FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 12:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 gru 2012, o 10:57 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Bardzo proszę o zgłaszanie się do testów nowych e-liquidów Bayca. Ponoć tytoniowe.
E-liquidy sa jedynie ponumerowane, podobnie jak półprodukty z których powstały.
Będziemy wysyłali jedynie po 3 butelki o pojemności 5 ml. + 2 dowolnie wybrane przez was e-liquidy Bayca lub 2 dowolnie wybrane aromaty.
Wybieramy losowo. Wyjątek to e-liquid nr. 002 o którym wiemy że jest typu Ice.
Zgłoszenia od was będziemy przyjmowali do czasu wyczerpania próbek.
Zgłoszenia wyłącznie w tym temacie.

Teraz moja prywatna prośba.
Możecie zostać matkami i ojcami chrzestnymi nowych e-liquidów. Zaproponujcie nowe mityczne nazwy, a my jak się nam spodobają nazwiemy je według waszych pomysłów.


Pozdrawiam.
Irek.


+ 2 dowolnie wybrane przez was e-liquidy Bayca lub 2 dowolnie wybrane aromaty.
Piszcie co mamy dopakować.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
To ja się do tych testów zgłaszam ;) Popróbuję.Pozdrawiam:))))
Spakowane: Bayca 2, 4 i 7.

Dziś otrzymałam paczuszkę....szybko i na pierwszy ogień poszła próbka

- Bayca nr 002.
Orzeżwiająca ,eukaliptusowa mięta, delikatna, słodki posmak .No i najważniejsze dobrze się pali nie jest męcząca.8/10

- Bayca nr 007
Testowałam ostatnio Sweet Cherry-pierwszy buch i poczułam podobny pieprzowy posmak,jakies zioła,ciężko okreslić smak ,jakby orzeszki ziemne prazone:roll: .Troszkę jak dla mnie męczący liquid.Ale innym być może podejdzie.3/10

- Bayca nr 004
Bardzo fajny orzeżwiajacy liquid, czuć świeżość mięty eukaliptusowj lecz w bardziej wyważonej proporcji ,(wiecej jest w w próbce nr 2).Nie wiem czy mi sie wydaję ale też czuje posmak Cherry którą testowałam z mniejszą ilościa wanilli za to dodana mięta, muszę przyznać zmieniło ten liquid na lepsze. .Zawsze jak coś mi smakuje to szybko sie kończy. Pozdrawiam 9,8/10

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Ostatnio edytowano 18 gru 2012, o 12:47 przez Elżunia, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Wraz z Żona chętnie zgłaszamy się do testów :D

Spakowane Bayca 2, 5, 10.

- Dziś dotarła do mnie przesyłka od Irka z próbkami nowych e-liquidów Bayca.
Na pierwszy ogień poszła próbka BAYCA 002 typu Ice. Zalałem czysty parowniczek i jazda
Powiem szczerze, że jestem bardzo mile zaskoczony super orzeźwiający smaczek-powiew świeżości coś jak cukierki halls. Smak stonowany, miętowo - eukaliptusowy ,jakby z nutą cytrynki w tle , pozostawia w ustach fajny posmak. Jak dla mnie taki wciągający , palę z ogromną przyjemnością. W ogóle nie czuję chemii , jakiś sztucznych dodatków. Nigdy nie lubiłem miętowych papierosów- blee...ale tutaj wszystko jest tak fajnie dobrane, że aż miło Z chęcią zakupię ten liquid jak już będzie w ofercie Inawery , tylko wezmę moc 24 mg. Na przemian z moimi ulubionymi tytoniówkami , będzie się sprawdzał znakomicie
Ocena za pozytywne zaskoczenie oraz smak 9/10.
Jakoś do tego liquidu pasuje mi nazwa Artemida:)

- Na "warsztat" poszła próbka Bayca nr 005, wapuję już od jakiś 3 godzin i kurcze mam problem...tzn nie chodzi o smak bo jest naprawdę w porządku - tytoniowy, ze słodkim posmakiem czegoś w tle i właśnie tu nie mogę sprecyzować co mi to przypomina Zmieniłem clirka na inny,myśląc,że może coś mi się rozjaśni... niby jakieś ciasto...Żona podpowiada,że wyczuwa lekko jakby pieczone jabłko No ale nie ma co na siłę doszukiwać się podobieństw, każdy i tak odbierze jego smak po swojemu
Reasumując dobry liquid tytoniowy z nutką czegoś słodkiego, trochę drapie - tak jak lubię, chmurka dość duża. Śmiało mogę polecić, fajna odmiana.
Moja ocena 8/10.
Proponuję nazwę bogini TYCHE lub HESTIA.

- Dziś od rana wapuję próbkę BAYCA 010. Pierwsze pociągnięcia i na myśl przyszła mi od razu Virginia, ale nie taka sucha jak wiele liquidów,które próbowałem, tylko taka jakby wędzona, słodki posmak pozostaje w ustach,a w tle jakby śliweczka. Wszystko to z w połączeniu z tytoniowo - popielniczkowym smakiem daje ciekawy efekt. Trochę kojarzy mi się z aromatyzowanym tytoniem fajkowym, który lata temu palił mój brat, kupowanym jeszcze w pewexie
Obfita chmura dymu, wszystko to jakoś fajnie się komponuje.
Oceniam na 7,5/10 pkt.
Ze względu na w moim odczuciu lekko wilgotnawy smaczek nazwałbym tą próbkę jakoś kobieco Np. AGLAJA , a jakieś podobne smaki z tej serii imionami jej sióstr: Eufrozyna i Taleja.

_________________
http://www.naszkubula.pl


Ostatnio edytowano 18 gru 2012, o 13:42 przez giena77, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:33 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 19:00
Posty: 5
Zgłaszam swój udział

Spakowane Bayca 1, 5, 19.


Ostatnio edytowano 18 gru 2012, o 15:28 przez wicher66, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:38 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 20:36
Posty: 2
No to ja także chcę zostać tatą nowych liquidów i bardzo chcę je testować Bardzo Bardzo pozdrawiam

Spakowane Bayca 1, 6, 9.


Wszystkie testy robione na liquinatorze volishowym kazdy liquid na osobnym kartomizerze po uprzednim umyciu całości plastikowej tuby.

001 NAZWA/Hestia/- Coś co mi przypomina ten liquid to taki wielki ogromniasty wafel z dziecięcych lat, orzech,lekko cynamonowy z połączeniem suszonej śliwki.
Ogólnie mi nie przypadł do gustu.

006 - NAZWA /Kynareth/Fauna/ Coś FENOMENALNEGO guma do żucia, jakieś landrynki coś takiego. Pyszny, słodki, można palić do bólu tylko czy to kiedykolwiek nastąpi?


009 - NAZWA /Ceres/ Coś jakby lekka miętka z posmakiem spalenizny. Lekka miętowa popielniczka, połączona z jakimś śladem orzechów.

PODSUMOWUJĄC: Moim zdaniem 001 do niczego. 009 na 2 miejscu. Pierwsze miejsce tam tadam ....... 006 !!!!


Ostatnio edytowano 10 sty 2013, o 23:26 przez pawel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:38 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2012, o 11:47
Posty: 8
zgłaszam się na ochotnika.Wojtek

Spakowane Bayca 3, 5, 6, 7.
Nie wystarczyło dla wszystkich chętnych.
Proszę podziel się z żoną.


http://www.e-papierosy-forum.pl/post595023.html#p595023.

Masz tutaj "orła" od ciebie z miasta. "Fezo 50" - jak go spotkasz to naklepaj mu do głowy wiadomości o tym czego nauczyłeś się podczas testów przepisu.
Prostuje. fezo50 już u nas jest i robi sobie menthol w/g waszych porad.


Ostatnio edytowano 18 gru 2012, o 13:19 przez wojtek1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Jak nie jak tak.
Oczywiscie tez pozwolę zglosić moją osobę do testów.

Wysłano 004, 006, 008.

- Testom poddaje probke nr 004.
Użyłem atomizera bezmostkowego, zakropilem doslownie 5 kropli.
Hmmm pierwsze zaciagniecie atomizera i cos odswiezajacego chyba jakas nutka mięty że tak to nazwę, no i czuc to co lubie czyli "popielniczka", łagodnie przechodzi przy zaciąganiu przez moje gardło na podobę analogów.
Jako Liquid gotowiec mnie akurat ten smakuje.
Nazwy nie bede sie podejmował bo historia nie jest moją mocną stroną.
Probke nr 6 oraz nr 8 poddam testom ale niestety juz po świetach.

Probka Bayca 006
Użyłem atomizera bezmostkowego, zakropilem doslownie 5 kropli.
Czuc leciutko posmak tytoniowy. Aromat rowniez ok lagodny ale jaki nie wiem ?, dym spory no i ciutek lagodny przyjazny kop w gardle.
Dla mnie szczerze to moze nie rewelacja ,ale dosc dobrze sporzadzona probka Bayca 006 , bo musze powiedziec ze mialem juz gotowce duzo,duzo gorsze np te do testowania od E-dyma.
Tam po prostu zaden mi nie podchodzi są za intensywnie aromatyzowane.

Probka Bayca 008
Jak poprzednio testowano na atomizerze bezmostkowym oczywiscie czysty wymyty.
Zakropilem 5 kropelek i co ?
Pierwsze buchy i wyczuwam dobry jak nie bardzo dobry smak tytoniowy. "Atakowalem" 3/6 buchow hehehehe.
Nie dalo mi spokoju tak mi podszedl ze zakropilem ponownie 5 kropli i ponownie efekt tytoniowy.
Zadnych innych aromatow nie wyczulem procz takiego tytoniowego cos na podobe analoga.
W gardle tez spoko jak po analogach.
Jednym slowem dobry tytoniowy Liquid.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 sty 2013, o 18:27 przez AndrzGdz, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:42 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2012, o 11:47
Posty: 8
Hej Irku.Moja żona też chciałaby zostać mamusia.Wojtek iDanuśka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:48 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2012, o 04:22
Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
I mnie też proszę włączyć do testowania tych nowych próbek.


Spakowane Bayca 1, 3, 9.

Moje wrażenia z testów próbek:
001 - intensywny, ciężki aromat kojarzący się z orzechami ziemnymi, prawie niewyczuwalnie wykończony czymś nieco rześkim.
003 - intensywny, ciężki aromat kojarzący się z orzechami ziemnymi, delikatnie wykończony czymś ostrym.
009 - szyszka ze sporą domieszką spalenizny, czegoś słodkiego oraz mocno przyczajoną odrobinką mentolu.

Wszystkie działają na mnie mdląco przy dłuższym użyciu.
1 i 3 pozostawiają w gardle aromat bazowy.
Po rozcieńczeniu do połowy czystą bazą VPG - nadal są dla mnie mdlące.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Więc i ja pisze sie na testy nowych e-liquidów Bayca

Spakowane Bayca 4, 9, 10.

- BAYCA 004 - tytoń z słodką miętą chyba eukaliptusową 9,9/10

- BAYCA 009 - za bardzo zalatuje spalenizną z ogniska 2/10

- BAYCA 010 - podobieństwo do Virginii jednak mniej wysusza gardło, słodkawy posmak w ustach 9,9/10

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL