FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 16:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 gru 2012, o 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Przepis Liquidu przygotowany do buteleczek 12/12/2012
Testowanie 15/12/2012 ( 3 dni po sporzadzeniu )
Baza DNB12 mg + 4 krople aromat Flavour
Dym taki że moze byc, aromat b.lagodny slabo wyczuwalny
Baza DNB12 mg + 10 krople aromat Flavour
To samo co wyzej tylko aromat bardziej wyczuwalny,ostrzejszy, podchodzi coś "ala" tytoniowy.
Zobaczymy co wyjdzie jak jeszcze poleżakuje dobrych kilka dni. Jestem dobrej myśli.
P.S Dzieki Irek :o

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2012, o 14:18 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AndrzGdz napisał(a):
Przepis Liquidu przygotowany do buteleczek 12/12/2012
Testowanie 15/12/2012 ( 3 dni po sporzadzeniu )
Baza DNB12 mg + 4 krople aromat Flavour
Dym taki że moze byc, aromat b.lagodny slabo wyczuwalny
Baza DNB12 mg + 10 krople aromat Flavour
To samo co wyzej tylko aromat bardziej wyczuwalny,ostrzejszy, podchodzi coś "ala" tytoniowy.
Zobaczymy co wyjdzie jak jeszcze poleżakuje dobrych kilka dni. Jestem dobrej myśli.
P.S Dzieki Irek :o


AndrzGdz - dodałeś do bazy DNB aromat DNB Flavour - to musi być śmierdziuch. To musi piec, palić, dusić i ...... po co ci taki smród.
DNB Flavour powinieneś stosować w przypadku gdy e-liquid zrobisz na innchy bazach: VPG, Uniwersalnej itp. Tylko po to aby uzyskać efekt papierosowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2012, o 14:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
AndrzGdz - dodałeś do bazy DNB aromat DNB Flavour - to musi być śmierdziuch. To musi piec, palić, dusić i ...... po co ci taki smród.DNB Flavour powinieneś stosować w przypadku gdy e-liquid zrobisz na innchy bazach: VPG, Uniwersalnej itp. Tylko po to aby uzyskać efekt papierosowy.

Ja lubie jak jest posmak tytoniu , jeszcze chodzi za mną analog, badzmy dobrej mysli jak jeszcze poleżakuje to moze kolo soboty 22/12 jak bedzie za ostry to pomieszam z innymi Liquidami.
Wylac na pewno nie wyleje do zlewu cos wymieszam.
Tylko co wyjdzie nie wiem ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2012, o 20:37 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dziś 4-ty dzień fazy II testów.
1) 10 ml DNB 24mg/ml plus 4, 6 i 10 kropli S'CAMEL , do testów 6 kroplowy roztwór. Wrażenia podobne jak poprzednio, ewolucja smaku. Pomimo mniejszego stężenia aromatu niż w najlepszym liquidzie sporządzonym poprzednio ilość wydaje się być wystarczająca, smak bardziej jakby analogowy.

2) 10 ml VPG 26mg/ml plus 4, 6 i 10 krp Tobacco Menthol, do testów 6 . (Nie mieszałem z DNB, aż takim fanem nie jestem.) Efekty jak poprzednio czyli walka smaków. Trzeba czekać.

A w tzw. międzyczasie na półeczce kisi się roztwór VPG 26mg/ml + 10 krp S'CAMEL, mój najlepszy liquid tyle, że w wersji extreme strong. Ciekawe, czy płuca zdzierżą.

Będzie gotów na Gwiazdkę, dziękuję :)

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2012, o 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
"1) 10 ml DNB 24mg/ml plus 4, 6 i 10 kropli S'CAMEL , do testów 6 kroplowy roztwór. Wrażenia podobne jak poprzednio, ewolucja smaku. Pomimo mniejszego stężenia aromatu niż w najlepszym liquidzie sporządzonym poprzednio ilość wydaje się być wystarczająca, smak bardziej jakby analogowy. "

To coś dla mnie ;) moc i rodzaj bazy, chętnie bym wypróbował ten aromat s'CAMEL.
Ja z kolei łapie się na tym, że teraz najczęściej "popalam" liquid sporządzony w ramach testów (baza DNB i aromat USA MIX), stał się jednym z moich ulubionych liquidów :)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2012, o 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
To coś dla mnie ;) moc i rodzaj bazy, chętnie bym wypróbował ten aromat s'CAMEL.

No wlasnie. Moze tak osoby testujace aromaty wymieniały by sie wzajemnie swoimi sporzadzonymi Liquidami.
Np. Wymieniamy sie wzajemnie 5x10 ml oczywiscie z opisem na kazdej butelce jaka baza i jaki aromat ?
Jestem jak najbardziej na TAK.
Jak sie na to zapatrujecie ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 11 sty 2013, o 17:57 przez Elżunia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2012, o 21:07
Posty: 12
Kurcze a u mnie porobiło się coś dziwnego - każda buteleczka do testów ( tzn. mieszanka w buteleczce ) straciła swój aromat. Teraz mam zalana Kawe/Tiramisu/Migdał i właściwie poza zapachem - kompletnie nie czuć żadnego "smaku". W każdej jest tak samo. Zastanawiam się czy to normalne i czy to jeszcze wróci do normy czy muszę dokropić aromatów. Dziś mija siódmy dzień leżakowania. Skoro próbki ( 4 próbki 4 mieszanek ze średnim stężeniem ) tak z dnia na dzień osłabły to te zakrapiane mniejszą ilością aromatów to już w ogóle będą bezsmakowe. Jest szansa, że smak jeszcze się wzmocni czy lepiej dokropić już teraz ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 12:24 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
WhiteW napisał(a):
Kurcze a u mnie porobiło się coś dziwnego - każda buteleczka do testów ( tzn. mieszanka w buteleczce ) straciła swój aromat. Teraz mam zalana Kawe/Tiramisu/Migdał i właściwie poza zapachem - kompletnie nie czuć żadnego "smaku". W każdej jest tak samo. Zastanawiam się czy to normalne i czy to jeszcze wróci do normy czy muszę dokropić aromatów. Dziś mija siódmy dzień leżakowania. Skoro próbki ( 4 próbki 4 mieszanek ze średnim stężeniem ) tak z dnia na dzień osłabły to te zakrapiane mniejszą ilością aromatów to już w ogóle będą bezsmakowe. Jest szansa, że smak jeszcze się wzmocni czy lepiej dokropić już teraz ?


Jak osłabło to trzeba dodać aromatu.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2012, o 21:07
Posty: 12
Panie Irku - pytanie tylko w jakich ilościach ? Mieszanki skopiuję aby nikt nie musiał latać po stronach. Jak wspominałem - próbki do wapowania są zrobione na podstawie "Butelka 2" z każdej mieszanki. Dokropić po 2 krople każdego aromatu z wyjątkiem Migdału i Cytryny ( te 2 po 1/2 kropli ) ? I ile odczekać po doaromatyzowaniu ?

Kawa/Tiramisu/Migdały
Butelka 1 - 4/2/0.5
Butelka 2 - 6/3/0.75
Butelka 3 - 8/4/1

Dwa Jabłka/Pomarańcza/Cytryna
Butelka 1 - 4/2/1
Butelka 2 - 6/3/1.5
Butelka 3 - 8/4/2

Pomarańcza/Migdały
Butelka 1 - 4/0.5
Butelka 2 - 6/0.75
Butelka 3 - 8/1

Kawa/Pomarańcza
Butelka 1 - 4/2
Butelka 2 - 6/3
Butelka 3 - 8/4


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL