FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 19 mar 2024, o 13:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 maja 2013, o 15:52 
Offline

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 15:44
Posty: 4
Witam jak w temacie mam wielką prośbę prosze abyście polecili jakiś przepis na mieszanke do "palenia" na codzień .Dzięki

_________________
Sebastian


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2013, o 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Sporo takich przepisów znajdziesz na tym Forum...to co smakuje komuś niekoniecznie posmakuje Tobie.
Mi najlepiej podchodzą do codziennego wapowania samoróbki robione na bazie DNB i do tego odpowiednio na 10 ml bazy 10 kropel aromatu S'Camel lub USA Mix. Dwa tygodnie leżakowania i jak dla mnie o wiele lepiej smakuje niż gotowe liquidy (i tak już od pół roku :) ).
Próbuj,szukaj.eksperymentuj,to chyba najlepsza droga ;)
Pozdrawiam.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2013, o 20:42 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
Proszę o info jakie są Twoje oczekiwania, nie znajdę dla Ciebie złotego środka, ale jeśli masz ochotę na mieszanie własnych e-liquidów, mogę pomóc :)

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2013, o 21:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
seb121 myślę że działy typu:

"Zdradzamy nasze tajemnice"
"PRZEPIS NA DOBRY E-LIQUID" -ale nie tylko ,jest parę takich tematów ,gdzie być może dojrzysz nie tylko typ bazy ale i aromatu.
Pozdrawiam ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2013, o 08:10 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 07:53
Posty: 1
Czy mogę pozwolić sobie na żądanie? Betray nasze tajemnice "" PRZEPIS NA DOBRE E-LIQUID

_________________
learnalanguage http://www.learnalanguage.com/
Pass4sure SY0-301 SY0-301
Pass4sure 1z0-052 1z0-052
Pass4sure 640-864 exam 640-864 exam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 11:35 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2014, o 11:24
Posty: 2
Kupiłem W Inawerze Dirty Neutral Baza 6 i 12, VG. BIOBAZA 6 i 12 i do tego E-AROMAT TABACCO "TABACCO". 6 jest dla żony, a 12 dla mnie.Zmieszałem to w proporcjach:Dirty Neutral Baza-10ml.+VG. BIOBAZA-5ml+E-AROMAT TABACCO "TABACCO"-1ml.Chciałem aby wyszedł mi smak jak najbardziej przypominający palonego papierosa.Nestety oprócz tabacco czuć i to dość mocno słodko waniliowy smak.Spróbowałem to palić bo szkoda mi było wylać, lecz niestety nie dałem rady przez tą słodką wanilię.Podejrzewam że to E-AROMAT TABACCO "TABACCO"daje taki posmak, bo ma podobny zapach.Bardzo bym prosił o radę jaki kupić E-AROMAT aby miał po zmieszaniu z Dirty Neutral Bazą i VG. BIOBAZĄ ( to dla większego dymu ) jak najbardziej zbliżony smak do palonego papierosa.(Do tej pory używałem kupnych E-LIQUIDÓW o smaku TABACCO i te były nawet niezłe, myślałem że sam zrobię jeszcze bardziej podobny aromat do palonych papierosów.NIESTETY!) Jeszcze raz bardzo proszę o radę i z góry bardzo dziękuję.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 12:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
Witaj
Jedyne co mogę Ci w tym momencie doradzić, to to, żebyś spróbował najpierw na samym DNB a dopiero dodać ew VG, ale nie tak jak piszesz 5ml, tylko zacząć przynajmniej od 1ml a nawet mniej. Słodkość nie musisz mieć tylko po aromacie, wynika ona również ze słodkości gliceryny a to w docelowym połączeniu daje taki a nie inny posmak. Ze swojej strony proponuję zakup aromatu S'Camel Tino d'Milano oczywiście Inawery i skomponować z tego swój lq o posmaku analoga, z proporcjami musisz sam utrafić, zalecane od 8 kropli wzwyż (wg. własnych preferencji) na 10 ml bazy . Jak dla mnie jest to mój, na chwilę obecną najlepszy lq :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
gregor1268 Jak szukasz smaku analoga to zaopatrz się w absoluty: http://www.inawera.com/advanced_search_result.php?keywords=absolut&categories_id=&inc_subcat=1&manufacturers_id=&pfrom=&pto=&1=&2=&3=&x=0&y=0
A tu są opisy testów: viewforum.php?f=77


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 12:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
gregor1268 napisał(a):
Kupiłem W Inawerze Dirty Neutral Baza 6 i 12, VG. BIOBAZA 6 i 12 i do tego E-AROMAT TABACCO "TABACCO". 6 jest dla żony, a 12 dla mnie.Zmieszałem to w proporcjach:Dirty Neutral Baza-10ml.+VG. BIOBAZA-5ml+E-AROMAT TABACCO "TABACCO"-1ml.Chciałem aby wyszedł mi smak jak najbardziej przypominający palonego papierosa.Nestety oprócz tabacco czuć i to dość mocno słodko waniliowy smak.Spróbowałem to palić bo szkoda mi było wylać, lecz niestety nie dałem rady przez tą słodką wanilię.Podejrzewam że to E-AROMAT TABACCO "TABACCO"daje taki posmak, bo ma podobny zapach.Bardzo bym prosił o radę jaki kupić E-AROMAT aby miał po zmieszaniu z Dirty Neutral Bazą i VG. BIOBAZĄ ( to dla większego dymu ) jak najbardziej zbliżony smak do palonego papierosa.(Do tej pory używałem kupnych E-LIQUIDÓW o smaku TABACCO i te były nawet niezłe, myślałem że sam zrobię jeszcze bardziej podobny aromat do palonych papierosów.NIESTETY!) Jeszcze raz bardzo proszę o radę i z góry bardzo dziękuję.

Co ja mam pisac ?
Fakt asortyment przeogromny szczegolnie dotyczacy aromatow.
Moze wez na probe aromat S`Camel ? Skoro masz juz baze co za problem zrobic np 5 x10 ml ale nie dozowac aromatu na ml !!! tylko na krople. Zrob sobie np zestaw z zawartoscią 4,6,8 kropli no i nie daj boże ze wymagasz na 2 dzien efektu bo to jest po prostu nierealne !!!
Poczekaj min 14 lub wiecej dni wtedy masz praktycznie gotowy samodzielnie zrobiony Liquid.
Wtedy jaka satysfakcja ze samodzielnie zrobiles cos co moze byc lepsze niz niejeden "gotowiec na wysepce".
Ewentualnie jedna buteleczke przeznacz na ocene jak codziennie zmienia sie smak liquidu.
Warto sprobowac, naprawde polecam.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 lut 2014, o 14:09 przez AndrzGdz, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2014, o 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
AndrzGdz napisał(a):
gregor1268 napisał(a):
Kupiłem W Inawerze Dirty Neutral Baza 6 i 12, VG. BIOBAZA 6 i 12 i do tego E-AROMAT TABACCO "TABACCO". 6 jest dla żony, a 12 dla mnie.Zmieszałem to w proporcjach:Dirty Neutral Baza-10ml.+VG. BIOBAZA-5ml+E-AROMAT TABACCO "TABACCO"-1ml.Chciałem aby wyszedł mi smak jak najbardziej przypominający palonego papierosa.Nestety oprócz tabacco czuć i to dość mocno słodko waniliowy smak.Spróbowałem to palić bo szkoda mi było wylać, lecz niestety nie dałem rady przez tą słodką wanilię.Podejrzewam że to E-AROMAT TABACCO "TABACCO"daje taki posmak, bo ma podobny zapach.Bardzo bym prosił o radę jaki kupić E-AROMAT aby miał po zmieszaniu z Dirty Neutral Bazą i VG. BIOBAZĄ ( to dla większego dymu ) jak najbardziej zbliżony smak do palonego papierosa.(Do tej pory używałem kupnych E-LIQUIDÓW o smaku TABACCO i te były nawet niezłe, myślałem że sam zrobię jeszcze bardziej podobny aromat do palonych papierosów.NIESTETY!) Jeszcze raz bardzo proszę o radę i z góry bardzo dziękuję.

Co ja mam pisac ?
Fakt asortyment przeogromny szczegolnie dotyczacy aromatow.
Moze wez na probe aromat S`Camel ? Skoro masz juz baze co za problem zrobic np 5 x10 ml ale nie dozowac aromatu na ml !!! tylko na krople. Zrob sobie np zestaw z zawartoscią 4,6,8 kropli no nie daj boże ze wymagasz na 2 dzien efektu !!!
Poczekaj min 14 lub wiecej dni wtedy masz praktycznie gotowy samodzielnie zrobiony Liquid.
Ewentualnie jedna buteleczke przeznacz na ocene jak codziennie zmienia sie smak liquidu.
Warto sprobowac, naprawde polecam.


I tutaj zgodzę się z @AndrzGdz minimum 10 dni oczekiwania (ze wskazaniem na dłużej). Jeśli natomiast nie chcesz robić w 10 ml bazy możesz rozrobić w 5ml i odpowiednio do każdej buteleczki po 2,3,4,5,6 kropli aromatu. Poświęcisz niby 25 ml bazy ale uzyskasz satysfakcjonujące Cię stężenie i nic tak naprawdę się nie zmarnuje ;)
Popieram również to co zaproponował @dzizaz i czytaj, czytaj jeszcze raz czytaj nasze forum a być może znajdziesz prędzej czy później swojego graala :D

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL