FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 18 maja 2024, o 17:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sie 2010, o 10:36 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
W TYM WĄTKU PROSIMY WPISYWAĆ OPINIE O E-LIQUIDZIE "BURLEY" / INAWERY


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sie 2010, o 12:01 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
przeniesiony

Re: INAWERY PODCHODY POD E-LIQUIDY
przez vince black w 12 Sie 2010 11:01

BURLEY

Po wieczornym oczyszczeniu sprzętu wziąłem się dziś do dalszych testów. Smak aromatu bardzo zliżony do wczorajszego Don Hilla, tyle tylko, że dziś 1ka uderzyła mnie jak 3ka. Dalej taka drzewna nutka, sliniejsze drapanie.

1- czuję aromat, smak i lekkie gryzienie
2- bardziej czuję papierosa, mam wrażenie, że liquid jest baardzo mocny
3- to, co uchodziło u mnie wcześniej za "jakieś drzewko" gryzie w gardło, jest tego za dużo
4- gryzie, nie da się palić, albo mam już dość po poprzednim

Mam wrażenie, że próbka nr 2 wystarczy. Kolejne numerki są mocniejsze, to dosłownie strzepywany popiół wprost do gardła. Postaram się coś zostawić i dać do wypalenia pewnemu koledze z Krakowa. Chce papierosa, będzie miał. Na podstawie pierwszych testów porównawczych (choć polegam na pamięci tylko) zarzucić Don Hillowi mogę lekką słodycz. Burley jest poprawny politycznie, jest jak papieros... W wielkim skrócie: napalisz się i idziesz do swoich zajęć. Z tym płynem nie można celebrować palenia godzinami przy komputerze, czy przy filmie. Po 6 zaciągnięciach na minimum 30 minut e-papierosa trzeba odłożyć. Ale to tylko moje zdanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sie 2010, o 22:07 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Zrobiłem, coś czego wolno nie było, ale jak test, to test... Wypaliłem Burleya prawie całkiem, zaczynając od najniższych numerów w kartomizerze na ego. Niestety czystych kartków nie miałem, a tak interesował mnie efekt.

Do rzeczy. Liquid jest pyszny, i choć walczę na 3-ce w chwili obecnej (drugie zalanie 6gtt), po USA MIX nie ma śladu, to tej atomizerowej mocy z walki bez watki nie czuję. Przyzwyczaiłem się?

Po tym co by nie mówić crash-tescie śmiało rzeknę kartek choć wygodny, to niestety spłaszcza kopa Burleyowi. I palić mogę go bez znudzenia. Trójka szczypie, smakuje, nie krztusi jak na atomku. Ktoś z małym stażem z e-p w atomizerze na 3. biegu znajdzie ostrego szluga, w kartomizerze dobry liquid.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2010, o 09:43 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
Mój test nr 7 - Burley

1. Słaby lekko tytoniowy aromat, choć można sobie popykać czegoś jednak brakuje :roll: Dym w normie, moc jest.

2. Aromat dobrze wyczuwalny, lekko słodkawy analog, dymi i kopie.

3. Do palenia się nadaje, dobry stonowany, wyczuć można lekką goryczkę z subtelnym drapaniem po języku.
Palenie stałe raczej nie, ale spokojnie kilka dni i przerwa na Gold Ducat :D

4. Słodko - gorzki aromat tytoniu, ostro drapie w gardełko i język, chyba lepsza była próbka nr 3.

Próbka nr 3 jako kilkudniowy przerywnik, ciągłego palenia chyba bym się nie podjął, ale w ofercie handlowej mogła by być :)

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, o 22:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Nr próbki, źle lub dobrze, ocena liquidu, komentarz opisowy.

BURLEY
1 Źle 3- Słaby Znam, niezły. Ten jednak wymaga silniejszego stężenia.
2 Źle 4- Prawie dobry
3 Źle 3 Trochę słaby
4 OK. 4,5 Najlepszy

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL