FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 21:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 wrz 2014, o 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
Elżuniu :D niewątpliwie ,,jest sporo do ,,testowania,, i w dodatku ,,same super kompozycje,, *yahoo* te Extra testy to bardziej ,,ciekawość nowych i niewystępujących powszechnie smaków, :) no i chęć ,,wypełnienia ,, apelu :) a tu klapa :roll: ,,można się poczuć ,, trochę jak by pominiętą.. :lol:
*smoke*

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2014, o 14:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Proponuje przy nastepnych testach uzycie jednorodnego formularza:

Pseudonim: macbulwa

Bazy:
1. XXX (moc xx mg); ilosc: xxxx
2. XXX (moc xx mg); ilosc: xxxx
3. XXX (moc xx mg); ilosc: xxxx

Buteleczki (x5 / aromat): tak/nie
Etykietki: tak/nie

Uwagi: xxxxx

(niepotrzebne skreslic/nie wpisywac)

Mam wrazenie, ze mogloby to pomoc w sporzadzaniu listy wysylek (takze nam samym) - czesto zglaszamy swoj akces do testow, ale zapominamy podac szczegoly - musimy pozniej post edytowac, by dopisac niezbedne (lub tworzymy nowy wpis, bo poprzedniego juz edytowac nie mozna). Takie formularze zapisane w pliku testowym pozwalaja szybko i jednolicie sprecyzowac co nam potrzeba (skopiowac/wkleic/dopisac dane).

Gotowe i z kolorem:
Kod:
Pseudonim: [b][color=#0040BF]xxxxxxx[/color][/b]

Bazy:
1. [color=#0040BF]XXX[/color] (moc [color=#0040BF]xx[/color] mg); ilosc: [color=#0040BF]xxxx[/color]
2. [color=#0040BF]XXX[/color] (moc [color=#0040BF]xx[/color] mg); ilosc: [color=#0040BF]xxxx[/color]
3. [color=#0040BF]XXX[/color] (moc [color=#0040BF]xx[/color] mg); ilosc: [color=#0040BF]xxxx[/color]

Buteleczki (x5 / aromat): [color=#0040BF]tak/nie[/color]
Etykietki:  [color=#0040BF]tak/nie[/color]

Uwagi: [color=#0040BF]xxxxx[/color]

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Graella napisał(a):
Elżuniu :D niewątpliwie ,,jest sporo do ,,testowania,, i w dodatku ,,same super kompozycje,, *yahoo* te Extra testy to bardziej ,,ciekawość nowych i niewystępujących powszechnie smaków, :) no i chęć ,,wypełnienia ,, apelu :) a tu klapa :roll: ,,można się poczuć ,, trochę jak by pominiętą.. :lol:
*smoke*


Poniektórzy też nie wypełnią,,apelu,, z mietówkami i też z tym jakoś żyć muszą. ;) :D

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 12:59 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Muszę się odezwać.
To że ktoś z testerów nie otrzymuje aromatów do testów nie oznacza jakieś wykluczenie, pominięcie czy brak sympatii.
Testerów jest coraz więcej, dotyczy to Polski jaki i testerów z zagranicy.
W przypadku testów "classików" nie było problemu bo wysyłając wam próbki mieliśmy na magazynie po kilkadziesiąt kilogramów każdego aromatu, w przypadku "classic green" byliśmy już ograniczeni aromatem miętowym(który jak się okazało, był skomponowany przez Agę specjalnie do tych aromatów).
Wyobraźcie sobie minę "witekm", który po raz pierwszy nawiązał współpracę z nowym zagranicznym forum, ogłosił testy i dostał "przydziałowe niecałe" dwa komplety na dziesięciu chętnych.
Teraz w przypadku małej ilości próbek będziemy zmuszeni do ograniczenia pojemność. Zamiast 10 wyślemy po 5 ml. Będzie dwa razy więcej.
I powrócimy do czasów komuny - zrobimy reglamentacje.
Wyznaczymy maksymalną ilość próbek jakie możemy wysłać do........
Głupio o tym pisać ale pod pewnymi względami nie jesteśmy gotowi aby przygotować tyle próbek by zadowolić wszystkich.
Z bazą i butelkami nie ma problemu - z aromatami jest.
Mam nadzieję że zrozumiecie nas.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 13:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
Teraz w przypadku małej ilości próbek będziemy zmuszeni do ograniczenia pojemność. Zamiast 10 wyślemy po 5 ml. Będzie dwa razy więcej.


Dodatkowym "kołem ratunkowym" może być dzielenie tych bardziej obfitych kolekcji/linii testowych ('z urzędu', lub 'na życzenie')


inawera napisał(a):
Mam nadzieję że zrozumiecie nas.


No jasne! *good*
(mamy jakieś wyjście? ;) :mrgreen: )

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 14:15 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zrozumieliśmy wcześniej viewtopic.php?f=20&t=2720 , zrozumiemy i teraz.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
Wszystko zrozumieliśmy dużo wcześniej. :)
inawera napisał(a):
Od dzisiaj zaczęła się wysyłka aromatów do testów.
Oj zrobił się niewąski bałagan (moja wina).
Pisząc o "Classik green" nie wiedziałem że Agnieszka zrobiła tylko po 150 ml. każdego "miętusa"
Tytoniówki po 300 ml.

Marcin stara się sprawiedliwie wszystko podzielić.
Poproszę Marcina aby od jutra sukcesywnie w miarę wysyłek wklejał do waszych zgłoszeń numer nadania.


Myślę, że każdy ma zajęcie nawet z tą ilością aromatów które otrzymał.
Rozczarowane mogą być natomiast osoby którym bardziej zależało na testach i spróbowaniu miętówek. W sumie można było podzielić na 5ml. do testów by wystarczyło. Byłoby więcej opinii osób testujących.

Ja jestem zadowolony i mam co robić. Będzie test samych absolutów, powtórny test kolekcji CLASSIC tym razem z absolutami oraz testy nowych tytoniówek "tino d'milano" na dwóch bazach – VPG i BVT oraz z dodatkiem wybranych absolutów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
inawera napisał(a):
Muszę się odezwać.
To że ktoś z testerów nie otrzymuje aromatów do testów nie oznacza jakieś wykluczenie, pominięcie czy brak sympatii.
Testerów jest coraz więcej, dotyczy to Polski jaki i testerów z zagranicy.
W przypadku testów "classików" nie było problemu bo wysyłając wam próbki mieliśmy na magazynie po kilkadziesiąt kilogramów każdego aromatu, w przypadku "classic green" byliśmy już ograniczeni aromatem miętowym(który jak się okazało, był skomponowany przez Agę specjalnie do tych aromatów).
Wyobraźcie sobie minę "witekm", który po raz pierwszy nawiązał współpracę z nowym zagranicznym forum, ogłosił testy i dostał "przydziałowe niecałe" dwa komplety na dziesięciu chętnych.
Teraz w przypadku małej ilości próbek będziemy zmuszeni do ograniczenia pojemność. Zamiast 10 wyślemy po 5 ml. Będzie dwa razy więcej.
I powrócimy do czasów komuny - zrobimy reglamentacje.
Wyznaczymy maksymalną ilość próbek jakie możemy wysłać do........
Głupio o tym pisać ale pod pewnymi względami nie jesteśmy gotowi aby przygotować tyle próbek by zadowolić wszystkich.
Z bazą i butelkami nie ma problemu - z aromatami jest.
Mam nadzieję że zrozumiecie nas.


Witaj Irku
Teraz jest mi jeszcze bardziej przykro niż przed Twoim wpisem :oops: . (może nie zrozumiale napisałam ,użyłam nie właściwego określenia). Czuję się "pominięta" dlatego że nie mogę spełnić "prośby, rozkazu" Irka : zróbcie te testy jako pierwsze ! Dla mnie osoby z natury karnej to było "wyzwanie" *ułan* Poza tym to zabawa i ogromna radość, przy ogromnej sympatii i wdzięczności dla Ciebie :D Z tego powodu czuję się "pominięta", może powinno być zmartwiona. Ale nie dlatego że nie otrzymałam :evil: Mam skrupuły , wydaje mi się że to z mojego powodu Irek "musiał" wyjaśniać *BOJE SIE*

Bardzo przepraszam , i wyrażam wdzięczność i podziękowanie za to że mogę być w Tym Gronie…. :D

Pozdrawiam serdecznie Grażyna

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Ostatnio edytowano 14 wrz 2014, o 19:22 przez Graella, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 16:15 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nie ciągnijmy tematu.
Będzie test do zrobienia - będzie czas na zgłoszenia, po pewnym czasie Marcin zamknie temat i podzieli próbki - po równo albo sprawiedliwie.
Doprecyzuje szczegóły, powiadomi na pw uczestników, wyśle, pozamiatane.

Bo tym razem ewidentnie dał ciała i wyszło jak wyszło.

Testy fajna rzecz, ale nie zapominajmy - mają one pomóc w decyzji o dalszych losach produktu. Zrobić trzeba tyle, by wystarczyło opinii, nie mniej ale i nie więcej.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 16:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
:D to tylko w formie "wyjaśnienia" :lol: "żeby nie było na mnie" :lol:
:) rzeczywiście nie ciagnijmy :)
*smoke*

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL