FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 22:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lis 2012, o 12:21 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:19
Posty: 11
Lokalizacja: Wieliczka
Pomimo przeziębienia to ta bayca naprawdę dobra jest tylko cholera mocna :D
12 mg jak widać dwunastu miligramom nie równe...
Na pierwszy ogień poszedł Helios, polecam bo fajny smaczek. Nie wiem czy dobrze wyczuwam ale czuję w nim suszoną śliwkę...

_________________
Posiadam różne dziwne e-papierosy i wachlarz doświadczeń związany z nimi :D
Nie bój się zapytać ! Napisz na PW, doradzę i pomogę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2012, o 14:50 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2012, o 11:47
Posty: 8
Załącznik:
soczki.jpg [68.3 KiB]
Pobrane 1816 razy
Witam wszystkich- 8-) Na imię mam Wojtek.Za sobą staż jako palacz (nie c.o)25 lat i od 45 dni wolny od nałogu dzięki Inawerze i Ego CE 5+.Samopoczucie super,kaszelku brak i już nie śmierdzę.A koleżanki z pracy coraz życzliwsze :D
Dzięki Irkowi otrzymałem do testów aromat S'CAMEL i bazę VPG Power Smoke 12mg.
Oraz zestaw bogów sztuk 9,Dzięki o Boski Irku

Zaczynam mieszać w/g przepisu Irka:
nr.1 - 4 krople
nr.2 - 6 kropli,
nr.3 - 8 kropli,
nr.4 - 10 kropli,
nr.5 - 12 kropli.
nr.6 - 10 kropli
Gotowe dn. 29 listopada 2012
Znam i uwielbiam ten aromat i jeszcze nie udało mi się nigdy wyczekać 10 dni.Tym razem się uda.Pozdrawiam Wojtek


Ostatnio edytowano 29 lis 2012, o 16:49 przez wojtek1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2012, o 16:12 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Otrzymałem, namieszałem, zakapslowałem. Będę trącał i obserwował.
A w tzw. międzyczasie popróbuję bosko brzmiących liquidów Bayca.
Podczas degustacji przypomniałem sobie sprzedawcę aromatów perfumowych, który podsuwał mi pod nos naczynie pełne ziarenek palonej kawy między kolejnymi próbkami. Jako że aromaty są wykrywane przez nos (dla przypomnienia rozróżniamy tylko 5 smaków), pomyślałem, że może i tu zda to egzamin. Faktycznie, jakby się węch resetował :). Warto zainwestować w choćby najtańsze opakowanie niearomatyzowanej kawy.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2012, o 19:26 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 19:33
Posty: 9
Witam
No i do mnie dotarla przesylka wszystko rozlane aromat dodany i czekamy
Rozlano 29.11.2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2012, o 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
"butelka dla niecierpliwych" w użyciu, wczoraj było słodko-pikantno-popielniczkowo, dzisiaj mniej słodko-gryząco-popielniczkowe i jakby z goździkiem :roll: dzisiaj dymu gęstego więcej, generalnie całkiem przyzwoite ;)

zestaw do wapowania ciągle taki sam: Vivi Nowa z grzałką 2.8 ohm na 3.8 V

i mój "papierosek"

Obrazek

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2012, o 20:03 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:44
Posty: 3
Cytuj:
nr.11

Przygotowane do wysyłki:
- baza VPG 18
- aromat cherry by Inawera
- butelki.
Dozowanie aromatu proszę rozpocząć od 4 kropli na 10 ml. Zwiększając o 2 krople w każdej następnej butelce.
Butelka:
nr.1 - 4 krople,
nr.2 - 6 kropli,
nr.3 - 8 kropli,
nr.4 - 10 kropli,
nr.5 - 12 kropli.
Do butelki nr 6. proszę zadozować 10 kropel aromatu.
Jeżeli macie inne sprawdzone proporcję to zróbcie tak jak uważacie, jednak proszę o zwiększanie ilości aromatu w każdej następnej butelce.
Pierwsze pięć butelek proszę schować i spróbować nie wcześniej jak za 10 dni od daty zmieszania. O datę mieszania będę pytał.
Butelka nr. 6 jest do częstego wapowania podczas dojrzewania. Proszę opisywac wrażenia z dojrzewania płynu w tej butelce.
Będę pytał o wrażenia.
Notować, notować i notować.



29/11/2012.
Dzisiaj dotarła przesyłka. Wszystko się zgadza, narzędzia do mieszania przygotowane, więc mieszanie poszło szybko i sprawnie. Jako, że zwykłem stosować większe ilości aromatu na 10 ml bazy (zwykle ok. 20 kropli black cherry) to ostatnią butelkę, tj. nr 7 zakropiłem 16 kroplami i będę miał porównanie. Czekamy więc 10 dni, w międzyczasie pykamy załączoną kolekcję Bayca.

03/12/2012
Butelka dojrzewająca rozpoczęta. Po około dobie od rozmieszania smak był strasznie intensywny, czuło się bardzo cukierkową wiśnię, bardzo słodką i strasznie mały "kop". Po trzech dobach cukierkowość znikła, smak juz mniej intensywny.

06/12/2012
Smak się chyba ustabilizował, dymu jest dużo, słodycz trochę ustąpiła, ale wciąż wyczuwam tą cukierkowość. Może to po prostu taki aromat? Buteleczki czekające na właściwy test robię się coraz ciemniejsze, więc chyba dobrze dojrzewają :)


Załączniki:
test.jpg [15.13 KiB]
Pobrane 1778 razy


Ostatnio edytowano 7 gru 2012, o 00:16 przez smootas, łącznie edytowano 2 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2012, o 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Horwi napisał(a):
Pomimo przeziębienia to ta bayca naprawdę dobra jest tylko cholera mocna :D
12 mg jak widać dwunastu miligramom nie równe...
Na pierwszy ogień poszedł Helios, polecam bo fajny smaczek. Nie wiem czy dobrze wyczuwam ale czuję w nim suszoną śliwkę...

Hmm To jest właśnie fajne w liquidach,że każdy jakoś indywidualnie odbiera smaki,inaczej je odczuwa,z czym innym porównuje itp. U mnie również na pierwszy ogień poszedł Helios 18 mg,dla mnie trochę za słaby,ale posmaczek fajny, mi kojarzy się z młodym orzechem włoskim,takim z którego ściąga się skórkę przed jedzeniem.
Jako drugi w kolejności spróbowałem Nike 18 mg,również dla mnie za słaby,ale posmak ciekawy,zarówno mi jak i Żonie smakuje tak jakoś śmietankowo,biszkoptowo,coś takiego ciasteczkowego jest w tle...
Swoja przygodę z e-paleniem zacząłem od liquidów 18 mg,ale teraz przeważnie mieszam liquidy o mocach 18mg z 24 mg. Lubię mieszać takie same smaki,ale również eksperymentuję mieszając różne ;) .
Mam jeszcze pytanko do Irka,czy w tych liquidach z serii Bayca jest dużo bazy DNB? bo mam właśnie takie wrażenie,że czuję dość mocno jej smak, no ale to może tylko moje kubki smakowe jakoś tak odbierają :)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2012, o 20:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
gienia77, pisał gdzieś Irek, że "smrodku DNB" w liquidach Bajca jest dostatecznie dużo i jak jest zbyt aromatyczne, to se rozmieszać można to z bazą VPG ;)

popaliłem wczoraj tyle tych liquidów, że mnie rozbolała głowa :lol: i dzisiaj od rana swoje owocowe samogonki cmokałem, ale zaraz zaleję jakiegoś "boskiego" :mrgreen:

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2012, o 21:02 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 19:33
Posty: 9
No no APOLLO 6mg jestem zaszokowany najlepszy camel jakiego do tej pory mialem :)
Jak tak dalej bedzie mi wszystko smakowalo to raczej Inawera zagosci u mnie na stale.
Jestem pod ogrmnym wrazeniem pychota :P
Tylko te nazwy takie dziwne i nie moge ich spamietać


Szkoda że Roberto wybrał do testów RY-4.
Aromat z którego robiony jest Apollo został niedawno poddany "sprawdzianowi" w t d'milano. Po sprawdzeniu składu został namieszany aromat S'Camel. I było by ciekawie czy Roberto popełnił by podobny e-liquid.
Nazwy:
1- niedawno angole (shop) zarzucili nam że nie potrafimy wymyślić swojej nazwy (było to wtedy gdy t d'm "sprawdził" kilka aromatów F-art i do sklepu wystwiliśmy pod tą samą nazwą dodająć tylko "by Inawera").
2 Ten najlepszy sklep istnieje od przeszło dwóch lat. A 5 grudnia minie trzy lata jak w nowym sklepie internetowym inawera.com pojawiły się w sprzedaży e- aromaty (po ichniemu e-flavour).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2012, o 22:55 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 20:18
Posty: 21
Soczki zmieszane. Dostaliśmy 100 ml bazy więc wystarczyło na 10 butelek + 2 zrobiłem ze swojej bazy :) Ciekawe czy będzie różnica między butelką do częstego wapowania z moją bazą a butelką z niekombinowaną bazą.

_________________
Testuję na Genesis by Senio na mesh 400 i kanthal 0,2 (5 zwoi) + box na Kis.


Evic - zgon 20.07.2013

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL