FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 14:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 mar 2013, o 11:07 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Mamy na zielonym "wielkiego wielbiciela" naszej firmy. PucH2
Regularny jak szwajcarski zegarek. Temat Inawera. Zawsze pisze: Inawera be.
Panie Jarku czas aby krytykowanie Inawery już się panu znudziło.
A może wymiana poduszki coś pomoże?

Obrazek

Aromatu Cool Mint nie wymienimy, nie zaprzestaniemy sprzedaży bo sygnałów o pękających tulejkach było kilka a aromatów w okresie od 1 lutego do 1 marca sprzedaliśmy:

Obrazek

829 sztuk. Prawie 30 sztuk dziennie.
Klient chce, klient kupuje.
Nie chcę się nikomu narazić swoim tekstem, ale powtórzę.
Cleanomizerów mam sporo. Przezroczyste, podpalane, kolorowe. Żaden nie pękł. A przeszło przez nie już trochę różnych wynalazków. Dlaczego nie pękają?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2013, o 12:52 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli. Pękające tulejki, jak się okazało, miały uszkodzenia mechaniczne przed pęknięciem, do tego doszły naprężenia materiału. A płyn, że akurat był miętowy, zbieg okoliczności.
Tak czy inaczej, inkryminowany Cool Mint przy najbliższym zamówieniu sprawdzę. Mój cytowany wcześniej Volish Crystal2 (jak również Vision CC brata i Mild Crystal2 teścia) pomimo zalewania miętą jak dotąd bez śladów.
Aby zniszczyć polityka, trzeba rozpuścić pogłoski, że jego córka się puszcza na prawo i lewo. Choćby nie wiadomo jak starał się udowodnić, że nie ma córki, jest i tak po karierze.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2013, o 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Witam, dzis zalalem do mojego clearka liquid sporzadzony z tego aromatu i zmatowilo mi plasticzek od srodka, niby nic wielkiego, a jednak cos w tym jest :|

Tutaj fotki, słabe fotki, ale cos widac.


Załączniki:
20130410257.jpg [92.38 KiB]
Pobrane 2806 razy
20130410256.jpg [80.14 KiB]
Pobrane 2806 razy
20130410255.jpg [87.39 KiB]
Pobrane 2807 razy
20130410254.jpg [59.98 KiB]
Pobrane 2809 razy

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2015, o 20:09 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, o 20:01
Posty: 2
Ja mam natomiast inny problem, polegający na tym że baza VPG nie miesza się z aromatem tylko pływa na powierzchni. Wlewając liquid mocno mieszam baniak i dopiero wlewam do clearomizera. To samo tyczy się wapowania, potrząsam fajką 2-3 razy i da się palić , ale po zostawieniu na powiedzmy 30min w clearomizerze liquid się rozwarstwia. Smak podczas wapowania dobry, a zapach w pomieszczeniu jak mówią, jest jeden z lepszych jaki było u mnie czuć w pokoju i nie tylko.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2015, o 22:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Czołem
A może napiszesz coś więcej:
Jaki aromat - z kontekstu wynika, że CoolMint, ale pewności nie mam
Ile czasu od dodania aromatu ma Twoja mieszanka? - Z doświadczenia wiem, że 2 tygodnie to dobry czas maceracji - od czasu do czasu potrząsać.
Są aromaty oparte na naturalnych olejkach, które nie mają ochoty mieszać się od razy - potrzebują czasu - a czasem nie da się ich zmusić do porządnego zmieszania. Jednak po 30 minutach nie mają się prawa rozwarstwiać (po odpowiednim okresie dojrzewania).
Ja miałem taki przypadek akurat nie z aromatem ale z olejkiem cedrowym. Kilkanaście kropli na 10ml (jeśli dobrze pamiętam to 2kr na 1ml) bazy i uzyskany roztwór zrobił się mętny i miał tendencję do rozwarstwiania się. Dopiero po miesiącu (Na początku potrząsałem, ale potem dałem już sobie spokój i leżała w pudełku) mieszanka zrobiła się jednolita i przezroczysta.
Testowałem też kiedyś liquid mandarynkowy z naturalnymi olejkami(akurat nie Inawery) i tu był też ciekawy efekt bo jak wyjąłem z pudełka, to był krystalicznie przejrzysty, ale po rozmieszaniu robił się mętny i wracał do przejrzystości dopiero po około godzinie.

Edit: Aha - jeszcze jedno - czy to dotyczy tylko bazy VPG czy każdej innej?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2015, o 00:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Witaj crosowiec.To jest akurat aromat który sama kupuję i rozrabiam na bazie VPG i nigdy nie zauważyłam, by ten aromat miał problem z mieszaniem się, z opisaną przez ciebie bazą,lub by pływał mi na wierzchu buteleczki :shock: .Po zatym każdy aromat wymaga czasu i potrzasania by z tą bazą miał możliwość się połączyć.Cool Mint to mocno stężony aromat i należy uważać z jego dozowaniem.Pękania lub matowienia baniaków tez nie stwierdziłam,bo to tez zależy od tworzywa z jakiego on jest wykonany ,szybciej pękały ze starości niż z aromatów typu mięta,czy limonka,Pozdrawiam :D ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2015, o 00:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
crosowiec napisał(a):
Ja mam natomiast inny problem, polegający na tym że baza VPG nie miesza się z aromatem tylko pływa na powierzchni. Wlewając liquid mocno mieszam baniak i dopiero wlewam do clearomizera. To samo tyczy się wapowania, potrząsam fajką 2-3 razy i da się palić , ale po zostawieniu na powiedzmy 30min w clearomizerze liquid się rozwarstwia. Smak podczas wapowania dobry, a zapach w pomieszczeniu jak mówią, jest jeden z lepszych jaki było u mnie czuć w pokoju i nie tylko.

Elżunia napisał(a):
Witaj crosowiec.To jest akurat aromat który sama kupuję i rozrabiam na bazie VPG...

Kol. crosowiec nawet nie napisał o jaki aromat jemu chodziło.. *facepalm*

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2015, o 10:16 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
profesor napisał(a):
crosowiec napisał(a):
Ja mam natomiast inny problem, polegający na tym że baza VPG nie miesza się z aromatem tylko pływa na powierzchni. Wlewając liquid mocno mieszam baniak i dopiero wlewam do clearomizera. To samo tyczy się wapowania, potrząsam fajką 2-3 razy i da się palić , ale po zostawieniu na powiedzmy 30min w clearomizerze liquid się rozwarstwia. Smak podczas wapowania dobry, a zapach w pomieszczeniu jak mówią, jest jeden z lepszych jaki było u mnie czuć w pokoju i nie tylko.

Elżunia napisał(a):
Witaj crosowiec.To jest akurat aromat który sama kupuję i rozrabiam na bazie VPG...

Kol. crosowiec nawet nie napisał o jaki aromat jemu chodziło.. *facepalm*


Jeżeli to "Cool Mint" to jest to możliwe. Nie dlatego że taki był, a dlatego że taki jest.
Po kilku sygnałach od was sprawdziliśmy aromat w (z dumą napisze) naszym laboratorium.
To nie jest to samo co było w poprzednich dostawach.
Sprzedaż aromatu wstrzymana do czasu wyjaśnienie przez producenta.
P.S.
1 - W nowych testach jest aromat "Ice Candy" - jak będzie podobny do "Cool Mint" to z produktu który nie trzyma swej jakości zrezygnujemy.
2 - Klientom którzy zakupili "Cool Mint" zwrócimy pieniądze lub wyślemy inny aromat.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2015, o 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
inawera napisał(a):
profesor napisał(a):
crosowiec napisał(a):
Ja mam natomiast inny problem, polegający na tym że baza VPG nie miesza się z aromatem tylko pływa na powierzchni. Wlewając liquid mocno mieszam baniak i dopiero wlewam do clearomizera. To samo tyczy się wapowania, potrząsam fajką 2-3 razy i da się palić , ale po zostawieniu na powiedzmy 30min w clearomizerze liquid się rozwarstwia. Smak podczas wapowania dobry, a zapach w pomieszczeniu jak mówią, jest jeden z lepszych jaki było u mnie czuć w pokoju i nie tylko.

Elżunia napisał(a):
Witaj crosowiec.To jest akurat aromat który sama kupuję i rozrabiam na bazie VPG...

Kol. crosowiec nawet nie napisał o jaki aromat jemu chodziło.. *facepalm*


Jeżeli to "Cool Mint" to jest to możliwe. Nie dlatego że taki był, a dlatego że taki jest.
Po kilku sygnałach od was sprawdziliśmy aromat w (z dumą napisze) naszym laboratorium.
To nie jest to samo co było w poprzednich dostawach.
Sprzedaż aromatu wstrzymana do czasu wyjaśnienie przez producenta.
P.S.
1 - W nowych testach jest aromat "Ice Candy" - jak będzie podobny do "Cool Mint" to z produktu który nie trzyma swej jakości zrezygnujemy.
2 - Klientom którzy zakupili "Cool Mint" zwrócimy pieniądze lub wyślemy inny aromat.


Tak jak pisałam wyżej używam tych aromatów i nigdy klirek mi nie zmatowiał i nie pękł ,więc być może przyczyna też tkwi w użytych w tulejkach plastikach do wyrobu ich stosowanych i to tez nalezy brac pod uwagę.

PS.profesor no fakt nie napisał,za co serdecznie przepraszam zwykłe przeoczenie z mej strony,ale ty chyba dużo wiecej do powiedzenia nie miałes ,wiec skąd w tobie ten jad?.Przestań poprawiac innych i wymyśl coś swojego, co pomoże komuś w działach dla poczatkujacych np,ja dalej czekam na te filmiki z niecierpliwościa przez ciebie obiecane ;) :D .Pozdrawiam

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2015, o 10:35 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, o 20:01
Posty: 2
Chodzi mi o aromat "cool mint", liquid leżakuje już 17 dni i dalej się nie wymieszał, a wstrząsam go codziennie. Stężenie 10kr/ml (dałem 50 kropel do butelki 50ml i dolałem bazy do pełna).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL