FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 gru 2014, o 20:18 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Urfaust napisał(a):
??? napisał(a):
Na pewno nie jest to Garuda.
Jest to produkt zakupiony od innego producenta, chociaż nikt u nas nie wpadł na pomysł aby go porównać z posiadanymi już absolutami.
Może........


Czyli rozumiem, że DNB ma inny skład niż dawniej?

Tak czy owak, nowa DNB okazała się bardzo dobra (pod warunkiem że płyn postoi trochę w nieszczelnym pojemniku, żeby 'skarpeta' odparowała)


Znaleźliśmy dostawcę identycznego produktu który był w starej bazie.
W zasadzie baza nie może niczym się różnić od tej która była wcześniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2015, o 20:06 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:36
Posty: 34
Nie znalazłem lepszego tematu, żeby zapytać. Czy DNB Flavour zastąpi mi kupowanie bazy DNB? Czy jednak są wyczuwalne różnice? I najważniejsze - jeśli nie ma większej różnicy, to jakie stężenie aromatu DNB Flavour odpowiadałoby smakowi gotowej sprzedawanej bazy?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2015, o 20:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
:D @populares niema lepszego sposobu jak przekonać się osobiście ,,na własnej skórze,, ja bym Tobie coś podpowiedziała ale nie chcę bo :D wydaje mi się że Ty jakbyś ,,szukał dziury w całym,, chyba lepiej Tobie nic nie podpowiadać :D

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2015, o 21:22 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:36
Posty: 34
Graella napisał(a):
jakbyś ,,szukał dziury w całym,, chyba lepiej Tobie nic nie podpowiadać :D

No to ładną sobie opinię wyrobiłem - nie ma co - choć nie pierwszy raz tak jestem odbierany, to i tak za każdym razem się dziwię. ;)
Nie mam zamiaru kupować wszystkiego po kolei, żeby "spróbować" , bo do końca życia nie przetestuję - tyle tego jest. Na marginesie zadałem w innym temacie pytanie o serie aromatów i jak na razie odważnych do odpowiedzi brak...
A wracając do tematu. To może tak zapytam: czy Tobie ten aromat zastąpiłby bazę DNB? Nie mi, tylko Tobie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2015, o 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
populares napisał(a):
Nie mam zamiaru kupować wszystkiego po kolei, żeby "spróbować"... Na marginesie zadałem w innym temacie pytanie o serie aromatów i jak na razie odważnych do odpowiedzi brak...


Innej drogi niz zakup aromatu i test domowy nie ma. Opinie innych beda wylacznie ich opiniami.
Tutaj na forum znajdziesz opinie dotyczace wielu z aromatow znajdujacych sie w ofercie sklepu *inawera* .
Twoich pytan zaczynaja sie juz bac najodwazniejsi forumowicze, ale skoro mus to mus. *BOJE SIE* , ale zdobede sie na odwage i odpowiem, tylko powtorz pytanie.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2015, o 23:50 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:36
Posty: 34
http://www.inawera.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=3576#p16938


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, o 16:24 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:36
Posty: 34
Najpopularniejszy, he he, użytkownik tego forum ma do Was znowu pytanie. Po nieprzespanych nocach i długich rozważaniach za i przeciw :) nabyłem na alle DNB FLavour. Mam pytanie - czy ten aromat ma mieć taki mocno ciemny kolor?
Jakie jest najlepsze sugerowane stężenie? Tak porównując do bazy DNB. Gdzieś widziałem, że 1%.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, o 17:08 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
populares napisał(a):
Najpopularniejszy, he he, użytkownik tego forum ma do Was znowu pytanie. Po nieprzespanych nocach i długich rozważaniach za i przeciw :) nabyłem na alle DNB FLavour. Mam pytanie - czy ten aromat ma mieć taki mocno ciemny kolor?
Jakie jest najlepsze sugerowane stężenie? Tak porównując do bazy DNB. Gdzieś widziałem, że 1%.


DNB Flavour to jest absolut tytoniowy (wyciąg z liści tytoniu) i jako taki tak ma wyglądać. Nie rozcieńczone absoluty mają kolor i konsystencję smoły.
A jeżeli idzie o dozowanie to najpopularniejszemu userowi przypominam najlepszą metodę.
Kilka butelek i do każdej z nich inną porcję aromatu/absolutu. Opisywać butelki i zapisywać odczucia.
Najlepsza będzie ta która najlepiej smakuje. Wystarczy jeden raz się poświęcić. Potem z danym aromatem/absolutem nie będzie kłopotu. Będzie za to satysfakcja.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, o 17:50 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:36
Posty: 34
Cóż, to się pomiesza po trochu tak i tak, jak nie ma wyjścia. Myślałem, że to nie jest stricte absolut - bo nawet się tak nie nazywa w odróżnieniu od Garuda, czy Virginia, która jest też bardzo mocno ciemna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2015, o 12:40 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:36
Posty: 34
Cóż, mogę potwierdzić, że są jakieś różnice pomiędzy bazą DNB, a aromatem DNB, ale ich nie opiszę, bo już nie pamiętam dobrze smaku bazy. Z powodzeniem można używać tego aromatu zamiast bazy - istota smaku jest zachowana - zwłaszcza, że można sobie regulować stężenie smaku.
Przy okazji, kiedy następny dzień dziecka...znaczy jakieś testy aromatów? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL