FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 07:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 maja 2011, o 16:08 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę wpisywać opinie na temat aromatu "tuscan garden".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2011, o 19:35 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Jalens - opinia z zielonego forum:
Cytuj:
Kolejny z zapowiadanych smaków o wielkiej zacności - tuscan garden.Toskania jest faktycznie ogrodem Włoch. Od pokoleń owoce oraz wina z Toskanii dodawane są do tytoniów, co ciekawe, te ostatnie - nie całkiem z wolą Proroka - z uwielbieniem serwowane są w Egipcie i Syrii do mieszanek do shishy. Toskańskie smaki dodawane też bywały do tytoniów fajkowych w myśl dość prostackiej idei "New Taste", czyli w formie "olejków" tuż przed pakowaniem blendu.
Smak tego e-aromatu bardzo złożony, ale nie z rodzaju tutti-frutti - taki włoski hortex z głębokiego mrożenia.
Oryginał:
http://www.papierosyforum.pl/viewtopic. ... 05#p299205


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2011, o 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2010, o 10:59
Posty: 22
Lokalizacja: Chorzów
Przyznam, że nie rozumiem do końca opisów Jalensa.
Ale, opiszę swoje doznania :)

Chmurzone standardowo, jak w poprzednich smakach, 901LR i DNB
Dawkowanie 2 krople na 6ml (w pierwszej fazie było 2 na 5ml, ale IMO zbyt aromatyczne było)
Co mi przypomina ten smak?
Otóż nie Toskanię (może dlatego, że nigdy nie maiłem z nią kontaktu?)
Ale za to przypomniało mi coś innego: TYTOŃ.
Tak, zwykły tytoń, ale nie taki papierochowy. Tytoń jaki pamiętam za szczawia. Taki który wisiał i suszył się w zacienionych przewiewnych pomieszczeniach obok pól tytoniowych.
Bardzo dawno czułem ten zapach i smak (tak, dość wcześnie eksperymentowałem z kolegami)
Pamiętam własnie to stadium, gdy liście były jeszcze takie miękkawe, ale już podsuszone. Nabierały takiego jakby bursztynowo żółtego koloru. I właśnie taki miały smak i zapach.
Dla mnie bardzo smaczny, fascynujący wręcz. Kojarzy mi się z dobrym fajkowym tytoniem.
Tyle, że w fajce zmieni zapach, a tu pozostaje jak w oryginale :)
Co ciekawe, dość długo po vapowaniu pozostaje ten posmak w ustach. Dla mnie bardzo przyjemny.
Do niedawna uważałem, że to Tobacco Symphony będzie tym ulubionym, ale nie!
To jednak ten toskański ogród :)
Ocena jak dla mnie: 6 punktów na 5 możliwych.
Byle nie przesadizć z ilością aromatu, a pokazuje swój power.

_________________
*waper*


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2011, o 23:04 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
Test: Tuscan Garden

Baza DNB
1 kropla na 3 ml

Ehhhm..no trzeba przyznać że tytoń odgrywa w tym aromacie poważną rolę :) Ostry gryzący smak aż niejednokrotnie zatykający oddech :o
Aromat dla hevy smokerów :) czyli dla mnie :lol: Do porannej kawy jak znalazł :) Smak przypomina mi jakiś tytoń z kiosku Ruchu z czasów kiedy paliłem fajkę :)
No jest co zaciągnąć w płuco, a i w gardle się czuje :) Stężenie w sam raz, mocniejszego boję się próbować :lol: Coś takiego dla ekstremistów powinno w ofercie się znaleźć :)
Ode mnie raczej piątka :)

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2011, o 10:28 
Offline

Dołączył(a): 10 cze 2011, o 10:18
Posty: 6
Lokalizacja: Poznań, Pyrlandia
daro napisał(a):
Test: Tuscan Garden

Baza DNB
1 kropla na 3 ml

Ehhhm..no trzeba przyznać że tytoń odgrywa w tym aromacie poważną rolę :) Ostry gryzący smak aż niejednokrotnie zatykający oddech :o
Aromat dla hevy smokerów :) czyli dla mnie :lol: Do porannej kawy jak znalazł :) Smak przypomina mi jakiś tytoń z kiosku Ruchu z czasów kiedy paliłem fajkę :)
No jest co zaciągnąć w płuco, a i w gardle się czuje :) Stężenie w sam raz, mocniejszego boję się próbować :lol: Coś takiego dla ekstremistów powinno w ofercie się znaleźć :)
Ode mnie raczej piątka :)

Tym razem podpiszę się pod daro.
Testowany na eGo-dripe, baza Power Smoke, 2% aromatu (2 krople na 5 ml).
Masz rację daro - dobry na poranek.

_________________
blog Starego Chemika - porady dla chmurzących


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2011, o 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
DNB, VPG
Uwaga 1 kropla na 3 ml.
Przy proporcji 2 krople na 5 ml , jak dla mnie za ostro !!!
Na VPG traci swój charakter :!:

Mega tytoniowy odlot :twisted: .
Jeśli ktoś lubi posmak "siekiery" to coś dla niego.
Przypomina mi smak z czasów liceum kiedy to kolega poczęstował nas rosyjskimi papierosami - takimi z rurką tekturową zamiast ustnika.
Ostry, gryzący w gardło aż do bólu-w dobry tego słowa znaczeniu.
Dopisuję go do mojej kolekcji z tym że będę go raczej dodawał jako dodatek aby poczuć ostry posmak tytoniowy.

Ocena: bardzo dobry
POLECAM !!!

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2011, o 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2011, o 22:02
Posty: 10
Lokalizacja: Bydgoszcz
W moim odczuciu Tuscan Garden przypomina mi naprawdę smak prawdziwej TABAKI.
Tuscan Garden ma bardzo intensywny smak świerzego tytoniu i wydaje mi się że to będzie rewelacja.

Moja ocena 5/5 - Jedwabisty aromat świetnie komponuje się z Dirty Neutral Bazą 24 mg/ml bez rozcieńczania, totalny odlot. :D

Test na bazach VPG oraz Dirty Neutral.

_________________
Moja konfiguracja sprzętowa do testów to wyłącznie KGO 1100 oraz kartomizery CE2 XL, Bazy 26 mg/ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2011, o 21:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2011, o 06:36
Posty: 12
Nigdy nie lubiłem liquidów mocno aromatyzowanych, długie poszukiwania czegoś co jest mało męczące i nadaje się do codziennego użytkowania stanęły ostatnio na płynie Sahara od Peleona którego musiałem mieć jakiś zapas w domu.
Choć płyn jest dość smaczny to jednak jeszcze nie było TO, w dalszym ciągu jakieś swoje mieszanki, przy okazji zakupów kilka buteleczek płynu którego jeszcze nie próbowałem i nic nie odpowiada mojemu gustowi.
Może nie jestem super mieszaczem raptem niecałe trzydzieści aromatów i niewiele mi z tego wychodzi, postanowiłem jeszcze trochę poczytać forum, dokupić kilka i spróbować kolejny raz.
TUSCAN GARDEN mieszane w czterech kompilacjach:
1. 5ml DNB , 2kr/5ml Tuscan Garden , 1kr/5ml Bitter Wizard
2. 5ml DNB , 2kr/5ml Tuscan Garden , 1kr/5ml Sharp Taste
3. 5ml VPG , 2kr/5ml Tuscan Garden , 1kr/5ml Bitter Wizard
4. 5ml VPG , 2kr/5ml Tuscan Garden , 1kr/5ml Sharp Taste
Oczywiście wszystko odstało 48h, palone na kartomizerach CE2, dla mnie najsmaczniejszą mieszanką jest numer 2.

Opisanie aromatu TUSCAN GARDEN jest dość trudne a ja nie jestem literatem, mimo to postaram się podzielić swoimi odczuciami.
Aromat bardzo łagodny bez jakiejś wyraźnej dominacji,dobrej jakości tytoń taki jeszcze miękki i aksamitny w dotyku, nie jest nadmiernie słodki taka bardzo delikatna nuta karmelu lub może raczej spadzi na liściach i to co mnie najbardziej zafascynowało to delikatny aromat orzechowy, ale nie jakichś orzechów arachidowych czy laskowych tylko takie świeże obłażące ze swojej białej skórki orzechy włoskie.
Mnie osobiście ten aromat bardzo posmakował, już przygotowałem sobie następną porcję.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL