FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 15:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 gru 2013, o 10:12 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47
Posty: 27
Hej,

bazy w opakowaniach tekturowych (tak jak liquidy) oraz zafoliowane wyglądają świetnie :)

ale mam parę uwag,
niestety część baz która do nas przyszła jest poobracana, tak że nie widać mocy zapisanej na butelce - przed dalszą sprzedażą takie butelki będziemy musieli zdjąć folię by zorientować się jaka jest faktyczne moc bazy, a chyba nie taki był cel foliowania, by później tą folię zdejmować ;-) .

Dodatkowo, na butelki z zerową zawartością nikotyny, fajnie by było gdyby nie występowały "Zwroty R", tak jak na butelkach z zerową zawartością - jako sprzedawcy zetknęliśmy się z grupą klientów, która patrząc na te oznaczenia myślała, że to trucizna a nie liquid/baza. do tej pory o oznaczeniach tłumaczyliśmy na podstawie baz i liquidów zero nikotynowych, jak będą zafoliowane to znów kolejny powód do zdjęcia foli w celu uświadamiania klientów i pogłębiania ich wiedzy.

Pozdrawiam
Piotr www.e-zapalisz.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2013, o 10:32 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
zapalisz napisał(a):
Hej,

bazy w opakowaniach tekturowych (tak jak liquidy) oraz zafoliowane wyglądają świetnie :)

ale mam parę uwag,
niestety część baz która do nas przyszła jest poobracana, tak że nie widać mocy zapisanej na butelce - przed dalszą sprzedażą takie butelki będziemy musieli zdjąć folię by zorientować się jaka jest faktyczne moc bazy, a chyba nie taki był cel foliowania, by później tą folię zdejmować ;-) .

Dodatkowo, na butelki z zerową zawartością nikotyny, fajnie by było gdyby nie występowały "Zwroty R", tak jak na butelkach z zerową zawartością - jako sprzedawcy zetknęliśmy się z grupą klientów, która patrząc na te oznaczenia myślała, że to trucizna a nie liquid/baza. do tej pory o oznaczeniach tłumaczyliśmy na podstawie baz i liquidów zero nikotynowych, jak będą zafoliowane to znów kolejny powód do zdjęcia foli w celu uświadamiania klientów i pogłębiania ich wiedzy.

Pozdrawiam
Piotr http://www.e-zapalisz.pl



Cytuj:
niestety część baz która do nas przyszła jest poobracana, tak że nie widać mocy zapisanej na butelce - przed dalszą sprzedażą takie butelki będziemy musieli zdjąć folię


Piotrze. To dla takich jak ty kupiliśmy za ponad 20.000 zł drukarkę tylko do tego aby z boku pudełka był nadruk, np:
-VPG 18
-WWW.INAWERA.COM
-BEST BEFORE 01/2015


Poobracaj trochę pudełko i poczytaj co tam pisze.
Będzie jak znalazł dla klientów.

Cytuj:
na butelki z zerową zawartością nikotyny, fajnie by było gdyby nie występowały "Zwroty R", tak jak na butelkach z zerową zawartością


Piotrze. Po dwóch dniach spędzonych w łóżku chyba jeszcze nie do końca wszystko do mnie dociera.
Nie rozumie co to "Zwroty R".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2013, o 12:10 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47
Posty: 27
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwroty_R
Czyli oznaczenia, te symbole mówiące o nikotynie, tzn trupia czaszka i to drzewko z rybą.

Ślepy jestem po ostatnim tygodniu pracy i faktycznie nie zauważyłem tych nadruków mimo iż przyglądałem się długo tym nowym opakowaniom. Wygląda wszystko bardzo profesjonalnie i elegancko.


Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2013, o 20:19 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
zapalisz napisał(a):
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwroty_R
Czyli oznaczenia, te symbole mówiące o nikotynie, tzn trupia czaszka i to drzewko z rybą.

Ślepy jestem po ostatnim tygodniu pracy i faktycznie nie zauważyłem tych nadruków mimo iż przyglądałem się długo tym nowym opakowaniom. Wygląda wszystko bardzo profesjonalnie i elegancko.


Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.


Drukować pudełka specjalnie pod zerówki?
Chyba poproszę kobitki aby markerem wykreślały te symbole gdy będą pakowały zerówki.
Chociaż wolałbym abyście to wy tłumaczyli klientom dlaczego tak jest.
Za życzenia dziękuje. Już trochę lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL