FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2014, o 19:29 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Elżunia napisał(a):
Otworzyłam ten temat ponieważ od około 2 lat a tyle kupuje w *inawera* pierwszy raz trafiłam na taka baze, a skoro już taka jest ,nie ma co zaprzeczać czy jak niektórzy atakować.Ja napewno po jej zmieszaniu wstawię opis czy wyczuwam różnice czy kolor rózowy jest całkowiecie bez znaczenia dla mieszanek ;) .Pozdrawiam



Do czasu jak zauważyliśmy że na holenderskiej glicerynie baza się nie zabarwia zamawialiśmy tylko taką. Ale ktoś coś spierniczył, przyjechała i została przyjęta niemiecka.
Ponownie pilnują.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Ja tez dostalem 'rozowa' VPG POWER SMOKE 18mg - ta sama data waznosci 10/2015
Mnie sie ona bardziej podoba niz te zolte! :D
Organoleptycznie nie stwierdzilem zadnych z jej strony zlosliwosci.
Slady zelaza ma, no to niech ma, jak to sie mowi "mnie to wali" - nastepna partia bedzie na odwyrtke zolta i 'poniektorzy chemicy' beda podejrzewac, ze 'male, zolte kurduple' rece w niej myja i stad ten kolor - czytalem na zielonym i uwazam tamten temat za czyste konkurencyjne bicie piany *heat* - woda z kranu bardziej mnie zaskakuje - jak wlewam do szklanki to babelki leca - nawet mi w glowie nie postalo zastanawiac sie z jakiego gazu te bable.
Bo: Life Is Life - szkoda czasu na pierdoly ;)

_________________
Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 11 lut 2014, o 23:56 przez macbulwa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 22:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
macbulwa napisał(a):
Ja tez dostalem 'rozowa' VPG POWER SMOKE 18mg - ta sama data waznosci 10/2015
Mnie sie ona bardziej podoba niz te zolte! :D
Organoleptycznie nie stwierdzilem zadnych z jej strony zlosliwosci.
Slady zelaza ma, no to niech ma, jak to sie mowi "mnie to wali" - nastepna partia bedzie na odwyrtke zolta i 'poniektorzy chemicy' beda podejrzewac, ze 'male, zolte kurduple' rece w niej myja i stad ten kolor - czytalem na zielonym i uwazam temat za czyste konkurencyjne bicie piany *heat* - woda z kranu bardziej mnie zaskakuje - jak wlewam do szklanki to babelki leca - nawet mi w glowie nie postalo zastanawiac sie z jakiego gazu te bable.
Bo: Life Is Life - szkoda czasu na pierdoly ;)


Bicie piany to jest tam,bez wypowiedzi i mozliwości uczestniczenia w rozmowach o produktach producenta niczym innym być nie może.Tutaj może sie swobodnie wypowiedzieć,a osoby zainteresowane poczytać.Pozdrawiam :D

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Elżunia napisał(a):
macbulwa napisał(a):
Ja tez dostalem 'rozowa' VPG POWER SMOKE 18mg - ta sama data waznosci 10/2015
Mnie sie ona bardziej podoba niz te zolte! :D
Organoleptycznie nie stwierdzilem zadnych z jej strony zlosliwosci.
Slady zelaza ma, no to niech ma, jak to sie mowi "mnie to wali" - nastepna partia bedzie na odwyrtke zolta i 'poniektorzy chemicy' beda podejrzewac, ze 'male, zolte kurduple' rece w niej myja i stad ten kolor - czytalem na zielonym i uwazam temat za czyste konkurencyjne bicie piany *heat* - woda z kranu bardziej mnie zaskakuje - jak wlewam do szklanki to babelki leca - nawet mi w glowie nie postalo zastanawiac sie z jakiego gazu te bable.
Bo: Life Is Life - szkoda czasu na pierdoly ;)


Bicie piany to jest tam,bez wypowiedzi i mozliwości uczestniczenia w rozmowach o produktach producenta niczym innym być nie może.Tutaj może sie swobodnie wypowiedzieć,a osoby zainteresowane poczytać.Pozdrawiam :D


Wyedytowalem i poprawilem @Elżunia - oczywiscie za bicie piany uwazam temat z tamtego forum nie ten tu temat zalozony przez Ciebie. Sorry za nieprecyzyjnosc wypowiedzi. Swoje 'trzy grosze' dorzucilem w temacie bardziej jako ciekawostke niz dyskutujac problem. Osobiscie zadnego problemu nie widze.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL