FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: AROMATY OWOCOWE
PostNapisane: 24 paź 2010, o 00:01 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
AROMATY OWOCOWE - OPINIE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2010, o 00:16 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Cherry...

Numery 7 i 8 już wczoraj zawiodły. Niech będzie, że to pestki wiśni... Słodkie, pachnące wiśnią migdały. 1-10? 2.

Numer 1... Pachnący tanim sztucznym syropem aromat. Wiśniowym kiślem. Smak o dziwo uwalnia nieco kwaskowatości, trochę tytoniowości nawet. Daje się powapować. Przy dłuższym wapie krztusi. Wychodzi woskowatość aromatu, jakby wypalał się szybciej niż liquid na grzałce. Nietrwały. Na watce mokro jak na bagnach, a smak uleciał... 3gtt/ml VPG, zresztą jak z próbkami 7 i 8. 1-10? 3.

cdn...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2010, o 00:33 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Numer 2: Po trzech zaciągnięciach miałem dość. No jakoś wiśniowe, ale niestety niedojrzałe. W trakcie palenia przy 3gtt/ml smaku, którego oczekiwałem nie było mi dane nic a nic. Zdrętwiał mi czubek języka, jak po cedrowym olejku, czy znieczulających składnikach Tantum Verde lub bardziej Septolete... A sam smak? Gdy już na szupułkach są małe owoce, zielone, a pestka nie jest jeszcze twarda... tyle dał mi poczuć ten aromat. 1-10? 2.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2010, o 11:18 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
nr 3: czuć tutaj trochę 7-ki i 2-ki. W aromacie jest coś acetonowo-migdałowego, coś a`la cukierki Ice z wiśnią. Para kręci w nosie. 1-10? 2.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2010, o 12:44 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Nr 4 i nr 5. Wreszcie coś zaczyna się dziać, ale czy idzie to w dobrym kierunku w poszukiwaniu smaku wiśni? Polowanie na wzbogacenie smaku nalewki aroniowej wymaga dodatku do owoców aronii liści wiśni, wówczas nalewka staje się bardziej wytrawna, w trunku nie czuć płytkiej aronii tylko coś znacznie głębszego.

Za oddanie smaku wiśni, której oczekuję: 1-10? 2
Za smak pędów wiśni 1-10? 9

Aromat nr 5 w stężeniu 3gtt/ml smakuje mi, nawet bardzo. Cherry`s Leafs spoko, ale nie Cherry, oj nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2010, o 12:56 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Nr 6...
Faktycznie, najbardziej spośród testowanych próbek leżała najbliżej owoców. Przy 3gtt/ml czuć soczysty, ale niewyraźny miąższ owocu, czuć dalej powabne listki ale do oczekiwanego przeze mnie smaku droga daleka.
1-10? 3,5.

Hmm...
Zrobię jeszcze:
nr 1 5gtt/ml
nr 5 4gtt/ml
nr 6 5gtt/ml
I jeden mix, który obaj sprawdzimy...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2010, o 16:13 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Cytuj:
I jeden mix, który obaj sprawdzimy...


Chętnie odbiorę jutro.
Ale tego miksa to bym prosił o jakieś 8-9 ml. Mam jeszcze próbki wiśni wysłać do czterech testerów. Więc miks także by pojechał.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2010, o 21:34 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2010, o 18:07
Posty: 57
Cytuj:
Chętnie odbiorę jutro.


Jak będzie padało do 10-11. Jak nie, jutro mnie nie będzie w godzinach, domyślam się, rehabilitacji. Zresztą byłby niesprawdzony przeze mnie, bo dziś dopiero wróciłem z Nałęczowa... Koło 22.00 pomieszam, po spacerach bo piesek już zdrowy. BTW mam zamówienie na szczeniaka Diegowego ojcostwa.

PS. Widzę dział promocje. Słusznie. ;)

PS2. Tobacco c to rewelacyjny aromat. DSB albo mi się znudził, albo jest tak słaby w porównaniu. Po prostu pycha, bez jakichkolwiek dodatków. Polecam 3gtt/ml.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2010, o 23:52 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
vince black napisał(a):
Cytuj:
Chętnie odbiorę jutro.


Jak będzie padało do 10-11. Jak nie, jutro mnie nie będzie w godzinach, domyślam się, rehabilitacji. Zresztą byłby niesprawdzony przeze mnie, bo dziś dopiero wróciłem z Nałęczowa... Koło 22.00 pomieszam, po spacerach bo piesek już zdrowy. BTW mam zamówienie na szczeniaka Diegowego ojcostwa.

PS. Widzę dział promocje. Słusznie. ;)

PS2. Tobacco c to rewelacyjny aromat. DSB albo mi się znudził, albo jest tak słaby w porównaniu. Po prostu pycha, bez jakichkolwiek dodatków. Polecam 3gtt/ml.


Moge miksa spokojnie podebrać w poniedziałek przed 10 lub około 13


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2010, o 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2010, o 16:16
Posty: 31
Lokalizacja: GDAŃSK
Witam,
Tydzień temu dostałem do testów AROMAT WIŚNIOWY od 1 do 8
Postaram się wiarygodnie opisać moje odczucia smakowe!
nr. 1
Przy pierwszym zaciągnięciu zatkało mnie i zesztywniał mi język, pierwsze skojarzenie rozcieńczalnik do paznokci !!
Odpuściłem po 2 machu.
nr.2 i tak do nr.5
Kolejne próbki zmieniły moje określenie "rozcieńczalnik" na cynamon w dużym stężeniu. Różnica od 1 do 5 jak dla mnie to tylko zmiana przewagi cynamonowego smaku nad wiśnią
nr.6 tu zaskoczenie, coś pozytywnego na korzyść wiśni. Skojarzenie-wisienki z kompotu, lekka goryczka co daje przy dłuższym wapowaniu brak zmęczenia liqiudem. Nareszcie język wrócił do stanu używalności ;-)
nr.7
No znów mam problem z językiem, bardzo intensywny aromat lecz jak dla mnie nie jest to klasyczny smak wiśni, wyczuwalne w tle migdały może o to chodzi ? jak dla mnie nie.
nr.8
Skojarzenie - smak wiśni wyciągniętych z wiśniówki, mocna zawartość alkoholu - za mocna !!!!

Podsumowując:
Pomijając sztywniejący język-pewnie kwestia proporcji, fajna propozycja dla koneserów wiśniowych doznań.
Podkreślam "wiśniowych doznań" bo nie jest to klasyczny owocowy smak wiśni !!!

nr.6
Jest najbardziej zbliżony do nazwy AROMAT WIŚNIOWY !!!fajna goryczka!!! .Reszta próbek jak dla mnie NIE !!!
Pozdrawiam!!!

_________________
ObrazekObrazek

Wapuję od 2 kwietnia 2010, nigdy więcej analogów !!!
INAWERA-rulez


testy próbek na ProVari:od 3.7v do 5.0v >atomek:c118p (901) na dripie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL