FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 16:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 21:22 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Graella napisał(a):
inawera napisał(a):
Muszę się odezwać.
To że ktoś z testerów nie otrzymuje aromatów do testów nie oznacza jakieś wykluczenie, pominięcie czy brak sympatii.
Testerów jest coraz więcej, dotyczy to Polski jaki i testerów z zagranicy.
W przypadku testów "classików" nie było problemu bo wysyłając wam próbki mieliśmy na magazynie po kilkadziesiąt kilogramów każdego aromatu, w przypadku "classic green" byliśmy już ograniczeni aromatem miętowym(który jak się okazało, był skomponowany przez Agę specjalnie do tych aromatów).
Wyobraźcie sobie minę "witekm", który po raz pierwszy nawiązał współpracę z nowym zagranicznym forum, ogłosił testy i dostał "przydziałowe niecałe" dwa komplety na dziesięciu chętnych.
Teraz w przypadku małej ilości próbek będziemy zmuszeni do ograniczenia pojemność. Zamiast 10 wyślemy po 5 ml. Będzie dwa razy więcej.
I powrócimy do czasów komuny - zrobimy reglamentacje.
Wyznaczymy maksymalną ilość próbek jakie możemy wysłać do........
Głupio o tym pisać ale pod pewnymi względami nie jesteśmy gotowi aby przygotować tyle próbek by zadowolić wszystkich.
Z bazą i butelkami nie ma problemu - z aromatami jest.
Mam nadzieję że zrozumiecie nas.


Witaj Irku
Teraz jest mi jeszcze bardziej przykro niż przed Twoim wpisem :oops: . (może nie zrozumiale napisałam ,użyłam nie właściwego określenia). Czuję się "pominięta" dlatego że nie mogę spełnić "prośby, rozkazu" Irka : zróbcie te testy jako pierwsze ! Dla mnie osoby z natury karnej to było "wyzwanie" *ułan* Poza tym to zabawa i ogromna radość, przy ogromnej sympatii i wdzięczności dla Ciebie :D Z tego powodu czuję się "pominięta", może powinno być zmartwiona. Ale nie dlatego że nie otrzymałam :evil: Mam skrupuły , wydaje mi się że to z mojego powodu Irek "musiał" wyjaśniać *BOJE SIE*

Bardzo przepraszam , i wyrażam wdzięczność i podziękowanie za to że mogę być w Tym Gronie…. :D

Pozdrawiam serdecznie Grażyna


"Zróbcie te testy jako pierwsze" - zależy nam na opiniach o nowych tytoniowych, a w zasadzie o "papierosowych" ze względu na to że chcemy te aromaty dołączyć do próbek które będziemy rozdawać na targach w Niemczech.
Nie musisz się Grażynko czuć jakoś mniej komfortowo, wyszło tak jak wyszło bo Marcin miał już przygotowane wszystko do wysyłki "zielonych classików" a to ja mu namieszałem zlecając jak najszybsze dołączenie nowych tytoniówek i w miarę sprawiedliwe podzielenie.
Napisze jak to się odbywa.
Bartek mając nowe aromaty zleca którejś z pań rozlanie i oetykietowanie.
Potem informuje Marcina ile ma próbek do sprawiedliwego podziału.
Marcin musi zdrowo kombinować aby w miarę sprawiedliwe wysłać do was.
Tym razem ze względu że część, "zielone" były już przez niego rozpisane a ja namieszałem mu w głowie - trochę się pogubił.
Dochodzi do tego także to że poprzez facebooka "witekm" pozyskuje nowych testerów oraz pierwsze zgłoszenia z nowego zagranicznego forum.
Prawda że pogubiliście się w moich tłumaczeniach?
Podobnie jak Marcin w sprawiedliwym dzieleniu.
Teraz jak będziemy mieli nowe aromaty będziemy wysyłać wam po 5 ml. - będzie dwa razy więcej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Graella napisał(a):
:) rzeczywiście nie ciagnijmy :)


Chyba że z rury... *smoke*


caffe23 napisał(a):

Myślę, że każdy ma zajęcie nawet z tą ilością aromatów które otrzymał.
[...]
Ja jestem zadowolony i mam co robić. Będzie test samych absolutów, powtórny test kolekcji CLASSIC tym razem z absolutami oraz testy nowych tytoniówek "tino d'milano" na dwóch bazach – VPG i BVT oraz z dodatkiem wybranych absolutów.


W rzeczy samej! *good*
Serie testowe następują tak szybko, że nie ma czasu na kombinacje w obrębie 'stanu posiadania'.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 21:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
Prawda że pogubiliście się w moich tłumaczeniach?
Podobnie jak Marcin w sprawiedliwym dzieleniu.


Tyle miejsca poświęcasz sprawiedliwości, że podsumowaniem będzie:

Obrazek

:D

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:52
Posty: 627
Lokalizacja: Podkarpacie
Aleś Piotrze dał :lol: w temacie ogólnie to nie ma co gadać,każde testy to nowa jakby przygoda,bardziej lub mniej przejemna ;) błędy rzecz ludzka, dobrze,ze o nich mówimy..oby nie stały się tematem przewodnim *heat*

_________________
http://www.naszkubula.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 23:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Kazdy z nas ma swiadomosc, ze samo zglosenie sie do testow to nie wszystko - trzeba aromaty wybrac, rozplanowac, podzielic i wyslac - dla nas testy zaczynaja sie w momencie gdy listonosz zapuka do drzwi.
Dla *inawera* i spedycji to trudny orzech do zgryzienia skoordynowac wszystko.
I jest wielka UPRZEJMOSCIA z Irka strony, ze nas informuje o smakach aromatow do testowania z wyprzedzeniem.

Irku, podziekowania raz jeszcze - super, ze mozemy mieszac, trzachac i testowac. *yahoo*

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2014, o 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Wlasnie dzis dotarly aromaty tytoni + absoluty. Zaraz biore sie za mieszanie.
Dziekuje *inawera* i Spedytorowi n°1.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2014, o 18:51 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2014, o 18:43
Posty: 36
Lokalizacja: Gniezno
jeszcze 3 dni musze czekac i zaczne testowac smaki *yahoo*


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL