FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 kwi 2024, o 13:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 paź 2010, o 22:38 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2010, o 21:43
Posty: 4
Panie Irku,
Brakuje mi tu takiego miejsca, w którym mogłabym zapytać, podyskutować, zanęcić i zachęcić innych do... (lub całkowicie zniechęcić :P ) itd itp itd
Ten dział, zupełnie dziewiczy, wydaje się najwłaściwszy do rozpoczęcia rozmowy... bo o aromatach chcę przecie mówić... ;-)
Chociaż do tej pory moje zakupy były nieliczne ;) ale za to całkiem obfite... i pula smaków, które przetestowałam jest dosyć znaczna (plus minus około 30). Z tych 'znanych' muszę kilka wymienić, bo bez nich już bym się obyć nie potrafiła. Są to (w kolejności zakupu i poznawania) kawa, brandy, cytryna, wiśnia, później czarna porzeczka, whisky, śliwka i przede wszystkim cappucino!!! (cudo absolutne, niepowtarzalne i niezbędne do życia, mojego oczywiście). Co do propagowania miętowych smaków - jestem jeszcze dość sceptyczna, bowiem żaden z zakupionych nie dał mi takiego zadowolenia jak mentolowe analogi, które paliłam, a Cool jest wręcz nie do zniesienia słodki. Przyznam też, że najbardziej lubię mieszanki smaków i wszystko co sporządzam, to kompozycje - trochę zależne od nastroju, trochę od pory dnia, trochę od pory roku... i tu się przydają kropelki choćby czekolady dla 'podkręcenia' smaczków...
W ostatniej dostawie dostałam, oprócz wielu zamówionych aromatów, próbki kilku (siedmiu) nowych/innych. Muszę przyznać, że nie wszystkie przetestowałam ze starannością wielką, ale jednego aromatu jestem absolutną fanką i proszę o niego, nawet jeżeli nie jest wcale a wcale w sprzedaży... a jest to tobacco sherry - urzekające mnie równie mocno jak cappucino, a w moich 'artystycznych' mieszankach oba wręcz niezastąpione (jak i kilka innych ;-) ).
Ja bardzo proszę o podpowiedź - co miałabym zamówić, żeby dostać owe t. sherry...

A tak BTW - jak mam potraktować próbki, które nie mają etykietki... ;-)

Pozdrawiam :), maria


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 paź 2010, o 14:28 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Witam i dziękuje za rozpoczęcie tematu.
Tobacco Cherry to sprzedawane przez nas "Black Cherry".
Co do Cappuccino to w tym tygodniu wyciągniemy as z rękawa "Tobacco Cappuccino"
a także testowane Tobacco C - nie będziem szukać nowej nazwy i Tobacco peanut.
Wszystkie opinie o w/w aromatach tutaj:
viewtopic.php?f=20&t=36


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2010, o 21:51 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2010, o 21:43
Posty: 4
Witam :)

inawera napisał(a):
Tobacco Cherry to sprzedawane przez nas "Black Cherry".


Czy aby na pewno o tym samym...? Pytałam o Tobaco SHERRY (tak na naklejce widnieje), a nie o Tobaco CHERRY. Hmmmm... nie wykluczam, że jakaś 'zmyłka' w nazewnictwie w trakcie wymyślania aromatu... ;-) ale co ma wspólnego sherry z cherry? :shock:

inawera napisał(a):
Co do Cappuccino to w tym tygodniu wyciągniemy as z rękawa "Tobacco Cappuccino"


Z ciekawością spróbuję :) i jestem ciekawa czy będzie mi równie odpowiadał jak aromat Cappucino.

***-***
A teraz słówko o forum...

Mam taki pomysł - może warto byłoby w tym dziale zrobić oddzielne wątki dla każdego aromatu? Analogicznie do takich wątków w dziale e-liquidów.
W takim wątku można wpisać nie tylko ocenę aromatu, ale również przetestowane połączenia z innymi itp. Mam oczywiście na myśli aromaty będące w regularnej sprzedaży, a nie testowane próbki, dla których miejsce oceny w alejce testerów ;).
Widziałabym to tak: post założycielski pod nazwą aromatu, analogicznie jak w przypadku e-liquidów, oczywiście założony przez Pana, Panie Irku. I dzięki temu mielibyśmy na forum kompletną listę sprzedawanych aromatów ;) oraz opinie o nich. Przyznam, że mnie samej to by ułatwiło komponowanie nowej listy zakupów (bowiem przechodzenie za każdym razem przez wszystkie kategorie 10 i 5 ml pochłania nieco czasu).
A może nawet w każdym wątku dorzucić ankietę z oceną?
(O bardziej wyraźnych odesłaniach na stronie sklepu do forum już nawet nie wspomnę.)

Uczestników forum prosiłabym o komentarz, bo może tylko mnie taka 'organizacja' wątków wydaje się korzystna, chociaż twierdzę, że byłaby dla obu stron, i dla sprzedających, i dla kupujących.

_________________
pozdrawiam, maria :)
*złe rozmowy psują dobre obyczaje*


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2010, o 23:48 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Cytuj:
Czy aby na pewno o tym samym...? Pytałam o Tobaco SHERRY (tak na naklejce widnieje), a nie o Tobaco CHERRY. Hmmmm... nie wykluczam, że jakaś 'zmyłka' w nazewnictwie w trakcie wymyślania aromatu... ;-) ale co ma wspólnego sherry z cherry? :shock:

Pani Mario. Pani zapewne otrzymała próbke aromatu "tobacco black cherry" - sherry faktycznie nie ma nic wspólnego z wiśnią, musiał byc błąd.

Cytuj:
quote]Co do Cappuccino to w tym tygodniu wyciągniemy as z rękawa "Tobacco Cappuccino"


Cytuj:
Z ciekawością spróbuję :) i jestem ciekawa czy będzie mi równie odpowiadał jak aromat Cappucino.
Będzie. Próbowałem. Staramy się ustalić stężenie. Dobre cappuccino mało słodkie /moja opinia/ bez cukru z lekka nutką tytoniową /opinia zaprzyjaźnionego e-palacza/
Cytuj:
A teraz słówko o forum...

Cytuj:
Mam taki pomysł - może warto byłoby w tym dziale zrobić oddzielne wątki dla każdego aromatu? Analogicznie do takich wątków w dziale e-liquidów.


Dla każdego aromatu to było by strasznie dużo wątków.
Ale dla każdej kategorii chętnie zrobie.
Odnośnie sklepu. Kupiliśmy nakładkę na sklep. Pozwoli to nam rozwiązać sporo problemów i doda kilka pożądanych przez nas funkcji.
Narazie nie będę sie wypowiadał co ma się ulepszyć, co przybyć. Poczekamy aż Pan Piotr dokona rzezi na sklepie.
Sklep bedzie poprawiał na swoim serwerze a potem przeniesie na wykupiony przez nas.
Znowu przez jakiś czas będzie cyrk. Ale potem ma już być tylko lepiej.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2010, o 04:07 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2010, o 21:43
Posty: 4
Witam :)

Za Panem Irkiem
Cytuj:
Pani Mario. Pani zapewne otrzymała próbke aromatu "tobacco black cherry" - sherry faktycznie nie ma nic wspólnego z wiśnią, musiał byc błąd.


To mnie uspokoiło... :) choć, prawdę powiedziawszy, piłam kiedyś "domowe" sherry (robione w regionie, ale na własny użytek, a nie na sprzedaż) właśnie z dodatkiem albo wiśni albo czereśni... a może raczej ich pestek?

Za Panem Irkiem
Cytuj:
Będzie. Próbowałem. (...)


Już wiem, że jest i wierzę w opis doznań... i z pewnością zakupię :)

A co do mojego pomysłu o aromatach... dziękuję za założenie wątków... jednak aby jakoś to zadziałało (w co wierzę, mimo ciszy w tych wątkach, a właściwie w całym dziale ;-) ) pozwolę sobie podopisywać powolutku po pierwsze zestaw aromatów do każdego z działów... a po drugie spróbuję skomentować smaki, z którymi jestem już dobrze zaprzyjaźniona... :-)

Z góry uprzedzam, że:
* nie jestem 'obiektywnym testerem',
* jestem 'mieszaczem' smaków,
* wolę zdecydowanie wytrawne (w takim sensie w jakim alkohol jest wytrawny ;-) ),
* mój e-papieros to pen, kilka atomizerów, kilka baterii (w tym bateria na kablu USB), ładowarki stacjonarne i przenośne,
* atomizerów nie czyszczę, a watkę czasami 'piorę' (raz wymieniłam, by zobaczyć czy to pracuje, pracuje - ale nie muszę tego robić),
* te ostatnie czynności (pranie, prasowanie, odświeżanie itp ;-) ) raczej rzadko (raz na miesiąc lub rzadziej?),
* e-palę od wielu miesięcy - policzyłam to już jedenasty miesiąc!
* a zrezygnowałam z dnia na dzień (ale po 'głębokim' przekopaniu tematu e-palenia i wyboru pierwszego e-papierosa) z palenia dwóch (minimum) paczek analogów dziennie. (A ile lat tego 'dokonywałam', nawet nie wspomnę, bo by wyszło jaka stara jestem ;-) ).

Taka dziwna spowiedź (może niepotrzebna na tym forum?) ale chciałabym być wiarygodna, jak już zdecydowałam się na komentowanie produktów firmy na jej własnym forum.

Tym razem pozwolę sobie na specjalne pozdrowienia dla obu Pań, z którymi Pan Irek współpracuje dzielnie, dzięki Wam wszystkim za przedsiębiorczość :-)

_________________
pozdrawiam, maria :)
*złe rozmowy psują dobre obyczaje*


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2010, o 20:32 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Dziękuje pani Mario.
Gabrysia dziękuje za pozdrowienia, Olę pozdrowie, Karolinę jak sie pokaże.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2010, o 00:49 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2010, o 21:43
Posty: 4
Ale mnie Pan zawstydził Panie Irku...
Oczywiście wszystkie Panie w firmie pozdrawiam, ale z moich, do tej pory lakonicznych prawie kontaktów z firmą, tudzież jej (czyli firmy) fanami, wyszło mi, że jest Pani Mama, a teraz Pani Córka...

Tak prawdę powiedziawszy zazdroszczę... pomysł i realizacja - w punkt.

Ale dzisiejszego dnia, mimo moich przygotowanych przemyśleń o zapachach i smakach, pomyślmy o Naszych Zadusznych.

/Albinoni mi towarzyszy i jego adagio wspaniałe, zna Pan....? zna Pan z całą pewnością... /

_________________
pozdrawiam, maria :)
*złe rozmowy psują dobre obyczaje*


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL