FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 22:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 mar 2013, o 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2013, o 18:53
Posty: 7
i nim się zorientowałem upłynął tydzień od zmieszania pierwszych aromatów z nową bazą. :)
Dziś testowałm przygotowane liquidy ( s'camel, rothmans, Davidoff, Gold&Silver, Dunhill) w T3. (Na Vivi i jej klonach smak był raczej mało wyczuwalny. Jak pisalem wcześniej, jedynie kawa i Kent bardzo zacnie smakowaly.)
W dolnogrzałkowcu bardzo pozytywna zmiana ( być moze pomoglo takze dodanie kilku kropel - czytaj 5ciu - do każdej próbki) każdy aromat wyraźnie wyczuwalny, ale nie jest to zbyt intensywny smaczek jak bywa w vivce. Raczej delkatny, acz wyrazisty.
Kłęby dymu są wielkie.
Grzałka - samoróbka (karthal 0,2 + sznurek 2 z e-dymka)- 2,2Ohm


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2013, o 22:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:44
Posty: 22
Jestem po testach, 2 x aromaty owocowe, 1 x menthol i 2 x tytoniówki. Baza spełnia moje oczekiwania, jeżeli chodzi o tytoniówki to liquid wychodzi podobny w smaku do tych robionych na VPG - zaleta proporcje 70-30 zresztą takie stosuje rozrabiając bazy 36 mg/ml. Jeżeli chodzi o owocówki i menthol zrobione na bazie VPG Plus to rewelacja! Nie wiem czy zadziałała sugestia odnośnie nowej bazy (raczej chyba nie ;) ale smakują lepiej, smak bardziej wyrazisty. Kop i chmura takie jak lubie. Wracając do mojego poprzedniego postu odnośnie koloru bazy - pisałem, że jest różowy jednak to było złudzenie optyczne ;) jest bezbarwna. Jestem zadowolony :D. Testowane na zmiennym napięciu na dolno i górnogrzałkowcach oraz Vision Eternity na aromatach Inawery i nie tylko.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, o 03:05 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, o 20:35
Posty: 12
Lokalizacja: Łask- Kolumna
grzeh750 napisał(a):
Minęło 10 dni od chwili wymieszania, przyszykowałem (dla porównania) 2 próbki, jedną na VPG +, drugą na dotychczas używanej Uniwersal, obydwie w tych samych proporcjach 3 krople na ml. Zakropliłem aromatem tab. for Camel Inawery. Testy na kubełku JoyeTech 18650 3,7 V i clearomizer T3 dolnogrzałkowy Cigito. Na pierwszy ogień smak - tu zdecydowanie wygrywa Uniwersal, smak jest inny, głębszy i bardziej wyrazisty, wynika to zapewne z tego że Uniwersal jest bardziej aromatyzowana tytoniowo i aromat tylko podbił smak już występujący, wniosek: Do VPG+ należy dodawać więcej aromatu niż do baz bardziej aromatyzowanych. Kop w gardło porównywalny na obydwóch bazach, za to chmurzenie VPG+ przebija wszystkie bazy, których dotychczas używałem i chwaliłem za chmurę, te proporcje są, moim skromnym zdaniem, na szóstkę. Dodam teraz do próbki VPG kilka kropelek Kawy i powinno być super ze smakiem, jak się przegryzie to napiszę co zacz.

Tak jak przypuszczałem, dodanie ciut więcej aromatu poprawiło odczucia smakowe, reasumując - dla tych którzy korzystali do tej pory z bazy Uniwersal, trzeba trochę zwiększyć udział aromatu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, o 14:44 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zmieszałem VPG 70/30 PLUS z ulubionym S'Camel. W porównaniu do zwykłej VPG wypada słodszy, trochę mulący. Na pewno dla tego aromatu lepiej wypada VPG bez dodatków.
Kolejnym aromatem będzie CITRUS MIX. Może jeszcze mięta i wanilia, tu spodziewam się lepszych efektów.

edit 15.04
Poleżało i oczywiście zmiana.
S'Camel na VPG PLUS - bajka. Jednak musi swoje odstać, i to więcej niż 2 tygodnie.
Citrus Mix - drugi strzał w 10.
Mięta - fresh mint - bardzo przyjemnie.
Wanilia dosłodzona, tego mi brakowało.

Ergo - moja baza nr 1.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, o 18:21 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Jak pewnie zauważyliście mamy moderatora "ardbeg".
Posiada wszelkie uprawnienia do usuwania, edytowania, przenoszenia postów.
Proszę nie zarzucajcie go pracą.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, o 19:22 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
inawera napisał(a):
Jak pewnie zauważyliście mamy moderatora "ardbeg".
Posiada wszelkie uprawnienia do usuwania, edytowania, przenoszenia postów.
Proszę nie zarzucajcie go pracą.
Irek.
Yeah. Drżyjcie, narody. Trolle nie będą miały łatwo.

Dziękuję za zaufanie.

Skargi, wnioski, interpelacje - PW.
Praktycznie cały tydzień roboczy jestem online 12 godz w ciągu dnia, czasem muszę odejść od kompa ale wracam.
We wtorek trochę mniej.
Weekendy jak czasem, z doskoku.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, o 19:28 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, o 20:35
Posty: 12
Lokalizacja: Łask- Kolumna
Jak dla mnie spoko/luzik, jestem za a nawt przeciw :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2013, o 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Congratulation ardbeg 8=)
Cobyśmy wspólnie dotarli do aromatu (smaku) aldberga w przyszłości 8=)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2013, o 23:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Przyszedł ten czas i ja odkorkowałem wreszcie VPG+. Zapach taki jak się spodziewałem, zalatuje delikatnie watą cukrową.....fajnie.
Smak samej bazy nadal bez niespodzianek... delikatnie osłodzona VPG (z naciskiem na słowo "delikatnie" - powiedzmy 1 łyżeczkę). Chmurka większa jak w czystej VPG....fajnie.

Jeśli chodzi o mieszanki z tą bazą sprawdziłem kawę i truskawkę. Ostatnio zrobił się ze mnie niezły łakomczuch i dosładzałem te mieszanki na VPG etylomaltolem.
W porównaniu do VPG, kawa jakby mocniejsza, bardzo fajna, wyrazista i oczywiście słodsza. Truskawka dojrzalsza, taka jak lubię.
W tym okresie kiedy bardziej podchodzą mi słodkości jest to pierwszorzędna baza dla mnie. Oczywiście jeżeli chodzi o testowanie smaków to nie wyobrażam sobie nic innego jak VPG.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2013, o 21:09 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
Baza o lekkim zapachu waty cukrowej. Posmak czystej bazy lekko słodkawy, dym słuszny ;) Proporcje PG/VG jak najbardziej dobrane prawidłowo :D
Mieszanki robione na tej bazie, zwłaszcza owocowe, uzyskują lekko słodszy smak a co najważniejsze głębszy i wyrazistszy aromat. W większości przypadków dla uzyskania dobrego, aromatycznego e-liquidu wystarczy kilka kropel aromatu mniej niż w przypadku bazy VPG. Według mnie baza znakomicie nadaje się pod mieszanki owocowe, kawowe jak i miętowo-podobne. Z większością aromatów tytoniowych myślę że dla mnie nie do końca się skomponuje, ale pod typowe tytoniówki jest przecież DNB czy VPG Power Smoke i to mi wystarczy ;)

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL