FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 gru 2012, o 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2012, o 05:27
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
Nie wiedziałem gdzie napisać żeby nie zaśmiecać innych wątków więc napiszę tu :)

Po powrocie dziś z pracy czekała na mnie już w domu przesyłka ze sklepu Inawery z zamówioną bazą, aromatami i buteleczkami. Strasznie się ucieszyłem z tego faktu bo wiedząc (z postów Irka) że pomimo iż sklep pracuje pełną parą to czas na spakowanie i wysłanie zmówionych towarów się wydłużył. Siadłem w domu wziąłem się za rozpakowywanie paczuszki i co ?................. zrobiłem wielkie oczy gdy po uchyleniu wieka pudełeczka ujrzałem na samym wierzchu gratisa w postaci liquidu PERSEUS 12mg/ml, sam do siebie się uśmiechnąłem bo nie myślałem że i mnie w ten dzień odwiedzi Mikołaj. Irku serdecznie serdecznie dziękuję za gratisa, podziękuj również swoim pracownikom bo odwalacie kawał świetnej roboty. Jesteście the best i naprawdę inni mogliby się od was wiele nauczyć jeśli chodzi o relację sprzedawca/klient już wiem że nie zamienię was na nikogo innego a moim znajomym będę polecał wasz sklep. W skali od 1 - 10 oceniam was wszystkich na 11 :)

pozdrowionka bardzo zadowolony wasz klient
Mariusz

_________________
''A żyć możesz tylko dzięki temu ,za co mógłbyś umrzeć.....''
Antoine de Saint-Exupery


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2012, o 19:29 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2012, o 16:07
Posty: 9
Fajny wpis :)
Pamiętam jak w roku 2010 otrzymałem pierwszą paczkę z Inawery i choć to nie było 6.12 to i tak mnie cieszyło jak dzieciaka, że będę się mógł sam "pobawić" buteleczkami i stworzyć swój własny liquid.
Wtedy była tylko baza PG i trzeba było kupować glicerynę w aptece, bo Irek nie miał.
Teraz jest "bajka" za sprawą niejakiej kakadu, która wymusiła i praktycznie nazwała bazę VPG.
Gotowe liquidy na wysepkach były drogie jak psi ;)
Fajne to czasy były...poszukiwanie jakby tu taniej i lepiej.
Irek w chwili obecnej do tyłka prawie włazi: tytoniowcom (Universal i DNB), mentolowym (Fresh) i pozostałym bezsmakowcom (PG, VG lub VPG).
O wyborze aromatów nie piszę, bo w głowie się nie mieści...

Pozdrawiam i samych najlepszych chmurek życzę ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL