FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 19:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
Elżunia, widzisz, jaka ze mnie gapa, pomyliłem mango z melonem :oops:

w sumie, co szkodzi, spróbuj ;)

Andrzej, daj na PW adres, to podeślę kilka próbek mych specyfików, żaden problem :mrgreen:

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2013, o 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Do mnie wczoraj dotarły zakupy z Inawery i "zamieszałem" kolejne liquidy.
Zrobiłem moje ulubione Usa Mix i S'Camel w proporcjach takich jak na testach 10 kr/10 ml bazy,bo takie najbardziej mi smakowały. Zamówiłem też na próbę aromaty Tuscan Garden i Desert Ship , ciekawe co z nich wyjdzie - oczywiście tu już dawałem mniej kropli aromatu, ze względu na ich stężenie. Skorzystałem z opinii testujących zamieszczonych na forum i dałem po 4 kr/10 ml aromatu,jak będzie za mało to ewentualnie dosmaczę ;) niech sobie leżakują...
Trochę się pochwalę :oops: ,wcześniejsze zrobione przeze mnie liquidy posmakowały mojemu bratu (prawie 40 lat palił analogi) i bratankowi. Zamówili bazy , aromaty i pierwszy raz robią swoje liquidy wg moich wskazówek (czyt wskazówek IRKA ;) ) jeden miesza S'Camel,a drugi Usa Mix.
Pozdrawiam.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2013, o 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
gienia, powinszować sukcesu :) kolega, dzięki któremu używam EP teraz dzięki mnie miesza pełnom gembom, już nawet na myśl nie przychodzi kupowanie gotowców, kolejny się przekonuje pomału i ciągle mi powtarza że miętowego melona powinienem sprzedawać, bo nie trafił jeszcze na tak doby mentolowy liquid :mrgreen:

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2013, o 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Basko oby ich mieszanki posmakowały im tak,jak te moje,które próbowali... :) Brat palił blisko 40 lat papierosy po 2-3 paki dziennie,potem kręcił z tytoniu tak jak ja. EP używa podobnie jak ja ok pół roku. Kupował w stacjonarnych sklepach liquidy milda itp. Za 10 ml liquidu M 24 mg płacił 15-20 zł. Namówiłem go do kupowania przez neta,był mi bardzo wdzięczny bo sporo oszczędzał ,a smak też mu odpowiadał. Dałem mu buteleczkę samogonu do spróbowania i złapał bakcyla,próbuje sam,trochę go poinstruowałem, no a o efektach to pewnie napiszę za jakiś czas...może mnie przeklinał nie będzie i do zlewu jego samoróbka nie pójdzie :lol:
A co do miętówek, to ja nigdy jakimś specjalnym fanem nie byłem, oczywiście paliło się swego czasu mewy,zefiry, potem jako przerywnik też co jakiś czas lubiłem zapalić coś mentolowego, ale liquidy jakoś nie bardzo mi siadły...póki nie spróbowałem tej próbki Bayca nr 2 od Irka :o Teraz chętnie popróbuje innych (może te próbki od Irka coś mi rozjaśnią jeśli się oczywiście załapię na testy). Czekam też na opinię kolegi Ardbeg o jego mieszance na aromacie Frost,może to zakupie i popróbuję :)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2013, o 01:35 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
giena77 napisał(a):
Czekam też na opinię kolegi Ardbeg o jego mieszance na aromacie Frost,może to zakupie i popróbuję

Kombinuję z 2D Fresh baza i VPG, sprawdzam też Fresh Mint. Na DNB niekoniecznie, ale też sprawdzam - kto wie, co się wykluje. Porozrabiane, czeka na ocenę. Śpieszyć się nie ma co. O wynikach powiadomię niezwłocznie.
Doszedł mi drugi tester, brat, dobry tydzień temu odstawił Route66 menthol, więc do miętówek jak znalazł.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2013, o 16:17 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zapisano mojemu bratu :

Obrazek

Rocket fuel. Mentolowa mięta.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 19:45 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2013, o 07:34
Posty: 1
Аромы Wera Garden

KENT - мой рецепт: 10 мл/6 кап. Пока еще в стадии теста, но как по мне класная арома. Есть смысл брать.
OLD HAVANA - мой рецепт: 10 мл/6 кап. Приятный сладковатый вкус, мне напоминает жвачку "турбо".

Аромы TINO D'MILANO
PARLAMENT TYPE
10 кап. на 10 мл базы. Очень приятная арома. Аромат полевых трав, не сильный, а легкий и очень гармоничный. Парится с удовольствием, очень неплохой ТХ. Приятное послевкусие. Рекомендую. Оценка 5 из 5.
Э-АРОМАТИЗАТОР FRESH MINT ("СВЕЖАЯ МЯТА") от ИНАВЕРЫ. 7 капель на 10 мл базы VPG - легкий и приятный привкус мяты. Годится на каждый день (не приедается).
S' Camel
Слегка сладкая, легкая, добротная табачка. Отсутствуют резкие тона, все выражено как-то мягко и нежно, очень гармонично. Приятное послевкусие. Парится легко, ненавязчива, вкусна. Оценка 5 из 5.

RY 4
Простой микс сладкой карамели и жгучего перца. Табака не нашел. Благодаря перцу дает ощутимый ТХ. Яркое перцевое послевкусие, но тем не менее, в целом все довольно неплохо. На любителя. Оценка 3+ из 5.

Virginia
Глубокий, насыщенный аромат табачного листа. Просто идеально сбалансированная арома. Я в восторге от нее! Отличное послевкусие. Частота парения сегодня выше обычного. Не приедается. Заслуженная оценка 5 из 5.

Arabic Tobacco
Яркий и насыщенный аромат восточных пряностей и душистых трав. Выделить что-то отдельное из общей картины не получилось, все очень гармонично, ароматно и вкусно. Пока не приелось, но думаю, что такое буйство вкуса вызовет потребность в перемене аромы для отдыха рецепторов. Хоть и не мое, но очень понравилось. Оценка 5 из 5.

USA MIX
Еле уловимо сладковатый, крепкий, насыщенный, ароматный вкус сухого табачного листа. Обалденный вкус. Длительное послевкусие дыма табака. Вкусно, приятно. Добротная табачка. Оценка 5+ из 5.
Настаивать не меньше 7 дней!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2013, o 20:22 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2013, o 19:50
Posty: 3
witam serdecznie,
ciezko sie odnalezc na forum , po niewaz tematy strasznie porozrzucane no nic sprobuje tutaj najwyzej wylece zanim sie zadomowie :)

Chcialem sie dopytac , gdyz zabawe z e-dymkiem rozpoczalem 4 dni temu ale zdecydowanie nie wroce juz do analoga.
Ze wzgledu ze siedze za granica, zaczalem dopiero teraz szukac w Polsce.
Chcialbym takze zaczac mieszac samemu, gdyz moze dopiero 4 dzien ale na start troche liquiddow zakupilem i potestowalem.

Wy macie wieksza wiedze a ja chcialbym sie nauczyc mieszania. Aktualnie uzywam mieszanek PG z okolo 12mg Nikotyny, sa to smaki tak zwane swieze (testowane bylo jablko , truskawka oraz mieszanka bananow z wisniami wszystkie z oznaczeniem fresh)
Maja bardzo fajne aromaty owocow i do tego jakby lekka mieta lub bardziej zimny podmuch swiezosci :)
Jak to osiagnac ??? co zmieszac ???
Zakupilem takze miete z posmakiem tytoniu - tak samo jak wyzej mieszanka PG 11-12mg Nikotyny - to ze wzgledu ze przez ostatnie 8 lat palilem mietowe anologi. Chcialbym tez cos podobnego umieszac tylko jak ?? Prosze o pomoc doswiadczonych jak osiagnac te samki swiezosci w owocach to chetnie inne smaki sprawdze.

Jesli nie w temacie pisze to podajcie gdzie to mam zrobic, bo nigdzie nie znalazlem ... nawet w sumie nie ma miejsca aby wymienic sie opisami kto od kiedy i co uzywa :( a zawsze to jakas informacja dla swiezynek w temacie e-papierosa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, o 12:14 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Misiek
temat wyżej masz jak to robimy najczęściej - seria 5 butelek 10ml i do tego 4-6-8-10-12 kropli aromatu. Dwa tygodnie w ciemnym miejscu ze wstrząsaniem codziennie i ocena.
Ocenisz jakie stężenie pasuje i rozrabiasz więcej (oczywiście te nie trafione dorzucasz dolewając bazy lub aromatu).
Natomiast jeżeli chcesz mieszać więcej niż jeden smak - masz większy problem bo i zmiennych jest więcej. Czasem uda się pół na pół, a czasem trzeba kombinować, jakiś aromat może skutecznie kryć inny.
Recepty uniwersalnej nie szukaj, nawet jak ktoś twierdzi, że znalazł - kłamie lub pojęcia nie ma.
Co ważne - czystość BHP powtarzalność wyników.
Co potrzebne - cierpliwość.
powodzenia

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, o 12:17 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2013, o 19:50
Posty: 3
ardbeg napisał(a):
Misiek
temat wyżej masz jak to robimy najczęściej - seria 5 butelek 10ml i do tego 4-6-8-10-12 kropli aromatu. Dwa tygodnie w ciemnym miejscu ze wstrząsaniem codziennie i ocena.
Ocenisz jakie stężenie pasuje i rozrabiasz więcej (oczywiście te nie trafione dorzucasz dolewając bazy lub aromatu).
Natomiast jeżeli chcesz mieszać więcej niż jeden smak - masz większy problem bo i zmiennych jest więcej. Czasem uda się pół na pół, a czasem trzeba kombinować, jakiś aromat może skutecznie kryć inny.
Recepty uniwersalnej nie szukaj, nawet jak ktoś twierdzi, że znalazł - kłamie lub pojęcia nie ma.
Co ważne - czystość BHP powtarzalność wyników.
Co potrzebne - cierpliwość.
powodzenia


dziekuje , ale jak osiagnac ten dodatkowy smaczek swiezosci przy owocach ? jest to mieta poprostu ?
chcialbym zaczac mieszac i kombinowac i napewno w koncu uruchomie domowe labo :)
tylko brakuje mi wiedzy jak narazie i czytam zawziecie wszystko co znajde.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL