FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 10:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 gru 2012, o 09:37 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 20:18
Posty: 21
inawera napisał(a):
Ja bym tego nie mieszał. W listopadzie minęło 3 lata jak zakupiłem pierwszego e-papierosa. Od tamtej pory nie wypaliłem więcej niż 5 ml. eliquidów nie tytoniowych. Ofiarami naszych owocowych e-liquidów są zawsze testerzy.
A czy mieszać? Mieszać. Sznasa na wyczarowanie dla siebie czegoś ciekawego jest olbrzymia.
Tylko jedno - cierpliwość. Duża dawka różnych aromatów musi długo dojrzewać. Za to potem jaka satysfakcja.
Pozdrawiam. Irek.


Natomiast ja zawsze preferowałem czyste smaki owocowe, miętowe, bez posmaku tytoniowych aromatów. Moim nr jeden są mięty. Niestety od mięty popękały mi tuleje w SE-2 i przestałem ich używać.
Dawno temu udało mi się zrobić Cool Mint smakujący w 100% jak cukierki Ice Fresch - ten liquid zrobił furorę u moich znajomych. Był to najlepszy liquid jaki kiedykolwiek wapowałem.

_________________
Testuję na Genesis by Senio na mesh 400 i kanthal 0,2 (5 zwoi) + box na Kis.


Evic - zgon 20.07.2013

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2012, o 16:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 gru 2012, o 12:02
Posty: 6
WhiteW napisał(a):
Szczerze jednak - tytoniowe są takie "nudne"... .no chyba, że coś przegapiłem. Skosztuje jednak na pewno sporej ilości. A przecież to może stać i stać w szafce :)


Czy ja wiem czy nudne. Nieraz trzeba wiele czasu aby rozgryźć jakie smaki mixują się z tytoniem. Raz nam przypasuje, raz nie. Odstawiamy a za jakiś czas ten niesmaczny LQ okazuje się odkryciem roku. Ja nudy w wapowaniu tytoniowych smaków nie odczuwam. ;) A jak smakuje tryskawka, brzoskwinia, bana każdy wie. I niestety nie znalazłem jeszcze aromatu lub liqudu coby owocowy smak oddawał jak oryginał. Oczywiście IMO. Ilu nas tyle doznań co mnie cieszy. Przynajmniej nie ma nudy w wymienianiu się doświadczeniami i poglądami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2012, o 23:45 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:24
Posty: 16
6dzien camtel-tak samo orzeszki z karmelem
s"camel-mietaz jasminem mysle ze juz nie zmieni smaku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2012, o 16:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Dzisiaj wypróbowałem ostatnią buteleczkę tzn nr 5 z 12 kroplami aromatu USA MIX na 10 ml bazy DNB.
Liquid wyszedł naprawdę fajny, nadaje się do częstego wapowania. Wszystkie buteleczki mi podchodzą,a faworytami są nr 4 (10 kropli aromatu na 10 ml bazy) i nr 5. Jednak liquidy o mniejszym stężeniu aromatu tez są w porządeczku, mniej aromatyczne,ale smaczne, tytoniowe - dla mnie miłośnika tytoniówek baza DNB robi dobra robotę ;)
Trzeba w niedługim czasie popróbować mieszania z innymi aromatami tytoniowymi.
Jeśli chodzi natomiast o liquidy z bazy Uniwersal i aromatu Tobacco Orange, to te zrobione z mniejszą ilością aromatu czyli nr 1 i 2 są w miarę OK, jako przerywnik z chęcią "zapalę", ale już w pozostałych Orange za mocno zdominowało smak tytoniowy (no może jeszcze buteleczka nr 3 ujdzie w tłumie), a ja za owocówkami nie przepadam :)
W czasie dojrzewania, kiedy jeszcze liquid z próbki nr 6 się nie przegryzł aromat pomarańczowy był mniej wyczuwalny , teraz po dłuższym leżakowaniu jest dla mnie za słodki i zbyt intensywny, ale za to Żonie smakuje, pewnie sam Orange bez Tobacco smakowałby jej bardziej :)
Pozdrawiamy Gienek i Monika.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2012, o 00:18 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:24
Posty: 16
7dzien-oba rodzaje aromatow pozostaja bez zmian smaku.a teraz probojemieszanke s"camel z chokolade na bazie vpg6mg nikotyny zarabisty


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2012, o 09:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2012, o 21:07
Posty: 12
Nadeszła chwila, że i ja coś napiszę o kilku mieszankach sprzed 3 dni. Tak jak pisałem - dodatkowe buteleczki do smakowania i zapisywania sporządziłem identycznie jak mieszanki z oznaczeniem "butelka nr 2 ". I tak:

Kawa/Tiramisu/Migdały
Butelka 2 - 6/3/0.75
Zdecydowanie mocny i ciężki smak. Kolosalna przewaga migdału pomimo tak niewielkiej ilości. Obawiam się, że nawet ilość tego aromatu w butelce nr.1 będzie za duża. Tylko jak odmierzyć mniej niż 1/2 kropli z najcieńszej igły ? :D Prawdopodobnie będę musiał zwiększyć o 3/4 ilość pozostałych aromatów ponieważ Kawy nie czuć w ogóle a Tiramisu wyczuwalny gdzieś tam hektar z tyłu. Zdecydowanie trzeba pokombinować. Choć to dopiero 3 dzień leżakowania. Jeszcze pozostało mieć nadzieję, że z czasem to się wyklaruje... No tak.. nadzieja.

Dwa Jabłka/Pomarańcza/Cytryna
Butelka 2 - 6/3/1.5
A tu miła niespodzianka. Bardzo smaczne to wyszło. Oby nie zmieniło się nic przez następne dni. Liczyłem jednak, że główną nutą będą Dwa Jabłka a jest Pomarańcz. Cytryna wyczuwalna gdzieś na końcu języka ale to przyjemne. LQ bardzo delikatny i przyjemny.Jednak jeśli nic się nie zmieni to przy następnym mieszaniu trzeba zamiast 6 kropel Jabłek dać 8.

Pomarańcza/Migdały
Butelka 2 - 6/0.75
Tu również zaskoczenie i to przyjemne. Po skosztowaniu Kawy z Tiramisu i Migdałem przekonany byłem, że i tu Migdał zdominował wszystko. Okazuje się jednak, że Pomarańcz się obronił i to z całkiem przyjemnym rezultatem. Przy wciąganiu chmurki zdecydowany pomarańcz natomiast przy jej wypuszczaniu dominować zaczyna migdał. Mieszają się ze sobą naprawdę przyjemnie.

Kawa/Pomarańcza
Butelka 2 - 6/3
Mmmmmniammmm. Zdecydowana dominacja Kawy jednak Pomarańcz również bardzo wyczuwalny. Nie wiem jak to opisać ale to tak jakby oba smaki na przemian dominowały i walczyły o pierwszeństwo smaku. Przy czym żadnemu to się nie udaje i naprawdę smacznie razem kąsają po języku.
Jeśli jutro coś ulegnie zmianie napiszę o tym. Jeśli nic się nie zmieni nie będę zaśmiecał tematu.Idę skosztować jeszcze tej Kawy z Pomarańczą... długo będę kosztował :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2012, o 15:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2012, o 21:07
Posty: 12
Dzisiaj jedyna wyczuwalna zmiana to w mieszance :

Kawa/Tiramisu/Migdały
Butelka 2 - 6/3/0.75

Dziś Migdał nie jest już tak bardzo dominującym aromatem. Nadal jest baaardzo wyczuwalny jednak pozostałe 2 aromaty również są już do rozróżnienia. Coraz większa nadzieja, że wszystko poukłada się tak jak to zaplanowałem....choć wiem jak to jest za pierwszym razem :D
Reszta mieszanek całkowicie bez zmian. Dokładnie jak w poprzednim poście. Zaznaczam jednak, że testuje na Cristalach Volisha a nie na bezmostkowym. Tyle tylko, że do każdej mieszanki mam osobną nową grzałkę więc wąsy nie przejdą innymi aromatami. Każda kupiona specjalnie pod 1 mieszankę. Powód jest bardzo prosty - wapuję tylko i wyłącznie na takich Cristalach i dlatego chcę w nich testować aby później nie rozczarować się. Jednak jest różnica w "smaku" na bezmostkowym a przez wąsy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2012, o 18:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 11 sty 2013, o 17:51 przez Elżunia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2012, o 22:49 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:24
Posty: 16
8-9-10 dzien- s"camel- dominuje mieta camtel-slodycz karmelu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2012, o 23:06 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:24
Posty: 16
wlasnie zakonczylem test - baza DNB 6
- aromaty s'camel i camtel by Inawera
s'camel
nr.1 - 4 krople,bardzo delikatny smak orzeszka ikarmelu
nr.2 - 6 kropli,ostrzejszy smak
nr.3 - 8 kropli,dla mnie najlepszy smaki wyczuwalne50%/50%
nr.4 - 10 kropli,dominuje slodki karmel
nr.5 - 12 kropli.jak dla mnie za slodki i za mocny aromat

camtel
nr.1 - 4 krople,delikatnie dominuje smak jasminu
nr.2 - 6 kropli,slodkosc jasminu malo miety
nr.3 - 8 kropli,50%/50% jak dla mnie najlepszy z tym ze nie przepadam za mentolwym smakiem do palenia i wapowania
nr.4 - 10 kropli,dominuje mieta,tylko troche za slodka
nr.5 - 12 kropli.polecil bym wszystkim ktozy lubia mentolowe wapowanie bardzo mocny smak


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL