FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sie 2014, o 18:50 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Mareckimt napisał(a):
Tak już dawno nie było, by prawie 3/4 aromatów na stale weszło do mojej piwniczki. Piękna seria!
Oczywiście nie wszystkich mam zamiar używać w niezmienionej postaci, niektóre wymagają domieszek.
Ale to i tak jest rewelacyjnie. Sadzę, że po dopieszczeniu będzie 12 świetnych aromatów tytoniowych.
12, bo z CLASSIC ORIENTAL chyba nic nie da się zrobić, może aromat do odkurzacza :?:


Oj panie Mareckimt. Mamy (póki co nie sprzedajemy) bardzo dobry absolut który trąci orientem. Oprócz jaśminu i lawendy jest w nim sporo rodzynek, imbiru i innych azjatyckich smaków, bardzo intensywnych, ale tak pachnie i smakuje orientalna kuchnia.
Bomba smakowo-zapachowa.
Nie wszyscy trawią paellę z krewetkami (słodkie mięso) przyprawioną szafranem, dojrzałymi pomidorami, słodkim groszkiem, czarną fasolą i ostrą papryczką. Podaną w długo ziarnistym nie dogotowanym ryżem.
Ja uwielbiam.
A słodkie krewetki (langustino) w sosie czosnkowym (olej + czosnek pięknie przyrumieniony), z malutkimi diabelsko :twisted: piekącymi papryczkami, podane w całości z wąsami, oczami i ogonem, na gorącej, glinianej miseczce.......... *yahoo* No dosyć bo mam całą gębę śliny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sie 2014, o 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 17:37
Posty: 309
Lokalizacja: Miasto Książęce Płock
inawera napisał(a):
A słodkie krewetki (langustino) w sosie czosnkowym...

A weź przestań! Na głodzie jadę bo kolacji nie jem, a krewetki mogę jeść każdego dnia, tak je lubię. Ślinka mi cieknie :mrgreen:
A wracając do Orientu... Ten jest, no, wyjątkowy :lol: Mnie nie pasuje, co nie znaczy, że może mieć rzeszę zwolenników i zyskać dużą przychylność waperów. O gustach nie rozmawiajmy, bo to cienka nić porozumienia, którą zerwać łatwo. Przepraszam, ciut za ostro potraktowałem ten aromat "wrzucając" go do odkurzacza. Na pewno na to nie zasłużył.

_________________
Obrazek
Do testu wstępnie używam atomizerów Joye 510, 2,1 Ω, na mocy 6,0 W, baza 4 kr., drip.
Wapowanie końcowe to Taifun, 1,5 Ω, 8 W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 15:58 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 14:08
Posty: 531
Lokalizacja: Małopolska
ardbeg napisał(a):
inawera napisał(a):
"Classic" green już są zrobione tyle że zanim wyślemy je do szerokiego grona testerów chciałbym aby "przepracowali" je zwolennicy miętówek, bo tutaj nie zgadzam się z nasza panią technolog.
Ona chce "słodkie miętówki" ja częściowo "wytrawny menthol".
Póki co są "słodkie miętówki"


No i tu zgodzę się z panią technolog. Na dodatek poprosiłem etylomaltolowana bazę (VPG PLUS), więc słodyczy będzie jeszcze więcej. :D


A ja się nie zgodzę :twisted: Jest kilka takich aromatów które po wzbogaceniu słodką miętą stracą całkowicie swój urok, a z niektórych powstanie zupełnie nowy twór w stylu wędzona śliwka z miętą czy tym podobne ;) Zresztą dla miłośnikom wytrawnych aromatów też coś się należy :roll: :D

_________________
Obrazek
Sklep VAPER-SHOP
Muzeum Elektronicznych Papierosów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 16:09 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
Przeczołgamy słodkie i wytrawne.
Dopóki piłka w grze trudno wyrokować czy, ile, jaka mięta da korzystny efekt. Nieraz kropla mięty ożywia a duży dodatek psuje, nieraz odwrotnie, dużo mięty z tytoniem (czy innym aromatem) w tle okazuje się być lepszy.
Nigdy nie ukrywałem, że lubię miętę w różnych wariacjach. To sobie jeszcze powariuję. :D

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
Dla mojego faworyta (Royal Yacht) dodanie nawet kropelki mięty może być profanacją i zabiciem tego wybornego i delikatnego smaku w mieszance.
Ale któż to wie………
Sprawdzimy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2014, o 02:44 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Mareckimt napisał(a):
inawera napisał(a):
A słodkie krewetki (langustino) w sosie czosnkowym...

A weź przestań! Na głodzie jadę bo kolacji nie jem, a krewetki mogę jeść każdego dnia, tak je lubię. Ślinka mi cieknie :mrgreen:
A wracając do Orientu... Ten jest, no, wyjątkowy :lol: Mnie nie pasuje, co nie znaczy, że może mieć rzeszę zwolenników i zyskać dużą przychylność waperów. O gustach nie rozmawiajmy, bo to cienka nić porozumienia, którą zerwać łatwo. Przepraszam, ciut za ostro potraktowałem ten aromat "wrzucając" go do odkurzacza. Na pewno na to nie zasłużył.


Marku za co przepraszasz?
Twoje opinie są dla nas zawsze bardzo ważne.
Wśród testerów ty i "daro" macie ............ Uwaga! Ponad czteroletni staż.
Z tego też względu oczekujemy od was brak "lukru" i to widać.
To podobnie jak z kochanką. Z początku czule, a potem coraz bardziej otwarcie, głośniej etc.
Wy z Darkiem etap czułości macie za sobą. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2014, o 11:05 
Offline

Dołączył(a): 21 cze 2014, o 18:55
Posty: 99
Odnośnie classic oriental, wg mojej żony, jest to najlepszy aromat z serii classic :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2014, o 12:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
U mnie Oriental może nie najlepszy, ale na pewno w czołówce 8=)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2014, o 12:44 
Offline
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2012, o 11:48
Posty: 909
Lokalizacja: Bydgoszcz
pepea napisał(a):
Odnośnie classic oriental, wg mojej żony, jest to najlepszy aromat z serii classic :)

De biustibus non disputandum...

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2014, o 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
ardbeg napisał(a):
pepea napisał(a):
Odnośnie classic oriental, wg mojej żony, jest to najlepszy aromat z serii classic :)

De biustibus non disputandum...


:mrgreen: :lol:

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL