FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 11:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 wrz 2014, o 18:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
W moim przypadku buteleczki których nie dało się normalnie odkręcić i mają starty gwint to: Black for pipe i Chocolate.
Uszkodzony (przetarty i złuszczony) gwint jest również w Black Cherry i Gold, te jednak odkręciły się normalnie, bez użycia siły.
W pozostałych buteleczkach z aromatami gwint jest nienaruszony.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2014, o 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 21:58
Posty: 311
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Witam,
Przesyłka dotarła cała i zdrowa.
Bardzo dziękuję *inawera* i spedytorowi nr 5.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2014, o 19:29 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jedną musiałem odkręcić sprzętem do kombinowania po zdarciu złotej czapeczki.
Dojrzewają od wczoraj.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2014, o 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 09:54
Posty: 270
Paczuszka dotarła, próbki przygotowane i odstawione na 10 dni. Jedna uwaga aromat "Chocolate" jest tak gęsty że utrudnione jest kropelkowanie i musiałem posłużyć się strzykawką precyzyjną aby pobrać odpowiednią ilosć na próbkę.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2014, o 21:39 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Chyba trzeba będzie przestawić siłę docisku na nakręcarkach.
Spróbujemy.
Dziękii za sygnały.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2014, o 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2013, o 00:02
Posty: 71
Można jeszcze zapisać się na testy? Dawno mnie nie było....powody niestety bardzo osobiste trochę dramatu komedii i depresji :-) mam nadzieje ze uda mi się dołączyć do grona testerów na nowo i załoga inawery daruje mi grzechy;)

Sent from my GT-S7530 using Tapatalk

_________________
Życie jest zbyt krótkie aby palić analogi...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2014, o 12:14 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
kneru napisał(a):
Można jeszcze zapisać się na testy? Dawno mnie nie było....powody niestety bardzo osobiste trochę dramatu komedii i depresji :-) mam nadzieje ze uda mi się dołączyć do grona testerów na nowo i załoga inawery daruje mi grzechy;)

Sent from my GT-S7530 using Tapatalk


Niestety skończyły już się nam próbki. Zapraszam Pana do następnych testów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2014, o 19:47 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2014, o 18:43
Posty: 36
Lokalizacja: Gniezno
Witam ja też miałem problem z tymi nakretkami ale sprzet do kombinowania i dalo sie odkrecic. Od wczoraj aromaty juz dojrzewaja :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2014, o 13:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
inawera napisał(a):
Zmuszeni czasem musimy obciążyć was jeszcze kilkoma aromatami.
Będą to aromaty które sprzedawać będziemy w kategorii "tino d'milano" a o których informowaliśmy w temacie: KONKURSIK
Nie będziemy mieli dostatecznie dużo czasu aby zrobić dodatkowe testy po "classic green" więc do miętówek wkładamy nowe tytoniówki (for pipe) "tino d'milano" z gorąca prośbą.
ZACZNIJCIE OD TYTONIÓWEK Z t d'm.

Niebawem utworzę wam tematy z ankietami.

Kto niechciał miętówek a czeka tylko na tytoniówki niechaj szybciutko się zgłasza.

Możecie mnie *młot*
Duety czekają gotowe do testów.


:D Taki apel mobilizuje , będąc z natury ,, karną i posłuszną,, chciałam natychmiast wypełnić prośbę ,,wykonać polecenie,, z wielką radością , no ale niestety , nie wiem jak to się stało tych ,, extra for pipe ,, nie znalazłam w tej ogromnej przesyłce z ,,classic mint,, :roll: no cóż będę kibicować :)
Jak na ironię wraz z Elżunią zwróciłyśmy uwagę ,,dublującym zamówienia,, wysyłając do pierwszego postu apelu :)
,,żartując że kto zdubluje zamówienie nie dostanie nic,, :D :?:
Ja być może będę ,,testowała, próbowała,, :D te (jak że ciekawe dla lubujących się w tytoniowych smakach ,,for pipe..) bo kolega z AndrzG-dz , jest gotów podzielić się ze mną , nie wiem czy Elżunia będzie miała też podobnie i ktoś z jej okolicy podzieli się z nią :roll:
*smoke*

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2014, o 13:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Graella napisał(a):
inawera napisał(a):
Zmuszeni czasem musimy obciążyć was jeszcze kilkoma aromatami.
Będą to aromaty które sprzedawać będziemy w kategorii "tino d'milano" a o których informowaliśmy w temacie: KONKURSIK
Nie będziemy mieli dostatecznie dużo czasu aby zrobić dodatkowe testy po "classic green" więc do miętówek wkładamy nowe tytoniówki (for pipe) "tino d'milano" z gorąca prośbą.
ZACZNIJCIE OD TYTONIÓWEK Z t d'm.

Niebawem utworzę wam tematy z ankietami.

Kto niechciał miętówek a czeka tylko na tytoniówki niechaj szybciutko się zgłasza.

Możecie mnie *młot*
Duety czekają gotowe do testów.


:D Taki apel mobilizuje , będąc z natury ,, karną i posłuszną,, chciałam natychmiast wypełnić prośbę ,,wykonać polecenie,, z wielką radością , no ale niestety , nie wiem jak to się stało tych ,, extra for pipe ,, nie znalazłam w tej ogromnej przesyłce z ,,classic mint,, :roll: no cóż będę kibicować :)
Jak na ironię wraz z Elżunią zwróciłyśmy uwagę ,,dublującym zamówienia,, wysyłając do pierwszego postu apelu :)
,,żartując że kto zdubluje zamówienie nie dostanie nic,, :D :?:
Ja być może będę ,,testowała, próbowała,, :D te (jak że ciekawe dla lubujących się w tytoniowych smakach ,,for pipe..) bo kolega z AndrzG-dz , jest gotów podzielić się ze mną , nie wiem czy Elżunia będzie miała też podobnie i ktoś z jej okolicy podzieli się z nią :roll:
*smoke*

Nie ma takiej potrzeby by ktoś się dzielił,tym bardziej że to były dodatkowe aromaty a mietówek jest też kilkadziesiąt sztuk,więc jest co testować.I jak na złośc chyba mnie grypa bierze ,więc może i dobrze się stało.Graella ale dziekuje za pamięć.

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL