FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2013, o 02:16 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2013, o 14:04
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Chociaz doswiadczenie w mieszaniu mam znikome :)
To moge powiedziec tyle: po sprobowaniu nowej bazy z 2 aromatami:
Jamaica Rum = 10ml VPGPLUS + 8kr aromatu
Brzoskwinia = 10ml VPGPLUS + 8kr aromatu

Stwierdzam ze to cos czego szukalem i zdecydowanie pozostane przy niej na dluzszy czas.
Gotowa, dobra baza, wystarczy dodac aromat i mamy gotowy liquid.
Jak dla mnie idealne proporcje VG/PG 70 - 30

_________________
Best regards
/Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2013, o 15:15 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 20:58
Posty: 1
Wielkie dzięki za możliwość przetestowania nowej bazy, szkoda, że tylko 18mg, ale rozumiem to jest prototyp. Pierwsze wrażenia słodkawy zapach, rozrobiłem 6 dni temu, dzisiaj nie mogłem się już oprzeć degustacji. Całkiem fajna obfita chmurka i słodkawy posmak. Moje miętowe liquidy(jestem niereformowalnym miętusem) mają całkiem fajny smak, nie muszę już kombinować jak w przypadku bazy 2d gdzie smak wychodził wytrawnej mięty. Tyle na początek zobaczymy jak się lepiej przegryzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2013, o 23:20 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Poczekamy jeszcze kilka dni.
Zapowiada się dobrze.
Zaraz po Świętach Wielkanocnych polecę sobie trochę wygrzać stare kości w ciepłym już piasku, ale zanim wylecę zlecę wykonanie pierwszej partii bazy. Chciałbym jeszcze poczytać opinie "etatowych testerów".
Jeżeli uda się upchnąć w "doświątecznym okresie czasowym" wszystko co jest konieczne przed wystawieniem bazy do sprzedaży to zaraz po świętach baza powinna być w sprzedaży.
Ja polecę sobie odreagować wszystkie stresy związane z oddaniem nowego lokalu pod rozlewnie (brrr.. robota jest, majstry się obijają), wykończeniem mieszkania dla Wery od Iny (brrr... majstry są tylko Wera nie ma czasu aby wybrać materiały wykończeniowe. A że z charakterem wdała się w tatusia to wolę nie decydować za nią).
Teraz chciałbym wyjaśnić określenie "etatowi testerzy". Nie musze tego ukrywać wszyscy podpisują się pod swoimi opiniami.
Mareckimt, daro, jaceka - już ponad dwa lata z nami (rozumiemy się jak łyse konie), azebe trochę króciej ale już trochę i dobrze.
Elżunia, ardberg, giena77, andrzgdz i kilku innych którzy wyłonili się nam przy okazji "przepisu na dobry e-liquid". Docierają się i będzie napewno z nich pożytek*.
Jest także boogeman z Niemiec, KevNash z Francji i Madleine z UK.
To są właśnie "etatowi testerzy". Oni o ile zechcą to w pierwszej kolejności otrzymają sample do testów, tylko dlatego że potrafimy odczytać to co oni piszą i wybrać: płyn do kosza, do poprawy lub do kanalizacji.
To ich ciężka (naprawdę) praca pozwala innym waperom nie wdepnąć "na minę".

*Co rozumię przez pożytek? Opinie które są zrozumiałe dla nas, szczere, i czytelne dla innych waperów.
Nie muszę udowadniać że profesjonalnie zrobione testy i czytelne opinie są bardzo ważne dla nas jak i dla innych waperów.
Testerzy z łapanki są dobrzy aby napisać coś. Ale jak to coś odczytać?
My mamy już sprawdzoną grupę i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni.
Oczywiście droga dla innych chętnych jest otwarta ale nie zawsze starcza materiału.
Ale już niedługo. Dorota zaleje was robotą. Wszystkich. Obiecuje.
Irek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2013, o 19:36 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2013, o 19:04
Posty: 6
Witajcie, przetestowałam już kilka aromatów na nowej bazie (nie mogłam się oprzeć) najbardziej smakuje mi chyba 111. Smaki gdzieś się jednak gubią... nie wiem czy powinnam dodać jeszcze trochę aromatu (może dałam za mało, choć dawałam ok 3kr/ml) czy może jeszcze odczekać do tych 10 dni.

Dymi cudownie ! Jestem zakochana! :)

Jedyne co zauważyłam, to to, że przy dłuższym wapowaniu odczuwam lekkie mdłości.... a nie miałam tego przy VPG... jednak nie jestem pewna czy to wina bazy... spróbuję te aromaty które teraz próbuję rozrobić jeszcze na VPG i wtedy będę mogła to stwierdzić... a może ktoś odczuł coś podobnego?

PS.

Piecio napisał(a):
Ciekawe czy faktycznie znajomości nie miały wpływu na wysyłki. Ktoś głośno krytykował zielone forum za układy.


Ojej, miło mi wiedzieć, że po tych dwóch postach już mam znajomości i układy :) ale fajnie ! ;) :P :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2013, o 20:11 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, o 20:35
Posty: 12
Lokalizacja: Łask- Kolumna
gurumis napisał(a):
Witajcie, przetestowałam już kilka aromatów na nowej bazie (nie mogłam się oprzeć) najbardziej smakuje mi chyba 111. Smaki gdzieś się jednak gubią... nie wiem czy powinnam dodać jeszcze trochę aromatu (może dałam za mało, choć dawałam ok 3kr/ml) czy może jeszcze odczekać do tych 10 dni.

Dymi cudownie ! Jestem zakochana! :)

Jedyne co zauważyłam, to to, że przy dłuższym wapowaniu odczuwam lekkie mdłości.... a nie miałam tego przy VPG... jednak nie jestem pewna czy to wina bazy... spróbuję te aromaty które teraz próbuję rozrobić jeszcze na VPG i wtedy będę mogła to stwierdzić... a może ktoś odczuł coś podobnego?

PS.

Piecio napisał(a):
Ciekawe czy faktycznie znajomości nie miały wpływu na wysyłki. Ktoś głośno krytykował zielone forum za układy.


Ojej, miło mi wiedzieć, że po tych dwóch postach już mam znajomości i układy :) ale fajnie ! ;) :P

Mdłości mogą wystąpić z powodu mocy, ta jest, jakiej używałaś do tej pory, czasami nie mniejszej? Inne proporcje aromatów spróbuj sobie na małych próbkach i wybierz najlepsze.
Ja za dwa dni swoją próbkę ruszę, 10 dni minie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2013, o 21:23 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2013, o 19:04
Posty: 6
grzeh750 napisał(a):


Mdłości mogą wystąpić z powodu mocy, ta jest 18, jakiej używałaś do tej pory, czasami nie mniejszej? Inne proporcje aromatów spróbuj sobie na małych próbkach i wybierz najlepsze.
Ja za dwa dni swoją próbkę ruszę, 10 dni minie :D


No właśnie używałam wcześniej :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2013, o 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2013, o 18:53
Posty: 7
witam.
Jutro będzie 7 dni od zmieszania pierwszych, tytoniówek z VPG Plus - wczoraj spróbowałem i zdecydowanie aromaty były nijakie - w porównaniu ze zwykłą Vpg czy DNB (DNB póki co jest moim absolutnym faworytem dla aromatów tytoniowych).
Dodałem do każdej próbki po 5 kropli aromtu, poczekam do soboty i zobaczę jak to zadziała. Natomiast zarówno Kawa jak i Kent są wyśmienite. Smaczek się pogłębił, w przypadku Kenta jest wyrafinowany, z delikatną słodyczą i wspomnieniem kawy gdzieś w tle.
Kawa jest idealna - Odstawiłem tę naturalną z rana i po śniadanku edymek VPG+kawa - mocna, aromatyczna, smakowita. Sama rozkosz :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2013, o 16:41 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jeżeli te mdłości pojawiają się szczególnie rano .... to przyczyna może leżeć gdzie indziej. Wtedy trzeba przejść na "zerówki", koniecznie.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2013, o 18:04 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2013, o 19:04
Posty: 6
ardbeg napisał(a):
Jeżeli te mdłości pojawiają się szczególnie rano .... to przyczyna może leżeć gdzie indziej. Wtedy trzeba przejść na "zerówki", koniecznie.



:lol:

nie... nie... nie tylko rano... to nie ta przyczyna o której myślisz :D

czyli rozumiem, że nikt nie odczuwa nic podobnego? może to jakaś sprawa indywidualna... popróbuję z ilością aromatów..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, o 16:13 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, o 20:35
Posty: 12
Lokalizacja: Łask- Kolumna
Minęło 10 dni od chwili wymieszania, przyszykowałem (dla porównania) 2 próbki, jedną na VPG +, drugą na dotychczas używanej Uniwersal, obydwie w tych samych proporcjach 3 krople na ml. Zakropliłem aromatem tab. for Camel Inawery. Testy na kubełku JoyeTech 18650 3,7 V i clearomizer T3 dolnogrzałkowy Cigito. Na pierwszy ogień smak - tu zdecydowanie wygrywa Uniwersal, smak jest inny, głębszy i bardziej wyrazisty, wynika to zapewne z tego że Uniwersal jest bardziej aromatyzowana tytoniowo i aromat tylko podbił smak już występujący, wniosek: Do VPG+ należy dodawać więcej aromatu niż do baz bardziej aromatyzowanych. Kop w gardło porównywalny na obydwóch bazach, za to chmurzenie VPG+ przebija wszystkie bazy, których dotychczas używałem i chwaliłem za chmurę, te proporcje są, moim skromnym zdaniem, na szóstkę. Dodam teraz do próbki VPG kilka kropelek Kawy i powinno być super ze smakiem, jak się przegryzie to napiszę co zacz.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL