FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sty 2013, o 16:37 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
jsakic napisał(a):
Zakupiłem Wera Garden DNB Flavour, kto mi powie w jakich proporcjach stosować? Czy 3% w stosunku do bazy VPG wystarczy aby otrzymać "podkład" pod tytoniówki?


Gotowego przepisu chyba nie ma. Trzeba będzie popróbować, ale w przypadku tego aromatu cierpliwość nie jest tak do końca potrzebna. Myślę że dzień, dwa i smrodek powinien już być.
Chcę wrócić do twojego tekstu odnośnie mieszanek podobnych do e-liquidów Bayca. Spróbowałbym na bazie Uniwersalnej.
Pozdrawiam. Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2013, o 21:09 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Pozamiatane.
Adamow pisząc o braku potrzeby dojrzewania płynów podważasz pracę 23 testerów.
Poczytaj. WSZYSCY stwierdzili że dojrzałe płyny sa lepsze od wstrząśniętych.
Ale jak pisałem o gustach się nie dyskutuje i jeżeli tobie bardziej smakują wstrząśnięte nie zmieszane to specjalnie dla ciebie utworzyłem nowy temat.
Może faktycznie jest więcej takich waperów którym bardziej smakują świerzynki. Będziecie mogli tutaj rozwinąć dyskujsję
.

http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=64&t=2710

Proszę zachowujcie jednak wysoki poziom dyskusji. Dajcie spokojnie pochorować ze dwa dni.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2013, o 23:55 
Offline

Dołączył(a): 9 sty 2013, o 22:03
Posty: 12
Mam kilka pytań i nie bardzo wiem gdzie je zadać więc pisze tutaj.
1. Używam aromatów inawery ale daję średnio 20 kropel na 10 ml bazy czy nie za dużo i nie chodzi mi ,że można mniej tylko o to czy oby to nieszkodliwe za bardzo ? Popróbuje Waszych receptur również z mniejsza ilością aromatu.
2. Używam bazy od Kinga mój wyrób mi smakuje (porównania z innymi bazami nie mam tamtą chwalili to kupiłem) moje pytanie jest mianowicie takie czy na innej bazie będzie lepiej ? (wapuję tylko owocówki i herbaciane liquidy) wszystko w proporcji 50/50 PG/VG
3. Gdzie kupić buteleczki za jakieś przyzwoite pieniążki ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2013, o 11:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Hmm jak dla mnie to za dużo aromatu dajesz,ale to już kwestia indywidualna :) a dajesz temu trochę poleżakować,przegryźć się smakom? może jak poleżą trochę to zamiast tych wspomnianych 20 kropel wystarczy Ci 10 ?
Chyba,że faktycznie lubisz bardzo aromatyzowane ;)
Opinie o bazach możesz poczytać tutaj: viewforum.php?f=49
Do owocowych i herbacianych liquidów moim zdaniem najlepsza będzie baza VPG do kupienia tu: http://www.inawera.com/vpg-power-smoke-c-3_15.html
Ja lubię liquidy tytoniowe więc używam bazy DNB.
Jeśli chodzi o puste buteleczki różnych rozmiarów i pipety również znajdziesz w sklepie Inawery: http://www.inawera.com/butelki-pipety-c-5.html
Pozdrawiam Gienek.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2013, o 12:33 
Offline

Dołączył(a): 9 sty 2013, o 22:03
Posty: 12
giena77 napisał(a):
Hmm jak dla mnie to za dużo aromatu dajesz,ale to już kwestia indywidualna :) a dajesz temu trochę poleżakować,przegryźć się smakom? może jak poleżą trochę to zamiast tych wspomnianych 20 kropel wystarczy Ci 10 ?
Chyba,że faktycznie lubisz bardzo aromatyzowane ;)
.

Ilość aromatu zamierzam zmniejszać ale jak na razie nie było czasu na leżakowanie ;)

Swoją drogą lubię mocno aromatyzowane dlatego podchodziły mi smaki od liqueena zwłaszcza nowe koncetraty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2013, o 18:42 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Mariusz7 napisał(a):
1. Używam aromatów inawery ale daję średnio 20 kropel na 10 ml bazy czy nie za dużo i nie chodzi mi ,że można mniej tylko o to czy oby to nieszkodliwe za bardzo ? Popróbuje Waszych receptur również z mniejsza ilością aromatu.

Popróbuj, szczególnie z odpowiednim okresem dojrzewania. A niektóre aromaty wymagają wyższych steżeń, szczególnie chyba owocowe. Sprawa indywidualnych odczuć. O szkodliwości aromatów trudno pisać - bazują na środkach spożywczych, ale droga przyjmowania jest inna. Czy odparowanie i wdychanie różni się diametralnie od połknięcia? Istnieją substancje stosowane w formie inhalacji w lecznictwie. Czy np. 2x więcej odparowanego i zainhalowanego mentolu będzie bardziej szkodliwe? Coś mi to brzmi jak wysłanie 2 zakładów LOTTO - szanse 2x większe, choć nadal 6-te miejsce po przecinku.

Mariusz7 napisał(a):
2. Używam bazy od Kinga mój wyrób mi smakuje (porównania z innymi bazami nie mam tamtą chwalili to kupiłem) moje pytanie jest mianowicie takie czy na innej bazie będzie lepiej ? (wapuję tylko owocówki i herbaciane liquidy) wszystko w proporcji 50/50 PG/VG

Tą bazę? http://epapierosylodz.pl/p/183/1222/50m ... eryna.html ? No to musisz ją rozcieńczać chyba, 36mg/ml nikotyny brzmi trochę hardcorowo. Znajdziesz taką samą i mniejsze stężenia nikotyny na stronie Inawery. Patrz pod VPG Power Smoke Baza.

Mariusz7 napisał(a):
3. Gdzie kupić buteleczki za jakieś przyzwoite pieniążki ?

Ech, jak już będziesz na http://www.inawera.com/index.php? znajdziesz i buteleczki. Jakie potrzebujesz.

Na nowej drodze życzę Ci przede wszystkim cierpliwości i wytrwałości, sukcesy przyjdą same.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2013, o 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Witam !

Mnie wyszły b.dobre Liquidy
Przepis 1;

Baza VPG 12 - 10 ml
Aromat S`Camel ( Tino Milano ) 8 kropel

Wszystko oczywiscie dojrzewalo dobre 30 dni, ale mam co mam. Moge smialo polecic ,po odlezeniu naprawde mi smakuje.
Jest wyrazisty posmak tytoniu, jest duzy dym no i gardełko tez sie cieszy przy zaciaganiu.
Przypomina sie typowy analog tylko ze tego nie utrzymam w ustach bez trzymanki a analog mialem w ustach,a i rece byly wolne tu tak nie ma. To jedyna wada bolączka e-pap. To tak na marginesie poza tematem.

Przepis 2

Baza VPG 12 - 10 ml
Aromat Desert Ship 8 kropel

Tez odstał ten Liquid dobre 30 dni.
Jest to moj na zmiane z opisanem wyzej Liquid ktory wylacznie wapuję , gotowce na razie odstawilem i juz chyba tydzien albo dluzej jade na moim wyrobie.
Jest troszke tak jakby slodszy od tego wyzej ale tez ma nutke tytoniową i w moim rankingu liquidow zajmuje 2 miejsce.

Nikt mi nie powie ze Liquid nie ma swojego odstać, przeciez gdzies pisalem wlasnie na przykladzie 1 przepisu ze tego nie szlo wg mnie wapowac. Fakt ze probowalem krotko po sporzadzeniu.

Pozdr Andrzej
Baza VPG

Jakże niesamowicie się cieszę. Andrzej trafił do nas jako typowy surowiec - surowy strasznie - 11 dni po odstawieniu analogów. Są jeszcze fragmenty tekstów kiedy już bardzo poważnie wątpił w to co postanowił. Chciało by się wielkimi literami napisać . WYTRWAŁ i teraz się cieszy, nie tylko z dobrych płynów, ale szczególnie z satysfakcji że sam zrobił coś co jest jego i tylko jego gralem. Gratuluje Andrzeju.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
Elżunia, mam i używam, jak dla mnie i znajomych których częstuję liquidami z tym aromatem, pychota :)

znajdziesz mój przepis na płyn mango z mentolem, tam, gdzie się "tajemnice" zdradza ;)

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
odrobinę go modyfikowałem ostatnio, przyznam, że sam zaczynam miętówki wapować, i proporcje daję następujące

baza VPG 12 - 10ml
donhill - 10 gtt
brzoskwinia - 7 gtt
melon - 7 gtt
frost - 2 gtt
sharp taste - 2 gtt

jeśli chcesz, to mogę podesłać próbkę jak zmieszam, ostatnimi dniami miałem nalot znajomych i zabrali mi całe 50 ml tej mikstury ;)

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
basko napisał(a):
odrobinę go modyfikowałem ostatnio, przyznam, że sam zaczynam miętówki wapować, i proporcje daję następujące

baza VPG 12 - 10ml
donhill - 10 gtt
brzoskwinia - 7 gtt
melon - 7 gtt
frost - 2 gtt
sharp taste - 2 gtt

jeśli chcesz, to mogę podesłać próbkę jak zmieszam, ostatnimi dniami miałem nalot znajomych i zabrali mi całe 50 ml tej mikstury ;)

Gdzies pisalem ze moze utworzyc nowy temat i tam nie wiem jak to wyglada prawnie mozna by bylo sie wymienic sporzadzonymi Liquidami. ( chyba wymieniać to wolno robic ? )
Nie powiem chetnie bym sprobowal w/w Liquid lub wymienił sie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL