FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 27 kwi 2024, o 14:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 gru 2013, o 01:23 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2013, o 00:45
Posty: 65
NEW INAWERA E-AROMAT FLAVOURS

10% Flavour (1ml in 9ml of 26mg Inawera VPG Power Smoke

PLEASE NOTE THAT THROAT HIT AND VAPOUR PRODUCTION IS DEPENDENT ON THE MIX AND SET UP USED

Strawberry..... Not like the sharp wild type strawberry flavours I have tasted; more like strawberry jelly! This is lovely and sweet on the inhale, with a proper strawberry aftertaste.
This would definitely be an all- day type vape for the strawberry and sweet lovers amongst us, as well as a perfect mixer with most flavours.

Bilberry......Don’t know why, but I was expecting this flavour to be sour tasting!
It is in fact a lovely sweet berry, slightly dry, very much like blueberry but juicier and sweeter on the palette. Definitely an all-day vape, and also as a great mixer too.

Lime.......It’s not like lime zinger, which I find is just too overpowering, more like what you find in opal fruits to us older generation, and starburst for you youngsters!
Inawera seem to have the citric and the acidity just right with this.
All day vape and excellent mixer.

Lemon Not too sharp, not too sweet. On the exhale Tastes very much like lemon meringue pie; clean and fresh on the inhale. Excellent for mixing with other fruits, or vaping on its own. Citric and acidity perfectly balanced once again.

Tropic.........Exactly as labelled. I get mango, banana, passion fruit and melon.
Definitely more in there, but that’s what I can taste.
Another dry type vape, perfectly balanced and flavoursome.
Although good for mixing, I personally won’t be mixing this with other flavours as I like it, just how it is!

Cinnamon.......I have never tried a cinnamon e- liquid before and was really excited about mixing this one up. It tastes exactly like the cinnamon sticks you get in the chemists.
Nice and strong on the inhale; which adds to the throat hit. Lovely cooling effect on the exhale.
Another standalone flavour. Excellent.

Apple.........Lovely crisp, clean, fresh taste. Gives the palette a really nice cleansing sensation. Reminded me very much of the cox apple.
Ideal for mixing with all fruit flavours

Punch.......Definitely an aptly named flavour.
Rich Jamaica cake, spicy fruit and clove.
I like my flavours very strong, but at 10%; this was far too much for me.
5% worked better.
An ideal flavour For those that like a hard hitting throat hit, ( no pun intended lol )
This is not an all- day vape for me, but would be for some. Great for dripping as the flavour is intense.

Chai ...........I found this flavour Very light and refreshing.
It’s mainly ginger and lemon, just like you would get with herbal tea.
Tickles the tongue on the inhale, has a subtle sweetness on the exhale.
Would be an excellent mixer, or as a standalone flavour.

Excellent flavours all of these.........highly recommend .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2014, o 08:09 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Poniżej przeklejam recenzję, jaka napisał użytkownik Blackhack na UK Vapers forum:

I'm a bit late with this, but it's the run up to Xmyth and time is always short but here's my review of Inewaras concentrates

Firstly, I'd like to state that this is my own personal opinion of the free samples that I was sent from Marcin, at Inewara flavours. The fact that I received them free for testing and review, made no difference whatsoever to my personal review.

The Package.
There was 18 concentrates in the package along with a 50/50 base mix at my preferred nic level, and the required amount of plastic bottles, inserts, and childproof lids..Etc

The Mixing
Mixed at 10% per 10ml of the concentrates to 90% of the base, I'd left them alone for two weeks to infuse/steep so that I'd get a truer sense of the flavourings at their best.
First Impressions were that the smelled exactly like they were described, there was also (in at least some of them) a colour change in the first few days after mixing

The results below are what I found after a bit of steepage....

1. Coconut Flavour
Clean sharp taste very reminiscent of a "Bounty" bar....cool but without that cloying aftertaste that you can sometimes get with a strong coconut flavour....

2. Brandy/Cocoa Flavour
I thought that the Cocoa flavour was the strongest flavour in this concentrate as opposed to the brandy flavour
It was more like a chocolate flavour with a hint of brandy, not that that was a disappointment, just not what I was expecting....Still quite pleasant

3. Banana Flavour
Rich ripe banana flavour, A bit overpowering, I think you'd need to mix this with something else to get the full benefit of the flavour, but yes, it tastes like bananas.

4. Apple Flavour
Crisp, sharp and full of the taste of those apples you had as a kid, almost Cider like in taste.
I could probably have this as an an all day vape

5. Bilberry flavour (borówka)
Of all the flavours I mixed up this was my favorite, a sweet sugary berry flavour that left a very nice after-taste on the palette...This could very easily become my favorite flavour, nice isn't the word for it, it's excellent, I'm currently testing it out on an Octopus dripper and when this review is over, I'll be putting the Octopus away and filling up my protank with it..Smiling

6. Cinnamon Flavor
Cinnamon is one of those flavours that either tastes of Cinnamon or doesn't, in this case, it tastes exactly like those cinnamon sticks that your mother used in the kitchen....They have got the flavour just right...


7. Pineapple Flavour
This is one sweet mix, tastes just like Pineapples should taste, sweetness with a bit of tartness on the exhale....Pretty good as a vape after a nice meal, and very easy on the taste buds.

8. Curacao Flavour
Having never tasted Curacao I can’t tell if the flavour is authentic, but what I can say is it's very nice indeed, sweet Liquor with a very rounded flavour and after-taste on the exhale

9. Orange Flavour
What can you say about "Orange" flavour that hasn't been said before??
It tastes of oranges, sweet and sharp, more of a mixer than as an "on its own" Vape, but still very nice.

10. Chilli Flavour
A nice chilli flavour, not for vaping on its own I would think, but different enough to possibly round out a stronger flavour for a "fuller" taste experience.-

11. Chai Flavour
For those who don’t know, Chai is an Indian spiced tea flavour and this is a very spiced vape with the majority of the flavour being Cardamom pods, along with other spices, Very mellow and flavourful,
Another juice that would be good to end a stressful day

12. Hot@Spicy Chilli flavour
This is another one of those flavours that you'll either love or hate...If you like a hot chilli, (like me) then you've just found what you’re looking for....Sweet on the inhale and a terrific fiery chilli taste on the exhale. Not a flavour to use on a regular basis, but certainly one to keep for those occasions when you want to vape something "A Little Bit Different" or to add a bit of spice to a mix

13. Strawberry Flavour
Full on fruit flavour, It might be that I mixed this a bit too strong, but on the whole a very realistic fruit flavour sweet and sharp at the same time, I think that it might be a bit too sweet on it's own but perfect for adding that little bit of flavour to a mix.

14. Rosemary Flavour
Rosemary although normally associated with food flavourings as its highly aromatic, seems to work well as a vaping flavour, It tastes a bit like the stuffing that you'd have with a lamb roast. This might sound a bit strange, but it's actually quite good with a flowery inhale that’s light on the taste buds....definitely one to use to round out a mix.
Although it’s one that sounds a bit unusual, I think it should be in your mixing collection, and I'm looking forward to experimenting with it in the future.

15. Tropic Flavour
Another cracking juice, lots of citrus fruits with an overwhelming cleanness to taste, again this would be a brilliant starter to add your own flavour too.

16. Lemon Flavour
Sharp, acidic, and fruity all at the same time, definitely one for blending with others, as It tastes just a bit too sharp for me on it's own.

17. Punch Flavour
A fruity spicy flavour, that hints of tropical fruit with an exhale of cinnamon and all spice.

18. Lime Flavour
Sharp and sour with a true Lime flavour, there is no sickly or chemical after-taste that you can sometimes get with a sour flavoured liquid


Being a bit adventurous using the concentrates to test their blending properties, I also made up a mixture of,

"Orange and lemon"
A traditional St Clemments type flavor, which was as good if not better than some "Retail" flavours.

And a

"Jungle Juice"
A mixture of Orange, Lemon, Lime, and Pineapple.
This was a brilliant success (for me at least) as I'm partial to strong fruit flavours, all blended well whilst still keeping their individual flavours in the mix.


So, to sum up...Of all the 18 flavours I tested, And the two I mixed by myself, I could find fault with none of them..They all tasted as they were described, with full flavour/vapour/throat hit, and mixed well with each other (at least the ones I tried) I enjoyed the adventure of testing these flavours and I would have no hesitation in recommending them as concentrates to further your personal mixing adventures.
Many thanks to Marcin, for allowing me to test these out.

Trochę jestem spóźniony z recenzją, ale to czas przedświąteczny i wtedy jest zawsze mało czasu, ale tutaj jest recenzja Inawery koncentratów.

Po pierwsze chciałbym stwierdzić, że to jest moja własna opinia darmowych próbek Inawery aromatów, które przesłał mi Marcin. Fakt, że otrzymałem je za darmo nie miała jakiegokolwiek znaczenia co do mojej recenzji.

Paczka
Było 18 koncentratów w paczce z 50/50 bazą o moim preferowanym stężeniu nikotyny oraz wymagana ilość plastikowych butelek, wkładek, wieczek chronionych przed dziećmi itp.
Mieszanie
Zmieszane na 10% koncentratu do 90% bazy. Pozostawiłem je same na dwa tygodnie, aby się przegryzły tak, abym otrzymał prawdziwsze poczucie aromatów w ich najlepszym [stężeniu].
Pierwsze wrażenie było takie, że pachną jak zostały opisane. Była również zmiana koloru (przynajmniej w kilku z nich) po pierwszych kilku dniach po zmieszaniu.

Rezultaty są poniżej, które odnalazłem po leżakowaniu…

1. Aromat orzech kokosowy
Czysty, mocny smak przypominający batonik „Bounty”… wyluzowany, ale bez poczucia nadmiaru, który można czasem dostać z mocnym aromatem orzecha kokosowego…

2. Aromat Barandy/Kakao
Sądziłem, że aromat kakao jest najmocniejszym aromatem w tym koncentracie w przeciwieństwie do aroamtu brandy.
To było raczej jak aromat czekoladowy z nutą brandy, nie było to rozczarownie, po prostu nie tego oczekiwałem…Wciąż całkiem przyjemny.

3. Aromat bananowy
Bogaty, dojrzały aromat bananowy. Trochę przytłaczający, powinniście zmieszać go z czymś innym, aby mieć pełną korzyść z aromatu, ale tak smakuje jak banany.

4. Aromat jabłkowy
Chrupiące, mocne i pełne smaku jabłka, jakie mieliście jako dzieci, prawie jak cydr w smaku.
Prawdopodobnie miałbym ten [aromat] do całodzniowego wapowania.

5. Aromat borówka
Ze wszystkich aromatów, które rozmieszałem ten jest moim faworytem, słodki borówkowy aromat z miłym posmakiem na podniebieniu…Ten [aromat] mógłby bardzo łatwo stać się moim ulubionym, przyjemny to nie jest dobre słowo, jest doskonały. W tej chwili testuję go na driperze Octopus i kiedy skończę tę recenzję odłożę Octopusa na bok i napełnię nim [liquidem] protanka.

6. Aromat cynamonowy
Cynamon jest z tych aromatów, które albo smakują jak cynamon, albo nie. W tym przypadku smakuje dokładnie jak te laseczki cynamonu, które twoja matka używała w kuchni…Mają aromat dokładnie dobry…

7. Aromat ananasowy
To jest słodka mieszanka, smakuje jak ananas powinien smakować, słodkość z odrobiną cirpkości na wydechu…Bardzo dobry do wapowania po niezłym posiłku i bardzo łatwy dla kubków smakowych.

8. Aromat Curacao
Nigdy nie spróbowawszy Curacao nie mogę powiedzieć czy aromat jest autentyczny, ale co mogę powiedzieć, to to, że jest to przyjemny, słodki likier. Bardzo zaokrąglony aromat i posmak na wydechu.

9. Aromat pomarańczowy
Co mogę powiedzieć o „pomarańczowym” aromacie, czego jeszcze nie powiedziano wcześniej? Smakuje jak pomarańcza, słodka i mocna, bardziej jako dodatek niż do samodzielnego wapowania, ale wciąż bardzo przyjemny.

10. Aroamt Chili
Przyjemny chili aromat, sądzę, że nie do wapowania solo, ale inny dość, aby zaokrąglić mocniejszy aromat dla „pełniejszego” smakowego doświadczenia.

11. Aromat Chai
Dla tych co nie wiedzą, Chai to indyjska, przyprawiona herbata i to jest bardzo przyprawione wapowanie z większością aromatu będącego kardamonem, strączkami wraz z innymi przyprawami. Bardzo łagodny i pełen aromatu. Kolejny sok, który będzie dobry na koniec stresującego dnia.

12. Aromat Hot&Spicy Chili
To jest kolejny z tych aromatów, które albo pokochasz albo znienawidzisz…Jeśli lubisz ostre chili (jak ja) wtedy znalazłeś coś czego szukałeś…Słodki na wdechu i doskonały, dziki smak chili na wydechu. Aromat nie do ciągłego użytku, ale z pewnością do trzymania na okazje kiedy chcesz wapować „coś innego”, albo dodać przypraw do mieszanki.

13. Aromat truskawkowy
Pełen owocowy aromat. Może tak być, że zmieszałem ten aromat zbyt mocno, ale w całości to bardzo realistyczny, słodki i mocny w tym samym czasie. Sądzę, że może być za słodki solo, ale doskonały, gdy dodajemy trochę aromatu do mieszanki.

14. Aromat rozmarynowy
Rozmaryn chociaż normalnie utożsamiany jest z aromatami do jedzenia, wydaje się, że sprawdza się dobrze jako aromat do wapowania. Smakuje trochę jak nadzienie, które dodajecie do pieczonego jagnięcia. To może zabrzmieć trochę dziwnie, ale jest w rzeczy samej całkiem dobre z kwiatowym wdechem, który jest łatwy dla kubków smakowych… Z pewnością [aromat] do zaokrąglania mieszanki. Chociaż to aromat, który brzmi trochę nietypowo sądzę, że powinien być w waszej mieszankowej kolekcji, a ja nie mogę się doczekać eksperymentowania z nim w przyszłości.

15. Aroamt tropikalny
Kolejny wyśmienity sok, mnóstwo cytrusowych owoców z przytłaczającą czystością smaku. Ponownie to będzie doskonały starter do dodania waszego aromatu.

16. Aromat cytrynowy
Mocny, kwaśny i owocowy w tym samym czasie, z pewnością [aromat] do mieszania z innymi ponieważ smakuje trochę za mocno solo.

17. Aromat ponczowy
Owocowo korzenny aromat, który wskazuje tropikalne owoce na wydechu, cynamon i wszystkie przyprawy.

18. Aromat lemonki
Mocny i kwaśny z prawdziwym aromatem lemonki. Nie ma chorego albo chemicznego posmaku, który możecie czasem dostać z kwaśnych liquidów.

Będąc trochę żądnym przygody używając tych koncentratów, aby przetestować ich właściwości mieszania, ja również zrobiłem miesznkę:

„Pomarańcza i cytryna”
Tradycyjny świętego Klemensa typ aromatu, który był tak samo dobry jeśli nawet nie lepszy od pewnych „sprzedawanych” aromatów.

i
„Sok dżungli”

Mieszanka pomarańczy, cytryny, lemonki i ananasa.
To był wspaniały sukces (przynajmniej dla mnie) ponieważ jestem stronniczy co do mocnych owocowych aromatów. Wszystkie dobrze zmieszane utrzymują wciąż swoje indywidualne aromaty w mieszance.


Toteż podsumowując…Ze wszystkich 18 [aromatów], które przetestowałem i dwóch, które zmieszałem samemu nie mogę skrytykować żadnego. One wszystkie smakowały jak zostały opisane z pełnym aromatem/chmurzeniem/kopem w gardło i mieszały się dobrze ze sobą (przynajmniej te, które spróbowałem). Cieszyłem się przygodą testując te aromaty i nie wahałbym się polecając je jako koncentraty do dalszych, osobistych przygód z mieszaniem. Wielkie dzięki dla Marcina za pozwolenie mi przetestować te [aromaty].





Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2014, o 08:14 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Poniżej przeklejam recenzję, jaką napisał użytkownik bluenose63 na forum UK Vapers:

Inawera E-Aromat Concentrates Review

I was sent 18 flavours of this new range of Fruit and Spices flavours to try and review by Inawera. The Base I used with these was Inawera Power Smoke VPG at 12mg and all samples were mixed at 10ml of base using 5, 7, 10, 12 and 15 drops for each flavour. 20 drops equals 1ml of concentrate

I used Cisco 306 Bridgless LR Atomisers to test the flavours on a Zmax at 7.0w

The flavours were sent FOC but the opinions are my own

Flavour 1 Orange The flavour came through with as little as 5 drops, if you wanted to mix with other flavours. As a standalone flavour 12 drops was the ideal amount for me. Tasted like a ripe juicy Jaffa orange, found the 15 drop sample started to develop a slightly bitter taste


Flavour 2 Lime Flavour started to come through at 10 drops, 15 drops suited me fine, but more drops could be added without becoming to overpowering. A nice crisp sharp Lime flavour, without too much harshness

Flavour 3 Strawberry Flavour comes through with as little as 5 drops if you wished to mix with other flavours, 10 or 12 drops worked find as a standlaone flavour for me. I found this to be a really good representation of a strawberry flavour , no chemical taste, more of a haribo flavoured strawberry but spot on for me. This is the best strawberry flavour I have vaped imho

Flavour 4 Curcao Believe this a liqueur , flavour came through at 12 drops, but I couldn't identify the flavours coming through. Found it quite harsh on the back of my throat for my tastes

Flavour 5 Pineapple Flavour came through at 7 drops. 10 drops suited my tastes perfectly and 15 was too strong. Had a sweet pineapple taste to it, but a slight chemical taste to it as well the stronger it went...

Flavour 6 Coconut A really smooth moist coconut taste to this concentrate. Flavour came through at 12 and 15 drops but could easily be made stronger. Goes a nice pink colour when mixed

Flavour 7 Cinnamon Flavour came through on 10 drops, quite strong on 15 drops. Not my sort of flavour Quite harsh with a peppery note to it

Flavour 8 Bilberry I had never heard of this berry, but have to say it ticks all my boxes for my sweet tooth.. Really nice vape Flavour came through at 7 drops, but got better up to 15 drops and can see it being mixed stronger and still tasting great. Can see this working in a Berry mix or Skittle type vape and really adding something to the mix.

Flavour 9 Brandy/Cocoa Could only really taste this at 15 drops, so will have to make some stronger samples. A chocolate liqueur type flavour. Tempted to try this wth some tobacco flavour flavours and Absolutes, to see how it works.

Flavour 10 Rosemary Came across as a very gentle flavour, could just about taste it at 15 drops, I felt it needed more drops than I mixed it at, Not sure what I would use this flavour in tbh

Flavour 11 Chilli Flavour comes through at 7 drops, too strong for me at 12 drops+ If you are a chilli vapour fan, I can see this being a good concentrate for you, not for my palate though

Flavour 12 Hot and Spicy Chilli Jeez this isn't for the faint hearted, flavour strong at 5 drops. At 10 drops I was coughing and spluttering and had to drink copious amounts of water to calm myself down. If you are adventurous or want to see your mates face after vaping it worth ago. Certainly not for wimps like me... This seperates when mixed, needs constant shaking

Flavour 13 Chai Flavour comes through at 10 drops, has a nice sweet aromatic taste to it, not sure as a standalone flavour, but in the right mix could work well as a background flavour

Flavour 14 Punch Flavour started coming through at 12 drops, tasted mainly citric to me with zesty orange being the predominant flavour I got with a slightly spicy tone to it. Not a bad vape at all

Flavour 15 Lemon Nice sharp Lemon Flavour came through at 10 drops, lovely at 15 drops. Could go higher

Flavour 16 Apple Taste of Green Apple came through at 7 drops. 12 drops as a standalone flavour worked great

The next 2 were banana based, and as I can't stand the things my wife kindly agreed to taste them

Flavour 17 Banana Banana taste came through at 7 drops, 12 drops was too strong. Tasted of a ripe banana and was very authentic according to my wife

Flavour 18 Tropic Multitiude of fruit flavours (my wife said she couldn't taste banana. Not going to believe her though) flavour came through at 10 drops worked best at 15 drops, Many fruit flavours come through, with a very predominant one, she couldn't quite identify, but felt it maybe mango

Thanks to inawera for giving me the chance to sample these flavours. The fruit ones are very authentic tastes and no sign of chemical harshness you can get with some fruit flavours.

Loads of flavours I enjoyed from them, Currently vaping the Lime at 15 drops in my SnP tank and it tastes great.

Going to mix a couple of the flavours together now, I know what levels they work at, to see if I can get some nice multiple flavours recipes.

Recenzja E-aromatów, koncentratów Inawery

Dostałem 18 aromatów Inawery nowej serii owoców i przypraw do spróbowania i do napisania recenzji.Bażą, którą użyłem była Power Smoke VPG 12 mg i wszystkie próbki były zmieszane na 10 ml bazy, stosując 5, 7, 10, 12 kropli każdego aromatu. 20 kropli równa się 1 ml koncentratu.

Używałem bezmostowego Cisco 306 Atomizera do testów aromatów na Zmax o 7.0w.

Aromaty zostały wysłane gratisowo, ale opinie są moje.

Aromat 1 Pomarańcza. Aromat przeszedł z tak niewielką dawką jaką jest 5 kropli, jeśli chcecie miksować z innymi aromatami. Jako samodzielny [aromat] 12 kropli było idealną ilością dla mnie. Smakował jak dojrzała, soczysta Jaffa pomarańcza, uważam, że 15 kropelowa próbka zaczęła rozwijać trochę gorzki smak.

Aromat 2 Lemonka. Aromat zaczął przechodzić na 10 kroplach, 15 kropli bardzo mi odpowiadało, ale więcej kropel może być dodane bez stania się przytłaczającym. Miły, chrupiący, ostry aromat lemonki, bez zbyt dużej szorstkości.

Aromat 3 Truskawka. Aromat przechodzi z tak niewielką dawką jaką jest 5 kropli, jeśli chcecie miksować z innymi aromatami, 10 lub 12 kropli sprawdziło się świetnie dla mnie jako samodzielny aromat. Uznałem, że to jest naprawdę dobra reprezentacja aromatu truskawkowego, bez chemicznego smaku, bardziej jako haribo aromatyzowana truskawka, ale jest na miejscu jak dla mnie. To jest w mojej opinii najlepszy truskawkowy aromat jaki wapowałem.

Aromat 4 Curacao. Wierzę, że to jest likier, aromat przeszedł na 12 kroplach, ale nie mogłem zidentyfikować aromatów, które się przebijały. Uważam go za całkiem szorstki z tyłu mojego gardła jak na mój smak.

Aromat 5 Ananas. Aromat przeszedł na 7 kroplach. 10 kropli doskonale mi odpowiadało, a 15 było zbyt mocne. Miało słodki smak ananasa, ale również lekki chemiczny smak pojawiał się, gdy aromat mocniejszy…



Aromat 6 Orzech kokosowy. Naprawdę gładki, wilgotny smak kokosa z tego koncentratu. Aromat przeszedł na 12 i 15 kroplach, ale z łatwością może być silniejszy. Dostaje ładnego, różowego koloru, gdy jest zmieszany.

Aromat 7 Cynamon. Aromat przeszedł na 10 kroplach, całkiem mocny na 15. Nie mój rodzaj aromatu. Dość szorstki z pieprzową nutą.

Aromat 8 Borówka. Nigdy nie słyszałem o tym owocu, ale muszę przyznać, że odpowiada mi jako dla łakomczucha. Naprawdę miły aromat, przeszedł na 7 kroplach, ale był lepszy na 15 i widzę, że może być zmieszany nawet mocniejszy i wciąż wspaniale smakować. Widzę, że on [aromat] sprawdza się w mieszankach owocowych, albo typu Skittle i naprawdę dodając czegoś do mieszanki.

Aromat 9 Brandy/Kakao. Mogłem jedynie posmakować go na 15 kroplach, toteż będę musiał przygotować mocniejsze próbki. Typ aromatu likieru czekoladowego. Mam ochotę wypróbować go z pewnymi aromatami tytoniowymi i absolutami, aby zobaczyć jak się sprawdza.

Aromat 10 Rozmaryn. Uważam, że to bardzo łagodny aromat, mogłem go posmakować na 15 kroplach. Czułem, że potrzebuje więcej kropli niż było zmiksowane. Szczerze mówiąc nie jest pewne jak będę go używał.

Aromat 11 Chili. Aromat przeszedł na 7 kroplach, zbyt mocny jak dla mnie na 12+. Jeśli jesteście chili wapowania fanem, to sądzę, że ten [aromat] będzie dobrym koncentratem dla was, jednak nie na mój gust.

Aromat 12 Hot and Spicy Chili. Jezu to nie jest coś dla słabeuszy, aromat mocny na 5 kroplach. Na 10 kroplach kasłałem i pryskałem i musiałem wypić dużą ilość wody, aby dojść do siebie. Jeśli lubicie przygody lub chcecie zobaczyć twarz przyjaciół po wapowaniu tego [aromatu], to jest godny próby. Z pewnością nie dla mięczaków jak ja… Ten[aromat] rozwarstwia się, gdy jest mieszany, potrzebuje ciągłego wstrząsania.

Aromat 13 Chai. Aromat przeszedł na 10 kroplach, ma miły, aromatyczny smak, nie wiem czy do samodzielnego [użytku], ale we właściwej mieszance może dobrze się sprawdzić jako tło.

Aromat 14 Punch. Aromat zaczął przechodzić na 12 kroplach, smakował głównie cytrusowo ze skórką pomarańczy będącą dominującym aromatem. Uważam, że ma lekko pikantną nutę. Zupełnie niezłe wapowanie.

Aromat 15 Cytryna. Miły, ostry aromat cytrynowy przeszedł na 10 kroplach, uroczy na 15 kroplach. Może iść wyżej [dawkowanie].

Aromat 16 Jabłko. Smak zielonego jabłka, przeszedł na 7 kroplach. 12 kropli jako samodzielny aromat sprawdził się wspaniale.

Następne dwa [aromaty] były na bazie banana, a ponieważ ja go nie znoszę, to moja żona uprzejmie zgodziła się je przetestować.

Aromat 17 Banan. Smak banana przeszedł na 7 kroplach., 12 kropli było zbyt mocno. Smakował jak dojrzały banan i był bardzo autentyczny wg mojej żony.

Aromat 18 Tropik. Różnorodność owocowych aromatów (moja żona powiedziała, że nie mogła wyczuć banana. Jednakże nie dowierzam jej). Aromat przeszedł na 10 kroplach, najlepiej się sprawdził na 15 kroplach. Przebija się wiele owoców, z jednym dominującym, nie mogła jednak go zidentyfikować, ale wydawało się, że może mango.

Dzięki Inawerze za danie mi szansy wypróbowania próbek tych aromatów. Owocowe są bardzo autentyczne w smaku i nie mają znaku chemicznej szorstkości, którą możecie dostać z owocowymi aromatami.

Mnóstwo aromatów, z których się cieszyłem. W chwili obecnej wapuję lemonkę na 15 kroplach w moim SnP tanku i smakuje wspaniale.

Mam teraz zamiar zmiksować kilka aromatów razem, wiem na jakim poziomie się sprawdzają, zobaczę czy będę mógł dostać pewne fajne przepisy na mieszanki aromatów.





Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sty 2014, o 08:53 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Poniżej przeklejam recenzję, jaką napisał użytkownik antwilk1981 na forum UK Vapers:

Here is my review.

First off a massive thank you to Inawera for the chance at doing this review.

All samples were mixed initially at 10% then adjusted to suit my taste and steeped for a few days with the lid off.

Tropic
Really authentic strong fruity flavours mango passion fruit, very subtle banana and a slight citrus taste on the exhale. I found 8% to be the best for me flavour wise anything over that was harsh. Overall a really nice sweet fruity vape and I will definitely be using and experimenting with this in my mixes.

Strawberry
When I first mixed this and tested I got a really nice strawberry laces flavour which I really enjoyed. After steeping it develops into a really juicy ripe strawberry taste which I also enjoyed. 10% was spot on for me and another I will be using again in my mixes.

Punch
This is a really full on strong Christmas vape. Spicy on the inhale with cloves, allspice, star anise, orange peel and cinnamon on the exhale. A really complex vape lots and lots of flavour 10% was slightly strong but I think any less and it wouldn’t have that in your face flavour which I think this needs. Again an excellent flavour which I will be using again. One of my favourites of the concentrates.

Bilberry
Really strong sweet juicy floral berry flavour which goes a lovely purple colour when mixed no artificial chemical tastes and 10% was just perfect. Another one I will be mixing again and again.

Orange
I am a big fan of citrus fruit but never really found a vape I enjoyed as they all tasted slightly soapy. This however tasted like a really nice orange juice fresh slightly sharp, a really authentic flavour that will be vaped a lot. I found 8% was spot on and another firm favourite.

Lemon
Sharp lemon flavour at 10% with no chemical aftertaste or harshness another firm favourite and definitely the best lemon concentrate I have had.



Lime
Sharp crisp authentic lime flavour at 10% with no soapy after taste and like the lemon it’s the best lime concentrate I have tried.

Pineapple
I found this quite harsh at 10% with a strong aftertaste. At 5% it’s a very nice ripe pineapple taste sweet and sharp all at the same time another nice vape and another I will be experimenting with again.

Apple
Crisp sweet green apple flavour at 10% not one I could vape all day but a good standalone flavour defiantly one I will be experimenting with.

Cinnamon
I get a slightly bitter taste with this one at anything over 5% not a flavour I could vape on its own but one I am sure would work well as an addition to a mix.

Chai
This one separates when mixed needs constant shaking. Cloves, cinnamon, fennel and a slightly peppery after taste. I really enjoyed this as a standalone at 10% and I think it would make a good mixer for other flavourings.

Rosemary
This is another that separates when mixed and needs shaking. This really is the savoury flavour of rosemary which I enjoyed on its own. I found this quite a refreshing change mixed at 12% with a slight mint aftertaste. Another favourite which will be good on its own or mixed with others.

Brandy and Cocoa
Creamy hot chocolate flavour on the inhale and a slight brandy aftertaste on the exhale mixed at 10% it wasn’t overpowering but I think I could have gone slightly higher. I think this would work well as a mixer for some of the others and I am looking forward to experimenting with this.

Chilli & Hot N Spicy Chilli
Both of these taste pretty much the same one is just hotter than the other. I get Bombay mix with both of these mixed at 10% the hot one is quite hot and had to try it out on a few friends which was pretty funny. Not one for me I am afraid.


Banana
Smells just like a banana milkshake. Not the usual banana foam sweet flavour I have had with other banana concentrates. 8% gave me a really sweet ripe banana flavour which was good as a single flavour and worked really well with my custard mix.

Curaco
Strong Liqueur flavour at 10% not one I could vape alone but would make a good mixer.

Coconut
Smooth silky creamy coconut at 10% I really loved this flavour and it will have a permanent place in the mixing box. Really nice mixed alone and the best coconut concentrate I have tried.

Overall these are excellent flavours and I have found some that will certainly be in my mixing kit. I will continue to experiment with these and keep posting my results.

Ant

Oto moja recenzja.
Przede wszystkim wielkie dzięki dla Inawery za możliwość napisania recenzji.

Wszystkie próbki były początkowo zmieszane na 10%, potem dostosowane, aby pasowały do mojego smaku i pozostawione do leżakowania na kilka dni ze zdjętą zakrętką.

Tropik
Naprawdę autentyczne, mocne, owocowe aromaty z mango, owocem pasji, bardzo subtelnym bananem i trochę cytrusowym smakiem na wydechu. Uważam, że 8% jest najlepsze dla mnie, powyżej aromat staje się szorstki. Ogólnie rzecz biorąc naprawdę miłe, słodkie, owocowe wapowanie i ja z pewnością będę używał go i eksperymentował z nim w różnych mieszankach.

Truskawka
Kiedy po raz pierwszy zmieszałem go i posmakowałem otrzymałem miły aromat truskawkowy, z którego naprawdę się cieszyłem. Po leżakowaniu rozwinął się w soczystą, dojrzałą truskawkę, którą również się cieszyłem. 10% było na miejscu dla mnie i to [jest kolejny aromat], który będę używał w moich mieszankach.

Poncz
To jest prawdziwe wapowanie na Święta Bożego Narodzenia. Przyprawiony na wdechu z goździkami, przyprawami, anyżem, startą pomarańczą i cynamonem na wydechu. Naprawdę złożony kompleks wapowania z dużą ilością aromatu. 10% było trochę mocne, ale sądzę, że mniej nie byłby tym aromatem, który jak sądzę potrzebuje [tej mocy]. Ponownie doskonały aromat, który będę ponownie używał. Jeden z moich ulubionych koncentratów.

Borówka
Naprawdę mocny, słodki, soczysty, kwiecisty aromat, który dostaje uroczy purpurowy kolor, gdy jest zmieszany. Nie ma sztucznych posmaków i 10% było po prostu świetne. Kolejny [aromat], który będę ponownie miksował.

Pomarańcvza
Jestem wielkim fanem cytrusów, ale nigdy naprawdę nie znalazłem wapowania, którym bym się cieszył ponieważ one wszystkie smakowały trochę mydlano. Ten jednak smakował jak naprawdę miły pomarańczowy świeży sok, trochę mocny, naprawdę autentyczny aromat, który będę często wapował. Uważam, że 8% było na miejscu i następny mocny faworyt.

Cytryna
Mocny, cytrynowy aromat na 10% bez chemicznego posmaku albo szorstkości. Z pewnością następny pewny faworyt. Najlepszy cytrynowy koncentrat jaki miałem.

Lemonka
Mocna, chrupiąca, autentyczna lemonka na 10% bez żadnego mydlanego posmaku i tak jak cytryna to najlepszy lemonkowy koncentrat jaki próbowałem.

Ananas
Uważam, że jest całkiem szorstki na 10% z mocnym posmakiem. Na 5% to bardzo miłe wapowanie dojrzałego ananasa, smakuje słodko i ostro zarazem. Kolejne miłe wapowanie, z którym będę ponownie eksperymentował.

Jabłko
Chrupiący, słodki, z zielonego jabłka aromat na 10%. Nie jest [aromatem], który mógłbym wapować cały dzień, ale dobry samodzielny aromat, z pewnością posłuży mi do eksperymentów.

Cynamon
Dostałem lekki, gorzki smak powyżej 5%. Nie jest to aromat, który wapowałbym samodzielnie, ale taki, którego z pewnością będę używał jako dodatek do mieszanek.

Chai
Ten [aromat] rozdziela się, gdy jest mieszany, potrzebuje ciągłego wstrząsania. Goździki, cynamon, koper i lekki pieprzowy posmak. Ja naprawdę cieszyłem się nim na 10% i sądzę, że będzie dobrym dodatkiem do mieszanek innych aromatów.

Rozmaryn
To kolejny [aromat], który się rozwarstwia, gdy jest mieszany i potrzebuje wstrząsania. To jest naprawdę smaczny aromat, którym się cieszę jako samodzielnym aromatem. Uważam, że jest całkiem odświeżającą zmianą, zmieszany na 12% z niewielkim miętowym posmakiem. Kolejny faworyt, który będzie dobry samodzielnie lub zmieszanym z innymi [aromatami].

Brandy i kakao
Kremowy, gorący czekoladowy aromat na wdechu i lekki posmak brandy na wydechu. Zmieszany na 10%, nie był przytłaczający, ale sądzę, że mógłbym pójść [na stężenie] trochę wyższe. Sądzę, że ten [aromat] sprawdziłby się również jako dodatek do mieszanek i nie mogę się doczekać eksperymentowania z nim.

Chili & Hot and Spicy Chili
Oba te [aromaty] smakują bardzo podobnie, jeden jest ostrzejszy niż drugi. Dostałem mieszankę z Bombaju z obu zmieszanymi na 10%. Mocny [aromat] jest całkiem ostry i muszę wypróbować go na kilku przyjaciołach, co jest całkiem dobrą zabawą. Obawiam się, że nie dla mnie.

Banan
Smakuje jak shake bananowy. Nie zwyczajna bananowa pulp. Słodki aromat, który miałem z innymi bananowymi koncentratami. 8% dało mi naprawdę słodki, dojrzały bananowy aromat, który był dobry jako pojedynczy aromat i dobrze się sprawdził z moja mieszanką do kremów.

Curacao
Mocny, likierowy aromat na 10%. Nie jest to [aromat], który wapowałbym samodzielnie, ale byłby dobrym dodatkiem.

Orzech kokosowy
Gładki, jedwabisty, kremowy kokos na 10%. Naprawdę pokochałem ten aromat i znajdzie stałe miejsce w mojej skrzynce do mieszanek. Naprawdę fajny zmieszany samodzielnie i najlepszy kokosowy koncentrat jaki próbowałem.

Ogólnie rzecz biorąc to są doskonałe aromaty i uważam, że niektóre z pewnością będą w moim niezbędniku do mieszania. Będę dalej eksperymentował z nimi [tymi aromatami] i zamieszczę moje rezultaty.

Ant


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2014, o 08:30 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2013, o 08:02
Posty: 245
Poniżej przeklejam recenzję, jaką napisał użytkownik Maiden na forum UK Vapers:

E-AROMAT FLAVOURS BY INAWERA
1.CHAI. This is a nice vape. I could vape this any time of the day, no problem.
Spiced fruit with a hint of clove and ginger. Not too overpowering, the flavours are balanced perfectly.

2.PUNCH. I found this to be very much like the Chai, only with a stronger clove, and a slightly harsher taste. If you like strong flavours, 10% of this would probably be sound.I found 5% bang on for me.

3.LEMON. Excellent. I really like this, not too bitter, not too sweet.
On its own or as a mixer, I can’t fault it in any way.

4.CHILLI. Took a while for me to try this, and all I can say is “yeah, its chili!”
Not a lot I can say about this is as I don’t do chilli. Some vapers may find a use for it in their mixes though, as it is an authentic chili flavour.

5.HOT&SPICY CHILI. As above, only hotter! Never again!

6.APPLE. This is nice crisp fresh Apple. Slight sour taste in the background.
No problems with this as a mixer or all-day vape.

7.STRAWBERRY. Another excellent fruit flavour. Tastes exactly as a good Strawberry should.
I get that sharp freshly picked taste on the inhale, sweet on the exhale. Really nice vape.

8.ORANGE. I think it’s safe to say that Inawera have captured these fruit flavours spot on.
This is a perfect orange. Tastes just like freshly squeezed pure orange juice. Bang on!

9.BRANDY AND COCOA. Love the rich chocolate flavour, but I couldn’t really taste any brandy!
(HEY INAWERA? DON’T BE SHY WITH THE BRANDY!)
As a chocolate it’s very good, I will use this for adding to tobacco and sweet mixes.

10.ROSEMARY. I found this very nice and relaxing. Strange kind of herby taste, but not unpleasant. I got hints of sage and garden mint. Not an all dayer for me, but will be experimenting further with this.

11.COCONUT. Really nice coconut this. Very light and moist.
On its own or as a mixer, can’t really go wrong!

12.PINEAPPLE. This tastes really nice. Just like freshly cut pineapple on the inhale. Reminds me of pineapple cube sweets on the exhale.
Good standalone flavour or mixer.

13.CINNAMON. This is a lovely Rich spicy cinnamon flavour. Spicy on the inhale, nice and cool on the exhale, flavour is bang on.

14.CURACOA. I didn’t get much flavour from this except a slight liquor aftertaste. Inawera will probably have to work on this to make the flavours more distinct.

15.LIME. Bang on! This is a lovely, clean, fresh citric lime. Not too harsh on the throat like some I have tried. Really like this.

16.BILLBERRY. Wow what a flavour. There seems to be a lot going on in this and not just a single flavour. Sweet summer berries with a jammy sweetness.
A little dry, but an excellent vape.

17.TROPIC. I can taste a lot in this, banana, mango, melon, passion fruit and peach.I found this slightly dry on the inhale, sweeter on the exhale.
Really nice flavour this, love it!


I mixed them all at 10% and can only echo what has been said by the other reviewers. There was only a few I didn’t really get on with, or thought needed more attention by Inawera.

A big thank you to Marcin for the samples, it has been really enjoyable mixing them up, and I hope this review serves its purpose and benefits the forum Thumbs Up

Thanks

E-aromaty Inawery

1.CHAI. To jest bardzo miłe wapowanie. Mógłbym wapować ten [aromat] o jakiejkolwiek porze dnia, bez problemu. Przyprawiony owoc z nutą goździków i imbiru. Nie przytłaczający, aromaty doskonale zrównoważone.

2. PONCZ. Uważam, że ten [aromat] jest bardzo podobny do Chaiu tylko z mocniejszym [posmakiem] goździków i trochę bardziej szorstkim
smakiem. Jeśli lubicie mocne aromaty 10% niego będzie prawdopodobnie w sam raz. Uważam, że 5% sprawdziło się jak dla mnie.

3. CYTRYNA. Doskonały. Naprawdę lubię ten [aromat], nie za gorzki, nie za słodki. Samodzielny lub jako dodatek do mieszanek, nie mogę się do niego przyczepić w żadnym razie.

4. CHILI. Zajęło mnie chwilę, aby wypróbować ten [aromat] i co mogę powiedzieć to: „tak, to chili”! Nie mogę powiedzieć zbyt wiele na jego temat ponieważ nie używam chili. Niektórzy waperzy mogą uznać go za pożyteczny w ich mieszankach ponieważ to autentyczny smak chili.

5. HOT & SPICY CHILI. Jak powyżej, jedynie mocniejszy! Nigdy więcej!

6. JABŁKO. To jest miłe, chrupiące jabłko. Lekki kwaśny smak w tle. Bez problemów z tym [aromatem] jako dodatek albo do całodniowego wapowania.

7. TRUSKAWKA. Kolejny doskonały aromat owocowy. Smakuje dokładnie tak dobrze, jak truskawka powinna. Otrzymuję ostry, świeżo zebrany smak na wdechu, słodki na wydechu. Naprawdę miłe wapowanie.

8. POMARAŃCZA. Sądzę, że Inawera złapała ten owocowy aromat na miejscu. To jest doskonała pomarańcza. Smakuje jak świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy. Doskonały!

9. BRANDY I KAKAO. Uwielbiam bogaty, czekoladowy aromat, ale nie mogę naprawdę wyczuć brandy! (Hej INAWERA? Nie bądźcie nieśmiali z brandy!). Jako czekoladowy [aromat] jest bardzo dobry, będę używał go jako dodatek do tytoniowych [aromatów] i do słodkich mieszanek.

10. ROZMARYN. Uważam, że ten [aromat] jest bardzo miły i relaksujący. Dziwny rodzaj ziołowego smaku, ale nie jest nieprzyjemny. Dostałem nutę szałwii i ogrodowej mięty. Nie do całodziennego wapowania, ale będę eksperymentował dalej z nim.

11. ORZECH KOKOSOWY. Naprawdę miły kokos. Bardzo lekki i wilgotny. Samodzielny lub jako dodatek, naprawdę nie można się pomylić!

12. ANANAS. Ten [aromat] smakuje naprawdę przyjemnie. Po prostu jak świeżo podzielony ananas na wdechu. Przypomina mi słodkie cząstki ananasa na wydechu. Dobry do samodzielnego [wapowania] albo jako dodatek.

13. CYNAMON. To jest uroczy, bogaty, przyprawiony aromat cynamonowy. Przyprawiony na wdechu, miły i chłodny na wydechu, aromat jest doskonały.

14. CURACAO. Nie otrzymałem zbyt wiele aromatu z niego, z wyjątkiem lekkiego likierowego posmaku. Inawera będzie prawdopodobnie musiała popracować nad nim, aby uczynić aromat bardziej wyraźnym.

15. LEMONKA. Doskonały! To jest urocza, czysta, świeża, cytrusowa lemonka. Nie jest zbyt szorstka dla gardła, jak niektóre [aromaty], które próbowałem. Naprawdę lubię go.

16. BORÓWKA. Wow co za aromat. Wydaje się, że wiele się dzieje z tym [aromatem] i nie jest zwykłym aromatem. Słodkie, letnie owoce z dżemową słodkością. Trochę wytrawny, ale doskonały do wapowania.

17. TROPIK. Mogę wyczuć wiele w nim, banan, mango, melon, owoc pasji i brzoskwinię. Uważam, że jest trochę wytrawny na wdechu, słodszy na wydechu. Naprawdę miły aromat, uwielbiam go!

Zmieszałem je wszystkie [aromaty] na 10% i mogę tylko powtórzyć co zostało powiedziane przez innych recenzentów. Było bardzo niewiele [aromatów], których nie polubiłem lub uważam, że wymagają więcej uwagi ze strony Inawery.

Duże podziękowania dla Marcina za próbki, to było naprawdę urocze mieszać je i mam nadzieję, że ta recenzja spełni swój cel i przysłuży się forum.

Dzięki


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2014, o 21:07 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2013, o 00:45
Posty: 65
PART/2

Orange..............This is a lovely orange, sweet, slightly tangy as well.
Tastes like pure orange juice. Well balanced and palatable.
Excellent mixer; couldn’t resist mixing this with the lime and lemon.
0.5ml of each in 8.5ml of desired base is an excellent vape!

Coconut........Excellent for mixing with caramel, chocolate, liquors etc.
It is what it is! It’s Coconut.
Maybe not a standalone, but a definite flavour to have in your mixing kit.

Brandy and Cocoa.............Tastes just like chocolate liquor sweets!
Rich chocolaty notes on the inhale, sweet brandy undertone on the exhale.
Quite a pleasant vape, but not an all-day vape for me.
An ideal mixer for tobacco, and also fruit flavours.

Rosemary...........Seems really strange to have this as a vaping flavour, but it actually works!
Quite a dry aromatic herby type vape, with floral notes in the background.
Definitely a flavour worth experimenting with.

Hot & Spicy Chilli ..........Wow! This flavour is intense.
Smells like there is onions, paprika, chili, cumin and oregano in this one.
This flavour will suit the brave amongst us. Excellent if you like hard hitting throat hits.
I personally will only be using a drop or 2, just to round off other flavours,

Curacao I found this to be pleasant vape.
Very smooth and light on the inhale, slightly citric with a little nip of alcohol on the exhale.
Not an all-day vape for me, but worth adding to the mixing kit.

Pineapple............Tastes just like a freshly cut pineapple; very sweet and flavoursome.
This will be excellent as a mixer, or standalone flavour.
Excellent!

Chili………Again, it is what it is; exactly as labelled.
Tastes Spicy, but not as hot as the Hot & Spicy chilli flavour.
Not an all-day vape for me; probably use a drop or 2 with other flavours.


Adding to part 1 of this review, I found these really easy to work with.
As flavours, there is no faulting them.
I have recently mixed the fruit and alcohols with tobacco concentrates, and I must say, it works!

Billberry virginia with a hint of cuba cigar!
Dark strawberry, brandy and cocoa tobacco! etc etc... *good*


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL