FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 kwi 2013, o 09:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2013, o 18:53
Posty: 7
od wczoraj zachwycam się tytoniówkami przygotowanymi w połowie marca. Po długim leżakowaniu ( ponad dwa tygodnie) bardzo miła niespodzianka. Delikatny smaczek zarówno Dunhila jak i S'camela z leciutką nutą słodkości w tle.
Inny niż w przypadku próbek robionych z DNB. Aromat i smak bardziej wysublimowany i nieco mniej intensywny ale świetnie wyczuwalny.
Wg mnie świetne do długiego wapowania.
Kawa i Kent "przegryzają" sie, bo wcześniejsze próbki -10ml - niestety skończyły się zbyt szybko :)

Generalnie z całym przekonaniem polecam tę bazę do wszystkich aromatów. Świetnie dymi zarówno w górno- jak i dolnogrzałkowcach, genialna z aromatami kawowymi, a jak się okazało, całkiem niezła - po dłuższym leżakowaniu i nieco zwiększoną ilością aromatu - także w przypadku tytoniowych.

Oprócz ulubionej DNB, mam kolejną bazę do własnych experymentów z liquidami.
Brawo Inavera!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2013, o 00:21 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:24
Posty: 330
Lokalizacja: France
So for me, just :shock:

I love the ethyl maltol smell ! It don't really change the taste, maybe a little bit more sweet and need more flavor ( not too much ) to achieve the usual taste.

The odor in the room is just awesome, like roasted peanuts with caramel.

The 70% PG / 30% VG mix and ethyl maltol mix is just perfect in my opinion. It's the perfect base to me, I'll definitely switch on this one, just add flavor on it and vape :mrgreen:

Your family and friends will enjoy this fantastic smell and maybe start vaping too ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2013, o 04:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam
Moje mieszanki "Czarna porzeczka" oraz "Tobacco Smoke & Prunes" po maceracji zostały intensywnie przetestowane. Moje wrażenia/odczucia:
1. Na dripie i przy pierwszym smakowaniu na mini cc: mieszanki na VPG bardziej wyraziste. VPG+ mniej wyczuwalne aromaty zarówno tytoniowe jak i owocowe.
2. Po zwapowaniu kilku mililitrów, wnioski trochę bardziej pro VPG+; Dłuższe wapowanie liquidów zrobionych na tych dwóch bazach przekonały mnie do VPG+. Dlaczego? ... Mam wrażenie, że mieszanki na bazie VPG+ nadają się bardziej do dłuższego wapowania. Mimo, że mniej odczuwa się aromat w stosunku do mieszanek na VPG, to jednak mieszanki z "Plusem" uzyskują pewien pierwiastek liquidów firmowych ... "aksamitność". Są łagodniejsze w smaku, ale dzięki temu tak szybko się nie nudzą. I mimo że na początku wydawało mi się, że do VPG+ trzeba dodawać więcej aromatu, to po prawie miesiącu testowania mogę śmiało powiedzieć, że wcale aromatu nie brakuje. Po prostu jest on delikatniejszy, a przez to można go bez znudzenia dłużej wapować.
Baza VPG+ wydaje się mieć wielki potencjał. Wracam więc do testów z innymi aromatami.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2013, o 01:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2013, o 18:53
Posty: 7
Udało mi się kilka buteleczek z próbkami tytoniowymi przetrzymać miesiąc.
Jestem wprost zachwycony!
Wieczorem zalałem vivi nova Don Hilem i.... REWELACJA !!!
Wyraźny, aksamitny smak szlachetnego tytoniu z orzechową nutą , chmura zacna z przyjemnym aromatem.
Chyba niepotrzebnie dodawałem tych kilka kropel po pierwszym tygodniu.
Rano posmakuję Golden&Silver


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 09:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2011, o 06:36
Posty: 12
Mimo że używam e-papierosa już jakiś czas i mam za sobą już jakieś próby własnego mieszania z większym lub mniejszym sukcesem w dalszym ciągu poszukuję dobrej bazy do swoich ulubionych aromatów tytoniowych.

Kryteria nie są jakieś wygórowane może być z lekką nutą słodyczy ale przede wszystkim ma być delikatnie cierpka w smaku coś jak dobra jakościowo herbata np. darjeeling margaret's hope.

Może któraś z osób które używały już tej bazy wypowie się czy spełni ona moje oczekiwania lub może poda mi jakiś cudowny dodatek za pomocą którego uzyskam zamierzony efekt.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2013, o 11:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2011, o 06:36
Posty: 12
Starając się zmniejszyć moc moich mieszanek tytoniowych poszukiwałem bazy, która po zmieszaniu dałaby smak prawie identyczny z firmowymi liquidami i tak trafiłem na nowy produkt ze stajni „IRKA” bazę VPG-Plus.

Baza jest po prostu rewelacyjna mieszanki na niej wychodzą znakomite i mimo to, że moim zamiarem było zerwanie z nałogiem najpierw palenia a w następnym terminie również e-palenia to dzięki tej bazie widzę, że będzie ciężko zerwać z nałogiem e-palenia a jedyne, co mi pozostaje to tylko ograniczenie mocy wapowanych mieszanek.

Nie jestem typem poszukiwacza, który próbuje nowych smaków mam swoje dwa ulubione i tego się trzymam od ponad roku, lecz mieszanki na tej bazie tak mi posmakowały, że prawie nie wypuszczam e-papierosa z ręki a kolejne zamówienia będzie w opakowaniach zbiorczych 1-litr i wszystko na użytek własny.


Irku za tą bazę masz u mnie duuuuże piwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2018, o 09:22 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2013, o 14:04
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Po dłuższym używaniu, nadal uważam że baza jest OK, jednak sam od jakiegoś czasy używam tzw. samo-róbek VG/PG - 50/50.
Najwygodniej i jak mam ochotę na bardziej intensywny smak , lub więcej dymu to delikatnie zmieniam proporcje.
Jeśli jednak ktoś nie chce sie bawić w przygotowywanie i mieszanie Baz samemu, to jak najbardziej polecam VPGPLUS :)

_________________
Best regards
/Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL