FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2013, o 15:40 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Do naszych stałych i zaufanych testerów wysłaliśmuy do testów sześć nowych aromatów z Tino d'milano w tym aromat Am4A Full Aroma.
Oczekujemy na opinie.
Jednakże chcielibyśmy abyście wy (jeżeli chcecie, jeżeli potraficie) opisali co oczekujecie po tym aromacie. Jakie odczucia smakowo - zapachowe by was zadowoliły.
Porównamy wasze opisy z opisami testerów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, o 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
inawera napisał(a):
Do naszych stałych i zaufanych testerów wysłaliśmuy do testów sześć nowych aromatów z Tino d'milano w tym aromat Amphora Full Aroma.
Oczekujemy na opinie.
Jednakże chcielibyśmy abyście wy (jeżeli chcecie, jeżeli potraficie) opisali co oczekujecie po tym aromacie. Jakie odczucia smakowo - zapachowe by was zadowoliły.
Porównamy wasze opisy z opisami testerów.

Gdym ja wiedzial jaki to ma posmak aromat Amphora Full Aroma na bazie DNB lub VPG to moze bym się okreslił co mi pasuje itp.
Tak pozostaje mi czekac co napiszą ci co testowali.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, o 16:21 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AndrzGdz napisał(a):
inawera napisał(a):
Do naszych stałych i zaufanych testerów wysłaliśmuy do testów sześć nowych aromatów z Tino d'milano w tym aromat Amphora Full Aroma.
Oczekujemy na opinie.
Jednakże chcielibyśmy abyście wy (jeżeli chcecie, jeżeli potraficie) opisali co oczekujecie po tym aromacie. Jakie odczucia smakowo - zapachowe by was zadowoliły.
Porównamy wasze opisy z opisami testerów.

Gdym ja wiedzial jaki to ma posmak aromat Amphora Full Aroma na bazie DNB lub VPG to moze bym się okreslił co mi pasuje itp.
Tak pozostaje mi czekac co napiszą ci co testowali.



A fajeczki to się nigdy nie pykało? A jeszcze takiej w której ubity jest tytoń Amphora? Jeżeli nie to wielka strata.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, o 16:49 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2013, o 16:45
Posty: 2
ja niestety nie miałem możliwości "popykać" fajeczki nabitej takim tytoniem, natomiast wielokrotnie będąc w dowolnym naszym sklepie stacjonarnym słyszałem pytanie - "Czy jest smak amfora?", "Kiedy będzie?"
w związku z tym czekam na wyniki testów i wprowadzenie tego smaku do sprzedaży, kibicuje
pozdrawiam
Dawid

ps. edit - teraz dopiero doczytałem że to aromat, czy planujecie wprowadzić do sprzedaży gotowy liquid?

_________________
http://liquido.pl - Sklep internetowy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, o 16:58 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2012, o 11:47
Posty: 8
Amfora to klasyka,to nią pachniały kiedyś sklepy Pewexu,każdy kto je pamięta wie o czym mówię.Zapach ,,zgniłego kapitalizmu" 8-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, o 17:11 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2013, o 16:45
Posty: 2
no ja niestety niewiele z tych czasów pamiętam, byłem kiedyś w pewexie po kasete magnetofonową SONY ;-) miałem wtedy z 10 lat ;) kosztowała chyba dolara

_________________
http://liquido.pl - Sklep internetowy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, o 17:44 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Koń, jaki jest, każdy widzi.
Jaki zapach miała Amphora? To jak Chanel N°5 pośród tytoni.
Przede wszystkim od razu rozpoznawalny. Pamiętam nutki owocowe (pomarańczy, wiśni, maliny), czekolady, jakichś kwiatków.
Z pewnością nie przekombinowany, intensywny acz delikatny. Nie nużący.

Jak to się uda - kolejny strzał w "bull's eye"

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, o 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Cytuj:
A fajeczki to się nigdy nie pykało? A jeszcze takiej w której ubity jest tytoń Amphora? Jeżeli nie to wielka strata.

Cos tam za czasow jeszcze PEWEXu i Baltony coś mi sie przypomina mówi Amphora , w takim woreczku tyton i bibułki na śline.
Jezeli to jest to co ja myśle.
Ale to bylo ho ho ho kopę lat temu , ćwierć wieku jak nie wiecej !!
No ale odeszlem od tytoniu tradycyjnego i to bardzo niedawno,ale chetnie bym skosztowal Liquidu, pamietam ze to bylo bardzo aromatyzowane.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, o 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2013, o 18:53
Posty: 7
Swietnie :) !!! szukałem podobnego smaku od dawna. Próbowałem odtworzyc go mieszając aromat Burley z Cherry i Turkish ale to nie bylo to. Amphorę paliłem wieki temu i bardzo sobie ją chwaliłem. Do zdobycia byla za bony Pewexu lub (nielegalne wówczas) dolary.
Czy będzie to liquid czy takze aromat ?
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, o 20:04 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Cytuj:
Pamiętam nutki owocowe (pomarańczy, wiśni, maliny), czekolady, jakichś kwiatków.

Jedynie ardbeg coś pamięta.
Ja także ma lukę w pamięci, ten aromat zawsze kojarzył mi się z zapachem lata, pachnącej łąki obok której kwitł żółty łubin,
zapach szczęśliwych młodych lat, biegania przez kałuże, słońca i beztroski. Tyle że tego nie da się kupić i skomponować jak aromat.
Kiedyś jeden z naszych klientów (nie podał proporcji) twierdził że udało mu się coś podobnego skomponować z : wanilii, wiśni i czekolady. Nie próbowałem nie wiem czy było dobre.
Wiem tylko tyle że jest to pierwszy aromat skomponowany z nie rozłożonych aromatów a z tytoniu fajkowego.
Zanim wysłaliśmy tytoń (nie otwierany) do t d'm długo wąchaliśmy inne opakowanie. W/g mnie to Golden Virginia + wędzona śliwka z odrobiną wanilii i wiśni.
Jak odebrały to nosy naszych laborantek, co stworzyły, czy będzie to przyjęte z entuzjazmem czy będzie wykpiwane wstępnie ustali czterech polskich testerów, jeden niemiecki, jeden francuski i jeden z .......... :lol: .......... konkurencyjna zachodnia firma która juz posiada całe t d,m i pomału zabiera się do kopiowania.
Cierpliwości mam nadzieje na pierwsze opinie nie wcześniej jak za tydzień.
Będzie to aromat, chociaż mamy spore naciski z t d'm na rozpoczędcie produkcji e-liquidów z ich produktów.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL