FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 14:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lis 2012, o 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
Pierwsze wrażenie straszne, słodzona zawartość popielniczki, miałem to wylać z atomizera :evil: , ale zaparzyłem kawę i walczę, o dziwo z każdym zaciągnięciem smak coraz fajniejszy, popielniczka jest, ale jakby z wiosennym, wielokwiatowym miodem :shock: smak zrobił się dość przyjemny, słodki, delikatnie piekący w podniebienie, czuć tytoń, jakby burley zmieszany z virginią po porządnej fermentacji, chmurka jak trzeba o przyjemnej woni :mrgreen:
Osobiście nie przepadam za popielnicami, wolę smaki owocowe z tytoniem w tle, ale to jest całkiem dobre, zużyłem od rana 3 ml i zaraz doleję jeszcze :)
Liquid 12 mg wapowany na Vivi Nova z grzałką 2,8 ohm, napięcie stabilizowane 3,8 V

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2012, o 20:19 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
basko napisał(a):
Pierwsze wrażenie straszne, słodzona zawartość popielniczki, miałem to wylać z atomizera :evil: , ale zaparzyłem kawę i walczę, o dziwo z każdym zaciągnięciem smak coraz fajniejszy, popielniczka jest, ale jakby z wiosennym, wielokwiatowym miodem :shock: smak zrobił się dość przyjemny, słodki, delikatnie piekący w podniebienie, czuć tytoń, jakby burley zmieszany z virginią po porządnej fermentacji, chmurka jak trzeba o przyjemnej woni :mrgreen:
Osobiście nie przepadam za popielnicami, wolę smaki owocowe z tytoniem w tle, ale to jest całkiem dobre, zużyłem od rana 3 ml i zaraz doleję jeszcze :)
Liquid 12 mg wapowany na Vivi Nova z grzałką 2,8 ohm, napięcie stabilizowane 3,8 V


Bayca jest bardzo mocno aromatyzowana. Dla tych co mają "pomorskie kubki smakowe" będą dobre. Dla tych co są za dużo zaromatyzowane polecam miesznie z bazą. Będziecie mieli za free kilka dodatkowych mililitrów e-liquidu.
Peresusz to e-liquid typu Havana Cigar.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2012, o 12:00 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Początek słodko-karmelkowy, później żywica (coś jak retsina). Generalnie przyjemny, spróbuję rozcieńczyć nieco może będzie mniej popielniczki.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2012, o 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Nie przepadam za popielniczkami a ten liquid dośc mocno ją przypomina ,czuć jakby śliwke wędzoną w tle :shock: .Z tym liquidem jazda bez trzymanki zapewniona:)))))Dla mnie zbyt intensywny ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 15:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2012, o 05:27
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
Dostałem wraz z zamówieniem od Inawery próbkę tego e-liquidu. Wykąpałem mojego Cristala przepaliłem go i zalałem w/w liquidem. Pierwsze zaciągnięcie i pełne zaskoczenie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Czuć fajnie tytoń (niestety nie wiem jaki gatunek , bo najzwyczajniej się na tym nie znam :)) z nutką słodkości jednak dla mnie nie jest za słodki. Przyjemnie się go wapuje zarówno rano, w południe jak i wieczorem - nie męczy po cało dnowym wapowaniu. Bardzo ładnie dymi. Polecam wszystkim którzy lubią subtelny dobrej jakości nie za słodki smak liquidów tytoniowych

_________________
''A żyć możesz tylko dzięki temu ,za co mógłbyś umrzeć.....''
Antoine de Saint-Exupery


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sie 2013, o 15:33 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2010, o 20:46
Posty: 10
Wracam do liquidów Inawery po przełamaniu niechęci do 18-tek :)
Perseus mnie akurat odpowiada.
Czuję w nim lekką gorycz młodego orzecha włoskiego, z dodatkiem zielonej skórki.
Nie ma żadnego obcego, chemiczno - perfumeryjnego dodatku. Smak jest czysty, wyraźny, słodycz wyważona.
Taki mogę palić cały dzień. Bez szaleństw, po prostu dobra średnia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL