co to jest. Znaczy az taki "tępy" nie jestem bo mam dwa gotowe Liquidy BlueMist 12mg Caffe Paradisse oraz Shewberry i tam wyczuwam ze smak jest kawy i smak truskawki ale z aromatami papierosowymi mam problem.
Moim zdaniem ten sporzadzony Liquid nie odbiega od "gotowców".
CDN......

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2012, o 22:13 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
S'CAMEL i TOBACCO MENTHOL 10krp/10ml VPG 18
Wczoraj podjąłem decyzję zalania dwóch clearomizerów roztworami testowymi po niecałym mililitrze. dziś pół dnia menthol, pół dnia camel.
Camel roztwór raptem 3-dniowy, ale zapowiada się nieźle. Zaczynam czuć jakieś egzotyczne zapachy, posmak papierosowy jakby delikatniejszy.
Tobacco Menthol już 9-ty dzień, i duże zaskoczenie. To staje się podobne do słabego papierosa mentolowego, coś jak jakiś "light". Na pewno nie (zielone) marlboro, camel i na pewno nie LM. Raczej Davidoff. Mięta bardzo w tle, papierosowy posmak przestał być drażniący. Z przyjemnością jutro rano doleję jeszcze jeden ml.

Wieczorem zamknę test Tobacco menthol i prawdopodobnie zrobię 'follow up' ze stężeniami 16krp/10ml VPG 18 i 24krp/10ml. Postoją następne 10 dni. Próbek rozrobionych po przetestowaniu nie będę na razie mieszał, niech poczekają - a może się coś jeszcze zmieni.
Obserwacja dodatkowa - chyba potrzeba mi bazy 24mg/ml, jakiś taki niedopalony jestem.

To normalne. Proszę o adres do wysyłki.

Irek.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2012, o 22:43 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Właśnie wróciłem, z firmowego spotkania opłatkowego. Zrobiliśmy grupowe zdjęcia. Mam zgodę na publikacje jednego.
Wkrótce pokaże naszym klientom ludzi którzy starają się abyście byli zadowoleni z zakupów w naszej firmie.
Cieszy mnie że pomimo różnych problemów dotarli wszyscy. To było miłe - 100% załogi.


Zdjęcie i skład załogi już jest:

http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=2&p=5091#p5091


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2012, o 23:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
również wróciłem niedawno z Terenowej Integracji dla Choinki, cały dzionek jeżdżenia i kaski sporo na prezenty dla małolatów z dwóch domów dziecka się uzbierało :) po powrocie montaż nowej grzałki, zalane VPG 12 + 6 kropli Virginia i chmurzę ;)

Odpowiedzi na pytania przeniosłem tutaj:

http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=59&t=2585&p=4392#p4392

Temat już otwarty.

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2012, o 01:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2012, o 21:07
Posty: 12
Witam serdecznie.
W wielkim skrócie : Darek lat 33, analogi paliłem 15 lat - średnio 1 paczka dziennie. E-palę od sierpnia 2011. Jak wielu z nas ( z racji pozycjonowanie i zerowej wiedzy ) zarejestrowałem się na zielonym. Wszystko pięknie do czasu gdy zacząłem pytać o zmiany smaków liquidów E-King. Pokazano mi miejsce w szeregu, skończyły się odp na irytujące pytania itd. W sumie zacząłem tylko czytać o lq i sprzęcie. Natknąłem się ostatnio na "aferę", o której i tu można przeczytać. Z ciekawości przewertowałem forum...i zostaje tutaj. Aby nie być tylko czytającym postanowiłem "dojrzeć" i zacząć samemu mieszać. Zamówiłem dzisiaj :

VG BIO 12mg oraz aromaty :

Dwa jabłka + cytryna + pomarańcz
Kawa + tiramisu + migdały

Kolejność nie przypadkowa. Te "trójki" planuje mieszać - tak po 3 smaki jak i po 2 np. Dwa jabłka + cytryna, Kawa + odrobina migdałów - z wyjątkiem owoców z resztą. Co wyjdzie zobaczymy. Buteleczek mam w sumie 40 sztuk ( 10 ml ) więc coś się pokombinuje.Pozwolę sobie wziąć przykład z pomysłu p. Ireneusza ( 5 próbek po 10 ml + różne ilości aromatów oraz 6 próbka do próbowania, notowania etc. ). Nie wiem tylko czy wytrzymam te 14 dni leżakowania ( to nie winko, które już 3 miesiące leżakuje a skosztować nie warto :D ) a stare lq się kończą. No ale po coś ta 6 próbka jest heh heh. Zastanawiam się tylko co z migdałem zrobić. Powiedzmy, że na 10 ml bazy dam 4 krople kawy + 2 krople tiramisu + 0.5 kropli migdałów. W kolejnych próbkach planuje zwiększać co 2 krople ( poza migdałem bo podobno bardzo intensywny). Zwiększać aż do max 1.5 kropli czy zatrzymać się na 1 ? Ehhh nie mogę się doczekać efektów. To będą moje pierwsze "tymi rencami bełtane" lq :D Jak przesyłka dojdzie i pomieszam to dam znać jak dokładnie ilościowo ( właściwie kroplowo ) to wygląda.
Pozdrawiam ido przeczytania.
Darek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2012, o 01:49 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:24
Posty: 16
2dzien moje opinie CAMTEL-lekki smak wisni zdomieszka sliwki suszonej w tle odczumam lekka swiezosc miety
S"CAMEL DI MILAANO-lekki posmak prazonego orzeszka ziemnego z blizej nieokreslonym perfumem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL