FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 10:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 paź 2010, o 22:41 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
W pierwszej edycji miałem dylematy. Teraz będąc na półmetku testów (po PG liq) zachwytów wielu nie będzie... Problemów z wyborem też nie.

Amphora, choć pięknie brzmi, i bardzo obiecująco na kolana nie rzuca... Nie mam porównania do oryginału.
Tea Hay, doskonały przerywnik ciężkiego tytoniowego palenia, ale czy będzie mieć wielu amatorów? Czy gdy ktoś raz kupi 10ml to czy kupi kolejny raz? Jaram się tym, "że można" było coś takiego otrzymać.
Irish Cream, miał być czarnym koniem, szkoda, że nie dokarmionym... Więcej aromatu.
Chocomint, nie mój smak, zabawki ani piaskownica... Jest miętowy, czekoladowy. Ale gryzie, a czekoladki miętowe nie... Za mocny i szorstki. Smak nie trafia w nazwę, moc nie trafia w nazwę...

Przykro mi pisać Panie Irku takie słowa, ale Irish Cream powinien być na alkoholu, a wyszedł niedosłodzony Nesquick na mleku przy rekomendowanych dwóch łyżeczkach na szklankę. Irish bez gryzienia w gardło, bez alkoholu w odczuciach... czego nie zabrakło w Chocomint... W Amphorze też ta moc była odczuwalna. Tea Hay choć fajne, nie wiem czy stanowi dobry target... Chętnie zapalę, ale czy kupię?

I na koniec... The winner: DSB. Wreszcie! Tytoniowy, brudny, śmierdzący. Zarazem szlachetny i niepowtarzalny smaczek. Kapiąc ten aromat nie uzyskałem czegoś podobnego. Kompozycja tego zapachu i smaku z popielniczką stanowi "to coś" na co parę osób równolegle ze mną polowało. ;) Brawo.

Zapomniałem o RY4... Może dlatego, że nie wiem co miałbym o nim napisać. Jest fajny, ale z czasem w kartomizerze uwalnia się z niego jakaś słodycz. Bardzo nie przeszkadza, ale jest. Wypalę te pipetki, a czas pokaże, czy będę za nim tęsknić. Tak będzie chyba najsprawiedliwiej... Póki co, powiem jedynie - poprawny politycznie, ale nie mam dla niego szufladki krytycznej by go tam umieścić.

DSB PG, reszta nie.

Po papierosie oczekuję tytoniowości. Smakowe eksperymenty mam już raczej za sobą. Nadal nie pogardzę dobrą wiśnią... ale poszukiwania podniet w cytrynie, brzoskwini itp mam już za sobą. Mam swoje preferencje i nimi się kieruję, przepraszam. Perfumowane aromaty przestały mnie bawić... w objętosciach 10ml i więcej. Dlatego piszę jak piszę.

Jutro zaczynam operację VG...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 paź 2010, o 15:19 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Panie Krzysztofie. Przepraszać nie ma za co. Opinie wasze są nieocenione. Ale poczekam jeszcze trochę z decyzjami bo wasze opinie są jak dzień i noc. Jak woda i ogień. Skrajnie różne.
Ale będzie jazda. Jak na kolejce górskiej takiej konkretnej. A to lubie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2010, o 00:05 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Ano poczytałem... :D

Nadal się upieram, że deklarowane smaki, choć oryginalne, są po prostu za słabe by skupiać się na ich produkcji. Dziką kartę na siłę jednak bym dał Tea Hay, nie RY4... A DSB do mnie trafia, bo neutralny, intensywny aromat nic nie mający z ziołami i owocami ma oparcie w "popielniczce" i stanowi konkretną pseudoanalogową pozycję obok Don Hilla i Port Tagos. Chyba tego oczekują ludzie. Gold Ducata jeszcze nie rozdziewiczyłem.

Byłbym szczęśliwy widząc w ofercie Dirty Neutral. Wtedy każdy będzie miał to, co chce. Power Smoke to nie to samo... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 paź 2010, o 14:17 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
vince black napisał(a):
Ano poczytałem... :D

Nadal się upieram, że deklarowane smaki, choć oryginalne, są po prostu za słabe by skupiać się na ich produkcji. Dziką kartę na siłę jednak bym dał Tea Hay, nie RY4... A DSB do mnie trafia, bo neutralny, intensywny aromat nic nie mający z ziołami i owocami ma oparcie w "popielniczce" i stanowi konkretną pseudoanalogową pozycję obok Don Hilla i Port Tagos. Chyba tego oczekują ludzie. Gold Ducata jeszcze nie rozdziewiczyłem.

Byłbym szczęśliwy widząc w ofercie Dirty Neutral. Wtedy każdy będzie miał to, co chce. Power Smoke to nie to samo... ;)



Mój Boże co to takiego Dirty Neutral?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 paź 2010, o 19:45 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Wyprzedziłem marzenia, roboczą nazwą dla pomysłu. JUż piszę. Neutralny liquid z dodatkiem popielnicy, który każdy amator posoli i popieprzy wg własnego uznania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2010, o 12:21 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
vince black napisał(a):
Wyprzedziłem marzenia, roboczą nazwą dla pomysłu. JUż piszę. Neutralny liquid z dodatkiem popielnicy, który każdy amator posoli i popieprzy wg własnego uznania.


No.No. :arrow: Mądrego przyjemnie posłuchać. Rozumie to ma byc coś w rodzaju Port Tagos bez dodatków o znacznie mniejszym stężeniu "popielniczki"
Ciekawe, ciekawe.
Ale póki co to lecę z firmy do domu z gotowymi podkładami pod e-liquidy. Wieczorem przyjedzie Karolina i pokropi aromatem. Potem damy parę dni aby się cząstczki poukładały tak jak chce tego matka natura. I do sklepu.
Robimy Saharę, Nutty Cream, Marlb / a nazwiemy Red Marlb - a co / i może coś jeszcze bo podkładu mamy 50 litrów.
Pozdrawiam.
Dzięki za wydaje się bardzo ciekawy pomysł.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2010, o 15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2010, o 00:40
Posty: 7
Lokalizacja: Tarnów
No z tą bazą typu Port Tagos, to może być :) , chyba, że coś w tym stylu http://www.totallywicked-eliquid.co.uk/ ... ducts.html


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL