FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 11:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 sie 2014, o 13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Graella napisał(a):
@elPetto zmieniłeś upodobania :shock:
w wątku o BTU nawet użyłeś ,, brzydkiego,, słowa na mój ulubiony i jak na razie najlepszy ,,smak,, :)
*smoke*


:o :shock:
Chyba mnie Pani z kimś myli! :twisted: ;)

elPetto napisał(a):
Właśnie otwarłem flaszeczkę 'Darka Tabaczyńskiego' (Irku - dzięki za przesyłkę!) i niucham...
A co Wy tak robicie w pory? :o ;) :mrgreen:
Pierwsze wrażenie to taki lekko 'podrasowany' Tob.Symphony.

Jak już kilkakroć pisałem - lubię te 'Universalne Bukiety' - więc z mniejszą obawą podejdę do tematu,
jednak przy rozlewaniu zachowam wstrzemięźliwość w dozowaniu, chociaż coś powinno się wyjaśnić po rozrobieniu i skosztowaniu 'pilota' (próbki dla niecierpliwców).

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2014, o 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Jak nie jestem zwolennikiem 'tytoniowek', tak wlasnie wapuje smooth ze smakiem :)
Uzylem do testow takze bazy na Virginii co zdecydowanie polepsza 'tytoniowosc'.

'Darc Tobbaco' nie znam niestety, ale przypuszczam, ze podobne nieco do chinski 'Tabac Brun' jaki mam pod reka?
Kropla dobrze zrobi, ale to dopiero jedna plaszczyzna smaku/zapachu - szczypie w jezyk i zostawia goryczke w ustach - jak dla mnie fajnym akcentem jest dodatek lukrecji - wydmuchiwanie nosem daje zludzenie doskonale dymu tytoniowego (zastanawiam sie czy w smooth nie ma juz aby odrobiny lukrecji?)

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2014, o 09:01 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
"Classic" green już są zrobione tyle że zanim wyślemy je do szerokiego grona testerów chciałbym aby "przepracowali" je zwolennicy miętówek, bo tutaj nie zgadzam się z nasza panią technolog.
Ona chce "słodkie miętówki" ja częściowo "wytrawny menthol".
Póki co są "słodkie miętówki"

Czekam na zgłoszenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2014, o 11:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
Witam serdecznie
Pozwolę sobie coś podpowiedzieć na swoim przykładzie, moje ,,zwyczaje,, są takie: Po nasyceniu się ,,tytoniowymi smakami,, chwytam właśnie za,,wytrawny mentol,, tylko że czasem brakuje mi również ,,tej słodkości,, słodkiej mięty, mięty z eukaliptuysem , mięty z ogródka, i najlepiej mieć pod ręką i wytrawny mentol i słodki również... :D tak że wydaje mi się że zarówno słodkie mięty ale i wytrawny mentol są pożądane..
*smoke*

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2014, o 12:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
Czekam na zgłoszenia.


"Salomonowym" wyjściem było by zrobienie serii: słodkiej, półsłodkiej i wytrawnej. :D

Ja mentolowcem nie jestem, ale wydaje mi się że dobrą/najlepszą 'bazą wyjściową' dla miętówki (spośród tych testowanych)
jest aromat Classic Virginia, ale kto wie - pewnikiem inne kompozycje też mogą wyjść fajowo...

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2014, o 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Classic Virginia juz jest gotowym (i najlepiej skomponowanym) aromatem i procz dodatku absolutu nic jej nie brakuje.
No tak, czegos jednak brakuje ...zmiany nazwy.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2014, o 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
Nie miałem jeszcze przyjemności w e-paleniu próbować większej ilości miętówek oprócz jednego gotowego liquidu który mi nie odpowiadał kompletnie – mięta lodowa od P1.
Czułem się po nim tak, jakbym się najadł pasty do zębów, był ohydny. To on na wstępie mojej przygody z e-paleniem powstrzymał mnie w wyszukiwaniu ulubionej mięty.
Dla mnie najlepsza mięta w papierosach analogowych na obecnych pułkach sklepowych była w zwykłych zielonych LM. Kiedyś, kiedyś, jak byłem piękny i młody to ta w Zefirach.
Moja żona gdy jeszcze paliła a było to 23 lata temu też miała swoją jedną wybraną markę, która znowu mnie nie odpowiadała bo papierosy i mięta w nich zawarta była za delikatna.
Tak jak napisał kolega elPetto aby zaspokoić różne gusta i wymogi klientów powinno być kilka serii aby każdy znalazł coś dla siebie.
Przyłączam się również do wypowiedzi Graella.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2014, o 13:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Już parę razy na testach bywały mięty i jedna z nich utkwiła w mej pamięci słodka mięta z domieszką mięty eukaliptusowej,więc to że coś jest słodkie nie znaczy gorsze.Mix miętowy to raczej z tych wytrawnych i nie była bym w stanie jej wapować solo.Jestem ciekawa czy te mięty to połaczenie z tytoniówkami ,czy to same czyste mięty?
Ps .Na sklepie macie liquid Zefir z tego co pamietam i nie powiem bardzo fajna miętówka i to z nim zaczynałam przygodę z *inawera* ;) :D .Pozdrawiam

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2014, o 13:58 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
A przetestować "zielone klasyczne" to nikt nie chce?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2014, o 14:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
inawera napisał(a):
A przetestować "zielone klasyczne" to nikt nie chce?


To...to... - już?! :o :D

Jak będzie dużo - to biorę, ale niech się wpisują najpierw znawcy i amatorzy smaku.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL