FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 22:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 paź 2013, o 12:01 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Teraz jest kolejny problem (nieprzetestowany) i na testy za późno.Od dwóch miesięcy u producenta nie ma absolutu tytoniowego którego dodawaliśmy do bazy DNB - bieda. (miał być - dwa miesiące zwodzenia)
Nie ma w Stanach, nie ma na Ukrainie, nie ma w Rosji, takiej ilości jaką my potrzebujemy nie ma w Europie (chyba że my o czymś nie wiemy).

Dlatego też (będzie informacja na stronie sklepu, nowy post na forum, mail do klientów) nowa partia bazy DNB będzie zrobiona z innego absolutu.
Dokładnie z tego z jakiego zrobiony jest DNB flavour.
Chyba że wy podpowiecie nam czy absolut Virginia nie byłby lepszy do aromatyzowania bazy DNB.
Ze względu że starego absolutu mamy już niewiele to i na testy "nowej DNB" już za późno.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, o 16:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
Witam. Kopce aktualnie Virginie 10kr/10ml i wg. mnie na bazę takie duże stężenie na 100% by się nie nadało. Nie wapowałem nigdy czystej DNB, ale jeśli smakuję sucho-tytoniowo to przez jakiś czas mogła by zdać egzamin, aż do powrotu starego absolutu DNB.

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, o 17:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
Ja uważam że Virginia też nie zastąpi DNB. To zupełnie co innego. Prędzej DNB Flavour

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, o 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:18
Posty: 112
Lokalizacja: Gubin
inawera napisał(a):
Dlatego też (będzie informacja na stronie sklepu, nowy post na forum, mail do klientów) nowa partia bazy DNB będzie zrobiona z innego absolutu.
Dokładnie z tego z jakiego zrobiony jest DNB flavour.

Mam nadzieję, że taka zamiana będzie tymczasowa (jednorazowa), 90% moich samogonów, powstaje na bazie DNB, gotowych liquidów prawie nie kupuję. Przez kilka lat przyzwyczaiłem się do bazy DNB i jakoś nie bardzo widzę zamiennik.
lukmarq napisał(a):
Ja uważam że Virginia też nie zastąpi DNB. To zupełnie co innego. Prędzej DNB Flavour

Też tak uważam, jedynie DNB Flavour jest w stanie zastąpić stare DNB, ale to też nie jest to samo.
Szkoda, że po tylu latach dochodzi do takich rewolucji :( .
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, o 20:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 22:05
Posty: 334
Lokalizacja: Kraków
jendrekc napisał(a):
inawera napisał(a):
Dlatego też (będzie informacja na stronie sklepu, nowy post na forum, mail do klientów) nowa partia bazy DNB będzie zrobiona z innego absolutu.
Dokładnie z tego z jakiego zrobiony jest DNB flavour.

Mam nadzieję, że taka zamiana będzie tymczasowa (jednorazowa), 90% moich samogonów, powstaje na bazie DNB, gotowych liquidów prawie nie kupuję. Przez kilka lat przyzwyczaiłem się do bazy DNB i jakoś nie bardzo widzę zamiennik.
lukmarq napisał(a):
Ja uważam że Virginia też nie zastąpi DNB. To zupełnie co innego. Prędzej DNB Flavour

Też tak uważam, jedynie DNB Flavour jest w stanie zastąpić stare DNB, ale to też nie jest to samo.
Szkoda, że po tylu latach dochodzi do takich rewolucji :( .
Pozdrawiam.



Miejmy nadzieje że nie na długo będzie ta "rewolucja".

_________________
Obrazek
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, o 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Jest to decyzja odrobinę ryzykowna.
Jeśli wytworzenie nowych etykiet nie jest problemem, to ja bym wypuścił wersję "DNB Virginia" (nakrętki zostawiłbym czarne).
Oczywiście głównym pytaniem jest, czy standardowy absolut do DNB będzie w najbliższym czasie dostępny. Bo jeśli nie to tym bardziej wprowadziłbym nowy produkt.
Może wprowadziłbym małą promocję wśród odbiorców bazy DNB - Jeśli ktoś zamówi nową bazę, "DNB Virginia", i wpisze jej porównanie do bazy DNB, to na przykład następna przesyłka gratis, albo do wyboru jeden aromat gratis w kolejnym zamówieniu - i w taki sposób tymczasowa baza może ostatecznie zastąpić starą jeśli zbierze lepsze opinie 8=)

Możliwości marketingowe są nieskończone.
Uważajcie tylko, żeby nie zrazić starych klientów. - W każdym przypadku WIELKI NAPIS NA KARCIE PRODUKTU O ZMIANACH.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2013, o 07:47 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47
Posty: 27
popieram to co napisał użytkownik "dzizas" odnośnie nowej nazwy,
w sklepie u nas zaobserwowaliśmy dość duże narzekanie e-palaczy na producentów którzy zmieniają smak bez informowania dostatecznie klientów.

Pozdrawiam
Piotr - www.e-zapalisz.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2013, o 08:19 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
dzizas
niniejszym zostaje ojcem chrzestnym bazy DNB Virginia

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2013, o 08:57 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Bardzo bym chciał aby sytuacja z absolutem nie miała miejsca. Ale niestety ma. Nie wiemy co jest przyczyną takiego stanu rzeczy (prawdopodobnie rozpierducha przy przejmowaniu/nacjonalizacji/prywatyzacji/okradaniu firmy która dotychczas dawała sobie radę w kapitalistycznym świecie i może dlatego jest rozpierducha).
Od tego producenta kupujemy jeszcze kilka innych wyrobów. Niestety obecnie także niedostępnych.
Będziemy pisać, dzwonić ale.... dotychczas to robiliśmy i zawsze jest jest jedna odpowiedź - obecnie mamy braki na magazynie.
Na pytania czy absolutu należy się spodziewać w najbliższym czasie, odpowiadają tak jak by byli po politologii.
Absolutu na DNB starczy nam prawdopodobnie na kilkaset litrów a potem.... ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2013, o 09:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
inawera napisał(a):
...Absolutu na DNB starczy nam prawdopodobnie na kilkaset litrów a potem.... ?

To tym bardziej, czas na to aby wprowadzić nowy produkt DNB (czy to by była Virginia, Garuda, Oriental lub Cuban cigar (nie miałem jeszcze z nimi styczności, więc nie mogę polecić tego, który byłby najlepszym odpowiednikiem)). Popieram to o czym napisał @dzizas, trzeba by zachęcić klienta, zarówno starego jak i nowego i przekonać do nowej-starej bazy. A przede wszystkim informować, żeby nie było jakiejkolwiek rozpierduchy w przyszłości.

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL