FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lis 2012, o 00:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam serdecznie
Mimo, że oficjalnie nie zgłosiłem się to jednak zostałem obdarowany aromatem Tobacco Smoke & Prunes z serii WeraGarden oraz oczywiście wspomagaczami w postaci liquidów 8=) - Bardzo dziękuję.
Dlatego też z ciekawości i z dążenia do robienia lepszych mieszanek również podłączę się do testów.

- baza VPG 18
- aromat Tobacco Smoke & Prunes
- próbki 5 ml
Butelka:
nr.1 - 2 krople,
nr.2 - 3 kropli,
nr.3 - 4 kropli,
nr.4 - 5 kropli,
nr.5 - 6 kropli.
Do butelki nr 6. 5 kropel aromatu. do smakowania 8=). Jutro zabiorę się do roboty.
Obawiam się, że WeraGarden w ilości 1kr na 1 ml może być na początku "niewapowalna" - ale zobaczymy.
Jak się otworzy główny wątek to tam to przerzucę swoje wnioski.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 08:18 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
giena77 napisał(a):
Horwi napisał(a):
Pomimo przeziębienia to ta bayca naprawdę dobra jest tylko cholera mocna :D
12 mg jak widać dwunastu miligramom nie równe...
Na pierwszy ogień poszedł Helios, polecam bo fajny smaczek. Nie wiem czy dobrze wyczuwam ale czuję w nim suszoną śliwkę...

Hmm To jest właśnie fajne w liquidach,że każdy jakoś indywidualnie odbiera smaki,inaczej je odczuwa,z czym innym porównuje itp. U mnie również na pierwszy ogień poszedł Helios 18 mg,dla mnie trochę za słaby,ale posmaczek fajny, mi kojarzy się z młodym orzechem włoskim,takim z którego ściąga się skórkę przed jedzeniem.
Jako drugi w kolejności spróbowałem Nike 18 mg,również dla mnie za słaby,ale posmak ciekawy,zarówno mi jak i Żonie smakuje tak jakoś śmietankowo,biszkoptowo,coś takiego ciasteczkowego jest w tle...
Swoja przygodę z e-paleniem zacząłem od liquidów 18 mg,ale teraz przeważnie mieszam liquidy o mocach 18mg z 24 mg. Lubię mieszać takie same smaki,ale również eksperymentuję mieszając różne ;) .
Mam jeszcze pytanko do Irka,czy w tych liquidach z serii Bayca jest dużo bazy DNB? bo mam właśnie takie wrażenie,że czuję dość mocno jej smak, no ale to może tylko moje kubki smakowe jakoś tak odbierają :)


Witam z rana.
O 10% więcej aromatu DNB Flavour niż w bazie DNB. Mnie to trochę za mocno szczypie. Ale wysyłka tych e-liquidów wiązała się z nadzieją że trochę więcej o nich napiszecie. Jak stwierdzicie że smrodku jest za dużo to niewiele ale zawsze trochę ujmiemy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 08:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:44
Posty: 22
Witam, również otrzymałem zestaw testowy.
Mój przepis to nr 10
Mam nadzieję, że robienie zdjęć nie jest wymogiem ponieważ aktualnie mam problemy sprzętowe ;).
Wczoraj późno wróciłem więc za zalewanie zabiorę się dziś.
Za to testowałem już Heliosa - jak na 555 całkiem przyjemnie chociaż mocno aromatyczne ale ja czasami wapuję nawet samą bazę ;), kolega wyżej miał inne zdanie, ale fakt orzech wyczuwalny.
Wieczorem zaczynam testy.

Z opóźnieniem ale dziś o 11:00 02.12.2012 r. mikstury rozlane :)
Buteleczka nr6. do wapowania po wstrząśnięciu i odczekaniu 2 godzin została próbowana na atomizerze bezmostkowym.
Pierwsze wrażenia złe - za aromatyczne dla mnie, intensywne "skarpety". Zobaczymy jutro. Reszta czeka do 12 grudnia


05.12.2012 r., Butelka nr 6, liquid trochę lepszy w smaku ale to jeszcze nie jest to.
Inne smaki:
EROS (us mix) - super liquid!!, nie spodziewałem się czegoś tak dobrego, spokojnie mogę go porównać do ulubionego USA Mixa z Hangsena - takiego zamiennika szukałem.
APOLLO (camel) - dobry liquid, smak camela wyczuwalny, może mniej aromatyczny jak ten wyżej - ok
NIKE (french pipe) - nie smakuje mi, dziwny posmak, wapowałem lepsze french pipy ;)
ORPHEUS (turkish blend)- nie moja "bayca"

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 gru 2012, o 12:29 przez jsakic, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 08:21 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
reksiogc napisał(a):
Soczki zmieszane. Dostaliśmy 100 ml bazy więc wystarczyło na 10 butelek + 2 zrobiłem ze swojej bazy :) Ciekawe czy będzie różnica między butelką do częstego wapowania z moją bazą a butelką z niekombinowaną bazą.


Przepraszam. Wszak sam siebie uważam za geniusza :lol: :o :oops: to jednak chyba za mało tego geniusza we mnie jest skoro do testów wysyłałem dwa aromaty a bazy tylko jedną butelkę.
Czas na urlop.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 09:38 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 19:33
Posty: 9
Wybralem akurat ten aromat bo go tez znam i mi smakuje a camela poprostu mialem juz dosc nie moglem sie wstrzelic w smak. Ostatnio mialem tak mocno chwalony ze najlepszy camel z TW ale szalu nie robi jak dla mnie.
Lubie wyraziste smaki i APOLLO taki jest i mi pasuje najbardziej jak do tej pory.
Czyli jak zamowie sobie aromat S'Camel to wyjdzie mi cos podobnego? :)

Roberto napisał(a):
No no APOLLO 6mg jestem zaszokowany najlepszy camel jakiego do tej pory mialem :)
Jak tak dalej bedzie mi wszystko smakowalo to raczej Inawera zagosci u mnie na stale.
Jestem pod ogrmnym wrazeniem pychota :P
Tylko te nazwy takie dziwne i nie moge ich spamietać


Szkoda że Roberto wybrał do testów RY-4.
Aromat z którego robiony jest Apollo został niedawno poddany "sprawdzianowi" w t d'milano. Po sprawdzeniu składu został namieszany aromat S'Camel. I było by ciekawie czy Roberto popełnił by podobny e-liquid.
Nazwy:
1- niedawno angole (shop) zarzucili nam że nie potrafimy wymyślić swojej nazwy (było to wtedy gdy t d'm "sprawdził" kilka aromatów F-art i do sklepu wystwiliśmy pod tą samą nazwą dodająć tylko "by Inawera").
2 Ten najlepszy sklep istnieje od przeszło dwóch lat. A 5 grudnia minie trzy lata jak w nowym sklepie internetowym inawera.com pojawiły się w sprzedaży e- aromaty (po ichniemu e-flavour).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 13:11 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Roberto napisał(a):
Wybralem akurat ten aromat bo go tez znam i mi smakuje a camela poprostu mialem juz dosc nie moglem sie wstrzelic w smak. Ostatnio mialem tak mocno chwalony ze najlepszy camel z TW ale szalu nie robi jak dla mnie.
Lubie wyraziste smaki i APOLLO taki jest i mi pasuje najbardziej jak do tej pory.
Czyli jak zamowie sobie aromat S'Camel to wyjdzie mi cos podobnego? :)


Nie wiem. Sam jestem ciekawy czy ci którzy mają s'camel i DNB naszykują sobie dobry e-liquid.
Testerzy ocenili go tak:

http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=57&t=2391


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 18:31 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 20:33
Posty: 1
Zestaw nr 21.

Witam, paczkę otrzymałem wczoraj i bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w eksperymencie :) oraz dodatkowe liquidy. Szkoda że ktoś zapomniał mi pustych buteleczek dać bo miałem problem i musiałem powylewać swoje niedokończone liquidy do zlewu, żeby mieć w co wlać, ale czego się nie robi dla dobrego eksperymentu :)))))

Eksperyment rozpoczęty 30.11.2012, uwielbiam kawę (w każdej postaci) ale pierwsze wrażenie zapachowe z buteleczki mnie trochę odrzuca ze względu na poziom "słodkości", jednak pełen optymizmu patrzę w przyszłość :))

Pomysł mi się właśnie nasunął takowy aby oprócz ulubionych aromatów jakie króliki doświadczalne mają testować, dostawali także te które im są obojętne aby test był bardziej obiektywny. Wariacje nt tego pomysłu wskazane :))

Tak czy inaczej zgłaszam pełną gotowość bojową.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 18:40 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:41
Posty: 3
Witam,

Mój zestaw to numer 6.

Wczoraj wszystko odebrałem na poczcie dzisiaj zmieszałem i czekamy. Dzięki za dodatkowe aromaty :) te 2 które są do testów na pierwszy rzut nosa są bardzo przyjemne zobaczymy jak się przegryzą ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2012, o 00:32 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 19:14
Posty: 5
Zestaw 15.

Test aromatu DWA JABŁKA!

Zacznijmy od tego, że jestem użytkownikiem Baterii Volish Ego 3.1 (już wycofana ze sprzedaży) + Clearomizer Crystal 2.

Dzisiaj zamieszałem to co dostałem tj. 30.11.2012 godz. 23:15

Wg przepisu:

Butelka:
nr.1 - 10 kropli,
nr.2 - 15 kropli,
nr.3 - 20 kropli,
nr.4 - 25 kropli,
nr.5 - 30 kropli.

nr.6 - 25 kropli
do częstszego wapowania. ( efekt dojrzewania. )

Fot. 1
Obrazek
Fot. 2
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2012, o 23:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Buteleczka do częstego wapowania codziennie degustowana :)
Zalałem wolny klirek i codziennie pociągam kilka razy,trochę dziś dolałem znów z butelki.
Co dzień smak lepszy,wyraźniejszy. W pierwszym dniu bardzo wyraźnie odcinały się smaki bazy i aromatu,każde zaciągniecie smakowało inaczej...raz smak bazy,potem znów aromatu...bardzo mało dymu,a wiadome,że nawet sama baza dymi OK :)
W kolejnym dniu smaki były jakieś słodkawo-kwaśne...czasem nutka słodkości,ale jakieś to dziwne taki smak nie do określenia...szczypiący w gardło itp.
Wczoraj już poprawa na plus,jakiś posmak zaczyna to mieć tytoniowy z domieszką czegoś... :)
Dzisiaj już smak całkiem przyzwoity,da się wapować,nawet poczęstowałem przyjezdnych gości palących M od Milda i wstępnie posmakowało,mają wpaść za jakiś czas popróbować,a że idą Święta,to będzie okazja ;)
Myślą nad zakupem czegoś podobnego,pytają o namiary sklepu itp,zobaczymy jak to się przełoży jak "liquid"dojrzeje ;) .
Czekamy dalej...

Giena77 - twój tekst jest rewelacyjny. Dokładnie to co opisujesz to są zmiany jakie zachodzą w e-liquidzie podczas dojrzewania.
Do tematu wrócimy podczas odpowiedzi na pytania.
Serdecznie pozdrawiam. Irek

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL