FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 16:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lis 2013, o 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Dzis chcialem posmaczyc samej bazy, ale dupa z tego wyszla :( Chore gardlo ewidentnie sie buntuje i za zadne skarby nie chce pokazac mi smaku zadnego liquidu *BOJE SIE*

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2013, o 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
P.S Pomylilem wątki nie dalem tam gdzie powinna być opinia o bazie.
Juz teraz powinno byc ok.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
Od kiedy baza będzie dostępna na sklepie? Pytam się, bo umieszałem sobie coś do testu z tej bazy, co smakuje mi tylko na niej ;) Próbowałem tego samego na VPG, na VPG z Dark Tobacco ale najlepsze wyszło mi właśnie na BVT :D
Najwyżej poczekam i sam skomponuję z absolutem Virginia.

Ps.
A to ten przepis: (wiem, że to nie ten temat i jak będzie potrzeba to proszę o przeniesienie tego w odpowiednie miejsce)
-BVT 10ml (moc wg. życzenia)
-S'Camel - 5kr.
-Am4A - 2kr.
-Tob. Plum (z ostatnich testów, można spróbować też z tym, który Wam podszedł) - 3kr.

Co wyszło? Pychotka! Nie wiem tylko do czego to przyrównać, każdy z aromatów jest wyczuwalny ale ładnie komponują się w całości. Nie każdemu musi podejść, ponieważ każdy ma swój smak i to co jednemu podejdzie, drugiemu niekoniecznie.
Najchętniej opatentował bym ten przepis i wypuszczał go pod szyldem "Liquid dziq'a" :lol: , ale nie oto chodzi.
Spróbujcie sami. Smacznego :)

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 11:54 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Pomimo że butelki pod bazy robimy w Lublinie to zdarzyło się że ich zabrakło. Padła wtryskarka. Także czwartek i piątek konfekcjonowanie baz było uziemione. Butelki już są. Obecnie staramy się nalać to czego nie może zabraknąć w ciągłej sprzedaży. Baza BVT Virginia będzie konfekcjonowana dzisiaj na drugiej zmianie. W sprzedaży także będzie od dzisiaj.

Przy okazji temat foliowania.
Przetestowaliśmy produkty wielu różnych producentów i z kraju i jednego z zagranicy. Folia byle jaka lub taka sobie.

Śp. Kornel Makuszyński zaczynając klasykę dla dzieci napisał:
W Pacanowie kozy kują i tak dalej.
Koziołek Matołek błąkał się po świecie aby dokonać tego co kowale robili w jego mieście.
Tak i Irek. Szukał folii po świecie, aby w Lublinie znaleźć idealny produkt.
Przyjechał przedstawiciel - fachowiec. Pokazał co i jak. 100% satysfakcji + współpraca w kierunku jeszcze lepszego produktu - w miarę potrzeb.
Folia posiada atest PZH.
OD DZISIAJ BĘDZIEMY SIĘ STARALI ABY KAŻDA BAZA BYŁA ZAFOLIOWANA W KARTONIK Z ULOTKĄ INFORMACYJNĄ.
Nie dotyczy to jeszcze bazy BTV Virginia - brak wydrukowanych kartoników.
Cudze chwalicie, swego nie znacie. *bicz*

Odnośnie atestu PZH.
Chcę na forum podziękować Karolowi (azbee) za ofertę.
Karol być może dzięki tobie tino d'lublino ( :lol: ) rozpocznie produkcję o 1,5 miesiąca wcześniej.
Dla ciekawych. Karol zaproponował nam farbę zmywalną - antybakteryjną.
Taką farbą malowane są sale operacyjne w szpitalach.
Nie trzeba będzie układać ponad 500 m2 płytek. Szybciej odpalimy produkcje w Lublinie.
Bardzo zależy nam aby na lutowych walentynkach zaprezentować wam produkty tino d'milano produkowane już bliżej Lublina.
Obiecuje także że wtedy gdy ten warunek będzie spełniony w Kazimierzu spotkacie dwie panie z którymi będziecie mogli porozmawiać o tym jak i z czego te aromaty są zrobione.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 11:57 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
dziq napisał(a):
Od kiedy baza będzie dostępna na sklepie? Pytam się, bo umieszałem sobie coś do testu z tej bazy, co smakuje mi tylko na niej ;) Próbowałem tego samego na VPG, na VPG z Dark Tobacco ale najlepsze wyszło mi właśnie na BVT :D
Najwyżej poczekam i sam skomponuję z absolutem Virginia.

Ps.
A to ten przepis: (wiem, że to nie ten temat i jak będzie potrzeba to proszę o przeniesienie tego w odpowiednie miejsce)
-BVT 10ml (moc wg. życzenia)
-S'Camel - 5kr.
-Am4A - 2kr.
-Tob. Plum (z ostatnich testów, można spróbować też z tym, który Wam podszedł) - 3kr.

Co wyszło? Pychotka! Nie wiem tylko do czego to przyrównać, każdy z aromatów jest wyczuwalny ale ładnie komponują się w całości. Nie każdemu musi podejść, ponieważ każdy ma swój smak i to co jednemu podejdzie, drugiemu niekoniecznie.
Najchętniej opatentował bym ten przepis i wypuszczał go pod szyldem "Liquid dziq'a" :lol: , ale nie oto chodzi.
Spróbujcie sami. Smacznego :)


Ja mam podobnego faworyta.
Baza DNB.
S'camel
Lukrecja.
Zostawiłem taką mieszankę "daro". Chwali i mówi że jemu także smakuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
inawera napisał(a):
dziq napisał(a):
Od kiedy baza będzie dostępna na sklepie? Pytam się, bo umieszałem sobie coś do testu z tej bazy, co smakuje mi tylko na niej ;) Próbowałem tego samego na VPG, na VPG z Dark Tobacco ale najlepsze wyszło mi właśnie na BVT :D
Najwyżej poczekam i sam skomponuję z absolutem Virginia.

Ps.
A to ten przepis: (wiem, że to nie ten temat i jak będzie potrzeba to proszę o przeniesienie tego w odpowiednie miejsce)
-BVT 10ml (moc wg. życzenia)
-S'Camel - 5kr.
-Am4A - 2kr.
-Tob. Plum (z ostatnich testów, można spróbować też z tym, który Wam podszedł) - 3kr.

Co wyszło? Pychotka! Nie wiem tylko do czego to przyrównać, każdy z aromatów jest wyczuwalny ale ładnie komponują się w całości. Nie każdemu musi podejść, ponieważ każdy ma swój smak i to co jednemu podejdzie, drugiemu niekoniecznie.
Najchętniej opatentował bym ten przepis i wypuszczał go pod szyldem "Liquid dziq'a" :lol: , ale nie oto chodzi.
Spróbujcie sami. Smacznego :)


Ja mam podobnego faworyta.
Baza DNB.
S'camel
Lukrecja.
Zostawiłem taką mieszankę "daro". Chwali i mówi że jemu także smakuje.

A ta Lukrecja rozumie ze to jest aromat jest dostepna w Inawerze ?

EDIT EDIT

Juz wiem sprawdzilem na sklepie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, o 12:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
Cytuj:
Ja mam podobnego faworyta.
Baza DNB.
S'camel
Lukrecja.
Zostawiłem taką mieszankę "daro". Chwali i mówi że jemu także smakuje

Mniemam, że w smaku z tą lukrecją jest pewnie podobny do lq "RY69"?
Trza obadać i spróbować. A więc lukrecja powędruje do mojego koszyka przy następnych zakupach :D

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 16:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2011, o 11:03
Posty: 6
Lokalizacja: Obecnie Kraków
Otrzymałem baze na testy i musze powiedzieć , ze to najlepsza baza aromatyzowana jaką udało się stworzyć, delikatna, nie śmierdząca, i można kopcić na czysto bez dodatków. Bardzo dobrze komponuje się z moimi ekstraktami z vanili, kawy, oraz z tytoniu Virginia. Polecam w 100%


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2013, o 22:50 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:28
Posty: 3
Witam, dziś zakupiłem tą bazę. Moje pytanie brzmi, czy biały osad (lub bardziej biała pianka) na styku powierzchni i ścianki butelki to normalne?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2013, o 23:17 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
maliniak napisał(a):
Witam, dziś zakupiłem tą bazę 6mg. Moje pytanie brzmi, czy biały osad (lub bardziej biała pianka) na styku powierzchni i ścianki butelki to normalne?


Może to tylko efekt wstrząśnięcia. W firmie takiego zjawiska nie stwierdziliśmy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL