FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 14:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 gru 2012, o 12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Elżunia napisał(a):
Ja bardzo chętnie,ale tak patrząc racjonalnie wiecej wydasz za wysyłkę jak za kupno aromatu :shock: ,więc czy jest sens :?: .No chyba że ktos mieszka blisko siebie, więc jak najbardziej.Pozdrawiam ;)

Hmmm ja mialem na mysli wymiane juz sporzadzonych przez siebie Liquidow.
Nie wiem np 5 szt butelek po 10 ml Poczta Polska list polecony aby nie zaginął Priorytet to jest wydatek rzędu 4,60 zł no i + koperta bąbelkowa http://cennik.poczta-polska.pl/index.ph ... /kraj.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
:)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 11 sty 2013, o 17:40 przez Elżunia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2012, o 21:07
Posty: 12
Hmm tylko nie wiem czy wymiana przepisami ma jakiś sens. Kupisz aromaty i bazy z przepisów i okaże się, że nie będą w Twoim typie. Lepiej wymienić z kimś gotowy ( np 5 ml ) i będzie jasne czy smakuje czy nie. Wtedy ewentualnie poprosić o przepis :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 13:04 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2012, o 04:22
Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
smootas napisał(a):
co dodać do aromatu wiśniowego, aby uzyskać efekt "tabacco cherry"? Chodzi mi o stonowanie słodyczy i uzyskanie bardziej papierosowej wiśni. Jakiś konkretny aromat? I jakie proporcje?


Ponieważ jakiś czas temu próbowałem tego dokonać, to chyba domyślam się o jaki efekt Ci tu chodzi.
Mnie sie to co prawda nie udało, i doszedłem nawet do wniosku, że właściwie nie ma sensu tego robić, ponieważ przypomina to trochę konstruowanie młotka z klocków lego - można to pewnie zrobić, tylko nie do końca jest to celowe.
Przy bogactwie oferowanym przez e-aromaty niełatwo ograniczyć się do pogoni za czymś co "idealnie naśladuje analogi", tym bardziej, że większą przyjemność sprawia delektowanie się zupełnie nieidealnie analogowymi smakami (przynajmniej ja tak mam).

Niemniej...
w ostatnim czasie - przy okazji - trochę wróciłem do tego tematu i oto co udało mi sie namieszać:
baza VPG: 20 ml
DON HILL: 4 krople
VIRGINIA: 2
US RED MIX: 1
CAMEL: 1
JABŁKO: 1 (dla pobicia smakowej kwaskowatości)
WIŚNIA: 3


Chodzi w tym o to, aby bogaty, mocno rozbudowanym aromatem tytoniu zasłonić (notabene bezskutecznie) przebijający się z daleka aromat wiśniowy.
Pojedyńczym aromatem tytoniu raczej nie uda się uzyskać odpowiedniego efektu tytoniowego.
Stąd mix tytoniowy - im bardziej namieszany, tym powinno być lepiej.

Zaznaczam: nie jest to "idealny wiśniowy gwóźdź tytoniowy", ale oddaje ideę reprezentowną przez tytoniowo zagmatwaną wiesienkę.
No i całkiem nieźle przy tym smakuje.


Ostatnio edytowano 18 gru 2012, o 13:18 przez cebr, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 13:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
:)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 11 sty 2013, o 17:41 przez Elżunia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
WhiteW napisał(a):
Hmm tylko nie wiem czy wymiana przepisami ma jakiś sens. Kupisz aromaty i bazy z przepisów i okaże się, że nie będą w Twoim typie. Lepiej wymienić z kimś gotowy ( np 5 ml ) i będzie jasne czy smakuje czy nie. Wtedy ewentualnie poprosić o przepis :)

O o o o to nie glupie ! Nie musi byc 5x10 ml roznych swoich wlasnego przepisu Liquidow , mozna faktycznie 5X5 ml rożnych, wtedy nawet jak naprawde nie pasuje to az tak wielkich strat nie bedzie. Tylko trzeba chyba dołączyć spis z czego sie składa Liquid do kazdej wysyłanej buteleczki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
:)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 11 sty 2013, o 17:42 przez Elżunia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 13:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Elżunia napisał(a):
A jeśli bedzie wiecej osób chcących spróbować naszego wyrobu ..co wtedy? jakie koszty ? :lol:Pozdrawiam.Warto to jednak przemysleć

Zalozymy spoldzielnie i otworzymy fabrykę hehehehe ( żartowałem). :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 13:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
:)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 11 sty 2013, o 17:43 przez Elżunia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Jako, że zostało mi jeszcze trochę bazy DNB i otrzymałem dziś od Irka aromat S'CAMEL (chciałem właśnie ten aromat sugerując się pochlebnymi recenzjami kolegi ardbeg ;) ) zrobiłem sobie kolejną mieszankę.
Bazy miałem już mało, wystarczyło zaledwie na 3 buteleczki po 10 ml, więc zbytnio nie kombinowałem z proporcjami:
1. 10 kropli aromatu S'Camel na 10 ml bazy.
2. 12 kropli aromatu S'Camel na 10 ml bazy
3. Tu zrobiłem mały mix z ciekawości, co wyjdzie i dałem po 6 kropli aromatów S'Camel i Usa Mix na 10 ml bazy.

:lol: :lol: :lol: może wyjśc kultowy KszywhoLiquid zwany w skrócie KL

Dwie buteleczki zrobione są na bazie DNB 24 mg, a trzecia na resztkach zmieszanych baz DNB 18 i 24 mg. Na więcej kombinacji niestety zabrakło bazy. Odczekam jakieś dwa tygodnie i zobaczymy co wyjdzie :)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL