FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lis 2014, o 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Arek79 napisał(a):
Wiesz Co Ardbeg tak sie zastanawiam ale Twoje rady sa o kant d ... napisales mi to chyba na zasadzie kopiuj wklej a pewnie tu na forum jestes takim wafelkiem ze po Twoim poscie nikt z forumowiczów nie odpisze juz swoich rad odnosnie mojego zapytania
Napisales do mnie jak do laika tak jakbym sam nie mogl na to wpasc. Gdybys dokladnie czytal moje pytanie to prosilem o pomoc, ,smakoszy, , ww smakow a Ty mi litanie napisales.
matko Tylko sie nie poskarz Adminowi bo chcialbym pozostac klientem Inawery

Wiesz co ?
"Cięzki zawodnik" jestes , no ale funkcjonuje wolność słowa pisanego , mówionego wiec napisales co myslales ale prawdopodobnie niestety źle myslaleś.
Ardbeg nie jest zadnym "waflem" bo niby z jakiego powodu ? Myslisz ktos mu płaci ze ma "waflować" ? Piszesz ze nikt po nim nie odpisze a co mialem zrobic to samo co on ?, napisac lub wkleić ? Inni mieli tez to potwierdzic ?
Napisal Ci "sztandarowe" dzialanie , a czynnikow wplywajacy na doznania wapowania jest w "pip" od zasilania , parownika, konstrukcji grzalki itp, itp temat rzeka.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 lis 2014, o 18:40 przez AndrzGdz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 15:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2014, o 12:16
Posty: 6
Dobra otrzymalem pomoc na zielonym forum tak ze idz do kolegi


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 15:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2014, o 12:16
Posty: 6
A swoje porownania z innymi producentami i opinie o inawera mozna tu pisac czy tylko te pozytywne maja prawo przetrwac


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 15:24 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Arek79 napisał(a):
Czy ardberg jest koneserem dwoch smakow o ktore pytalem? Nie rozumiesz. Ja palę "Gold Ducata" ale lubię e-liquid mało aromatyczny. Czy mój przepis musi ci odpowiadać? Bo o nie wlasnie mi chodzilo nic na ich temat mi nie napisal konkurencyjny producent Nie ma konkurencyjnego producenta!!!!!!!!! pisze np 5% i tyle plus minus jest dobrze. A ty wierzysz że jak dasz 5% to będzie dobrze? Chyba nie, bo inaczej nie pytał byś o to. Wy mi piszecie potestuj a ja nie bede dwoch tyg czekal z 4kroplami jak to pisze producent zeby po dwoch tygodniach okazalo sie ze musze dolac 20kropel i pozniej znow czekac 2tygodnie czyli juz lacznie 4tyg .jesli zwroca sie do mnie milosnicy tych wlasnie smakow o ktore mi chodzilo wtedy zaweza sie moje watpliwosci. Poczytaj dobrze. Robisz 5 próbek. W każdej inna doza aromatu. Dojrzewają od 10 do 14 dni. Nie trzeba czekać 4 tygodni. A to ze pan wielkie A (proszę nie obrażaj nikogo, bez względu czy to jest wielkie a czy małe "I") nie czyta ze zrozumieniem to juz jego sprawa. O czytanie tego pana ja jestem spokojny. Czas pokazał że jest bardzo dobrym waperem, testerem i człowiekiem. Nie obrażaj!I prosilbym wszelkiego rodzaju straszenia zachowac dla siebie tak będzie lepiej. Swoja droga domniemuje ze juz nie znajdzie sie zaden rozmowca tutaj bo moglo by mu to rowniez zagrozic Panie A? ??

Nie straszę, ale nadepnąłeś teraz na moję "ego". Dlaczego mam zachowywać dla siebie coś co na forum Inawery jest uznawane za niestosowne? Uprzedzam.
Domniemujesz? A chcesz się przekonać?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 15:26 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Arek79 napisał(a):
A swoje porownania z innymi producentami i opinie o inawera mozna tu pisac czy tylko te pozytywne maja prawo przetrwac


No i przygodę na forum Inawery skończyłeś po jednym dniu i sześciu postach. Żeganam. Sam daje ci dożywotniego bana.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Arek79 napisał(a):
domniemuje ze juz nie znajdzie sie zaden rozmowca tutaj bo moglo by mu to rowniez zagrozic

zaryzykuje :mrgreen:
Arek79 napisał(a):
Witam mam pytanie ile kropel aromatu na 10ml DNB zeby uzyskac dwa różne liquidy. Chodzi mi o opinie smakoszy wlasnie tych smakow:
-tobbaco c
-czarna porzeczka ,,Koncentrat,,

Po 7-8 kropel w przypadku starych butelek, po 15-16 w przypadku nowych.
Jeżeli nie będzie smakowało Ci to reklamacji nie przyjmuję, bo mi właśnie w takich proporcjach smakuje.
Arek79 napisał(a):
matko Tylko sie nie poskarz Adminowi

Mogłaby się poskarzyc na Twoje zachowanie :mrgreen:
Arek79 napisał(a):
Dobra otrzymalem pomoc na zielonym forum tak ze idz do kolegi

Z jaką niecierpliwością czekałem na kolor zielony *rolf*

_________________
ObrazekObrazek


Ostatnio edytowano 5 lis 2014, o 15:32 przez profesor, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 15:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Arek79 napisał(a):
Dobra otrzymalem pomoc na zielonym forum tak ze idz do kolegi

Chcialem ci wlasnie zaproponowac po co tu sie błąkasz tam masz specow co ci wymieszaja co tylko chcesz stworzą li tylko dla ciebie liquid. Poszukaj tam ,warto skorzystac a doznania nieziemskie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 15:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Witaj Arek79 do opini nie tylko pozytywnych jest dział o aromatach,ty poprosiłes o pomoc i ją otrzymałeś,jak widac nie do końca to cię zadawala,ale każdy ma inne kubki smakowe i mi np porzeczka podchodzi na 10 ml bazy VPG- 8 kr aromatu,czy tobie taki podejdzie nie wiem,być moze bedziesz musiał jednak dosmaczyc po swojemu.I proponuje przeprosic userów i zacząć wszystko od nowa na spokojnie.
Pozdrawiam :D ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 15:44 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Przy okazji zielonego. Od dzisiaj na zielonym "witekm" występuje w imieniu naszej firmy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2014, o 19:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
Przy okazji zielonego. Od dzisiaj na zielonym "witekm" występuje w imieniu naszej firmy.


Szkoooda chłopaka... :( dobry był z niego herbatnik...

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL