FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 gru 2016, o 11:37 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2016, o 11:34
Posty: 2
Witam,jaki odchył mocy w mg mogą mieć bazy inawery(pure juice z tego co pamiętam)?(kupiłem setkę 6,dokładnie strzykawkami odliczyłem ile było ml i dałem 40/60 z 0 )Moja przeleżała tydzień ciągle mieszana,nie możliwe iż wyszła mi 3 ponieważ strasznie kopie po gardle i po paru buchach kręci mi się w głowie (zawsze palę 2/3 )jak by to była 5/6 .
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2016, o 00:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Mimus napisał(a):
Witam,jaki odchył mocy w mg mogą mieć bazy inawery(pure juice z tego co pamiętam)?(kupiłem setkę 6,dokładnie strzykawkami odliczyłem ile było ml i dałem 40/60 z 0 )Moja przeleżała tydzień ciągle mieszana,nie możliwe iż wyszła mi 3 ponieważ strasznie kopie po gardle i po paru buchach kręci mi się w głowie (zawsze palę 2/3 )jak by to była 5/6 .
Pozdrawiam


Jak pôwapujesz dluzej, to przyzwyczaicz sie do takich "cudow" - niby te same plyny a czasem kopia jak kon - niedostatecznie odlezane, niewystarczajaco wymieszane, zmiana sprzetu itd. itp. Powodow moze byc wiele.
Dobra rada, to po zmieszaniu skladnikow wstawic butelke z baza do cieplej wody (z kranu) na kilkanascie minut. Pozniej kilka dni odstania nie zaszkodzi, ale czesto nie jest niezbednie konieczne.

Bazy *inawera* odchylow nie maja *yahoo*

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2016, o 11:27 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2016, o 11:34
Posty: 2
Panie,ani nie zmieniałem sprzętu,leżą one prawie dwa tygodnie codziennie mieszane a efekt jest ten sam.
Dla przykładu zakupiłem jakiś czas temu dwie butelki 6 = efekt?Jedna jest słabsza a druga mocniejsza i róznica jest bardzo mocno wyczuwalna a wręcz spora (jak bym vapował 6 i powiedzmy 9) (przymusiłem się żeby 6 przevapować i nie mówię tu o paru buchach tylko z każdej butelki po 5/10 ml CZYSTEJ bazy bez jakichkolwiek aromatów w dodatku)
Chciał bym uzyskać odpowiedź od kogoś z Firmy co do tej kwestii,inaczej będę zmuszony zaprzestania kupowania waszych produktów z linii baz (aromaty są dla mnie jak najbardziej ok i chwalę Sobie)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2016, o 00:53 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nie za bardzo pamiętasz. PuRa Juice to inna firma. Gdzieś dzwonią, ale może nie tam, gdzie myślisz.
Jeśli masz jeszcze te bazy to firma z pewnością może je zbadać.
Tylko muszą mieć co badać.
Osobiście, znając zaplecze laboratoryjne Inawery, oraz ich dbałość o kontrolę nie widzę możliwości takiego błędu.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2016, o 23:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Mimus napisał(a):
Panie,ani nie zmieniałem sprzętu,leżą one prawie dwa tygodnie codziennie mieszane a efekt jest ten sam.
Dla przykładu zakupiłem jakiś czas temu dwie butelki 6 = efekt?Jedna jest słabsza a druga mocniejsza i róznica jest bardzo mocno wyczuwalna a wręcz spora (jak bym vapował 6 i powiedzmy 9) (przymusiłem się żeby 6 przevapować i nie mówię tu o paru buchach tylko z każdej butelki po 5/10 ml CZYSTEJ bazy bez jakichkolwiek aromatów w dodatku)
Chciał bym uzyskać odpowiedź od kogoś z Firmy co do tej kwestii,inaczej będę zmuszony zaprzestania kupowania waszych produktów z linii baz (aromaty są dla mnie jak najbardziej ok i chwalę Sobie)
Pozdrawiam


Szanowny Kolego z forum (bo "Pan" to ja niewatpliwie jestem, ale to tylko dla uzytku prywatnego i nieznajomym nie pozwalam na uzywanie tej formy :lol: ):
jakies bzdury i halabaly, jakis taniec we mgle - jak zyje i wapuje nie spotkalem tak dziwnych problemow - bazy Inawery *inawera* sa stabilne i wiarygodne - wyjasnien szukaj po swej stronie. Jak Bog da to i my zrozumiemy o co wlasciwie chodzi - bo niestety teraz dziwnie zagmatwane te Twoje opisy problemow ... ja ni tuta z tego nie kapuje :cry:
Sam wapuje na codzien liquidy 3mg, ale czesto je zamieniam na 6mg lub 12mg - i co, percepcje mam ograniczona? jezor niewyparzony? no bo ja miedzy tymi stezeniami zadnych znaczacych roznic nie czuje.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2017, o 22:08 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Mimus napisał(a):
Witam,jaki odchył mocy w mg mogą mieć bazy inawery(pure juice z tego co pamiętam)?(kupiłem setkę 6,dokładnie strzykawkami odliczyłem ile było ml i dałem 40/60 z 0 )Moja przeleżała tydzień ciągle mieszana,nie możliwe iż wyszła mi 3 ponieważ strasznie kopie po gardle i po paru buchach kręci mi się w głowie (zawsze palę 2/3 )jak by to była 5/6 .
Pozdrawiam


Jak napisał ardbeg pomyłki w stężeniach nikotyny czy to w bazach czy w e-liquidach są niemożliwe.
Dozowanie nikotyny odbywa się komisyjnie w obecności osoby która za prawidłowość dozowania jest odpowiedzialna i za to pobiera pensje. Ponad to każda partia trafia do laboratorium gdzie na chromatografie określa się parametry każdego nowo wytworzonego produktu, i jeszcze jedno "partia" bazy to kilkaset litrów, klika tysięcy butelek. Jak by było coś nie tak to na zielonym forum już by nas zgnoili.
Jesteśmy gotowi przebadać posiadaną przez Ciebie bazę, ale potrzebujemy minimum kilkanaście mililitrów w oryginalnym opakowaniu.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: wysoky


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL