FORUM INAWERA

INAWERA , E-PALENIA NOWA ERA
Teraz jest 26 kwi 2024, o 10:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

OCENA AROMATU Am4A
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 3%  3%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 3%  3%  [ 1 ]
7 3%  3%  [ 1 ]
8 17%  17%  [ 5 ]
9 35%  35%  [ 10 ]
10 35%  35%  [ 10 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 paź 2013, o 00:37 
Offline

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 22:09
Posty: 2
1. Jak długo paliłeś/aś analogi?
-Paliłem 8 lat.
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi?
-Nie.
3. Jak długo używasz e-papierosa?
-Od czerwca 2012r.
4. Data rozrobienia mieszanki
-22.09.2013r.
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni?
-Tak oczywiście.
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych?
-Tak.
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania?
-Tak zmiana była zauważalna.
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.
-Na początku smak mało wyczuwalny nie specjalnie przyciągający jednak 10 dnia miła niespodzianka.Smak stał się głęboki,intensywny,ciekawa kompozycja działająca na kubki smakowe.
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony?
-Tak.Jak dla mnie to 8 kropli aromatu na 10 ml bazy DNB.
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje?
-Tak jak najbardziej.
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów?
-Napewno tak.Tym bardziej że to świetna forma odnalezienia nowych doznań i poznania czegoś nowego.Każdy e-palacz powinien stworzyć coś swojego.
Wasze komentarze:
Są to moje pierwsze testy i jestem mile zaskoczony Am4a. Muszę przyznać że pomysł zrobienia czegoś swojego trafiony w dziesiątkę.Co do aromatu jest on naprawdę dobry.Do tej pory wapowałem jedynie gotowe e-liqiudy innych firm ale od czasu gdy spróbowałem Waszego smaku bardzo przypadł mi do gustu i mam nadzieję że niebawem ukaże się w sprzedaży.Dla mnie najbardziej smacznym testem okazała sie buteleczka dla niecierpliwych 10 dnia oraz test nr4 8 kropel aromatu na 10 ml bazy DNB 12mg.Świetna kompozycja smaku intensywny i głęboki posmak jakby fajkowy bardzo przyjemny.Nawet przy intensywnym wapowaniu świetnie wyczuwalna wartość aromatu.Najlepiej smakuje po 14 dniach.Moja ocena to 8/10.Jestem bardzo zadowolony.Brawo.Dzięki.
Pozdrawiam serdecznie.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? I was smoking 8 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? No.
3. How long do you use the ecigarette? Since July 2012.

4. Date of mixing the mixture. 22.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes of course.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes a change was noticeable.
8. If yes could you describe your impressions. At first the taste was hardly felt, not specially appealing however, the 10th day was a nice surprise. The taste became deep, intensive, an interesting composition acting on the taste buds.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes. As for me it’s 8 drops of a flavor on 10 ml DNB base.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes indeed.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Definitely yes. What’s more it’s a perfect way to regain new experioences and to know something new. Every smoker should create something on your own.

Your comments:
There are my first tests and I’m positively surprised by Am4A. I must admit that the idea of doing something new is a bull’seye. As for the flavor it’s really good. Until now I was vaping ready liquids of different companies but from a time I tried your flavor I liked it very much and I hope that it will be on sale soon. For me the most tasteful test was the bottle for the impatients 10th day and the test nr 4 with 8 drops of a flavor on 10 ml of the base. A perfect composition of taste and a deep after taste in a way a pipe one, very nice. Even while intensive vaping there is perfectly feeling of the value of the flavor. It tastes the best after 14 days. My grade is 8/10. I’m very pleased. Bravo. Thanks.
Greetings.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2013, o 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2012, o 14:59
Posty: 551
Witam na pokładzie;

Najpierw ankieta;

1. Jak długo paliłeś/aś analogi? 33/34 lata
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? zdarzyło sie ale bardzo rzadko ( 3 no moze 4 razy) przy spozywaniu %
3. Jak długo używasz e-papierosa? od pazdziernika 2012 r
4. Data rozrobienia mieszanki 20.09.2013
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? Tak
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? NIE dopiero dzis tj 09.10.2013
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? Akurat niestety nie probowalem w okresie lezakowania a nie bede pisal ze probowalem.
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. ( wrazenia opisane sa nizej z dzisiejszego testowania )
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? TAKKKKK ale S`Camel z Tino milano , moze tez uda mi sie trafic z Am4A
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? TAK
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? Namawiam ale za duzych osiagnięć na razie nie mam, moze jak od stycznia 2014 analogi podrożeją to uda sie mi przekonać.

Wasze komentarze:

Testowanie probki byly sporzadzone na nowej starej bazie ( szwedzkiej ) VPG 12.
Dozwanie bylo taki na 10 ml VPG 12 dałem 2, 4, 5, 6, 8 kropli aromatu Am4A.
Probki sporzadzone 20.09.2013.
Probki 2 i 4 krople ze bardzo nie przypadly do gustu cos czuc ale to nie to, za malo aromatu w liquidzie. Najbardziej podeszla mi probka z 8 kroplami ale nie powiem 6 kropli tez jest ok.
Aromat inny niz np Desert Ship i S`Camel ale chyba o to chodzilo producentowi. Dobry fajkowy posmak. Mozna wapowac ciagle bez znudzenia jak to z niektorymi aromatami bywa/ło.
Sprobowalem tez kompozycji 1 ml S`Camel + 1 ml Am4A czyli = 2 ml liquidu, zatankowalem do parownika typu Cobra na lince stalowej zamiast mesha no wyszla ciekawa probka. Nie potrafie tego odzwierciedlic bo to kazdy by musial sam sprobowac.
Mnie w kazdym razie podeszlo bo ani to intensywny S`Camel ani to Am4A cos posredniego co mnie podchodzi i nie nuży przy wapowaniu.
Jednym slowem b.dobry udany aromat Am4A ktory pasuje praktycznie chyba do mieszania z kazdym liquidem nawet tymi co sa odstawione.
Ja w kazdym razie jeszze poprobuje sporzadzone probki mieszac z liquidami owocowymi za ktorymi nie przepadam a nóż wyjdzie cos ciekawego.
To by bylo na tyle Andrzej.

Welcome on board;
Firstly the survey;

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 33/34 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? It happened but very rarely (3 maybe 4 times) while boozing.
3. How long do you use the ecigarette? Since the November 2012.

4. Date of mixing the mixture. 20.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? No, only today ie. 09.10.2013.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Unfortunately I didn’t try during the period of steeping so I won’t write that I tried.
8. If yes could you describe your impressions. (the impressions are described below from today’s vaping).
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yessss but S’Camel from Tino d’milano, maybe I will hit also with Am4A.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? I convince however, without great achievments for a moment, maybe as from January 2014 the regular cigarettes will get more expensive I will succeed in convincing.

Your comments:

The tested samples were prepared on a new old base (swedish) VPG 12. The dosage was: on 10 ml VPG 12 I gave 2, 4, 5, 6, 8 drops of a flavor Am4A. The samples were made on 20.09.2013.
I didn’t like the samples with 2 and 4 drops, one can feel something but it’s not this, too little flavor in a liquid. I liked the most the sample with 8 drops but with 6 drops is also ok.
The flavor is different from eg. Desert Ship and S’Camel but perhaps it was the producer intention. A good pipe’s after taste. It can be vaped continously without tiring as it was/is with some flavors.
I also tried the composition with 1 ml of S’Camel + 1 ml Am4A ie. 2 ml of the liquid, I filled tank to the vapor Cobra type on a steel rope instead of a mesh and it turned out to be an interesting sample. I don’t know how to reflect it because everyone should try it.
Anyway, I liked it because it’s neither an intensive S’Camel nor Am4A, something in the middle what I like and it’s not tiring while vaping.
In a nutshell a very good flavor Am4A which is virtually suitable to mix with every liquid even with those which are set aside.
Personally I’ll be trying mixing the samples with the liquids.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2013, o 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 14:19
Posty: 11
1 . Normal cigarettes I smoked for about 20 years

2 . From my first day of vaper I have not smoked regular cigarettes :-)

3 . I smoke the electronic cigarette from January 9, 2013

4 . I mixed the aroma on 27/09/2013

5 . Yes, I waited ten days before starting the test cycle with bottles from 1 to 6

6 . Of course , I started the day 28/09/2013 to smoke from the bottle number 7

7 . Yes, I have noticed changes during the test period of the bottle no. 7 .

8 . The aroma has changed, but not as I expected. Usually the aromas of tobacco change during the days of increasing their flavor ashtray . This aroma however has not changed in this way. What I noticed was a progressive decrease in the taste, aroma has become driest and tasteless.

9 . I can say I was very happy and surprised that the flavor is good , smokable using a few drops than others. In addition , it was not necessary to wait a long time to enjoy the taste .

10 . The thing that I found very rewarding was the little waiting required for the liquid smoke preparation. As I said , this liquid immediately makes the best.

11. Of course, my experience has taught me that to do a good liquid you need to start with a few drops of aroma, less than 1 ml, wait at least one day and try. If the fluid has a little 'flavor aroma then you are on your way, just wait 1-2 days for smoking. If the liquid is not aromatic, then you should add more drops, but a bit 'at a time, wait one day and try again. I do not think it is necessary to wait several days for smoking mix your own.
Little tip to do first: use a whisk to mix the liquid.

I really like this flavor is sweet but not tiring. I find it very balanced and complex. I could not understand all the flavors but I felt the taste of hazelnut and chocolate, with a slight aftertaste of coffee. Both the flavor and the smell remind me some snacks that I ate in my life, but I do not understand what.

I love this flavor, is one of my favorites and is suitable for smoke all day.

1 . Analogowe papierosy paliłem przez ok. 20 lat

2 . Od pierwszego dnie wapowania nie wypaliłem ani jednego papierosa analogowego.

3. Palę elektroniczne papierosy od 9 stycznia 2013.

4 . Zmieszałem aromat 27/09/2013.

5 . Tak odczekałem dziesięć dni przed rozpoczęciem testów z butelkami od 1 do 6.

6 . Oczywiście, zacząłem palić z butelki numer 7 28/09/2013

7 . Tak, zauważyłem zmiany podczas trwania testów z butelki nr 7.

8 . Aromat się zmienił, ale nie tak jakbym się tego spodziewał. Zazwyczaj aromaty tytoniowe zmieniają się zwiększając aromat popielniczki. Jednakże ten aromat nie zmienił się w ten sposób. To co zauważyłem to było ciągłe zmniejszanie smaku, aromat stał się bardziej suchy i bez smaku.

9 . Mogę powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwy i zaskoczony, że aromat jest dobry, nadający się do palenia stosując mniej kropli niż w przypadku innych aromatów. W dodatku nie było konieczne odczekanie dłuższego czasu, aby cieszyć się smakiem

10 . To co uważam za wynagradzające to małe wymagane oczekiwanie, aby przygotować liquid do palenia. Jak już powiedziałem, ten liquid natychmiast jest najlepszy.

11. Oczywiście, moje doświadczenie nauczyło mnie, że, aby zrobić dobry liquid potrzeba zacząć z kilkoma kroplami aromatu, mniej niż 1 ml, odczekać przynajmniej dzień i spróbować. Jeżeli płyn ma mało aromatu to wtedy jesteście na właściwej drodze, wystarczy poczekać 1-2 dni na palenie. Jeżeli liquid nie jest aromatyczny wtedy powinniście dodać jeszcze parę kropel, choć niewiele za jednym razem, odczekać jeden dzień i spróbować ponownie. Nie sądzę, że trzeba czekać kilka dni, aby palić własną mieszankę.

Naprawdę lubię ten aromat, jest słodki, ale nie męczący. Uważam, że jest bardzo zrównoważony i złożony. Nie mogłem rozpoznać wszystkich aromatów, ale wyczułem smak orzecha i czekolady z niewielkim posmakiem kawy. Zarówno smak jak i zapach przypominają mi pewne przekąski, które zjadłem w moim życiu, ale nie rozpoznaję które.
Uwielbiam ten aromat, jest jednym z moich ulubionych i jest nadający się do cało dniowego palenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2013, o 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2013, o 20:55
Posty: 275
Lokalizacja: Ostrołęka
1. Jak długo paliłeś/aś analogi? 16 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? Nie, próbowałem pare razy po miesiącu, ale zaczyna mnie boleć głowa gdy zapalę śmierdziucha. Teraz już wogóle nie próbuję.
3. Jak długo używasz e-papierosa? Dziś mija 260 dni - Patrz -> mój banerek w podpisie
4. Data rozrobienia mieszanki - 24.09.2013
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? - Tak
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? - Nie robiłem tej mieszanki, bo nie trzeba mnie już przekonywać ile czasu ma się przegryzać liquid.
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? n/d
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. n/d
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? Tak - 8kr na bazie DNB i 9kr na VPG
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? Tak, zawsze powtarzam że minimum leżakowania mieszanki to 10-14 dni
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? Tak, robię to cały czas.
Wasze komentarze:
Nigdy nie paliłem tytoniu fajkowego więc nie znam oryginalnego smaku Amphory. Robiłem mieszanki na dwóch bazach: VPG i DNB. Na bazie VPG Najlepsza wg. mnie jest mieszanka 9kr/10ml. Nie za bardzo mogłem uwierzyć w to co koledzy wcześniej pisali że jedna kropla może zmienić tak liquid. A jednak przekonałem się na własne skórze (języku). Nie 8 i nie 10 kropli, a właśnie 9 kropli na 10ml to ideał.
Inaczej sprawa wygląda na bazie DNB. Tutaj zdecydowanie 8kropli. A to dlatego że posmak bazy doskonale dopełnia i wzmacnia ten aromat.

A teraz pytanie 9kr na VPG, czy 8kr na DNB? Jak dla mnie na DNB troszkę wygrywa w tym zestawieniu. Tak czy inaczej pełne 10 pkt.

Ocena: 10/10


Testy na Atomizer 510LR


1. How long were you smoking the regular cigarettes? 16 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? No, I tried a couple of times after a month but I get a headache when I smoke a fag. Nowadays I don’t try them at all.
3. How long do you use the ecigarette? Today it’s 260 days – See -> my banner in the signature.

4. Date of mixing the mixture. 24.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? I didn’t make this mixture as I don’t have to be convinced how long a liquid should steep.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? N/A.
8. If yes could you describe your impressions. N/A.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes – 8 drops on a DNB base and 9 drops on VPG.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes, I always repeat that the minimal time of steeping is 10-14 days.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Yes I have been doing it all the time.

Your comments:
I’ve never smoked pipe’s tobacco so I don’t know an original taste of Amphora. I did the mixtures on two bases: VPG and DNB. On the VPG base the best is the mixture 9drops/10 ml. I couldn’t believe what my friends were writing earlier that one drop can change a liquid. However, I became convinced myself. Neither 8 nor 10 drops and exactly 9 drops on 10 ml is perfect. Quite different seems the problem on a DNB base. Here definitely 8 drops. And that’s why because the after taste perfectly fulifills and strenghtens this flavor.
And now a question 9 drops on VPG or 8 drops on DNB? As for me DNB wins a little bit in this set-up. Anyway, the full 10 points.

Grade: 10/10

Tests on Atomizer 510LR

_________________
Obrazek Obrazek
Wszystkie testy przeprowadzam na atomizerze 510LR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2013, o 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2013, o 18:14
Posty: 103
1. Jak długo paliłeś/aś analogi? - 38 lat z 3-letnią przerwą.
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? - Nie, i nie próbowałem.
3. Jak długo używasz e-papierosa? - 9 miesięcy (276 dni)
4. Data rozrobienia mieszanki - 30.09
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? - Tak
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? - Tak, choć zawsze czekam minimum tydzień. Tu jednak dla celów testowych "złamałem się" :)
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? - Tak, zdecydowaną.
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. Spróbowałem po jednym dniu: smak był jeszcze delikatny, ale już wyczuwalny przyjemny tytoniowy, słodkawy, nie nachalny, chmurka ok. Po czterech dniach druga próba - smak dojrzalszy, wyczuwało się już posmak zbliżony do fajkowego tytoniu. Na tym poprzestałem.
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? Tak
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? Zdecydowanie. Zawsze czekam.
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? Tak, staram się jak mogę.
Wasze komentarze:
Najlepsza próbka nr 5 czyli 9 kr na 10ml bazy (VPG). Uważam, że aromat doskonale "udaje" tytoniowa Amphorę. Po pierwszych próbach z testu dla "niecierpliwych" nie spodziewałem się tak znakomitego efektu. Jednak czas dojrzewania robi swoje i teraz jest świetnie!
Ocena: 10/10
Testowane na: atomizer 510LR (krótkie testy) i Taifun GT: kanthal 0.30mm/microcoil 1,5 ohm, bawełna.


1. How long were you smoking the regular cigarettes? 38 years with a 3 years break.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? No and I didn’t try.
3. How long do you use the ecigarette? 9 months (276 days).

4. Date of mixing the mixture. 30.09
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes however, I always wait minimum a week. Here for the testing purposes I „broke” the rules.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes definitely.
8. If yes could you describe your impressions. I tried after one day: the taste was delicte yet but one can have felt a tobacco, sweet, not pushy, the cloud ok. After 4 days the second attempt – the taste was more dry, one can have felt the after taste approximate to the pipe’s tobacco. I was content with it.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Definitely. I always wait.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Yes I try to do my best.
Your comments:
The best sample is nr 5 ie with 9 drops on 10 ml of a base (VPG). I think that the flavor perfectly „pretend” to be a tobacco Amphora. I didn’t expect such an outstanding effrect after the first attempts for the „impatients”. However, the time of steeping is working one’s own thing and now it’s perfectly!
Grade: 10/10
Tested on: an atomizer 510 LR (short tests) and Taifun GT: kanthal 0.30 mm/microcoil 1,5 ohm, cotton.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, o 10:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:51
Posty: 447
Lokalizacja: "Tymczasowo" W-wa
Witam
Dostałem ocenę od szwagra więc zamieszczam poniżej. Drugi zestaw poszedł do kolegi, który lada chwila powinien sam umieścić swoją ocenę w tym wątku.

1. Jak długo paliłeś/aś analogi? 20 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? Zdarza się, szczególnie przy alkoholu
3. Jak długo używasz e-papierosa? Rok
4. Data rozrobienia mieszanki 2013.09.20
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? Tak
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? Tak
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? Tak
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. Na początku liquid był ostry i gryzący, po tygodniu zaczął się "układać". Po dwóch tygodniach różnica była nie do uwierzenia.
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? Tak
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? Tak
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? Na pewno.

Wasze komentarze: To było drugie podejście do własnych mieszanek. Za pierwszym razem totalna klapa z powodu złego dobrania aromatów i jak się okazuje, braku cierpliwości. Tym razem mając bat nad głową (Nie chwaląc się, jam to uczynił - dzizas) cierpliwie czekałem dwa tygodnie próbując z butelki dla niecierpliwych. Nie umiem opisywać smaków, ale liquid z tego aromatu bardzo mi smakuje i dobrze zaspokaja głód nikotynowy. Najlepsza próbka 10kr/10ml. Moja ocena 9 na 10.

Hello,
I got a grade from my brother in law so I post it below. The second set was sent to a friend who should post it oneself in this topic in the near future.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 20 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? It happens, especially while boozing.
3. How long do you use the ecigarette? A year.

4. Date of mixing the mixture. 2013.09.20
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. At first the liquid was sharp and biting, after a week began to „break in”. After two weeks the difference was unbelievable.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? For sure.

Your comments: It was a second attempt with my own mixtures. The first attempt was a flop due to a badly pitching of the flavors and as it turns out the lack of patience. This time I was pressed (I don’t boast myself I did it – dzizas) I was waiting patiently trying from the bottle for the impatients. I cannot describe tastes but the liquid made from this flavor tastes me and fulfills my nicotine hunger. The best sample is 10 drops/10 ml. My grade is 9/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, o 18:07 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2013, o 17:39
Posty: 3
1. Jak długo paliłeś/aś analogi?
- Analogi Paliłem 25 lat od 15-tego roku życia i wypalałem paczkę dziennie.
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi?
- Na samym początku przez miesiąc dopalałem się analogami. Po tym czasie postanowiłem przejść na wyłączne wapowanie e-papierosów. Dzisiaj już po
poznaniu zalet e-papierosa i przyjemności z wapowania, nie mam zamiaru wracać do śmierdzących analogów.

3. Jak długo używasz e-papierosa?
- E-papierosa używam od 8 miesięcy.
4. Data rozrobienia mieszanki.
- Mieszanka Am4A rozrobiona została 1.10.2013 zgodnie z zaleceniami.
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni?
- Mieszanka Am4A dojrzewała przez 10 dni w ciemnym miejscu.
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych?
- Tak wapowałem e-liquid z butelki dla niecierpliwych co drugi dzień, sprawdzając przy tym zmiany jakie zachodzą podczas dojrzewania.
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania?
- Tak zauważyłem zmianę smaku podczas dojrzewania e-liquidu.
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia.
- Na samym początku próbka nr 7/8kr. była mało wyrazista mało wyczuwalna lecz po 10 dniach smak i zapach zrobił dużo pełniejszy.
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony?
- Tak zrobiłem e-liquidy z których jestem zadowolony.(Wiśnia Cherry, Truskawka, Mentol)
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje?
- Warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje. Należę do osób niecierpliwych i przyznam że był to mój pierwszy test w którym brałem udział. Dzięki temu
przekonałem się do tego że gdy chcemy mieć dobry produkt, trzeba trochę poczekać.

11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów?
- Oczywiście że tak. Będę namawiał wszystkich swoich znajomych którzy również wapują do prawidłowego mieszania płynów.

Moja ocena to 10/10

1. How long were you smoking the regular cigarettes? I was smoking the regular cigarettes for 25 years, since I was 15 and I used to smoke a packet a day.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? At the very beginning I smoked the regular cigarettes for a month. After this time I decided to pass on vaping the e-cigarettes only. Today having known the values of an e-cigarette and a pleasure of vaping I have no intention to come back to stinky regular cigarettes.
3. How long do you use the ecigarette? I have been using the e-cigarette for 8 months.

4. Date of mixing the mixture. The mixture Am4A was mixed according to the tips on 1.10.2013.
5. Did the mixture steep ten days? The mixture Am4A was steeping for 10 days in a dark place.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Yes I was vaping the e-liquid from a bottle for the impatients every second day checking the changes which were occurring during the time of steeping.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes I noticed a change of taste during the period of steeping.
8. If yes could you describe your impressions. At first the sample nr 7/8 drops was bland, slightly felt but after 10 days the smell and taste was much more full.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes I made the e-liquids of which I’m pleased. (Cherry, Strawberry, Menthol).

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes, it was rewarding to wait until the e-liquid steeps. I belong to the impatients people and I admit that it was the first test in which I was taking part. Thanks to it I became convinced that when we want to have a good product we must wait a bit.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Of course yes. I will convince all my friends who also vape to a correct mixing of the liquids.

My grade is 10/10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2013, o 13:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2012, o 13:30
Posty: 323
Najpierw ankieta;

1. Jak długo paliłeś/aś analogi? 15 lat
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? zdarzyło sie ale bardzo rzadko
3. Jak długo używasz e-papierosa? od Czerwca 2012 r
4. Data rozrobienia mieszanki 17.09.2013
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? Tak
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? Oczywiśćie
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? Tak
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. Z każdym kolejnym dniem bukiet smakowy robił się coraz bardziej obfity
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? Tak, kolejny likqid na 5+
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? TAK
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? Namawiałem, namawiam i namawiać będę

Wasze komentarze:

Bardzo dobry aromat , mi smakował najlepiej w stężeniu 8gtt na 10ml.
Próbki sporządzone na bazach vpg+ i vpg delikatnie różniły się smakowo.
Vpg wydobyła bardziej intensywny smak w moim odczuciu. Na Vpg+ smak był mniej intensywny ale ostrzejszy i płytszy.

Firstly the survey;

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 15 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? It happened but very rarely.
3. How long do you use the ecigarette? Since the July 2012.

4. Date of mixing the mixture. 17.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? Of course.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? Yes.
8. If yes could you describe your impressions. With every following day the bouquet of tastes was more and more rich.
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes, the following liquid on A+.

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? I used to do it, I’am doing it and I will do it.

Your comments:

A very good flavor, it tasted me the best in the concentration of 8 drops on 10 ml. The samples made on the bases vpg+ and vpg, they differed a bit in tastes. Vpg brought out more intensive taste in my opinion. On Vpg+ the taste was less intensive but sharper and more shallow.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2013, o 21:02 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 20:36
Posty: 14
Witam
Dostałem aromat do oceny od kolegi Givena ;)

1. Jak długo paliłeś/aś analogi? 2 lata
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? Czasami do piwa ale coraz mniej bo staram sie raczej wapować niz palic analogi
3. Jak długo używasz e-papierosa? 1.5 roku
4. Data rozrobienia mieszanki 2013.09.26
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? Tak
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? Nie
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? -
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. -
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? Tak Była to Am4a (8 kropel) i Garuda (4 krople)
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? Tak
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? Tak ponieważ po okresie dojrzewania liquidy maja dużo lepszą paletę smaków.

Wasze komentarze: Był to drugi aromat tytoniowy jaki próbowałem i mam dużo lepsze odczucia niż po pierwszym dużo łagodniejszy i przyjemniejszy w wapowaniu niż tamten ( przykro mi ale nie pamiętam co to było coś w stylu Camela) ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony z tego aromatu chociaż wole aromaty owocowe ten wyjątkowo przypadł mi do gustu.
mam nadzieje że nie zawiodłem was w tej ocenie i liczę na możliwość testowania waszych innych aromatów nie przez Dawida tylko osobiście.
Pozdrawiam

Hello
I received the flavor for an estoimation from a friend Given.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? 2 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? Sometimes while I drink beer but more and more less as I try to vape rather than to smoke the regular cigarettes.
3. How long do you use the ecigarette? 1,5 years.

4. Date of mixing the mixture. 2013.09.26
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? No.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? -
8. If yes could you describe your impressions. -
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes, it was Am4A (8 drops) and Garuda (4 drops).

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Yes because after the period of steeping the liquids have much better range of tastes.

Your comments: It was the second tobacco flavor which I tried and I have much better feelings than after the first one. It’s much more soft and nicer in vaping than the other one (I’m sorry but I can’t remember what it was, something like Camel). In general I’m pleased of this flavor although I prefer fruitty flavors. However, I liked it exceptionally. I hope that I didn’t disappoint you in this estimation and I count on the possibility of testing your other flavors not by David but personally.
Greetings


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 paź 2013, o 17:29 
Offline

Dołączył(a): 17 paź 2013, o 16:27
Posty: 17
Dostałem aromat od Givena

1. Jak długo paliłeś/aś analogi? - nie całe 3 lata
2. Czy od czasu jak zaczełeś/aś wapować e-papierosa palisz również analogi? - od czasu do czasu owszem
3. Jak długo używasz e-papierosa? - 1,5 roku
4. Data rozrobienia mieszanki - 29,09,2013
5. Czy mieszanka dojrzewała 10 dni? - Tak.
6. Czy wapowałeś/aś e-liquid z butelki dla niecierpliwych? - Nie
7. Czy zauważyłeś/aś zmianę smaku przez okres dojrzewania? - ----
8. Jeżeli tak, opisz wrażenia. - ----
9. Czy udało ci się zrobić e-liquid z którego jesteś zadowolony? - tak (ale była to miesznka kokos+mleczna czekolada)
10. Czy warto było poczekać aż e-liquid dojrzeje? - tak, jest wielka różnica po odczekaniu
11. Czy będziesz namawiał/a innych waperów do prawidłowego mieszania płynów? tak

Wasze komentarze:

Aromat testowałem na bazie VPG 12mg. Nie mam za dużego obeznania w aromatach tytoniowych, ale amphora na prawdę mi posmakowała.
Najlepiej odczuwalny smak był przy 8 kroplach na 10ml bazy. Moim zdaniem jest wart polecenia fanatykom tytoniowych liqidów i nie tylko.
Choć lepszy smak jest w połączeniu z absolutami.
Moja opinia to 9/10. ;)

I got the flavor from Given.

1. How long were you smoking the regular cigarettes? Not all 3 years.
2. Do you smoke the regular cigarettes from the moment you began vapor ecigarettes? From time to time.
3. How long do you use the ecigarette? 1,5 year.

4. Date of mixing the mixture. 29.09.2013
5. Did the mixture steep ten days? Yes.
6. Did you vapor the e-liquid from a bottle for the impatients? No.

7. Did you notice a change in flavor during the period of steeping? -
8. If yes could you describe your impressions. -
9. Did you manage to create an e-liquid with which you were pleased? Yes (but it was a mixture of a coco nut + milk choclate).

10. Was it rewarding to wait until the moment the e-liquid steeps? Yes, there is a big difference after steeping.
11. Will you convince other vapers to a correct mixing of the liquids? Yes.

Your comments:
I tested the flavor on a VPG 12 mg base. I’m not familiar with the tobacco flavors but I really liked amphora. The best felt taste was with 8 drops on 10 ml of a base. In my opinion it’s worth recommendation to the tobacco liquids advocates and not only. However, better taste is with an association with the absolutes.

My grade is 9/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL