FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 wrz 2014, o 08:38 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
pokoik napisał(a):
W dniu dzisiejszym zakończyłem testy aromatów z serii CLASSIC.
Stwierdzam, że testy aromatów owocowych są 10 razy łatwiejsze do oceny. Tu jest trudno a wręcz w niektórych przypadkach nie wiedziałem co napisać. Nie znam się na tytoniach, ich suszeniu i wzbogacaniu mieszanek. Zazdroszczę niektórym forumowiczom wiedzy z tego zakresu. Ja za mocno nie odróżniam Virginii od Burleya a co dopiero mówić o jakiś cygarowych smakach, których nigdy nie paliłem. Do oceny tych aromatów posłużyłem się najlepszą skalą jaką posiadam - albo mi coś smakowało albo nie.
Pozdrawiam


Serdecznie dziękujemy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2014, o 00:14 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:45
Posty: 246
I ja również dziękuje za możliwość wzięcia udziału w tych testach, aromaty z tej serii moim skromnym zdaniem sa bardzo udane i wiele z nich na pewno zagości u mnie na dłużej.
Pozdrawiam *ułan*

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2014, o 00:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2013, o 03:04
Posty: 1089
Lokalizacja: France
Jakos zapomnialem podziekowac i napisac podsumowanie po zakonczeniu testow. *facepalm*
Jak na niechetnego wczesniej aromatom tytoniowym znalazlem niespodziewanie duza ilosc aromatow dobrych, kilka bardzo dobrych.
A jeszcze inaczej mowiac nie znalazlem wcale aromatow zlych - caly zestaw aromatow do testow znajdzie swoje zastosowanie - ulubione bezposrednio do wapowania, inne w mieszankach.

Dziekuje *inawera* za dobre, interesujace aromaty tytoniowe i umozliwienie testow komus, kto na tzw. "tytoniowkach" za bardzo sie nie zna. Jak kolega @pokoik aromaty tytoniowe ocenialem w/g kryterium dobre, lub niedobre - tych niedobrych nie znalazlem.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2014, o 00:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 00:33
Posty: 143
Dawno tu nie zaglądałem, niestety praca mi na to nie pozwala, bo po pracy nie mam ochoty patrzeć na komputer, teraz trochę wszystko wrzuciło na luz to postaram się opisać jak ja odczułem te aromaty. Do końca tego tygodnia zobowiązuję się do napisania swoich opinii w odpowiednim temacie, chciałem również podziękować za paczkę bo chyba jeszcze tego nie zrobiłem :)

Krówki były pyszne, moja kobieta zjadła mi większośc :(

_________________
Obrazek
Strony internetowe olsztyn


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2014, o 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:59
Posty: 786
Uwaga: osoby które poczuły dyskomfort podczas testów aromatu Classic Oriental
- wywołany pojawiającą się 'perfumą', mogą spróbować mieszanek teraz - po dłuższym okresie leżakowania.
U mnie ten posmak osłabł i wapuje się już całkiem fajnie.

_________________
Obrazek
Charakterystyka Maceranta:
- okres sponsorowania Monopolu Tytoniowego: 28 lat, z nosem w chmurach: od 10.10.2010
- preferowane smaki: tytoniówki, ulub. przerywniki: deserowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2014, o 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
Po spróbowaniu aromatu CLM Classic na bazie tytoniowej BVT potwiedziło się ,że ten aromat jest słaby,fakt czuć smak przy zmianie bazy, ale wynika to ze smaku bazy tytoniowej .Dlatego lepiej aromaty tytoniowe testowac na bazie bezsmakowej typu VPG,bo nic nie wpływa na prawdziwy smak sprawdzanego aromatu. :D ;)

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2015, o 18:43 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2015, o 20:42
Posty: 8
Witam jestem chętny do testów . Proszę o kompletny zestaw do aromatów, baza 50/50 6mg, buteleczki i etykiety. :):):):):)
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL