FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 19:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 paź 2013, o 09:55 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Przeglądając posty zauważyłem taki wpis (fragment)
Dzizas napisał.
Cytuj:
Na forum Inawery trafiłem przypadkiem miesiąc później 2012.03.03 - dokładnie miesiąc 8=)
Przypadkiem, ponieważ było to pokłosie "afery", którą próbowano nakręcić na trawniku odnośnie bazy Universal. Jak można zobaczyć po moim wpisie, to lekko dałem się wkręcić. No ale i Irek wtedy w słowach nie przebierał 8=). Dopiero gdy poznałem trochę kulisy tej zabawy zrozumiałem jego nadzwyczajną ekspresję.


Wystawienie bazy Uniwersalnej do sprzedaży bez opinii testerów to był duży błąd.
Wymyśliłem sobie że każdy waper który kupi może być osobą wydającą opinie na temat zakupionej bazy.
Przy wystawieniu pierwszej partii bazy informowaliśmy że opinie klientów wpłyną na dalszy skład bazy.
Oto kilka opinii ze stron z bazą Uniwersalną.:
-
Cytuj:
Autor: Marek
Opinia: Na podstawie promocyjnej próbki otrzymanej wraz z DNB: uniwersalność tej bazy polega moim zdaniem na tym, że przy użyciu żadnego aromatu i tak nie zabijecie tego smaku _wyśmiewacz_ ; dla mnie jest to mieszanina cynamonu, pieprzu, starego acetonowego Marlboro, obecnego Tobacco, może trochę tytoniu i pieczonych jabłek z odrobiną miodu, a całość chwilami wali walerianą. O ile komuś taki smak podejdzie, genialnie tani liquid.
2/5
ale nowa partia już rozcieńczona otrzymała taką opinie:Autor: Marek
Opinia: Po zmniejszeniu w nowej partii ilości aromatu zdecydowanie podnoszę punktację:) nadal nie ma potrzeby dodawania aromatów:) wynaleźliście arcytani liquid, którym w dodatku szybko można się "napalić":) wapuję na przemian z DNB i jest to świetne urozmaicenie.


-
Cytuj:
Autor: Grzegorz
Opinia: Muszę przyznać że strzeliliście sobie tą bazą w kolano, już chyba żadnej innej bazy od Was nie nabędę, jest totalnie odlotowa, to jest liquid nie baza, czekałem na coś takiego od dawna, dodam że użwam baterii EGO 3,7V z kartomizerami dual 510.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek! [5 z 5 Gwiazdek!]


-
Cytuj:
Autor: Krystyna
Opinia: Po otrzymanej próbce bazy o mocy 38 muszę stwierdzić ze nie wiem do czego ją przypisać, nie do chińskich wyrobów. jest tak silnie aromatyzowany nie wiadomo czym że wszystkie aromaty które będą dodawane po prostu giną w tej bazie,dla mnie nie do przyjęcia
Ocena: 1 z 5 Gwiazdek! [1 z 5 Gwiazdek!]


To wystarczyło. To miała być baza, podkład, coś co miało być jedynie uzupełnieniem smaku aromatu a nie najtańszym e-liquidem w Europie.

- Aromat który dodajemy do Uniwersalnej.
Kiedyś cena tego aromatu przerażała mnie. Teraz jak poznałem ceny absolutów już mniej.
Stężenie aromatu. Zabójcze dla każdej 10 ml. butelki z bazą. W takim stężeniu jakie obecnie jest, aromat ten nie nadaje się do użycia dla was.
Rozcieńczymy go i wyślemy do was wraz z próbkami nowej bazy "Virginia". Niebawem.
Wasze opinie zadecydują czy wystawimy go do sprzedaży.

Kiedyś jedna z pań napisała do mnie z zapytaniem: Czy w waszej firmie klient to wasz pan?
Odpisałem: Tak. Klient nasz pan, ale klient nasz dyrektor nigdy nie było i raczej nie będzie.
Opinie klientów są dla nas jakąś wykładnią, drogowskazem, ale te Inawerowe puzzle to układam ja, głównie z Gabrysią i Dawidem.
Mały przykład:
Coś się dzieje z aromatami t d'm.
Coś dobrego.
Ja wiem co - klient nie wie. Jak kieruję firmę tak aby sprawa t d'm nie przeszkodziła w innych działaniach firmy - klient może się dziwić że firma dryfuję w nieodpowiednią stronę. I teraz jeżeli ktoś zarzuci mi coś (a tak było ze stężeniem aromatu w Uniwersalnej) próbuje grzecznie dać do zrozumienia "łapki precz", jeżeli to nie pomaga to nacinacie się na moją niewyparzoną gębę.

- spocik. Myślę intensywnie już od jakiegoś czasu. I myślę że już wymyśliłem że czas poukładać sobie najbliższe miesiące (kolejny wyjazd do ciepłych krajów - tym razem jadę z moją mamą i jestem bardzo szczęśliwy że mama zdecydowała się na wyjazd), jak zwykle "święta" przerwa na ferie zimowe dla Weroniki - styczeń. Teraz trzeba podjąć decyzję - Irek zapraszamy testerów do Kazimierza - których wiem (żeby było jasno wszystkich którzy są z nami od "przepisu na dobry e-liquid") zapewne z osobami tow. Co z innymi - szczerze jeszcze nie myślałem). Kiedy? Nie wiem.

Teraz ciekawostka.
Opinie wapera który jeszcze wtedy nie wiedział że będzie testerem Inawery:

BAZA TYTONIOWA "UNIVERSAL" - "38" Data dodania: 08 sierpień 2012


Cytuj:
Autor: dzizas
Opinia: Używam tej bazy (oczywiście po rozcieńczeniu) już dość długo. Jak dla mnie najlepsza aromatyzowana baza na rynku. Świetnie nadaje się zarówno do mieszania własnych smaków jak i do samodzielnego wapowania. Posmak lekko ziołowy dobrze komponuje się z aromatami tytoniowymi i miętowymi. Używam ją też do owocówek, ale rzadziej.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek! [5 z 5 Gwiazdek!]


Zauważyłem nową emotiokonkę *BOJE SIE* . Niby jak się ją wkleja to pisze "boje się" ale równie dobrze może być "wstydzę się". Ja jak namieszam nie będę miał oporów aby komentując swój wywód użyć jej.
Pozdrawiam.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2013, o 11:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Tak tak, panie Irku. Czas płynie a u mnie po staremu. To nadal moja ulubiona baza 8=)
Teraz ze względu na wiele testów do których używam raczej vpg lub vpg plus, wapuję ją samodzielnie dla przyjemności i wtedy gdy muszę zresetować kubki smakowe przepalone aromatami.
I niech ktoś mi powie, że bazy smakowe są be. Zagryzę na śmierć 8=)

Pozdrawiam
Grzech


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2013, o 01:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
dzizas napisał(a):
Tak tak, panie Irku. Czas płynie a u mnie po staremu. To nadal moja ulubiona baza 8=)
Teraz ze względu na wiele testów do których używam raczej vpg lub vpg plus, wapuję ją samodzielnie dla przyjemności i wtedy gdy muszę zresetować kubki smakowe przepalone aromatami.
I niech ktoś mi powie, że bazy smakowe są be. Zagryzę na śmierć 8=)


U-ra-to-waaaa-nyyyyy! :lol:

Nie wiem jak smakowała "Uniwersalna z Pierwszego Tłoczenia", ale odkąd zakupiłem i wysączyłem pierwszą setę (zakrapianą Wera Garden, a później Td'M) - wszystkie inne bazy poszły w odstawkę!

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2013, o 18:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
Uwielbiam ten aromat w bazie uniwersal i jak dla mnie mogło by go być więcej, ale za mało też go nie jest, można go wyczuć zarówno podczas zaciągania jak i w chmurce! Dzięki tej bazie wytrwałam przy e-paleniu, a z obawy że baza może zniknąć zaczęłam poszukiwać aromatów o tym zapachu, ktoś mi podpowiedział że to może być ,, Port Tagos,, nigdzie nie spotkałam, teraz z forum dowiedziałam się że to absolut Dark Tobacco , w sklepie go nie ma- ale ma być , już jestem spokojniejsza :) *inawera*
Czytając ten wątek jestem prawie :D bo poznaję wielbicieli, wręcz obrońców BTU, jednak jest nas wielu, a tak mało się o tym mówi.
Może by tak powołać ,,Klub Wielbicieli BTU,, :)

Pozdrawiam Graeela

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL