FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 09:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:01 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Mamy po 7 szt. z każdego rodzaju nowych e-liquidów z kategorii Bayca (ok. 5 ml w butelce). Tym razem producent składników zachował się bardzo enigmatycznie i nie podał jakiego typu są to składniki. Same cyferki. Wiemy tylko że są to płyny tytoniowe.
My zmieszaliśmy je z bazą DNB 18, i mamy:
- bayca 001,
- bayca 002 - typu Ice,
- bayca 003,
- bayca 004,
- bayca 005,
- bayca 006,
- bayca 007,
- bayca 008,
- bayca 009,
- bayca 010.
Zgłoszenia podobnie jak w temacie "Przepisu na.." przyjmujemy tylko tutaj:

http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=2700

Mamy nadzieję na kolejny czyściutki temat.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 14:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Dziś dotarła do mnie przesyłka od Irka z próbkami nowych e-liquidów Bayca.
Na pierwszy ogień poszła próbka BAYCA 002 typu Ice. Zalałem czysty parowniczek i jazda :)
Powiem szczerze, że jestem bardzo mile zaskoczony :o super orzeźwiający smaczek-powiew świeżości coś jak cukierki halls. Smak stonowany, miętowo - eukaliptusowy ,jakby z nutą cytrynki w tle , pozostawia w ustach fajny posmak. Jak dla mnie taki wciągający , palę z ogromną przyjemnością. W ogóle nie czuję chemii , jakiś sztucznych dodatków. Nigdy nie lubiłem miętowych papierosów- blee...ale tutaj wszystko jest tak fajnie dobrane, że aż miło :) Z chęcią zakupię ten liquid jak już będzie w ofercie Inawery , tylko wezmę moc 24 mg. Na przemian z moimi ulubionymi tytoniówkami , będzie się sprawdzał znakomicie ;)
Ocena za pozytywne zaskoczenie oraz smak 9/10.
Jakoś do tego liquidu pasuje mi nazwa Artemida:)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Ostatnio edytowano 30 gru 2012, o 12:43 przez giena77, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 15:35 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Cytuj:
Jakoś do tego liquidu pasuje mi nazwa Artemida


Nazwa super ale do miętowych (odświerzających) e-liquidów mamy przygotowane (bo i e-liquidy zaraz po Nowym Roku zaczną się przegryzać) imię boga wiatrów Eol i jego potomstwa Boreas, Notus, Zephyrus i jeszcze jednego ale nie pamiętam jakiego.
Ale tych wiatrów jest sporo więc giena77 do miotogii trzeba zajrzeć.
Pozdrawiam. Dziękuje za opinie.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 16:09 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nr 002
Tylko Boreas. Bóg lodu i północnego wiatru.
Z takim obrazkiem http://marvel.wikia.com/File:Boreas_0001.jpg
Fajnie chłodzi po pierwszym tytoniowym smaku. Z buteleczki pachnie podobnie jak aromat FROST, za kilka dni wstępnie będę mógł porównać - zrobiłem zacier na VPG i DNB.

OCENA 10/10

_________________
Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 30 gru 2012, o 23:46 przez ardbeg, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
No tak Irku paru ich tam jest jeszcze :) np: Apeliotes ,Kakios, Skiron , Euros - ten by mi pasował do tego liuidu ;)

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 16:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:10
Posty: 70
Lokalizacja: Stara Wieś Kolonia
dostałem i ja przesyłkę dzisiaj, zakręcona nowa grzałka i zalałem próbkę 007, po spróbowaniu zbaraniałem zupełnie, miałem wcześniej w parowniku swoją miksturę, parownik wymyty, grzałka nowa, a wapuję niemal to samo, tylko z delikatnym posmakiem DNB :roll: :lol: smak przyjemny, dość łagodny, taki desert ship z odrobiną wiśni i DNB :) , dymu tuman i przyjemny zapach dla otoczenia
zaproponował bym dla niego nazwę "Pomona", chyba tylko dlatego, ze wyczuwam wisienkę w tym liquidzie

nie wiem, co jest z DNB Flaver, ale po dłuższym wapowaniu zostaje posmak orzecha i to jest z każdym liqidem go zawierającym, jest popielniczka, jest orzech :roll:

DNB flavour to główny składnik DNB bazy.
Pomona to z mitologii rzymskiej, my póki co przerabiamy grecką - ale Karpo (owocna) jedna z Hor. Za twoją zgodą.

_________________
drewniany mod z chińskim gienkiem po tuningu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 17:19 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nr 006
Mój typ nazwy CASSIOPEIA.
! Uchodziła za żonę króla Etiopii, Cefeusza i matkę Andromedy. Była bardzo urodziwa, ale jednocześnie niezwykle próżna i zarozumiała . Bogowie przemienili ją po śmierci w gwiazdozbiór nieba północnego

Ponieważ wyczuwam w nim nutę Crème de cassis, likieru z czarnej porzeczki. Bardzo ładnie wyważony aromat, tak naprawdę pierwszy mój owocowy. Jeszcze popróbuję :)

OCENA 7/10

_________________
Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 30 gru 2012, o 23:47 przez ardbeg, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 17:24 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nr 003
Kojarzy się ze wschodem, pustynią, 'Chatą Beduina'
Proponuję nazwę HERMES.

– w mitologii greckiej bóg dróg, podróżnych, kupców, pasterzy, wynalazców; posłaniec bogów. Hermes jako bóg handlu musiał mieć opanowane techniki dobijania targu, uznano go więc za boga "przekonującej wymowy".
Boga złodziei mu odpuścimy.

OCENA 6/10

_________________
Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 30 gru 2012, o 23:48 przez ardbeg, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 17:43 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Cóż moi drodzy. My przygotowani jesteśmy. Nie mamy tylko e-liquidu :lol: :lol: :lol:
giena77 - euros - wiatr płd-wsch. to ten którego w domu nie pamiętałem. Teraz w pracy zobaczyłem i wiem że ta nazwa jest przeznaczona dla "słabszego" w smaku miętowym spokojnego lekko słodkiego e-liquidu.
Skiron - ładnie brzmi.

– w mitologii greckiej bóg i uosobienie wiatru północno-zachodniego.
Uosabiał wiatr wiejący z północnego zachodu, chłodny, suchy i silny, często niszczący uprawy rolne. Przypuszczalnie uchodził za syna tytana Astrajosa i tytanidy Eos oraz za brata Boreasza, Eurosa, Notosa, Zefira, Apeliotesa, Kajkiasa, Lipsa,i niektórych Gwiazd.
W sztuce przedstawiany jest jako starszy brodaty mężczyzna z wielkimi skrzydłami u ramion, z naczyniem.


ardbeg kompozycje już są. Niedopieszczony w sensie graficznym jest jedynie Euros.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 19:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2012, o 05:27
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
Ja jestem w ciężkim szoku. Irek napisał że 20.12.2012 paczuszki z próbkami będą wysłane a dziś (21.12.2012) podobno mniej więcej po godz 11 listonosz zastukał do drzwi mojego mieszkania z zawiniątkiem dla mnie, otrzymane próbki to 003, 008 i 010. Wróciłem dopiero do domu z pracy i za chwilę zabiorę się za jedną z nich. Dziękuję za włączenie mnie do grona testerów
Na pierwszy rzut poszła próbka 010
pierwsze odczucie mocna "popielniczka" z czymś ziołowym w tle ( a może to smak tytoniu ) :) na końcu języka po wypuszczeniu "chmury dymu" w moim i tylko moim odczuciu delikatny smak miodu
Po kilku zaciągnięciach "popielniczka" znika lub też kubki smakowe się przyzwyczajają i jest bardzo sympatycznie. Dymu bardzo dużo i ma fajny łagodny zapach - myślę że nie przeszkadzający
Jeśli będzie coś jeszcze do napisania o tej próbce będę edytował posta
Proponowana przeze mnie nazwa dla tej próbki : Nemezis – (postanowienie) w mitologii greckiej bogini zemsty, sprawiedliwości i przeznaczenia. Nazywana kobietą bez winy i wstydu. Zsyłała na ludzi szczęście lub niepowodzenie, ścigała przestępców i decydowała o losie w zależności od zasług.

_________________
''A żyć możesz tylko dzięki temu ,za co mógłbyś umrzeć.....''
Antoine de Saint-Exupery


Ostatnio edytowano 21 gru 2012, o 19:48 przez Chmielek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL