FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 gru 2011, o 00:37 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2011, o 23:12
Posty: 13
1) Chocomint – mięta przyjemna, ale czekolada... to raczej produkt czekoladopodobny. W momencie zaciągania czuć tylko miętę, trzymając dym w ustach mięta znika i czuć tą czekoladową chemię. Mógłby być słodszy. Dym bdb, ocena 2/10
2) Little Space Drop – dobry, słodkawy, suchy tytoniowy smak do palenia na co dzień, dym bdb, ocena 9/10
3) Apple – pierwsza kwestia to za dużo aromatu: gryzie, drapie w gardło, zostawia w ustach nieprzyjemny, kwaśny posmak. Druga sprawa – smak nudny, jakby tylko aromat Apple Wera Garden zmieszany z bazą. dym bdb, ocena 6/10
4) Madagaskar Vanilly – dobre stężenie aromatu, przyzwoita francuska wanilia, dym standardowo bdb, ocena 8/10


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2011, o 21:11 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2011, o 18:10
Posty: 25
Lokalizacja: Kraśnik
Madagaskar Vanilly Ten aromat całkowicie mi nie podszedł. Za mocno waniliowy, trochę dziwny. Dym i kop na zadawalającym poziomie. Ocena 3/6

Chocomint czekoladka z miętą w tle. Mięta nie nachalna za to czekolada na pierwszym planie taka sobie. Jak ktoś lubi takie wynalazki zapewne będzie zadowolony. Dym, kop na zadowalającym poziomie choć ja lubię troszkę więcej ;-) Ocena: 4/6

Little Space Drop Bardzo fajny aromat. Delikatny, tytoniowy. Taki do całodniowego e-palenia. Osobiście wolałbym bardziej wzbogacony aromatem. Dymi i kopie bardzo dobrze. Ocena 5/6

Apple Nareszcie jakieś dobre jabłko. Wyrazisty lekko drapiący, winny smak jabłuszka. Dla mnie super. Kopi i dym super. Ocena 6/6

_________________
7.07.2009
Moje opisy aromatów są czysto subiektywne. ;-)
Próby robiłem na atomizerach typu T oraz na kartomizerach CE2, "Atomizer bezmostkowy do dripu"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2012, o 16:45 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
Little Space Drop 18 mg/ml - dla mnie rewelacja, przyjemny delikatny liquid tytoniowy, jak najbardziej do codziennego użytku :) Gdyby tak jeszcze leciutko wzbogacić go aromatem byłby idealny.
Moja ocena: -5

Chocomint 18 mg/ml - jako że nie jestem mięto-lubny moja ocena może być niewiarygodna, aczkolwiek posmak miętowo czekoladowy jest nawet przyjemny ;) Gdyby jeszcze czekolada była z wyższej półki, na pewno ten liquid by się dobrze sprzedawał wśród lubiących tego rodzaju smak :)
Moja ocena: -4

Apple 18 mg/ml - przyjemne, kwaskowe zielone jabłuszko, liquid orzeźwiający, dobrze kopie i dymi, lekko gryzie w gardło, ale to akurat mi nie przeszkadza. Dla mnie OK ;)
Moja ocena: +4

Madagaskar Vanilly 18 mg/ml - hmm... mnie do końca nie za bardzo podszedł, niby posmak waniliowy jest, ale oprócz tego w tle można wyczuć jeszcze kilka dziwnych bliżej nie zidentyfikowanych aromatów, które nie do końca polepszają smak, być może innym by smakował, mnie niestety nie za bardzo :(
Moja ocena: -3

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, o 11:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Cytuj:
Little Space Drop 18 mg/ml - świetny liquid tytoniowy. Do ciągłego i codziennego użytku. Dymi bez zastrzeżeń na każdym sprzęcie. Brak barwy jest zaletą, bo dłużej będzie czysta grzałka. Bez wahania 9,5/10 punktów. Nie dam 10, bo na tę ocenę za wcześnie, trzeba wywapować ze 30 ml i spróbować przynajmniej dwóch dostaw :mrgreen:
O pozostałych trzech mogę napisać tylko, że do właściwej i prawidłowej ich oceny trzeba być amatorem takich smaków. Ja nie jestem. Ale dobrze oddają smak, opisany na etykiecie.

Aktualizacja postu
Może wreszcie doczekam się Little Space Drop 18 mg/ml na półce sklepowej?
Próbka testowa jakoś tak szybko skończyła się, a apetyt na dalsze wapowanie tego liquidu mam :mrgreen:


Urlop się niestety skończył. :x
Zaczynam pracę.
Jutro pogonię Dawida do dodania nikotyny do gotowych zerówek.
Sam się sprężę i wystawie e-liquid do sklepu.

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL