FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 23:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 sie 2010, o 14:08 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
E-LIQUID "NUTTY CREAM"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, o 19:10 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Spodziewałem się orzechowego cappucino, a doczekałem jakby Morning Raina przytulonego do orzechowego tytoniu i gdzieś znowu w tle był obecny to drzewny aromat... (Atomizer odsączyłem i dokłądnie wypaliłem na sucho). Delikatny powiew świeżości w towarzystwie niesłodkiego orzecha. Bardzo ciekawy przyjemy aromat. Nie muli, fajnie się go pali. Siłując się z jakimś banalnym porównaniem, to takie tanie wafelki orzechowe, takie które nie smakują dzieciom, bo nie są słodkie.

Co do próbek... Rozkalibrował mnie trochę Oriental i Port Tagos. Do tej pory piecze mnie w nosie. Smak czułem już w 1, a 4 wiele specjalnego nie wniosła, po za tym, że zaczeło lekko szczypać i podjeżdżać analogiem w tle, daleko za orzeszkiem, ale jednak.

Osobiście optowałbym za 4ką. Smak nie podejdzie wszystkim, ale jak najbardziej nie męczy, nadaje się na liquid. Jest charakterystyczny. Daleki od robionych samodzielnie orzechów laskowych komponwanych z Mlb itd. Bardzo mi się podoba i rewelacyjnie pasuje jako odskocznia w temacie poszukiwania analoga w e-liquidzie.

Proszę traktujcie te słowa jako wstęp i zakończenie testu, muszę odetchnąć po wcześniejszych testach, bo nos naprawdę mnie szczypie i piecze... :D Do analiz smaku próbek na pewno wrócę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sie 2010, o 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Nr próbki, źle lub dobrze, ocena liquidu, komentarz opisowy.

NUTTY CREAM
1 Źle 4 Słaby Wyśmienity liquid orzechowy. Bez wątpienia każda z próbek znajdzie swojego amatora. Dla mnie najlepsza nr 3, dwie pierwsze odrobinę za słabe. Próbka nr 4 zdecydowanie zbyt intensywna
2 Źle 4,5 Prawie dobry
3 OK. 5 Idealny
4 Źle 4 Za mocny

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sie 2010, o 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2010, o 10:59
Posty: 22
Lokalizacja: Chorzów
Nutty Cream - jak dla mnie, niedobry.

Próbki numer:
1 - Coś czuję, nawet śladowo orzeszki - za słaby aromat
2 - Nadal coś czuję, robi się jakoś taki "wytrawny/szorstki" orzechowo (włoskie?) tytoniowy.
3 - Czuć orzeszki, ale takie jakieś dziwne, jakby dużo skórek z włoskich, takie gorzkawe
4 - Nie smakuje kompletnie, intensywne, ale nieprzyjemne w wapowaniu.

Niestety, ten liquid w ogóle mi nie podszedł, a robiłem sobie nadzieje, bo lubię orzeszkowate.
Jak dla mnie odpada.

_________________
*waper*


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 wrz 2010, o 17:29 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
Test drugiego rzutu – Nutty Carem

1.Wyczuwalny aczkolwiek słabo aromat orzechowy przeplatający się ze słabą nutą tytoniową.
Dym i kop w porządku ale to jeszcze nie to.

2. Bardziej orzeszkowo mniej tytoniowo, co ciekawe zero słodkości no i bardzo dobrze :)
Smakuje coraz lepiej.

3. Orzeszki ziemne prażone, mniam :) Nie solone, nie słodkie. Palę sobie ze smakiem, dobry
stonowany aromatycznie liquid.

4. Mocniejszy aromat ale nadal mi smakuje a myślałem że orzechowy liquid będzie be… a tu niespodzianka.

Przed testem z rezerwą podchodziłem do tych próbek, a tu masz, orzeszki mi zasmakowały :)
Tak próbka nr 3 jak i 4 dla mnie OK, ale dla normalnych chyba próbka numer 3 byłaby w sam raz. Czwórka to już dla ekstremistów :D

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2010, o 20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2010, o 00:40
Posty: 7
Lokalizacja: Tarnów
Nutty Carem próbki 1 do 4

Niezłe jak dla mnie, ale nie na dłuższą metę, dla mojej żony bardzo dobre, skonsumowała wszystko w 3 dni :)

Próbka nr 1, lekki, śmietankowo-orzechowy liquid
Próbka nr 2 , czuć więcej orzechów
Próbka nr 3, zdecydowanie najlepsza, nie męczy, można dłużej palić
Próbka nr 4, zbyt intensywna, w smaku orzechowo-popcornowa

W sumie fajna odskocznia od typowo tytoniowego smaku, żona zdecydowanie na tak .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2010, o 22:45 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2010, o 18:25
Posty: 5
No i czas na opisik liquidu zatytułowanego "Nutty cream". Zostawiłem go na koniec dlatego, że niespecjalnie przepadam za słodkimi smakami, żona je lepiej toleruje, ale obowiązek to obowiązek :roll: . W tym jednak przypadku spotkało mnie niesamowicie miłe rozczarowanie: rewelacja, miodzio i bomba :). Wcale nie słodki, za to intensywny w smaku, bardzo przypominający orzechowe wafelki. Odlot po prostu. Polecam na 100%.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2010, o 03:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2010, o 00:40
Posty: 7
Lokalizacja: Tarnów
Coś w tym Nutty Cream musi być , owszem fajny smaczek niemdły, ja wole bardziej tytoniowe, ale moja żona była nim zachwycona i teraz suszy mi głowę żeby kupić :) tylko gdzie. Panie Irku może w przyszłości warto pomyśleć czy nie wprowadzić go do sprzedaży .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2010, o 07:46 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
tombo33 napisał(a):
Coś w tym Nutty Cream musi być , owszem fajny smaczek niemdły, ja wole bardziej tytoniowe, ale moja żona była nim zachwycona i teraz suszy mi głowę żeby kupić :) tylko gdzie. Panie Irku może w przyszłości warto pomyśleć czy nie wprowadzić go do sprzedaży .


Nutty cream to żaden problem. Składniki wszystkie są tylko trzeba po Karolinę zadzwonić i póki nie ma jeszcze zajęć poprosić o pomoc w przygotowaniu płynów.
Proszę tylko o informację która wersja "nutty cream" smakuje waszym żonom.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2010, o 09:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2010, o 00:40
Posty: 7
Lokalizacja: Tarnów
W wypadku mojej żony wszystkie liquidy Nutty Cream jej smakowały :lol: z lekkim wskazaniem na próbkę nr 3 .


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: rojnenek


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL