FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 16:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sie 2010, o 19:15 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 23:54
Posty: 1
Lokalizacja: Szczecin
Liquid PG 18mg/ml, testowane po 2 tygodniowym leżakowaniu
E-papieros: Ego Kamikaze + Atomizer KingKong.

Tabacco cappuccino:
Dość wyraźny smak kawy Cappuccino z lekko wyczuwalną nutką tytoniową. Jak dla mnie dobry do dłużego wapowania na słabszych mocach.
Stosowałem 4 krople na 1ml ale można i więcej.

17534:
Aromat przypomina mi chrupki orzeszkowe w kształcie kuleczek, jest bardzo ale to bardzo aromatyczny. Bardzo mdły i osobiście nie nadaje się dla mnie do wapowania, może w połaczeniu z innym aromatem będzie tworzył coś lepszego. Stosować nie więcej jak 1 kroplę na 1ml.

Tabacco Valerian Root:
Jak sama nazwa wskazuje aromat o smaku kropli żołądkowych. Osobiście nie znoszę tego zapachu i zrezygnowałem z mieszania tego aromatu z liquidem.
Doskonale nadaje się jako bardzo "malusieńki" dodatek do jednego z testowanych aromatów :-)

Tabacco Maple:
Bardzo delikatny lekko słodki aromat o smaku syropu klonowego. Bardzo przyjemny do dłuższego wapowania. Stosować od 3 do 5 kropli na 1ml.

Tabacco C:
I tutaj rewelacja jak dla mnie :-) Bardzo delikatny i subtelny smak. Wyczuwam mix aromatów orzeszków, czekolady, maggi i delikatny posmak tytoniowy.
Bardzo dobry do dłuższego wapowania. Niestety trzeba dość dużo zakropić, ja dałem 8 kropli na 1ml

Tabacco CS:
Drugi rewelacyjny aromat. Bardzo delikatnie wyczuwalny w tle zapach trawy w połączeniu z syropem klonowym i chyba czekolady.
Również aby uzyskać porządany aromat trzeba użyć 8-10 kropli na 1ml.

Tabacco Burnt Sugar:
Ten aromat nie bardzo przypomina mi przypalany cukier. Prędzej ma on coś wspólnego z aromatem Tabacco Virginia bądź Tabacco A. Może w jakiś mieszankach sprawdzi się, do samodzielnego wapowania nie polecam.

Tabacco Halzenut:
Tutaj się zastanawiam bo ja raczej wyczuwam tutaj migdał a nie orzeszki laskowe jak niektórzy już o tym aromacie pisali.
Aromat słodki i dla mnie nie nadaje się do dłuższego wapowania. Stosowałem 3 krople na 1ml

Tabacco Peanut:
Wraźny smak orzeszka ziemnego, bardzo intensywny. Przy dluższym wapowaniu bardzo mnie mdli. Myślę, ża jako minimalny dodatek do innych aromatów będzie się ładnie komponował. Pomomo, że w nazwie występuje tytoniowy ja nie odczuwam nic związanaego z tytoniem, prędzej coś związanego z syropem klonowym.
Zalecam stosować od 1 do 2 kropli na 1ml

Na koniec napiszę, że uzyskałem liquid bardzo przypominający Marlboro od Boge używając:

Tabacco C - 8kr/ml
Tabacco Burnt Sugar - 3kr/ml
Tabacco Peanut - 2kr/ml
Tabacco Valerian Root - 1kr/ml

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2010, o 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Ktoś tu posprzątał, więc odświeżam to, co wcześniej napisałem

1. Liquid 18 mg w proporcjach: PG Inawera - 40%, Gliceryna z TL - 10%, Baza 36 mg z TL - 50%.
2. Data sporządzenia próbek do testów: 16 maja 2010
3. Pierwsze e-palenie i wzbogacenie próbek: 18 maja 2010 (+2 dni)
4. Drugie e-palenie i ostateczne ustalenie ilości aromatu: 27 maja 2010 (+11 dni)
5. E-palenie finalne i ocena końcowa aromatów: 5 czerwca 2010 (+20 dni)
6. E-palenie bez wkładu, tylko drip w Joye 510. Atomizer do każdego aromatu umyty.
7. Przed testowaniem przepijanie wodą mineralną.
8. Każdy etap testu 7 aromatów wykonany jednego dnia.
9. Wszystkie aromaty klarowne, bez osadów i rozwarstwień.

PRÓBKA NR 21
Dozowanie 1+5+5 kropla/5 ml, podsumowując 11kr/5 ml
Słodki, cukierkowy, jakby z wanilią. Bardzo subtelny i przyjemny smak, oczywiście dla amatorów liquidów słodkich.
Ocena 4-

PRÓBKA NR 22
Dozowanie 1+3+5 kropla/5 ml, podsumowując 9kr/5 ml
Tytoniowy ale lekko słodki, może Dunhil? Im dłużej się pali go, tym lepiej smakuje. Dla mnie wyśmienity. Dobry papieros
Ocena 4,5

PRÓBKA NR 23
Dozowanie 1+2+2 kropla/5 ml, podsumowując 5kr/5 ml
Tytoń z czekoladą, gorzkawy, „ciasteczkowy”. Świetny aromat. Delikatny w smaku, lecz wyraźnie wyczuwalny. Przypomina zapach herbatników w polewie czekoladowej.
Ocena 4,5

PRÓBKA NR 24
Dozowanie 1+3+5 kropla/5 ml, podsumowując 9kr/5 ml
Tytoniowy, intensywny, lekko czuć „przyprawy”, Camel. Niezły aromat, trochę duszący. Porównałbym go z Camel Boge, ale ten jest lepszy.
Ocena 4,5

PRÓBKA NR 25
Dozowanie 1+3+1 kropla/5 ml, podsumowując 5kr/5 ml
Trudny do skojarzenia, trochę jakaś przyprawa, perfumy, nie tytoniowy. Aromat nieciekawy, niezbyt przyjemnie smakuje.
Ocena 2

PRÓBKA NR 26
Dozowanie 1+2 kropla/5 ml, podsumowując 3kr/5 ml
Mięta, świetna, smakuje jak klasyczny MENTOS.
Ocena 5

PRÓBKA NR 27
Dozowanie 1+1+2 kropla/5 ml, podsumowując 4kr/5 ml
Sosna, świerk. Jak Radomskie? Aromat jak w saunie sosnowej. Dla amatorów. Nie wystawiam oceny, bo to indywidualne odczucia, dla mnie 1, ktoś może da 5.
Ocena xxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2010, o 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
Następna seria próbek

1. Liquid 18 mg na bazie 38 mg Inawera z PG Inawera i gliceryna apteczna w ilości 10%. Aromatu – patrz tabelka.
2. Data sporządzenia próbek do testów: 12 lipca 2010.
3. Pierwsze e-palenie i wzbogacenie próbek: 14 lipca 2010 (+2 dni).
4. E-palenie finalne i ocena końcowa aromatów: 19 i 20 lipca 2010 (+7 i +8 dni).
5. E-palenie bez wkładu, tylko drip. Atomizer do każdego aromatu umyty, by oczyścić z poprzedniego smaku. Palone tylko na Joye 510.
6. Przed testowaniem przepijanie wodą mineralną.
7. Pierwszy etap testu 9 aromatów wykonany jednego dnia, kolejny w dwa dni.
8. Wszystkie aromaty klarowne, bez osadów i rozwarstwień.

Tobacco Burnt Sugar
Dozowanie 6 kr./5 ml,
Tytoniowy, „ciężki” i słodki. Im więcej aromatu, tym słodszy. Przy małych dawkach lepszy, max 5 kropel na 5 ml
Ocena 4,5

Tobacco C
Dozowanie 5 kr./5 ml,
Rześki, owocowy, słodki. Ale mimo wszystko, może być wśród aromatów tytoniowych.
Ocena 4

Tobacco Cappuccino
Dozowanie 4 kr./5 ml,
Świetna kawa. Bardzo łagodny smak, przyjemny, wyraźnie wyczuwalny. Dawkować można skrajnie różnie: 4 – 15 kropel na 5 ml. Zostaję przy 4 na stałe.
Ocena 5

Tobacco CS
Dozowanie 5 kr./5 ml,
Wymiękłem, nie wiem co to. Wyczuwalny aromat zielonej skórki orzecha włoskiego przy małych stężeniach, raczej słodki, przyjemny.
Ocena 3,5

Tobacco Hazelnut
Dozowanie 6 kr./5 ml,
Orzech laskowy. Mało słodki, wyraźny. Lepszy smakowo od orzecha laskowego z wcześniejszej oferty.
Ocena 4,5

Tobacco Maple
Dozowanie 4 kr./5 ml,
Jak pisałem wcześniej, dobry tytoń, ale 4 krople na 5 ml to za wiele, staje się słodszy. Max to 2 (jak dla mnie).
Ocena 5

Tobacco Peanut
Dozowanie 6 kr./5 ml,
Orzeszek ziemny w cieście. Gorzkawy, suchy, świetny. Smakowy tytoń z orzechem ziemnym. 5 kropelek na 5 ml to za wiele. Docelowo polecam 4 lub nawet 3 kropelki.
Ocena 4,5

Tobacco Valerian Root
Dozowanie 5 kr./5 ml,
Owocowy, bardzo słodki, może coś z brzoskwinią? Dla amatorów słodkich i owocowych aromatów. Mnie nie pasuje. Nie potrafię określić jakie są w nim owoce.
Ocena 3

17534
Dozowanie 5 kr./5 ml,
Rewelacja! Czekolada, orzech, ciężki dym. Wafelki „Grześki” w czekoladzie i z orzeszkami. Nie przepadam za słodkimi, ale ten wchodzi do stałego zestawu.
Ocena 5

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, o 07:24 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2010, o 21:51
Posty: 3
Lokalizacja: Jarosław
1. Liquid w proporcjach: 50% bazy VG 0mg, 50% glikolu propylenowego, aromat 4kr/ml (próbowałam od 2kr/ml ale aromaty były słabo wyczuwalne).
2. Opis po tygodniu od mieszania, testy: 2 próbki dziennie.
3. Nowa watka dla każdej próbki, atomizer przedmuchany.
4. E-papieros: ego.
5. Ocena minimalna: 1; Ocena maksymalna: 5

Tabacco cappuccino:
Aromat słodki ale nie do przesady, wyraźnie czuć smak Cappuccino z delikatną nutką tytoniu w tle. Smak nie drapiący, ale mimo tego sycący i bardzo przyjemny. Zaczął mnie zmulać dopiero po 7 godzinach nieustannego wapowania :D Prawdopodobnie pozostanie jednym z moich ulubionych.
Smak: 5
Moc: +3/4

17534:
Cóż, sam zapach jest niby delikatny ale smak długo zostaje w ustach. Coś mnie w nim drażni. Wyraźnie wyczuwam w nim coś jakby słodzone prażone orzeszki z mlecznym posmakiem :? Wydaje mi się że smakuje jak wafelek orzechowy, taki zwykły-bez polewy, albo jak tanie masło orzechowe :X
Smak: 3
Moc:2

Tabacco valerian root:
Moim zdaniem jest to smak dla wielbicieli kropli żołądkowych. Mnie odrzuca ale to tylko moje subiektywne odczucia, może komuś się spodoba.
Smak: Tragiczny
Moc: Ciężko coś wyczuć przez ten smak 

Tabacco maple:
Smakuje mniej słodko niż pachnie. Aromat jak dla mnie bardzo przyjemny, słodki ale delikatny, nadaje się do dłuższego palenia, nie zmula (mnie przynajmniej). Co prawda nie wiem czy faktycznie smakuje jak coś klonowego, bo nie miałam okazji próbować ale mogłabym do tego aromatu często wracać ;)
Smak: +4
Moc: 3/--4

Tabacco C:
Smak dość przyjemny, niemdlący ale bardzo delikatny i słabiutki. Moim zdaniem niezbyt tytoniowy. Po okropleniu do 6 kropli/ml nabrał bardzo słabego posmaku tytoniowego. Przy 9 kroplach na 1 ml czuć przyjemny, lekki, tytoniowy smak.
Smak: +2/3, przy 9kr/ml:4
Moc: 1 / 2

Tabacco CS:
Przy 4kroplach na 1 ml smak przy tym aromacie jest jak dla mnie niewyczuwalny. Przy 6 kroplach na ml nabiera bardzo przyjemnego smaku.
Smak: 2/3
Moc: 1

Tabacco burnt sugar:
Zapach bardzo intensywny i bardzo słodki, w smaku zupełnie inny. Może i czuć w nim cukier, ale z dziwnym, ciężkim do określenia posmakiem. Zostawia „kapeć” w ustach. Moim zdaniem ten aromat nie nadaje się do samodzielnego palenia, po dodaniu do Tabacco C smakował ciekawie 
Smak: samodzielnie 1, jako dodatek +3.
Moc: 2/3.

Tabacco halzenut:
Smak zgodny z nazwą, po prostu pycha *____* . Orzeszki laskowe z przyjemnym tytoniowym smaczkiem. Nadaje się do długotrwałego wapowania jak dla mnie :D Ale z pewnością dodam nieco aromatu ;)
Smak: 5.
Moc: 2/3.

Tabacco peanut:
Co tu dużo pisać – orzeszek ziemny :D , intensywny w smaku i zapachu  Tytoń niezbyt wyczuwalny.
Smak: 4 jak dla mnie, 5 za odwzorowanie orzeszków.
Moc: +3.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2010, o 14:23 
Offline

Dołączył(a): 23 sie 2010, o 13:52
Posty: 19
Witam Serdecznie :)
Wreszcie sie zarejestrowalem.
Do rzeczy:

Aromaty rozrobione z baza:
70%-glikol
30%-gliceryna

Turkish Type
, bardzo aromatyczny, wyrazny smak, cos jakby delikatnie korzenny, ciut anyzowy, po dluzszym paleniu czuc przyprawe do piernika. Z czyms mi sie ten smak kojarzy,ale nie wiem z czym :D Moim zdaniem nie nadaje sie do dluzszego palenia. Ciezko po tym aromacie przepalic atomizer.

Tabacco Maple, smak troche slaby nawet przy 3kr/ml, dosyc przyjemny, nie umiem go do nieczego przyrownac. Wydaje mi sie, ze nadaje sie do dluzszego palenia. Gdzies chyba widzialem, ze ma sluzyc za slodzik. No chyba nie..

American Type, drapie w gardlo nawet jako zerowka! Mocny, wyrazisty smak, przy 2kr/ml mocno czuc smak pieprzu! Przy 1kr/ml smak slabszy, ale rowniez slabszy posmak pieprzu. Smak ostry nie powiem :D Ale bardzo fajny.

Hot Spices, balem sie tej mieszanki, ze bedzie niesmaczne, ze zapaskudzi mi atomizer, ale jakie bylo moje zdziwienie po pierwszych zaciagnieciach. Nie jest ostre, nie drapie w gardlo, w smaku jakies nijakie, ale za to zapach dymu taki, jaki jest po otwarciu szafy z przyprawami :P

Tabacco Coffee Cream, no i tu sie nie zawiodlem! Pokladalem nadzieje w tym aromacie i jest swietny. Aromatyczny, dosc mocno kawowy. Przy "zerowce" czuc taki dziwny posmak oprocz kawy, ale z baza nikotynowa od TL jest juz czysto kawowy, dosyc slodki. Ja chce wiecej tego armoatu! :mrgreen:

Pozdrawiam
DNF


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2010, o 14:26 
Offline

Dołączył(a): 23 sie 2010, o 13:52
Posty: 19
Testow ciag dalszy:

Aromaty zrobione na bazie PG 3.8mg oraz pierwszy aromat rowniez na VG 1.8mg. W przypadku bazy na VG nie podoba mi sie, ze trzeba ja rozbujac, aczkolwiek jak sie juz rozbuja pali sie przyjemnie. Dla bazy na VG trzeba dawac zdecydowanie wiecej aromatu.
Obecnie bardzo lubie baze na VG(te chmury sa piekne), ale tylko i wylacznie na boxie w wersji home made, zasilanie 2xli-ion w szeregu, na wyjsciu ze stabilizatorem 7805.

21.
PG: Bardzo wyrazisty, słodki smak, z posmakiem alkoholu. Moim zdaniem smakuje prawie tak samo jak krem w babeczkach z cukierni.
VG: Smak mniej wyrazisty, również słodki. Również czuć smak tego kremu. Dym jest delikatniejszy niż w przypadku liquidu na PG.
Ogolnie aromat jest b. smaczny.

22.
PG: Smak dość wyrazisty, lekko słodki, można dać trochę więcej aromatu. Smak jakby lekko anyżowy, nie potrafię dokładnie go określić. Wydaje mi się, że coś podobnego paliłem, gdy dostałem poprzednią partie pięciu smaków  Chyba dużo delikatniejsza wersja Turkish Type. Raczej mi nie smakuje.

23.
PG: Świetny, słodki smak! Jest bardzo orzechowy, smakuje niemal tak samo jak wafelek Princessa arachidowa! Nie mogłem się nim nacieszyć, paliłem tak długo, że od słodyczy aż mnie zemdliło :D

24.
PG: Dosyć słodki, trudny do określenia smak. Przyjemny, jednak nie mogę do niczego go porównać. Nie nadaje się do dłuższego wapowania.

25.
PG: W smaku bardzo specyficzne. Pierwszy buch i miłe zaskoczenie! Kwaskowe, całkiem smaczne. Niestety im więcej paliłem tym było gorzej. Smakuje jak połączenie limonki i kardamonu. Nie smakuje mi.

26.
PG: Bardzo smaczny aromat! Pali sie go bardzo przyjemnie, zwlaszcza przy wikeszych stezeniach aromatu. Smakuje troche jak tic-taki biale.
W paszczy pozostaje przyjemny, odswiezajacy posmak po wapowaniu. Polecam! :)

27.
PG: Prawdziwy skurczybyk :D W smaku ziołowy, bardzo aromatyczny. Nie potrafię nazwać ziół. Mój ojciec, zapalony kucharz, gdy smakował, również uznał za bardzo ziołowy. Mówił coś o tymianku, jednak moja wiedza o ziołach kończy się na pieprzu, papryce i mieszance prowansalskiej, zatem dokładnie nie określę palety ziół. Wyczuwam tu również jakby odrobinę cytryny. Raz mi sie podoba ten aromat raz nie. Dziwne :P

Pozdrawiam
DNF


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2010, o 14:30 
Offline

Dołączył(a): 23 sie 2010, o 13:52
Posty: 19
TABACCO A:
Kiedyś zamówiłem liquid u Rm1 o smaku Lucky Strike. Smród był straszliwy, w smaku obleśne. Myślałem, że gorszego liquidu już być nie może. Jednak może..
Ten aromat nadaje się albo dla ludzi, którzy stracili zmysł smaku, albo nie wiem jak bardzo sfrustrowanych..

TABACCO B:
Dobry ten aromat!  Jest dosyć specyficzny, na początku sunie perfumą, ale po długim leżakowaniu, jest naprawdę bardzo smaczny moim zdaniem. Mocno tytoniowy, lekko słodki.
Przy 18mg nikotyny w 1ml czuć kopyto  To jest jeden z niewielu aromatów, który rozrobiłem sobie w ilości 20ml, co by mieć na dłużej.
EDYCJA: Gdy pojawil sie ten aromat w sklepiku, od razu zamowilem i 1.5tygodnia pozniej juz go nie bylo :( Wypalilem wszystko :D

TABACCO CHOCOLATE:
Hmm..no tytoniowy jest na pewno. Czy czekoladę czuć? Chyba nie specjalnie.
Na pewno czuć tanie, gorzkie kakao. Nie podszedł mi specjalnie, ale z tego co widziałem na forum, Ewaaa się zakochała w tym aromacie :D

TABACCO SHERRY:

Linia tytoniowa ta sama co w przypadku powyższego aromatu, czyli przyjemna.
Natomiast smak wiśni..rewelacja! Najlepszy jaki dotąd paliłem. Myślę, że nawet ten od Boge, który bardzo lubiłem, może się schować. Oczywiście rozrobiłem sobie już większą ilość 

FRESH MINT:

Dla mnie numerem jeden dalej pozostaje „26” jeśli chodzi o miętowe smaki.
Ten aromat smakuje jak świeża mięta, ale pieprzowa.
W smaku jest całkiem znośne, jednak nie pasuje mi ta nuta pieprzowa.

Pozdrawiam
DNF


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2010, o 14:31 
Offline

Dołączył(a): 23 sie 2010, o 13:52
Posty: 19
Tabacco Hazelnut-przyjemny, orzechowy smak, milo sie pali, raczej do wieczornego pykania sie nadaje. Mdli przy dluzszym wapowaniu. Nie wyczuwam tutaj nuty tytoniowej. Przy wiekszym stezeniu jest gorzkie, w ogole nie przypomina orzechow. Ciezko okreslic, po prostu niesmaczne. Takze w gre wchodza tylko male stezenia rzedu 1kr/ml

Tabacco peanut
-pierwszy buch-smaczne, nawet bardzo, cos jak orzeszki arachidowe, potem coraz gorzej. Smakowalo jak spalony popcorn. Nie da sie "przetrawic". O nucie tytoniowej mozna zapomniec.

Tabacco capuccino- o shit przepyszne! Wiecej chyba nie trzeba na ten temat nic pisac:) mozna o tym niejedna ksiazke napisac wychwalajac ten aromat!

Tabacco Maple
-mocno czuc magi, calkiem smaczne, jednak dodtakowo w smaku czuc sol. To niestety psuje cala radosc z tego aromatu, a tak sie swietnie zapowiadal. Moze po dluzszym lezakowaniu bedzie smaczniejsze.

Tabacco C- coz moge tu napisac. Ewidentnie ta sama nuta tytoniowa co w Tabacco B.
Jest to delikatniejsza wersja wspomnianego aromatu. Calkiem przyjemny w wapowaniu.
Jest ciut słodszy niż tabacco B i nie jest taki hmm powiedzmy „agresywny” w doznaniach 

Tabacco Burnt Sugar- bardzo delikatnie czuc tyton. W smaku calkiem smaczne, przypomina cos jakby brazowy cukier, może delikatnie czuc karmelem. Milo się pali ten aromat, zwłaszcza jak jest chlodno na dworze

Tabacco CS- sam nie wiem co o tym aromacie myśleć. Nie potrafie określić tego smaku. Tytniowy aromat raczej z niego kiepski. Wg mojej koleżanki (już po pierwszym buchu wpadla na to, co ten aromat przedstawia) jest to kawa z paczki 3w1 Czyli kawa, cukier i smietanka
Może cos w tym jest.

Tabacco Walerian Root- normalnie waleriana jak się patrzy. Jako, ze nie jestem amatorem walerianki, przekopcilem tylko kilka buchow i mogę to określić jako czysty smak waleriany!

17534- troche glupia nazwa dla aromatu :P przy dłuższym paleniu-oj ciezko było ustalic co to jest, doszedłem do wniosku, ze czuc tutaj cos gorzkawego (nie mam pojecia co to), a także galke muszkatelowa oraz dominujaca nute cynamonu. Calkiem smaczne, ale nie do dlugiego palenia moim zdaniem.

Pozdrawiam
DNF


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2010, o 18:44 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2010, o 18:25
Posty: 5
No to się przyłączę... Baza 38mg rozrobiona na 12mg, w tym 25% gliceryny i ok. 5% spirytusu, który zacząłem dodawać po podejrzeniu składu liquidów z RM1. Generalnie stosuję 25 kr./10 ml aromatu, taka dawka mi się po dłuższym czasie doświadczeń ustaliła. No i trzy dni leżakowania, dłużej nie wytrzymuję :). Fajek DSE901 z USB. A oto wrażenia po wybuchaniu 2 próbek (oceny od 1 - min do 5 - max):

- Coffee - Delikatna kawa z mlekiem, tak na oko więcej mleka niż kawy. Smak wyraźny i dość słodkawy. Nie polecam zwolennikom mocnych wrażeń, chyba że w celu odreagowania :). Jako że ja się do nich zaliczam, pociągam powyższy smaczek od czasu do czasu dla odprężenia, za to małżonka sobie chwali. Smak - 3, moc - 4.

- Canadian type - coś zdecydowanie ciekawszego, subiektywnie patrząc. Pierwsze wrażenia niecodzienne, jako że fajek nieoczekiwanie zaczął mi lubczykiem pachnieć, zresztą nie tylko mi, reszta rodzinki takoż zaczęła rosół na obiad wietrzyć znienacka :). Nie oznacza to wady, wprost przeciwnie, smaczek jest zdecydowany i interesujący. Polecam choćby dla odmiany. Smak - 4, moc - 4.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL