FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 gru 2012, o 14:27 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2012, o 14:23
Posty: 2
witam
Mam pytanie kiedy pokazują się jakieś kolory własnych liquidae lub czy wogóle są. Rozrobiłem 4 smaki na vpg 18 red energy, camtel, usa mix, fresh mint. Dawka 1 kropelka na 1 ml jest już 3 dzień i liquidy są dalej przezroczyste.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2012, o 17:13 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 20:18
Posty: 21
U mnie jest tak że jak koloru na początku nie było to go raczej nie będzie, lub będzie bardzo słaby, a jeżeli jest to zrobi się intensywniejszy. Generalnie nie patrz na kolor. Poczekaj 10 dni i wapuj :) Ma smakować a nie wyglądać.

_________________
Testuję na Genesis by Senio na mesh 400 i kanthal 0,2 (5 zwoi) + box na Kis.


Evic - zgon 20.07.2013

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2012, o 17:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
reksiogc napisał(a):
U mnie jest tak że jak koloru na początku nie było to go raczej nie będzie, lub będzie bardzo słaby, a jeżeli jest to zrobi się intensywniejszy. Generalnie nie patrz na kolor. Poczekaj 10 dni i wapuj :) Ma smakować a nie wyglądać.

Też tak myślę np. zrobiony ponad 3 tygodnie temu liquid z aromatu USA MIX jest całkowicie przeźroczysty,kolor jak woda,ale smakuje mi bardzo. Zrobiony wcześniej z aromatu Tobacco jest lekko różowy :o choć był również bezbarwny. Natomiast zmieszany z ORANGE jest blado żółtawo-pomarańczowy. Najważniejsze aby dobrze smakował :D

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2012, o 18:08 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2012, o 14:23
Posty: 2
Ok dzięki za informacje. Pytanie jeszcze ile daleś usa mixa. Więcej niż jedna kropla na 1ml. Zauważyłem, że przez pierwsze 2 dni był strasznie fistaszkowy dziś smaki znikły i jest nijaki. Czekam dalej jestem ciekaw co z niego wyjdzie po 10 dniach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2012, o 18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
maxwell napisał(a):
Ok dzięki za informacje. Pytanie jeszcze ile daleś usa mixa. Więcej niż jedna kropla na 1ml. Zauważyłem, że przez pierwsze 2 dni był strasznie fistaszkowy dziś smaki znikły i jest nijaki. Czekam dalej jestem ciekaw co z niego wyjdzie po 10 dniach.

Robiłem różne wersje według zaleceń IRKA, najlepsze wyszły te z 10 kropelkami na 10 ml bazy DNB, choć ta z 12 kropelkami też jest w porządku, bardziej czuć aromat, z 8 kroplami na 10 ml bazy również mi smakuje,to już kwestia gustu :) Parę dni po zmieszaniu faktycznie smak był dziwny,trochę niezdecydowany ;) ale po ok 2 tygodniach, jak się wszystko przegryzło jestem zadowolony ze smaku i chmury, teraz najczęściej wapuję właśnie ten zrobiony liquid :) Dla mnie jest OK.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL