FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 mar 2015, o 01:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lip 2014, o 19:45
Posty: 85
Kto wapuje nawet kilkanaście dni czuje obrzydzenie do anali.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2015, o 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
:evil: bleee.... @krautrock1 :D uprościłeś ,spłyciłeś to zagadnienie że hej.... a to porównanie którego użyłeś niepodoba mi się ani trochę , właśnie wydaje mi się że prawdopodobnie to Ty jesteś :)
tym który nie miał przyjemności poznać prawdziwego aromatu dymu tytoniowego , i nawet nie wiesz że można się tym zachwycać , podziwiać , marzyć , :D
to prawie jak poezja ... .. a te skrajności o których napisałeś nikotynizm , alkoholizm to właśnie dzisiejsze tanie pety i byle jaka gorzała , żadnych marzeń ,żadnych wrażeń .. *heat*

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2015, o 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
@maniut
Nieprawda. Ja byłem hybrydowcem ponad pół roku i jeszcze bardzo długo po porzuceniu analogów mogłem bez obrzydzenia zapalić sobie zwykłego papierosa. Dopiero jak nie miałem w paszczy papierosa przez rok, to próba zapalenia skończyła się kilkugodzinnym nieprzyjemnym odczuwaniem smrodu mimo płukania ust mocnymi trunkami.
Ale fakt Graella nie pisze o zwykłych papierosach czy tytoniach, ale o fantastycznych kompozycjach tytoniowych, które na długo wgryzały się w zmysły.
Dam Ci przykład z mojego życia. Nienawidzę pić wódki. Szczególnie z kieliszków. Jednak postaw mi dobre, "złożone" Whisky (np. Big Pit) w kieliszku do degustacji a będę ją sączył cały wieczór (uzupełniając oczywiście kieliszek co jakiś czas 8=)) i zachwycał się odkrywaniem co chwilę nowych wrażeń smakowo-zapachowych.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2015, o 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
:D @dzizas *good* myślałam że jestem osamotniona :D

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2015, o 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lip 2014, o 19:45
Posty: 85
Dlatego umarzam, że powinien być śmierdziel typu Biełomorkanał i dla "normalnych" odpowiednik BB.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2015, o 15:54 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 22:22
Posty: 1870
Czytam, czytam i myślę.
Jak Agnieszce wyjdzie seria herbaciana?
Byłem dzisiaj u nich i wąchałem jakieś herbaty które to będą stanowiły bazę dla kilku herbat w różnych wariantach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2015, o 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2013, o 00:25
Posty: 363
inawera napisał(a):
Czytam, czytam i myślę.
Jak Agnieszce wyjdzie seria herbaciana?
Byłem dzisiaj u nich i wąchałem jakieś herbaty które to będą stanowiły bazę dla kilku herbat w różnych wariantach.


:D a może by się udało aromat Yerba Mate , co prawda to nie herbata , ale bukietem zapachów przewyższa nie jedną herbatę , to obecnie mój ulubiony napój , jedna z nielicznych rzeczy do której dałam się namówić przez mojego męża *punish*
Obrazek

_________________
Obrazek
pozdrawiam Graella


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2015, o 23:11 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2015, o 02:18
Posty: 17
Graella napisał(a):
:evil: bleee.... @krautrock1 :D uprościłeś ,spłyciłeś to zagadnienie że hej.... a to porównanie którego użyłeś niepodoba mi się ani trochę , właśnie wydaje mi się że prawdopodobnie to Ty jesteś :)
tym który nie miał przyjemności poznać prawdziwego aromatu dymu tytoniowego , i nawet nie wiesz że można się tym zachwycać , podziwiać , marzyć , :D
to prawie jak poezja ... .. a te skrajności o których napisałeś nikotynizm , alkoholizm to właśnie dzisiejsze tanie pety i byle jaka gorzała , żadnych marzeń ,żadnych wrażeń .. *heat*


Marzę aby na forum nie było głupawych awatarów, a tylko rozmowy o e-paleniu i jeśli ktoś napisze wbrew logice czytającego, to czytający niech pomyśli zanim odpisze.
Poezję np. masz tu http://pl.wikiquote.org/wiki/Edward_Stachura .
Znam aromat amphora, bo mój ojciec popalał z fajki w przerwach między sportami, klubowymi czy giewontami.
Pozdrawiam Graello :*)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2015, o 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2013, o 01:30
Posty: 367
Lokalizacja: Białystok
Pozostając w tematyce herbacianej marzy mi się aromat o smaku i zapachu hibiskusa.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2015, o 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:43
Posty: 477
Lokalizacja: Chełm
Aromat o smaku piwa porter oraz kwas chlebowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL