FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 26 kwi 2024, o 08:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

OCENA AROMATU Am4A
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 3%  3%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 3%  3%  [ 1 ]
7 3%  3%  [ 1 ]
8 17%  17%  [ 5 ]
9 35%  35%  [ 10 ]
10 35%  35%  [ 10 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 paź 2013, o 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 20:54
Posty: 269
Lokalizacja: Radom
Poniżej ankieta wypełniona przez teścia:

1. Jak długo paliłeś/aś analogi?
35 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi?
Nie pale zwykłych papierosów, tylko e.
3. Jak długo używasz e-papierosa?
od września 2012
4. Data rozrobienia mieszanki
12.09.2013
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni?
Dłużej niż 10 dni.
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych?
Cały czas.
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania?
Tak.
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.
Smak stawał się bardziej wyrazisty, subtelny, zaczynał lepiej smakować.
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony?
Tak,

10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje?
Tak
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów?
Tak

Liquid świetny, bardzo przypomina amphorę fajkową, w zapachu i w smaku. Najlepsza próbka z 9 kroplami aromatu, chociaż ta z 6 też jest smaczna. Stawiam na 9 kropel ze względu na piękny zapach. Przy 6kroplach nie czuć w pomieszczeniu. Nawet żona od razu skojarzyła zapach. Dla mnie numer 1.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 35 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? I don’t smoke the regular cigarettes, just e.
3. How long do you use the ecigarette? Since September 2012.

4. Date of mixing the mixture. 12.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Longer than 10 days.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? All the time.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. The taste became more distinct, subtle, began to taste better.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Yes.

Your comments: A perfect liquid, it reminds pipe’s amphora in taste and smell. The best sample with 9 drops of a flavor, the one with 6 is also tasty though. I prefer with 9 drops because of a beautiful smell. With 6 drops one can’t feel it in a room. Even my wife associated this smell at once. For me number 1.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2013, o 13:40 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 12:40
Posty: 23
Cześć,

Zakończyłem właśnie testy Am4-y. Trochę mi to zajęło, bo dość późno dostałem zestaw testowy od kolegi… Anyway… Aromacik całkiem fajny, w mojej ocenie 9/10. Ogólnie za liquidami tytoniowymi nie przepadam, ale ten wypadł na tle poprzednich, które testowałem, bardzo dobrze. Testowałem go na bazie 12mg VPG oraz 14mg (VPG + gliceryna). Szczerze mówiąc, to ciekawszy smaczek miała druga konfiguracja - lekko cytrusowy, cierpki, z posmakiem toffi. Najlepsze konfiguracje wychodziły w okolicach 7-8k. na 10ml.

I jeszcze ankieta:
1. Jak długo paliłeś/aś analogi?
5 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi?
czasami tak (ale tylko w przypadku awarii batki :D)
3. Jak długo używasz e-papierosa?
1 rok
4. Data rozrobienia mieszanki
20.09
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni?
tak
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych?
tak
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania?
tak
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.
na początku dawało się wyczuć chemiczny posmak, brakowało walorów, które można było zaobserwować po 10 dniach
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony?
tak
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje?
tak
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów?
jak najbardziej

Pozdrawiam,
Krzysiek

Hello,

I’ve just finished Am4a tests. It took me some time as I got testing set from a friend. Anyway… A quite nice flavor, my grade is 9/10. Basically I don’t like tobacco flavors but this one turned out to be very good against a background of those I tested. I was testing on a 12 mg VPG and 14 mg (VPG + glicerine). Frankly speaking the second configuration had more interesting tatse – sligthly citrus, acerbic with a fudge after taste. The best configuration turned out to be around 7-8 drops on 10 ml.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 5 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? Sometimes yes (but only in a case of a failure of my equipment).
3. How long do you use the ecigarette? 1 year.

4. Date of mixing the mixture. 20.09
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. At first a chemical after taste was felt, it lacked some advantages, which might have been observed after 10 days.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Definitely yes.

Greetings,
Krzysiek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2013, o 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2013, o 04:05
Posty: 11
Lokalizacja: Warszawa
1. Jak długo paliłeś/aś analogi?
Ok. 7-8 lat.
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi?
Bardzo rzadko, ale później tego żałuję, popielniczka w ustach nie jest przyjemna :lol:
3. Jak długo używasz e-papierosa?
3 lub 4 lata, paragon za pierwszego e-papierosa mam 100km od mojej obecnej lokalizacji.
4. Data rozrobienia mieszanki
26.09.2013r.
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni?
Tak, testy rozpocząłem 09.10.2013r.
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych?
Tak, nie mogłem wytrzymać, bo sam zapach aromatu bardzo przypadł mi do gustu.
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania?
Tak mi się wydaje.
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.
Możliwe, że się po prostu przyzwyczaiłem do smaku aromatu, bo odniosłem wrażenie, że z każdym dniem smak jest mniej wyrazisty.
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony?
Oczywiście. Najlepsza dla mnie mieszanka to 8-10 kr. aromatu na 10ml bazy.
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje?
Tak, ale nie dłużej niż 3-4 tygodnie ;-)
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów?
Tak, kilku waperów namówiłem, odkąd sam spróbowałem mieszania i w dalszym ciągu próbuję namawiać tych, których jeszcze nie przekonałem.

Wasze komentarze:
Muszę przyznać, że jak tylko otworzyłem butelkę z aromatem, to zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, co poczułem. Zapach intensywny, ciekawy i od razu zanosiło się na przyjemne e-palenie. Nie myliłem się.
Buteleczka przeznaczona do częstego wapowania została odkręcona już następnego dnia i prawie cały czas właśnie nią uzupełniałem Vision Victory, co jakiś czas paląc Cuban Cigar (ale nie o nim teraz mowa). 8kr/10ml wydawało mi się trochę słabą kompozycją, ale wziąłem na poprawkę fakt, iż Am4a jest dość intensywnym aromatem, co okazało się prawdą i gdy skończyła się owa buteleczka, stwierdziłem, że takie proporcje wystarczają. Osobiście różne aromaty rozrabiałem raczej w proporcjach ~40kr/20ml ( :shock: ), więc 2 razy więcej aromatu (!), niż w ostatniej buteleczce Am4a (10kr/10ml). Muszę spróbować rozrobić jakiś sprawdzony aromat w podobnych proporcjach do jakiejś testowanej Am4a, może okaże się jeszcze lepszy niż do tej pory
;)

Podsumowanie:
Am4a z pewnością zostanie kolejnym aromatem, który będę dość regularnie kupował. Bardzo przyjemny smak, nie nudzi się za szybko, jednak fajnie czasami sięgnąć po coś innego i po dniu wrócić do Am4a. Najlepszymi proporcjami aromatu okazały się dla mnie 8kr+. Taki liquid jest dla mnie „smaczniejszy” i trochę gęstszy, więc mam mniej problemów z jego wyciekaniem w clearomizerze (już po dodaniu dodatkowego sznurka).

Ocena końcowa: 10/10

Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda mi się załapać na inne testy 8-) ,
Paweł


1. How long were you smoking the regular cigarettes? Around 7-8 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? Very rarely, but later I regret it, an ashtray in the mouth is not nice.
3. How long do you use the ecigarette? 3 or 4 years, the receipt for the first e-cigarette I have a distance of 100 km from my present localisation.

4. Date of mixing the mixture. 26.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes, I began testing on 09.10.2013.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes, I couldn’t withstand because I Iiked the smell itself.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? It seems yes.
8. If yes could you describe your impressions. Perhaps I used to the taste of a flavor because I had an impression day in, day out that the taste is less clear.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes. The best mixture is with 8-10 drops on 10 ml of a base.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes, but no longer than 3-4 weeks ;-)
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Yes I convinced a couple of vapers since I tried mixing and I have been convincing those ones who I haven’t convinced yet.

Your comments:
I must admit that form a moment I opened the bottle I was very positively surprised of what I smelt. A smell intensive, interesting and it looked like a nice vaping. I didn’t make a mistake. The bottle allocated to an often vaping was unscrewed and just the following day and almost all the time I replenished with it Vision Victory smoking Cuban Cigar from time to time (however, it’s not question about it). 8 drops/10 ml seemed to me to be a little bit a weak composition but I took the amendment on the fact that Am4A is quite an intensive flavor what turned out to be true and when I finished the bottle I ascertained that such proportions are enough for me. Personally I mixed different flavors rather in the proportions 40 drops/20 ml so double the amount of the flavor than in the last bottle of Am4A (10 drops/10 ml). I must try mixing some proven flavor in the similar proportions to a tested Am4A, maybe it will turn out to be better than up till now.

Summary:
Am4A will certainly be the next flavor, which I will be buying on a regular basis. A very nice taste, not tiring too fast however, it’s nice to switch for something different and to come back to Am4A after a day. The best proportions turned out for me 8 drops+. Such a liquid is „more tasty” and a bit thicker so I have less problems with leaking it from a clearomizer (already after addition of an additional string).

Final grade: 10/10

Greetings and I hope to participate in the others tests.

Paweł


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, o 13:36 
Offline

Dołączył(a): 5 paź 2013, o 22:15
Posty: 32
1. Jak długo paliłeś/aś analogi? - 8 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? - Nie
3. Jak długo używasz e-papierosa? - ok. 3 lata
4. Data rozrobienia mieszanki - 16.10.2013
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? - Tak, dłużej 8-)
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? - Tak
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? - Tak
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. - Z czasem liquid staje się łagodniejszy, a smaki które wcześniej były ledwo co wyczuwalne, wychodzą na pierwszy plan
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? - Tak
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? - Oczywiście :D
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? - Zawsze to robię!!!

Wasze komentarze: Dla mnie najlepsze stężenie to 8 kropli na 10 ml. bazy. Pierwsze buchy kojarzą się ze smakiem tytoniu (original blend) z shishy. Co do aromatu to nie należy on do łatwych, ponieważ jedna kropla więcej i staje się bardzo intensywny i nachalny. Także dla tych co szukają wskazówek: lepiej pierw zakropić mniej, a później dokropić, niż potem zniechęcić się przy pierwszej próbie. Ogólna ocena tego aromatu dla mnie to 7, pobudził moje dawne wspomnienia i za to został wpisany na moją listę The Best of INAWERA.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 8 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? No.
3. How long do you use the ecigarette? about 3 years.

4. Date of mixing the mixture. 16.10.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes, longer 8-) .
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. Over time, liquid softens and flavors that were previously barely discernible, come to the fore.

9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Of course!
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? I always do it!!!

Your comments: For me, the best concentration to 8 drops per 10 ml. base. The first puff is associated with tobacco flavor (original blend) of shisha. As for the flavor that does not belong to easy, because one drop more and becomes very intense and intrusive. Also, for those who seek guidance: first for better sprinkle less, and then to sprinkle, than then put off at the first attempt. Overall rating of the flavor for me it's 7, stirred up my old memories and it was included in my list of The Best of INAWERA.

_________________
BATERIE--->!VAMO V5, Lambo 4.0, i 5 zwykłych baterii eGo
PAROWNIKI--->KangerTech: ProTank I i II , Vivi Nova V3 i Liquinator DC
ULUBIONA BAZA--->VPG


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2013, o 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013, o 09:49
Posty: 303
Lokalizacja: Bolęcin (mazowieckie), dawniej Sulejówek ;-)
Witam!
To i ja opiszę swoje wrażenia z tego jakże ciekawego i trudnego aromatu :)

1. Jak długo paliłeś/aś analogi?
- ok.20 lat, z przewagą na ponad 20

2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi?
- na początku wypaliłem ze dwóch, ale gdzieś już to opisywali "palenie hybrydowe jest do bani" i od tamtej pory ani jednego :mrgreen:

3. Jak długo używasz e-papierosa?
- na dzień dzisiejszy jest to mój 1228 dzień z e-papierosem, chili ponad 3 lata

4. Data rozrobienia mieszanki
- 14.10.20013

5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni?
- Tak, nawet dłużej

6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych?
- Tak, ponieważ byłem niecierpliwy ;)

7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania?
- Tak

8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.
- z dnia na dzień tak jakbym wapował inny lq, wyczuwalne dojrzewanie, z ostrzejszego przeradzający się w łagodniejszy z pełniejszym bukietem.

9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony?
- Jak najbardziej, następny po S'Camelu z moich ulubionych ze stajni by Inawera

10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje?
- Cierpliwość popłaca i potrafi się odwdzięczyć.

11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów?
- Oczywiście, już to robię.

Wasze komentarze:
Aromat Am4A jest aromatem trafionym w 10! Wracają wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to mój dziadek palił fajkę z tymże tytoniem! Mi osobiście przypadła do gustu próbka z 8 i 9 kroplami. Z 8kr. tak do codziennego wapowania a 9kr. do tego bezcennego zapachu w pomieszczeniu. Moja żona, nie tyle nie przepada za moim hobby co po prostu drażni jej drogi oddechowe, tak przy tym aromacie stwierdziła, że jest bardzo "ładny" i za mocno jej nie przeszkadza. Dozowaniem większej ilości kropel można całkiem szybko spartolić całą zabawę.
Reasumując Am4A jest zasłużenie aromatem godnym polecenia, normalnie pieści moje kubki smakowe i przyznaję jej 10 ;)


Testy odbyły się na atomizerze 306 LR i na bazie VPG 18mg/ml
Ps. Będę musiał spróbować też na innej bazie z dodatkiem absolutu, tak z ciekawości czy mocno zmieni się smak i czy na lepsze lub gorsze.

Pozdrawiam *beer*

Hello,
And me I will describe my impressions of the interesting and difficult flavor.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? Around 20 years, even more than 20.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? At the beginning I smoked two but it was described somewhere that „hybrid” smoking is a flop and from that time I haven’t smoked even a single one.
3. How long do you use the ecigarette? As for today it’s my 1228 day with an e-cigarette ie. over 3 years.

4. Date of mixing the mixture. 14.10.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes even longer.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes because I was impatient.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. Day in, day out as I was vaping other liquid, one can feel the steeping, it was turning from the sharper taste to the milder with a more full bouquet.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Definitely yes, the next one after the S’Camel is one of my favourites from Inawera brand.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? The patience pays off and can be rewarding.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Of course, I have been already doing it.

Your comments:
The flavor Am4A is a bull’seye! The memories from a childhood are coming back when my grand father was smoking a pipe with the tobacco! Personally, I liked the the sample with 8 and 9 drops. With 8 drops is suitable for a every day vaping, meanwhile with 9 drops is the priceless smell in the room. My wife, it’s not that she ‘s not fancy with my hobby, she’s just got irritated her airways, but by this flavor she stated that it is very „nice” and doesn’t bother her too much. One can spoil the whole fun with a dosage of the bigger amount of drops. To sum up, Am4A is deservedly flavor worth recommendation, it’s virtually pampering my taste buds and I give it 10.

The test were conducting on the atomizer 306 LR and the base VPG 18 mg/ml.

PS I will have to try on the different base with an addition of the absolute as well, just because of curiosity if it changes the taste in plus or in minus.

Regards

_________________
Pozdrawiam
Norbi

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, o 16:26 
Offline

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 18:55
Posty: 24
1. Jak długo paliłeś/aś analogi?
8 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi?
Zdarzy się raz na pół roku, że spróbuję, ale nie pasują mi już zupełnie analogi..
3. Jak długo używasz e-papierosa?
Od lutego 2012
4. Data rozrobienia mieszanki
22 października 2013
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni?
Zacząłem od największej ilości kropel na 10ml, więc te dojrzewały 10 dni, pozostałe nieco dłużej
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych?
Oczywiście, nie z jednej ;)
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania?
Tak
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.
Smak jak również zapach był zdecydowanie bardziej wyrazisty
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony?
Tak, najlepsze według mnie dozowanie to 8 kropli na 10 ml. Mniejsza ilość nie satysfakcjonowała mnie (smak był słabo wyczuwalny).
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje?
Jak najbardziej, aczkolwiek niedojrzała ósemka też była w porządku
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów?
Tak

Liquidu spróbowałem po namowie znajomego z pracy. Olewałem każdy inny niż owocowy aromat (tytoniowe tym bardziej). Przeważnie paliłem poziomkę i arbuz. Ale to się zmieniło, bo od momentu otrzymania przesyłki z Am4ą nie palę nic innego. I powiem szczerze – nigdy w życiu nie pomyślałbym, że 8 kropel w zupełności wystarczy, aby uzyskać tak świetny smak. Moje „mieszanki” owocowych aromatów miały (w proporcji na 20 ml) od 40 kropel w górę. Mega oszczędność i mega satysfakcja – taka jest właśnie Am4a.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 8 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? It happens once on a half a year that I try but the regular cigarettes don’t suit me at all.
3. How long do you use the ecigarette? Since February 2012.

4. Date of mixing the mixture. 22 october 2013.
5. Did the mixture steep ten days? I began from the most amount of drops on 10 ml so they were steeping 10 days, the rest a little bit longer.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Of course, not from a single one.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. The taste and the smell as well were definitely more distinct.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes, the best dosage was 8 drops on 10 ml. The lesser amount didn’t satisfy me (the taste was hardly felt).

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Definitely yes but not steeped eight was also all right.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Yes.

Your comments:
I tried the liquid having been convinced by a friend from work. I skiped every other than fruitty flavor (tobacco’s ones the more). Usually I smoked wild strawberry and watermelon. But it has changed because from the moment I received the parcel with Am4A I don’t smoke anything different. And I can tell honestly – I’ve never thought in my life that 8 drops will be enough to have such a perfect taste. My „mixes” of fruitty flavors had (in the proportion on 10 ml) 40 drops and more. Mega saving and mega satisfaction – such is exactly Am4A.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2013, o 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012, o 14:21
Posty: 517
Lokalizacja: Podkarpacie
1. Jak długo paliłeś/aś analogi? …..Około 23 lat z przerwami

2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? ……Nie,uzywam tylko e Papierosa

3. Jak długo używasz e-papierosa? …..Jak na liczniku ;)


4. Data rozrobienia mieszanki …..24.10.2013r

5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? ….Tak


6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? …Nie robiłam takiej próbki,ponieważ wiem z wczesniejszego doświadczenia że leżakowanie jest koniecznoscią,by składniki się dobrze zmieszały i nabrały smaku

7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania?....Jak wyżej

8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.
Brałam udzieł we wcześniejszych testach na dobry liquid i wiem że mieszanka zmienia smak w trakcie tych 10 dni ,czasem potrzebuje tego czasu troszkę więcej.


9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? ....Tak

10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? ....Oczywiście

11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? ....Ja ich zmuszę ;) :D


Wasze komentarze:Robiony na bazie VPG 6 z dodatkiem róznych stężeń aromatu dla mnie wystarczająca dawka jest 8,9kr na 10 ml bazy. W większej dawce dobry ale na dłuzszą metę może być troszke męczący.Bardzo ciekawy smak,na tyle ciekawy i nie męczący że z przyjemnością bedę do niego wracać
Moja ocena 9/10

1. How long were you smoking the regular cigarettes? Around 23 years with breaks.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? No I use only e-cigarette.
3. How long do you use the ecigarette? As on the counter.

4. Date of mixing the mixture. 24.10.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? I didn’t make such a sample as I know from my previuos experience that the steeping is necessary so that the ingredients mix well together and have the taste.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? As above.
8. If yes could you describe your impressions. I took part in the earlier tests for a good liquid and I know that the mix change the taste during those 10 days, sometimes it needs that time even more.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Of course.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? I’ll force them.

Your comments: Made on a VPG 6 base with an addition of different concentrations of the flavor. For me the dosage 8,9 drops on 10 ml of a base is enough. In the higher concentration is good but in the long run can be tiring. A very interesting taste, and is so interesting and not tiring that I’ll be coming back to it.

My grade 9/10

_________________
Obrazek
Od 05.08.2015 r dzięki E-paleniu i Inawerze wolna od nicotyny i nałogu palenia,teraz mam nowe hobby-uprawiam rabatki . :-)))))))


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: My Am4A Review
PostNapisane: 6 lis 2013, o 20:10 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2012, o 19:10
Posty: 48
1 How long were you smoking the regular cigarettes? I smoked for about 20 years
2 Do you smoke the regular cigarettes from the moment you Began vapor ecigarettes? No, I stopped immediately
3 How long do you use the ecigarette? One year and half
4 Date of mixing the mixture. October 23
5 Did the mixture steep ten days? Yes, 15 days
6 Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes.
7 Did you notice a change in flavor during the period of Steeping? Yes
8 If yes could you describe your impressions. The flavors melded together better, giving a more rounded-off aroma. The vanilla notes come through a lot more, and the initial light bitterness goes away.
9 Did you manage to create an e-liquid with Which you were pleased? Yes.
10 Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes.
11 Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Yes, we run mixing workshops here in the community :)

Your comments:

This is a definite improvement over the previous AM4A Aroma. Nice vanilla-heavy pipe tobacco style with some darker, dried-fruit undertones. Hint of caramel, too but not too much.
I like it, and it benefits from a higher dosage, i.e. 4-5% (or 8-10 drops). In the weaker variety it's still ok, but it lacks some of the depth and creaminess. Tested with VPG12 on 306 Atomizer and on Nimbus.

This picture shows the different bottles with darker colours the higher the concentration gets

1. Jak długo paliłeś/aś analogi? Paliłem ok 20 lat.


2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? Nie, skończyłem natychmiastowo.

3. Jak długo używasz e-papierosa? Półtora roku.


4. Data rozrobienia mieszanki. 23 października.


5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? Tak 15 dni.


6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? Tak.


7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? Tak.


8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. Aromaty lepiej się przegryzały dając bardziej zaokrąglony aromat. Bardziej przebijała się nuta wanilii i początkowa lekka gorzkość ustąpiła.


9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? Tak.


10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? Tak.


11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? Tak prowadzimy tutaj w miasteczku warsztaty dotyczące mieszania.


Wasze komentarze:
To jest zdecydowana poprawa w stosunku do poprzedniego aromatu Am4A. Miła wanilia – ciężki tytoniowy styl fajki z pewnymi ciemniejszymi, odcieniami suszonych owoców. Odrobinka karmelu, ale również nie za wiele. Lubię to i to zyskuje przez większe stężenie, tj. 4-5% (lub 8-10 kropli). W słabszej odmianie jest wciąż ok, ale brakuje mu pewnej głębi i kremowości. Testowane na VPG 12, na Atomizerze 306 i na Nimbusie.

To zdjęcie pokazuje różne butelki z ciemniejszymi kolorami, jakie dostaje przy większym stężeniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL