FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 25 kwi 2024, o 23:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: CAMEL
PostNapisane: 1 lut 2011, o 14:22 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Tutaj proszę testerów o opinie o e-liquidzie Camel


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 4 lut 2011, o 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2010, o 23:17
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Camel 1 18mg - fajny, dużo dymu, kop odpowiedni, smaczek ok lekko słodkawy, ale nie mogę zidentyfikować aromatu, jakiś tytoniowy,
Camel 2 18mg - fajny, dużo dymu, kop odpowiedni, smaczek ok bardziej słodkawy, ale nie mogę zidentyfikować aromatu, jakiś tytoniowy,
Camel 3 18mg - fajny, dużo dymu, kop odpowiedni, smaczek wyraźniejszy, bardziej słodkawy, ale nie mogę zidentyfikować aromatu, jakiś tytoniowy,
Camel 4 18mg - fajny, dużo dymu, kop odpowiedni, smaczek mniej wyraźny niż próbka 3 , bardziej słodkawy, ale nie mogę zidentyfikować aromatu, jakiś tytoniowy.

Testowane na baterii eGo 3,2 VDC kartomizer CE2 R3 na dripie.
Z uwagi na bardzo dobre oddawanie smaku na tym kartomizerze skłaniam się do próbki Camel 3. Liquid nie przypomina w prawdzie Camela znanego od innych producentów, ale jest bardzo przyjemny, nie męczący i IMHO nadaje się do długiego wapowania. Jest to liquid z aromatem dość neutralny z wyraźną nutą tytoniową, ale bez "popielniczki" dość charakterystycznej dla innych liquidów tej firmy a moim zdaniem troszkę męczącej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 5 lut 2011, o 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Nr próbki, źle lub dobrze, ocena liquidu, komentarz opisowy
E-palone na atomizerach Joye 510
1 OK. 4 Dobry
2 Źle 4- Prawie dobry
3 Źle 3,5 Mocny
4 Źle 3,5 Mocny
Dobry liquid tytoniowy, lecz nie przypomina ogólnie znanego Camel'a. Jest inny. Próbki intensywnie zaromatyzowane, więc znów trudny wybór ;) Próbka Nr 1 wydaje się być najlepszą. Liquid bezbarwny.

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 6 lut 2011, o 21:41 
Offline

Dołączył(a): 24 gru 2010, o 00:10
Posty: 7
Ma byc szczerze wiec bede szczery.
Testy przeprowadzane na bateria eGO-T z atomizerami T oraz LR 206 i clearomizerami.
Wyniki usrednilem jezeli chodzi o sprzet, lecz zaznacze ze na clearomizeramach bylo ciezko, gdyz sprzet ewidentnie nie lubi tych liquidow i mialem problemy z transportem

Wszystkie probki maja malo wyczuwalny jak dla mnie aromat, jedyne co czuje to ewidentna kwasote przeplatana czyms slodkim
Probka nr 4 jako jedyna nadawala sie dla mnie do dluzszego palenia, palenie pozostalych przypominalo wciaganie pare powodujacej ksztuszenie.
Liquid ciezko sie ciagnie na atomizerach T gdyz jest w miare gesty.
Co do smaku (wszystkie ponizsze opinie o probce nr 4 gdyz pozostale jak dla mnie odpadaja)
Podczas zaciagania czuc lekka slodycz, podczas wydechu czuje kwasote polaczona z popielniczka
Liquid daje efekt kapcia w gębie co sprawia że nieżle imituje papierosa analogowego
Generalnie wydaje mi się że robiony jest na DNB, gdyż dawno 18mg mnie tak nie sponiewieralo..zaznaczam ze nie wiem jak smakuje DNB sugerowale sie jedynie opinia jej mocy.
Dla amatorów zwykłych fajek wydaje mi się odpowiedni, gdyby nadać mu jakiegoś specyficznego aromatu.
Osobiście nie nabędę go gdyż w epapierosie nie szukam wspomnień z analogami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 6 lut 2011, o 21:47 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 13:13
Posty: 6
Posmakowałem,po testowałem.No super smaczek.Testowałem na atomizerze Volish pen II,510-krasnoludek,i kartomizer 510.18mg moc jak dla mnie wystarczająca.Najlepsza próbka nr 4 wyrazisty aromat i to gryzienie w gardło.Wyczuwalna nuta tytoniowa,ale bardziej wyczuwam skoszone suche sianko.Przy dłuższym paleniu wyczuwałem pieprzną nutę.Camel super.Najlepsze jest to że w domu mam już dość aromatycznie,więc wypróbowałem na terenie neutralnym.W trasie w hotelowym pokoju.I tutaj niespodzianka po wyjściu z pokoju natknąłem się na panią pokojówkę i dostałem zjebka że w hotelu się nie pali.Odpowiedziałem że nie palę.A ona przecież czuję. :shock: Wróciłem do pokoju i poczułem ten zapach.To jest to papierosowy aromat.Camel próbka nr 4 super,następnie dla bardziej wrażliwych próbka na 2.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 7 lut 2011, o 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
Witam,
Próbka nr 1.- za słaba dla moich kubków, mało aromatu
Próbka nr 2. – dobre proporcje, nie za mocna nie za słaba, nie za słodka, aromat ok.
Próbka nr.3- za słodka a zarazem mało aromatyczna
Próbka nr.4 – za mocna przewaga słodkości nie mylić z mocą

Zwycięzca to numer 2. Bardzo fajny smaczek, słodkawy ( nie zasłodzony )nie duszący.
Ogólnie spodziewałem się czegoś innego po nazwie CAMEL ale przecież nie chodzi o to aby dublować smaki znanych już nam płynów.
Jest to dobra propozycja CAMELA od INAWERY

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 8 lut 2011, o 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
mkosmida napisał(a):
Ma byc szczerze wiec bede szczery.
Testy przeprowadzane na bateria eGO-T z atomizerami T oraz LR 206 i clearomizerami...
eGo-T możesz sobie darować do testów. Nie nadaje się do tego. To tylko taka mała uwaga. Najlepsze małe atomizery: M401, 510, 901 - wspaniale oddają smak.

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 8 lut 2011, o 23:48 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
Test – Camel

1.Lekki aromat tytoniowy, stonowany i trochę słabo jak dla mnie wyczuwalny aromat,
aczkolwiek można palić dłużej i się nie nudzi :) Dym i kop w porządku.

2.Aromatyzowany tytoń, dobrze wyczuwalny smak, lekko słodkawy. Próbka
wyważona, nadaje się do dłuższego palenia choć znany nam Camel to nie jest ;)

3.Mocniejszy aromat niż w poprzednich próbkach, dobrze wyczuwalny smaczek
tytoniowy, choć trochę robi się za słodko czego w tytoniowych aromatach nie
lubię :cry:

4.Dla mnie trochę przesadzone z aromatem, słodko, mdło i raczej na dłuższą metę
bym nie popalił, no może jako przerywnik, choć i tak zbyt aromatycznie i słodkawo.

Ogólnie aromat ciekawy dobry aromatyzowany tytoń, choć nie zbyt podobny do
znanych mi liquidów imitujących Camele :roll: W próbkach 3 i 4 trochę przeszkadza
słodycz więc pozostają jak dla mnie pr. 1 i 2 z czego chyba próbka nr 2 jest najlepiej
wyważona.

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 23 lut 2011, o 02:10 
Offline

Dołączył(a): 24 gru 2010, o 00:10
Posty: 7
Mareckimt napisał(a):
mkosmida napisał(a):
Ma byc szczerze wiec bede szczery.
Testy przeprowadzane na bateria eGO-T z atomizerami T oraz LR 206 i clearomizerami...
eGo-T możesz sobie darować do testów. Nie nadaje się do tego. To tylko taka mała uwaga. Najlepsze małe atomizery: M401, 510, 901 - wspaniale oddają smak.


posiadam 510, 901 510LR i 901LR i nadal nie widze czemu mialbym sobie darowac.. test mial byc kompletny wiec byl.
Dla mnie ta partia do testow to taka B klasa w porownianiu z poprzednia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CAMEL
PostNapisane: 5 mar 2013, o 11:51 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:45
Posty: 246
mkosmida napisał(a):
Mareckimt napisał(a):
mkosmida napisał(a):
Ma byc szczerze wiec bede szczery.
Testy przeprowadzane na bateria eGO-T z atomizerami T oraz LR 206 i clearomizerami...
eGo-T możesz sobie darować do testów. Nie nadaje się do tego. To tylko taka mała uwaga. Najlepsze małe atomizery: M401, 510, 901 - wspaniale oddają smak.


posiadam 510, 901 510LR i 901LR i nadal nie widze czemu mialbym sobie darowac.. test mial byc kompletny wiec byl.
Dla mnie ta partia do testow to taka B klasa w porownianiu z poprzednia



Według mojej skromnej opinii milo by było ze strony testerów pogrzebać gdzieś na dnie szuflady i wygrzebać jakies stare klirki czy atomizery używane przez zwykłego Kowalskiego na codzien i zamieścić krótkie nawet porównanie doznań organoleptycznych. Wile osób zaczynających przygodę z e paleniem a szukających nowych smaków (jak ja :) ) nie ma pojęcia o rożnych rodzajach "przyzadow" używanych do palenia, dripowaniu czy LR/HR grzałek, a po naczytaniu się jakie to doznania odnasza osoby palące i zakupie danego smaku zawodzą sie gdy się okazuje ze na takim CE4-5 w niczym to nie przypomina tego o czym czytali (majac nawet na uwadze ze kazdy odbiera smaki indywidualnie). Dlatego myślę ze małe porównanie doznań "zwykłego" sprzętu ze sprzętem "profesjonalnym" używanym przez testerów jest mile widziane:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL